Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74359) MC Pite válasza tibike8 (#74346) üzenetére


MC Pite
veterán

Esetleg tudsz egyet? Régebben volt 1-2 de nem tudtak ilyet, nem szeretnék emiatt 8 reklámokkal teli vackot leszedni hogy kipróbáljam ha tudtok olyat amiben tuti van ilyen, mindegy pc-re vagy telefonra való.

WM10-nél fogja először tudnia rezgés+csörgést... várjuk.

Ebben a formában viszont nem tudom mi lesz, nejem borzasztó elérhetőségi mutatói tovább fognak romlani :((( .
Amit meg magamnak szereztem be 925öt, szélnek is eresztettem (pedig meddig vadásztam 32gb függetlent) mert sajnos ebbena formában számomra ez is egy tablestezrű cucc, amivel lehet hanghívásokat is csinálni, nem egy telefon (és sajnos az android is elég alacsony szinten ilyen téren, amiket az utóbbi 10 évben nokiáim tudtak a dobozból kivéve, azzal itt órákat, napokat kell eltölteni, és inkonzisztens, körülményes, reklámos/drága, és/vagy rootolásra kényszerítő programokat/modokat kell felrakni hozzá, hogy a nagyját tudják. :(

akos3: 925? Azért is vettem (használható kamera és az amoled kijelző meleltt) mert még ez az ami nem (nagyon) tepsi, utána számomra használhatatlan méretben jönnek az utódok.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.