Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60901) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Tud valaki olyan alkalmazást amivel kitehetem csempére az "internetmegosztás" és a "képernyő kivetítése" beállításokat?

(#60902) Plazmacucci válasza Blyan (#60896) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát ez az, előtte pontosan ugyan ilyen volt szoftver verzió ide vagy oda.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#60903) CJ4567 válasza kolosanyi (#60880) üzenetére


CJ4567
veterán

Mit izéltek, 520-ra már rég kijött ;]

No Sana No Life

(#60904) pzstm válasza emvy (#60847) üzenetére


pzstm
titán

mazda 6-ról nem is beszélve :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#60905) BiP válasza pzstm (#60904) üzenetére


BiP
nagyúr

De nemsokára kiderül. Már csak 6 óra várakozás. Hosszú egy nap lesz a mai.

(#60906) Pilács válasza BiP (#60905) üzenetére


Pilács
senior tag

Pontosan tudjátok miről lesz szó? Nem követem az eseményeket, ezért kérdezem... Lesznek konkrétumok is a win10-ről? Vagy csak a nevét jelentik be? :))

Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

(#60907) FіkuszKukіsz válasza BiP (#60905) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Az a 6 inkább 8. Állítólag a Windows Phone-ról nem lesz semmi.

Romanes eunt domus

(#60908) pzstm válasza FіkuszKukіsz (#60907) üzenetére


pzstm
titán

állítólag. Aztán lehet mégis. ;)

Amire szinte semmi esélyt nem látok az az új WP10 preview letöltése mai nap ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#60909) BiP válasza FіkuszKukіsz (#60907) üzenetére


BiP
nagyúr

8, tényleg. Friss vagyok :)

(#60910) XFishboneHUN


XFishboneHUN
senior tag

Sziasztok!

Hard reset után a HERE DRIVE+-ban a navigációs hang úgy gondolja nem akar megszólalni! Előtte tökéletesen működött!

Ami már megvolt:
- here drive+ letörlés, újratelepítés
- hang letörlése, visszatelepítése
- telefon nyelv állítgatás

de semmi változás, agyon zavaró, ha állandóan a telefont kell nézni vezetés közben! Valakinek valami ötlet?

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#60911) #72797440


#72797440
törölt tag

Az Easy Transfer megvolt. A Kuchiyose is menő.
Köszi

(#60912) Воланд válasza FіkuszKukіsz (#60907) üzenetére


Воланд
titán

lumia blogban is kiirtak a mai eventet, ha nem lenne telefon, akkor annak nincs tul sok ertelme.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#60913) Wombaat


Wombaat
csendes tag

Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne, hogy a Névjegyek albumból (nem a Kapcsolatokból), hogy és miként tudok tömegesen törölni? Egyesével csak a Kapcsolatokból sikerül, de azok továbbra is megmaradnak a Névjegyeknél... holott ugye mindenki a névjegyekből telefonál... :)

Üdv,
Attila

(#60914) waces válasza Воланд (#60912) üzenetére


waces
aktív tag

foleg, hogy one windows az iranyvonal es ugyan ugy windows 10 lesz a mobilos rendszer neve, mint az asztalie, igy ertelmetlen lenne nem kiterni a "mobilos" verziora

Every living creature on earth dies alone.

(#60915) FіkuszKukіsz válasza Воланд (#60912) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Melyikben? Amelyikben az insideres levelet közölték? Az szerintem nem jelent semmit. A tegnap általad belinkelt Mary Jo Foley info valószínűbbnek tűnik. Már korábban is láttam tőle pletykát ami később bejött. De ne legyen igazam, mert én is kíváncsi vagyok, hogy mi várható. Ha most nem ütnek egy nagyot, akkor Taigetosz.

Romanes eunt domus

(#60916) FishAir


FishAir
senior tag

Lerágott csont, de most már tényleg itt lenne az ideje, hogy ez jöjjön:

iDontcare

(#60917) kavarc


kavarc
aktív tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy van-e lehetőség a telefont kizárólag 3G kapcsoltra fixálni? A szolgáltatómmal van némi gubanc és a vizsgálatokhoz ezt kérték. A telefonon csak legnagyobb kapcsolatsebességet találtam, de így váltogat a 2G és a 3G között. (L925 Cyan)
A másik kérdésem, valahogyan meg tudom nézni, hogy beszélgetés közben melyik hálózatot használja a telefon (2 vagy 3G)?
köszönöm előre is!

