Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44451) viewdetails


viewdetails
addikt

Mennyire aljas ez a 8.1... :U Emailek szinkronizálása: fiókhasználat alapján (alapértelmezetten elemek érkezésekor) 3-4 fióknál ez már bőven merít, ha mindegyik push-ban van.

WP update/Csendes órák: elvileg a boot splashnek is változnia kellett volna, de nem tette.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#44452) Blyan válasza viewdetails (#44451) üzenetére


Blyan
félisten

Nem mintha nem lehetne ezen változtatni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#44453) Statikus


Statikus
senior tag

Naptárcsempe még mindig egyeseményes...

Mit frissítettek?

(#44454) -atesz- válasza Dzsosy (#44074) üzenetére


-atesz-
aktív tag

Na most már nincs kiírva a 14990 ár. :U

(#44455) gabipaci


gabipaci
addikt

Sziasztok!

Újraindulgat a Lumia 1020-asom. Ugye pin kódot kér, így, ha nem veszem észre, akkor nem tudnak hívni.
Van hogy újraindulás helyett feketén le is fagy, csak a hangerő lefelé és bekapcs gomb nyomva tartása segít.
Aztán még olyat is eljátszik, hogy egyszerűen a wifi és bluetooth úgy letiltódik, hogy a beállításokban ki van szürkülve a kapcsoló, újraindítás segít rajta.
WP 8.1 van fent
Orvosolható ez egy gyári beállítások visszaállításával?
Vagy van valami újratelepítési lehetőség?

Köszönöm

Logitech hardware tester

(#44456) pzstm válasza gabipaci (#44455) üzenetére


pzstm
titán

mai frissítést mindenképp rakd fel.

MS hivatalos válasza szerint bug fixes & enhancements történt :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#44457) viewdetails válasza Blyan (#44452) üzenetére


viewdetails
addikt

Amint észreveszed. De most őszintén, nekem nem jutott eszembe egy HR nélküli 8.0-8.1 update után, hogy megváltoztatja a szinkronizálási beállításaimat, mivel eddig félóránkénti volt és nem tűnt fel, hogy pushba jön.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#44458) gabipaci válasza pzstm (#44456) üzenetére


gabipaci
addikt

Köszönöm, tölti. Amúgy ez még csak a developer miatt van meg nekem, ugye? Mikor lesz "végleges", amit a normal user is megkap majd?

Logitech hardware tester

(#44459) WinPho


WinPho
senior tag

Látom, bug fixek, de miket fixelt? Most végzett, és ne érjen meglepetés. :D

Szerk.: EZ MOST KOMOLY? Mi a halál véreres izé.. Torkáért telepít újra appokat? :Y :Y

[ Szerkesztve ]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#44460) pzstm válasza WinPho (#44459) üzenetére


pzstm
titán

előző update-nél is ezt csinálta nálam...10-15 percen belül végez...relax;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#44461) hülyegyerek válasza dejaris (#44372) üzenetére


hülyegyerek
addikt

A CEO ilyen szinten elég keveset számít, a vezetés amúgy majdnem teljesen ugyanaz.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#44462) polonic válasza gabipaci (#44458) üzenetére


polonic
félisten

Igen
Vegleges junius utan jon valamikor.
Erdemes lesz majd ezt nezegetni junius utan.

[ Szerkesztve ]

(#44463) Zoli133


Zoli133
őstag

Most, hogy jött a 8.1 update beletúrtam beállításokba és szembe találtam magam a nemrég frissített Nokia féle KIjelző/Display beállításszekcióval, örömmel tudaatosult bennem, miután elállítottam a színprofilt, hogy már báárhova lehet állítani a sávot, nem csak a fix 5 pontra, cserébe sok sikert az alapértelmezések visszaállításához....

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#44464) WinPho válasza pzstm (#44460) üzenetére


WinPho
senior tag

Helyreállt, juppí. :C
Éreztek valami változást?

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#44465) Pttypang válasza WinPho (#44464) üzenetére


Pttypang
veterán

Az erőben

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#44466) WinPho válasza Pttypang (#44465) üzenetére


WinPho
senior tag

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#44467) WinPho


WinPho
senior tag

Érzetre kicsit mintha gyorsabb lenne...

