Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82245) Vodar


Vodar
senior tag

Soha, de soha ne vegyen senki Windows-os mobilt. Immár bő egy éve használom a 735-ömet, de nagyon megszenvedek vele. Egy rakás javítatlan bughalmaz az egész. Tény, hogy nem fagy vagy mikrolaggol, de ez csak azért van, mert nagyon gyér a funkcionalitása.

A bő egy év alatt rengeteg megmagyarázhatatlan bugba ütköztem, és a Windows Mobile-ra elérhető navigációs appok mindegyike trágya, már többször is előfordult, hogy miatta késtem el valahonnan.

Ez az összes többi Windowsos appra is igaz, mindegyik bugos, béta állapotú, Androidról/iOS-ről portolt szemét.

Ez minden, csak nem okostelefon. Telefonálásra, sms küldésre még elmegy, de nincs egyetlen ész érv sem arra, hogy miért ne Androidot használjon valaki helyette.

Pár hónapja még Windows Mobile fan voltam és itt a fórumon is propagáltam, de mára belátom, hogy csak azért, mert nekem is az van és jó érzés volt mellette beszélni. Remélem, hogy hamarosan végleg leállnak a terjesztésével és senkit nem ver át vele többé a Microsoft.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.