Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83681) spider80 válasza Imo85 (#83679) üzenetére


spider80
őstag

Az s7 edge 5 hónapja jelent meg. :) Nekem S6 van,és a dual sim szükségessége miatt elgondolkodtam egy dual 650-re visszaváltáson, de néha már attól a hajamat tépem,amiket olvasok. Az app hiány nem zavarna különösebben. De pl ilyenek,hogy egy messenger 20mp-ig indul. S6-on meg max(!) 1 azaz 1 másodperc, mindig visszatáncoltat. Amint az aláirásomból látható, windows-android vonalon váltogattam, és tény,hogy a wp szerethetőbb rendszer a hülyeségei ellenére is,de sajnos rengeteg a bug. S6 meg tökéletesen probléma mentes másfél év után is.
A tökéletes iphoneról fórumokon is rendszeresen olvasom,hogy ez meg az a hiba,ami home+power gombbal újrainditva a telót megszűnik talán. Ehhez képest az s6om egyszer sem indult még újra magától ennyi idő alatt,nem fagyott le stb. Úgy gondolom inkább konkrét készülék függő manapság már, hogy melyikkel mennyi gond van,nem rendszer függő. Egy android teló is lehet bármi másnál stabilabb,elfut hónapokig kikapcsolás és lassulás nélkül, de a forditottja is igaz lehet. Ahogy IOS-en is, WP-n is.

Az a meglátásom,hogy mindenképp kellett volna egy lumia 750-850 páros,és nem itt tartana ez az egész. :(

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.