Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61901) ArsenalF válasza bisza (#61897) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Na azért hülyeséget ne terjesszünk!
Ugyan az az alkalmazás jönni fog WP-re is de majd csak a Win10-el. Addig várni kell. 21-én demozták is a bemutatott 1520-ason.

(#61902) bisza válasza ArsenalF (#61901) üzenetére


bisza
tag

Hülyeséget terjeszteni? Én? Szó sincs róla! Az eddigi válaszok alapján azt szürtem le, hogy a jelenlegi 8.1-en ilyen appra nem lehet számítani. Minden marad a régiben. A win10 még odébb van.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=bisza

(#61903) WinPho


WinPho
senior tag

Adtak meg pontos W10 preview megjelenést vagy csak majd valamikor február?

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#61904) ArsenalF válasza bisza (#61902) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Nem csak neked akartam címezni. De azért a ne is számítsál rá azért az már durva volt, számíts, a Win 10 meg remélhetőleg 2 hét múlva már tesztelhető lesz. Szóval nincs az annyira odébb :)

(#61905) erahurka válasza WinPho (#61903) üzenetére


erahurka
félisten

Február közepe ha minden igaz, de semmi pontosat.
De ez nem olyan lesz mint egy Preview for Developers, sokkal félkészebb még a rendszer.

(#61906) WinPho válasza erahurka (#61905) üzenetére


WinPho
senior tag

Szóval hellyel-közzel 14-et kell aludni. Hurrá.
Arról tudok. Kevésbé lehet bugosabb, mint a 8.1 nekem. ;]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#61907) #72797440


#72797440
törölt tag

L925-nek lesz denim update? Valahol azt olvasom ,hogy nem, mert hardverkompatibilitási problémák vannan vele, valahol meg azt olvasom, hogy minden wp8 megkapja.

(#61908) WinPho válasza #72797440 (#61907) üzenetére


WinPho
senior tag

lesz
Szerintem te a win10-re gondolsz. szvsz az is lesz rá, nem kell aggódnod. :)

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#61909) moleculez válasza #72797440 (#61907) üzenetére


moleculez
veterán

Lesz, még w10 is.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#61910) PS7A


PS7A
tag

Sziasztok! Csak kíváncsiskodom eme téren, de érdekelne, hogy várható-e mostanság valami újabb Windows-os készülék? Érdemes-e várni esetleg készülék vásárlással? :R

(#61911) Mr. Nimbus válasza Zsoleszhun (#61900) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Én kipróbáltam a Prognozát és azt vettem észre, hogy nem pontos hőmérsékletet mutat. Az Amazing Weather és a met.hu hőmérsékletei megegyztek, míg a Prognoza 5°C-kal mért kevesebbet. Pedig designra nagyon pofás. 😒

PS7A: Melyik ár kategoriában? Mostanában tudtommal az alsó szegmensbe érkezik az 532 és a 435.

[ Szerkesztve ]

(#61912) Zsoleszhun válasza PS7A (#61910) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Igen, érdemes várni mert 2015 első negyedévére igértek új készülékeket.

¯\_(ツ)_/¯

(#61913) Воланд válasza Zsoleszhun (#61912) üzenetére


Воланд
titán

aha. az os az uj keszulekekhez meg kb nyar kozepen lesz kesz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#61914) gyurkikrisz válasza WinPho (#61903) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Annyit mondtak hogy Super Bowl után. De Belfiore tweetjeivel együtt nézve szerintem is Február közepe.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#61915) Lall válasza ArsenalF (#61904) üzenetére


Lall
veterán

Mondjuk ez a két hét múlva jön duma is nem kicsit vicces. Ja, jön egy béta a köbön os. Ha őszre megkapjátok a véglegest tapsikolhattok, de először úgyis az új készülékek jönnek vele.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#61916) FіkuszKukіsz válasza Lall (#61915) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Sztem senki nem írta, hogy a végleges jön. Amiket leírtál azzal mindenki tisztában van,többször meg lett említve.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#61917) Lall válasza FіkuszKukіsz (#61916) üzenetére


Lall
veterán

Én sem. Értő olvasás? Egyesek úgy tekintenek rá, mintha a megváltó jönne. Nagy pofára esések lesznek még ebből. És attól, hogy az itteni 13 ember majd jól felrakja nem oldódnak meg bizonyos problémák.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#61918) erahurka válasza Lall (#61917) üzenetére


erahurka
félisten

Minden főverziót úgy várunk mint a messiást. De eddig sem igazán a rendszerrel volt a legnagyobb probléma, hanem az appokkal (szerintem). Ez talán most tényleg változni fog, joval pozitívabb mindenki mint a Windows8 idején volt. Jövőre kiderül.