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#44468) JamesHun


JamesHun
addikt

nézve az IOS8 újdonságokat remélem hamarosan híreznek majd az új WP update újdonságairól :D

igo nak mi az alternatívája wp-n? akár fizetős is jó, csak navigáljon magyarul és jól, találja meg a beírt címeket rendesen és ne beszéljen hülyeséget, hogy menjek jobbra amikor balra kell mennem :D

SeriesX: JamesSHun

(#44469) Integrale válasza JamesHun (#44468) üzenetére


Integrale
veterán

Ha a 8.1-ről írtak két hiányos oldalt, akkor erről a mairól egy betűt sem fognak leírni, ebben biztos lehetsz :DDD

Here Drive +

"Bad reklám is reklám too"

(#44470) Blyan válasza viewdetails (#44457) üzenetére


Blyan
félisten

Pedog.megnezhetted volna, mert a 8-8.1 valtas majd akkora volt, mint a wp7-wp8-as. Na mindegy,.most mar tudod, meg is valtoztathatod.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#44471) hülyegyerek válasza JamesHun (#44468) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Egyelőre én szeretnék rájönni, hogy mi volt ez az update...ja megvan, bekapcsolta a navigációs gombok rezgését, amit kikapcsoltam, és ezért újra kellett indítanom. Nice job :C

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#44472) JamesHun válasza Integrale (#44469) üzenetére


JamesHun
addikt

Here+ -t teszteltem nemrég még 625-ön, de igo után nagyon fapados
bár igo sem tökéletes és néha be akar vinni egyirányú utcába, de Visegrád fele volt, hogy akkora baromságot mondott a Here+
A szívbajt hozta rám, hogy mit is akart (kanyarodjak le jobbra, utána forduljak meg, hogy onnan megint jobbra menjek (szóval kanyarok nélkül tovább egyenesen :D )). De ha nincs jobb akkor elkezdek barátkozni a herével

SeriesX: JamesSHun

(#44473) viewdetails válasza Blyan (#44470) üzenetére


viewdetails
addikt

Egyéb építő ötlet...?

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#44474) pzstm válasza viewdetails (#44473) üzenetére


pzstm
titán

hmmm..nálam nem változtatta meg. Egyik push, (privát), másik based on my usage (céges; más kérdés hogy a levelek mennyisége miatt ez is push)

NEm lehet hogy nem Exchange hanem esetleg POP3-at használsz? Mondjuk nekem van egy iMAP is de ott sincs ilyen probléma hogy sync settingsen változtatott volna :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#44475) JamesHun


JamesHun
addikt

sziasztok

a skype ot le tudom kapcsolni az ms kontaktoktól, vagy annak fixen össze kell kapcsolva lennie?

SeriesX: JamesSHun

(#44476) Drag77


Drag77
senior tag

Sziasztok,

A Quiet Hours -nak nem kellet volna most már Cortana nélkűl is megjelennie?
Vagy csak rossz helyen nézem? Másnak megjelent?

üdv. D

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#44477) pzstm válasza Drag77 (#44476) üzenetére


pzstm
titán

Nem.

Valaki bekamuzta WPcentralon a fél világ meg benyalta...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#44478) Kyller válasza Drag77 (#44476) üzenetére


Kyller
senior tag

Nekem megjelent a beállítások között...

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#44479) pelenka35


pelenka35
őstag

Sziasztok

1 hónapos 625 telefon leesett és szilánkosra tört a kijelző nincs rá biztosításom mit tudok tenni ? :W :W :W
rózsaszin T webáruházban vettem .

köszönöm

Gamertag:Rob3rt75

(#44480) hroberto válasza pelenka35 (#44479) üzenetére


hroberto
veterán

Ha szerencséd van, csak az érintő tört. Úgy rémlik a 625-ben ez külön cserélhető, nincs egyben a kijelzővel, és így olcsóbb.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#44481) pelenka35 válasza hroberto (#44480) üzenetére


pelenka35
őstag

A telo tőkéletesen müködik

Gondolom itthon ez drágább?

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#44482) hroberto válasza pelenka35 (#44481) üzenetére


hroberto
veterán

Ha garanciális a telefonod, akkor mindenképp Nokia Care. Olyan 15 körülire saccolom a javítást.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#44483) BiP válasza Воланд (#44439) üzenetére


BiP
nagyúr

(#44405) catroot: Igen, ezt az esetet mondom én is. Ha 2x szerepel egy szám, akkor nem tudja eldönteni, hogy kié, ezért csak a számot jelzi ki (mintha ismeretlen lenne). Korábbi telefonjaimon sokszor előfordult, ha valakit úgy mentettem el, hogy már bent volt a névjegyzékben.
WP-n inkább valami szinkronizációs dolgot tudok elképzelni oknak, főleg, hogy minden névvel így járt, ill. egy restart meg is oldotta. Vagy egyszerűen csak megzavarodott, és nem működött az azonosítás.

(#44414) hjoci1980: Annál az egyszerű oknál fogva, hogy a 630 már piacon van, ez a frissítés meg baromi friss, ropogós. (konkrétan múlt heti)
Amint hivatalos lesz, gondolom majd a 630-akra is le lehet tölteni majd az akkor legfrissebb OS-t tartalmazó új Lumia firmware-t.
(jelenleg ez megegyezik a developer previews verzióval)

(#44434) BobTail: Más olyan program is van, ami külön appként is megtalálható, most pedig bekerült a beállítások közé. Gondolom ugyanígy be fogják vinni az Adatátvitelt is.
Pl. a tárterületsegéd vagy a Data Sense (adatforgalmi segéd).