(#60918) Integrale válasza kavarc (#60917) üzenetére


Integrale
veterán

Beállítsok\hálózat+SIM\ SIM beállítások

"Bad reklám is reklám too"

(#60919) Kbali válasza Integrale (#60918) üzenetére


Kbali
nagyúr

Az továbbra is csak a legnagyobb sebességet tudja, lefelé tud váltani a telefon, nem fixál semmit.
HD hang, ami 3G esetén támpontot adhat, de azt a másik félnek is támogatnia kell. Amúgy hívás közben is mutatja a térerő mellett az aktuális hálózati állapotot.

(#60920) ciceroo válasza XFishboneHUN (#60910) üzenetére


ciceroo
tag

Beállítások -> balra húzás -> Térképek -> legalján a Hangos navigáció...-ban a Here Drive + van beállítva?

(#60921) XFishboneHUN válasza ciceroo (#60920) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Igen

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#60922) Integrale válasza Kbali (#60919) üzenetére


Integrale
veterán

Ja, hogy úgy fixálni. Ez esetben elnézést, nem fogtam fel a kérdést.

"Bad reklám is reklám too"

(#60923) Воланд válasza FіkuszKukіsz (#60915) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#60924) kavarc válasza Kbali (#60919) üzenetére


kavarc
aktív tag

Köszi a választ!

Ezek szerint nincs lehetőség csak 3G-t beállítani? Ez elég nagy gond lenne, mert pont az a gond, hogy sokszor visszadob 2G-re, ami még rosszabb, mint a 3G, ráadásul nem tudom tesztelni.
Hívás közben nálam csak a térerőpálcák vannak, semmi egyéb infó. Nincs mobilnetem, lehet, hogy talán ezért. Beszélgetés közben nem tudom lehúzni az értesítési sávot, hogy lássam épp melyik hálózatot használja a készülék.

(#60925) Blyan válasza kavarc (#60924) üzenetére


Blyan
félisten

Miért nem tudod lehúzni?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#60926) Integrale válasza kavarc (#60924) üzenetére


Integrale
veterán

Nem is kell lehúzni, elveszed a füledtől, és látod az aktív hálózatot. Másrészt, ha például ott ahol vagy nincs 3G, akkor hogy akarod azt használni?

"Bad reklám is reklám too"

(#60927) #72797440


#72797440
törölt tag

Van egy videó a telefonon amit semmi más nem lát csak a wifi file sharer. A local storage mappában van de a wifi file sharer nem tud törölni csak fel ill. letölteni. Hogyan töröljem? windows explorer sem látja (rejtett fájlok bekapcsolva)

(#60928) Blyan válasza #72797440 (#60927) üzenetére


Blyan
félisten

A Fájlok alkalmazás se látja a telefonon?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#60929) Kbali válasza kavarc (#60924) üzenetére


Kbali
nagyúr

Lehet, nem értem akkor a problémát. Mit is szeretnének teszteltetni veled? Ha nincs mobilneted, akkor minek is a 3G? Egyébként milyen készülékről van szó?

(#60930) kavarc válasza Blyan (#60925) üzenetére


kavarc
aktív tag

Igazad van. Le lehet húzni hívás közben is. Csak éppen pont az az információ nem látszik ilyenkor, ami nekem kellene. A hívás kék sávja pont kitakarja.

@ Integrale: Ha elveszem a fülemtől, akkor úgyanúgy csak a térerőpálcákat látom. A kapcsoltat típusát nem. Esetemben H az 3G vagy E ami 2G.
Vannak helyzetek, amikor egy telefont kizárólag adott földrajzi területen használnak. Egyébként most tesztelés miatt lenne szükséges csak 3G-n használnom, de nagyon.