(#61919) C0ny71


C0ny71
csendes tag

Végre!

http://windowsphonehub.in/news-leaks/news-windows-10-phones-will-native-support-flac/

(#61920) Pttypang válasza erahurka (#61918) üzenetére


Pttypang
veterán

En 7.5 ota statikus mertekben pesszimista vagyok.

Everybody lies.

(#61921) Bogyó bá' válasza Pttypang (#61920) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

De azért stabilan WP-s telókat veszel, nem? :DDD

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#61922) Pttypang válasza Bogyó bá' (#61921) üzenetére


Pttypang
veterán

Ja :DDD

Everybody lies.

(#61923) SPF


SPF
senior tag

Az mitől lehet, hogy amióta frissítettem 8.1 a telefont (Lumia 520), azóta az áruházban ha frissíteni szeretnék, vagy letölteni egy új appot, nem fogadja el az e-mailhez tartozó jelszót? A jelszó biztos jó, mert az e-mail-eket frissíti rendesen.

(#61924) sentinel


sentinel
aktív tag

Hello,

Here Drive+ -ban a kedvenceimből hogyan tudok útvonaltervet tervezni hogy lássan merre fog vinni? Mindig csak saját pozícióból akar kiindulni :s

(#61925) SOAD19 válasza sentinel (#61924) üzenetére


SOAD19
addikt

Here map-nél lehet kezdő-cél pontot megadni az útvonalterv menüpont alatt.

(#61926) Levwi válasza sentinel (#61924) üzenetére


Levwi
aktív tag

Van olyan navi program ami tudja ezt? Én még nem találkoztam olyannal.

Huawei P20 Pro Black

(#61927) this is life válasza Levwi (#61926) üzenetére


this is life
Ármester

Emlekeim szerint az igo tudja ... de mar reg hasznaltam. De talan a here-vel is ossze hozhato, legfeljebb online , webbongeszovel nezni meg ..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#61928) Bukk900 válasza Levwi (#61926) üzenetére


Bukk900
őstag

Próbáld ki a sygicet, tudja a honnan, hova és még a köztest is a kedvencekből.

(#61929) ilgatto


ilgatto
tag

Tegnap alkalmam volt tesztelni a Sygic-et és meg voltam elégedve vele.
Érezhetően sokkal profibb, mint a Here Drive+. Simán lehet köztes célpontot megadni akár útközben is, jó volt a térképe, nem vitt el sehol rossz irányba. Tetszik, hogy tud szólni a sebességkorlátozó táblák előtt is már.
Sávváltási segéd, kereszteződés nézet és még sok apró finomság, ami összességében nagyon szerethetővé teszi. (Nekem egyébként főleg a köztes célpont funkció tetszik és lenne hasznomra a Here Drive+-ban.)
40 euróba kerül az "életre szóló" hangos navigáció az egész világra, talán ez a fő hátránya a Here Drive+-hoz képest, illetve a forgalmi információ elég drága, az 20 euró évente.

## Samsung R220 ## Sharp GX10i ## Sony Ericson K300 # Nokia 3110c ## Nokia E51 ## Nokia 603 ## Nokia Lumia 930 ## LG Nexus 5X ## OnePlus 3T ## OnePlus Nord CE 5G ## Google Pixel 7 ##

(#61930) confuser


confuser
senior tag

Franciáknál az 532 €89,90 (~28000 HUF), a 435 €79,90 (~25000 HUF).

Alakul ez :)

(#61931) Zsoleszhun válasza confuser (#61930) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Igen és ez már EU-n belüli ár :D

¯\_(ツ)_/¯

(#61932) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Aztamindenit ez mennyire brutál Voicy :Y

¯\_(ツ)_/¯

(#61933) erahurka válasza Zsoleszhun (#61932) üzenetére


erahurka
félisten

Nem tudom miért kínlódik az MS egy ilyen rendszer felépítésével, mikor felvásárolhatna egy ilyet is, ami már most támogatja a fél világot.

(#61934) csabi94 válasza _Gyedavid_ (#61838) üzenetére


csabi94
őstag

Endomondo-t is meg tudod oldani, és offline is jó, az összes tracker alkalmazás. ;)

(#61935) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Waze-t használja valaki?