(#44439) woland_y2k: A Cyan ezt nem javítja. Legalábbis a korábbiak nem, a tegnapival még nem próbáltam.

(#44463) Zoli133: ez elvileg már az előző frissítésben is benne volt, legalábbis már akkor hírezték. (igaz, ott nekem is csak pár állapotú volt még a csúszka)

(#44471) hülyegyerek: Ezt a beállítást nekem sem teszi vissza backupból (nem OTA frissítés), mindig kézzel kell visszaállítgatnom, ami egy újraindítással is jár. Nem hiányzik.

(#44484) bwooster: A nagy merülési problémákat (már akinek volt) az előző dev.preview javította már. Bár el tudom képzelni, hogy tovább finomítottak rajta.

[ Szerkesztve ]

(#44484) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

Nem kiabálom el, de egyelőre úgy tűnik, hogy az új frissítéssel mintha javult volna az üzemidő.

Romanes eunt domus

(#44485) Partyface007 válasza Kyller (#44478) üzenetére


Partyface007
őstag

és eddig nem volt?

Mi a nyelvi meg a területi beállításod?

(#44486) pelenka35 válasza hroberto (#44482) üzenetére


pelenka35
őstag

Noki Care minden városban van vagy Elég ha beviszem a T-elibom hoz ?

Gamertag:Rob3rt75

(#44487) hroberto válasza pelenka35 (#44486) üzenetére


hroberto
veterán

Elég, csak így gondolom lassabb.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#44488) Воланд válasza BiP (#44483) üzenetére


Воланд
titán

hat az nagyon jo. a 630 ezeket az os frissiteseket mikor fogja megkapni? hozzadobjatok a global cyan frissiteshez?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#44489) btudos válasza Воланд (#44488) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ez egyébként OS bug, vagy csak Lumiáknál jelentkezik? Én még nem találkoztam vele.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#44490) BiP válasza Воланд (#44488) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem tudom, hogy OTA frissítésként mikor lesz elérhető, de a legfrissebb firmware tartalmazza a cyant és a legújabb OS-t is.
Gondolom a menete ugyanaz lesz, mint a GDR3+Black esetében is, hogy valamennyire azért külön érkeznek, és a Blue kiadása után fokozatosan lesz elérhető a firmware a különböző modellekre. De az úgyis követhető lesz a már korábban linkelt oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#44491) Integrale válasza FіkuszKukіsz (#44484) üzenetére


Integrale
veterán

Eddig nekem is ugy tunik. Fel oraja nyomkodom, szol a zene es netezek most van 96%-on. Eddig ennyitol lement 90-re.

"Bad reklám is reklám too"

(#44492) Melack válasza Integrale (#44491) üzenetére


Melack
veterán

Akkor az én telómat ez messze elkerüli :( Mi lehet akkor a gond? Elszállt volna az akksi?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#44493) glehel


glehel
senior tag

megszűnt a fagyás bug ami az explorerben a space és home gomb együttes megnyomására jött elő?

(#44494) Dave™ válasza glehel (#44493) üzenetére


Dave™
nagyúr

Próbáld ki :D Az a 630-on lesz majd vicces, ahol szinte összeér a kettő, így nem lesz nehéz előidézni.

(#44495) emvy válasza glehel (#44493) üzenetére


emvy
nagyúr

En nem tudom elohozni.

while (!sleep) sheep++;

(#44496) glehel válasza emvy (#44495) üzenetére


glehel
senior tag

nekem még a frissítés előtt egyszer csinálta amikor szó volt róla itt a fórumon. most egyenlőre nem tudtam előhozni. lehet ezt is javították.

(#44497) savoo válasza emvy (#44495) üzenetére


savoo
addikt

Adjátok oda Oppinak! ;]

(#44498) rgeorge válasza glehel (#44493) üzenetére


rgeorge
addikt

Szerintem javították, mert én kb. 10-ből 10-szer elő tudtam idézni, most viszont 5-ből semmi.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#44499) Azazael válasza rgeorge (#44498) üzenetére


Azazael
aktív tag

Nálam is ez a helyzet, se IE-ben, se Skype-ban nem akar újraindulni.

(#44500) ampulla


ampulla
aktív tag

Az elképzelhető h valamikor frissítette magát a tegnapi nap folyamán ( egész nap ment a wifi ), mert se este se ma reggel se tudtam, reboot után frissíteni. Your phone up to date. Mindig ez fogad.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.