(#60931) kavarc válasza Kbali (#60929) üzenetére


kavarc
aktív tag

Adott egy (vagy több) adótorony. Ahol a 3G-s sávot upgrade-elték. Nálam ez valszeg azt jelenti, hogy a 2G "térerő" nálam gyengébb, mint a 3G-s. Sajnos a telefonok (mind WP...) sokszor eldobják a 3G-t és átváltanak 2G-re, ahol viszont még alacsonyabb a térerő, van, hogy a hívás is megszakad. A szolgáltató szerint most fejlesztettek, de csak 3G-n (vagy legyen umts), ezt kellene tesztelnem.
Most kereshetem a 6éves symbianos Nokiámat... mert azon legalább lehetett a sávokat fixálni.

(#60932) #72797440


#72797440
törölt tag

Az sem. Semelyik.
Most már kettő van. Kíváncsi voltam felülírja e:


(#60933) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Tudja valaki, hogy miért nem akar működni a Lumia Storage Checker ?
Szervizből jött vissza a telefonom, állítanám át a térképek letöltési helyét sd-re, erre sehol nem találom a lehetőséget...

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#60934) Blyan válasza hülyegyerek (#60933) üzenetére


Blyan
félisten

Arra nem csak a Beta képes?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#60935) hroberto válasza Blyan (#60934) üzenetére


hroberto
veterán

De. [link]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#60936) hülyegyerek válasza Blyan (#60934) üzenetére


hülyegyerek
addikt

De igen, csak azt írja az áruház, hogy telepítve van, amikor meg rányomok a megtekintésre, akkor a sima tárterületsegédhez dob, azzal viszont a térképek helyét nem lehet átállítani.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#60937) Bogyó bá' válasza hülyegyerek (#60936) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Töröld a simát, telepítsd újra a Betát.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#60938) hülyegyerek válasza Bogyó bá' (#60937) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Nem lehet törölni.
Sysapp pusherrel próbáltam újratelepíteni, de azt sem engedi.

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#60939) Blyan válasza hülyegyerek (#60938) üzenetére


Blyan
félisten

Állítsd át a dátumot 100+ évvel, ekkor rinyálni fog majd minden levelezésed, de ne foglalkozz vele, mert így ha rányomsz egy Lumia specifikus beállításra a settingsbe azt írja majd ki,hogy vedd meg vagy töröld le (mindegyik törölhető így, érintés, hang, stb). Töröld le a Storage checkert.
Állítsd vissza a dátumot, nyomd meg a rinyáló accountjaidnak, hogy szinkronizáljanak, majd a sysapp pusherrel szed le a bétát.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#60940) hülyegyerek válasza Blyan (#60939) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Átállítottam, letöröltem, de a helyzet ugyanaz így is. A sysapp pusher szerint megvan a beta, de megint csak a sima tárterülethez ugrik.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#60941) zulu_mester


zulu_mester
tag

Nekem még sajnos még mindig nem frissült le a Lumia 520-am Denimre. Ennek mi lehet az oka?

"Te is fiam Bluethooth!"

(#60942) Blyan válasza hülyegyerek (#60940) üzenetére


Blyan
félisten

Akkor szedd le a Sysapp pushert is és próbáld mással. :D

Nem tudom, ennyi tippem volt csak, sorry!

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#60943) btudos válasza hülyegyerek (#60940) üzenetére


btudos
Topikgazda

Direktlinket keress, hagyd ki a korbol a sysapp pushert, ugy fel kene mennie a betanak a normal storage checker melle.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#60944) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Már csak 3 óra :D

¯\_(ツ)_/¯

(#60945) Blyan válasza btudos (#60943) üzenetére


Blyan
félisten

Akkor hajrá.
[link]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#60946) Kbali válasza kavarc (#60931) üzenetére


Kbali
nagyúr

De mi van, ha 2G-re fixálod? Akkor nem váltogat. Egyébként melyik szolgáltató? Melyik település? Gondolom reklamáció miatt próbálkozol, de erre neked nincs eszközöd ellenőrizni.

(#60947) FіkuszKukіsz válasza Zsoleszhun (#60944) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

[link]

Hogy ne kelljen óránként beírni a hátralévő időt.:)

Romanes eunt domus

(#60948) Csendeske válasza FіkuszKukіsz (#60947) üzenetére


Csendeske
aktív tag

+1 :K

(#60949) Zsoleszhun válasza FіkuszKukіsz (#60947) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Király :DD

¯\_(ツ)_/¯

(#60950) mdraco


mdraco
őstag

Na van kép :D
lugosi: Megy, Chrome.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.