(#61936) taip válasza Pikkolo^^ (#61935) üzenetére


taip
senior tag

Aha. Androidon. :)

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#61937) bluemirage válasza Zsoleszhun (#61932) üzenetére


bluemirage
őstag

Ez de durva és működik. Tökéletesen felismeri amit mondok és egy katt.. már megy is az SMS vagy email...
:R Ha lejár a 100 ingyenes üzi, akkor nekem akár egy 1000est is megér...

Meliora sunt bono inimica

(#61938) pilu85


pilu85
őstag

sziasztok. valaki tud ajánlani egy igényes képnézegetőt, ami a külön mappába lévő képeket nem egyben jeleníti meg. hanem mappánként mondjuk miniatűr képekkel fűszerezve? valami ilyesmit szeretnék. köszönöm.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#61939) Bukk900 válasza pilu85 (#61938) üzenetére


Bukk900
őstag

Ezt a gyári is tudja, de a zoom is jó.
A gyári jobbra lapozva mappánként rendezi.

[ Szerkesztve ]

(#61940) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Megint jott Zene update.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#61941) pilu85 válasza Bukk900 (#61939) üzenetére


pilu85
őstag

a gyári cask napok szerint bontja le hogy mikor másoltam rá képeket. windows szintű... :S tetszik az 1520-am. de a huawei úgy telepakolgatta a kis telóját hogy nem kellett ,zene lejátszó után kergetőznöm,sem filmlejátszó után, és a képnézegető után már kritikán aluli. remélem tesznek ezek ellen valamit mert így előbb utóbb csőd lesz. :(

[ Szerkesztve ]

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#61942) SOAD19 válasza Zsoleszhun (#61932) üzenetére


SOAD19
addikt

Nem rossz, a Cortana fejlesztők példát vehetnének... :)

(#61943) ilgatto


ilgatto
tag

Van már tapasztalata valakinek a legújabb Facebook frissítéssel? Jobb lett, vagy rosszabb? Hírfolyam sorrendben mutatja a bejegyzéseket?

## Samsung R220 ## Sharp GX10i ## Sony Ericson K300 # Nokia 3110c ## Nokia E51 ## Nokia 603 ## Nokia Lumia 930 ## LG Nexus 5X ## OnePlus 3T ## OnePlus Nord CE 5G ## Google Pixel 7 ##

(#61944) A Zéé válasza ilgatto (#61943) üzenetére


A Zéé
addikt

a hírfolyam az botrány lett, tök random rak be dolgokat, még csak nem is a "top storiest", hanem tényleg össze-vissza. Ha meg kiválasztom a "legfrissebbek"-et, akkor meg minden felesleges sz.rt berak. Szóval szerintem ne frissíts, ez a jelenlegi a hírfolyam miatt használhatatlan.

Just a simple Lineman...

(#61945) Bogyó bá' válasza A Zéé (#61944) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Hozzá tenném: asztali PC-n is ugyanilyen sz*r. Egy káosz... :(((

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#61946) air válasza ilgatto (#61943) üzenetére


air
nagyúr

Ha Androidból indulok ki, akkor visszakérdezek.
Volt már olyan frissítés, hogy jobb lett? ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#61947) WinPho válasza ilgatto (#61943) üzenetére


WinPho
senior tag

Fura, de nekem jó.
(vagy te a bétára gondolsz?)

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#61948) erahurka válasza pilu85 (#61941) üzenetére


erahurka
félisten

Nem értem mi a bajod a gyári képnézegetővel, szerintem teljesen jó. Ha meg tudom hogy melyik mappában van a kép lapozok egyet jobbra és ott listázza őket.

(#61947) WinPho: Arra gondolnak, hogy nem választhatsz már hogy legfrissebb vagy legfontosabb hírek jelenjenek meg, hanem mindig a legfontosabbak. Ami nettó hülyeség, pl. nyereményjátékoknak rendszeresen csak az eredményhirdetését látom e miatt a baromság miatt.

[ Szerkesztve ]

(#61949) PS7A válasza Mr. Nimbus (#61911) üzenetére


PS7A
tag

Zsoltifree, neked is köszönöm a választ.
Közép-felső kategóriás készülék érdekelne majd. Jelenleg a 1520-as ami vonz, de még nem döntöttem el.
Keresgéltem neten, de a win 10-ről is elég kevés az infó, nem hogy új készülékekről.

(#61950) Blyan válasza bluemirage (#61937) üzenetére


Blyan
félisten

Ja, de azért úgy lenne a korrektebb, ha meglehetne venni egy unlimited cuccot. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.