Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27801) Hammy válasza tixem (#27797) üzenetére


Hammy
tag

proxy trükk: [link]

(#27802) Integrale válasza Narakh (#27799) üzenetére


Integrale
veterán

2 hónap alatt nekem 800mb a forgalmam, és használom rendesen napi kb 3 óra net, hébe-hóba youtube.
Elég kell, hogy legen 500mb!

"Bad reklám is reklám too"

(#27803) kolosanyi válasza Integrale (#27802) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én a 300-at a hónap felére elhasználom. Ha tömörítést használok, akkor 22-25 között fogy el. Ja, és nem youtubeozok... :))

(#27804) kali8n


kali8n
tag

Erre valaki?

(#27805) tixem válasza Hammy (#27801) üzenetére


tixem
addikt

na eeeeezaz :D ilyet kerestem. Sikerült köszi szépen :R

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#27806) Laurh


Laurh
aktív tag

Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni, hogy a telóm az elmúlt 2 hétben a mailek terén egyszer a gmailes fiókomnál egyszer a yahoo-s fiókomnál ezt az üzenetet dobja ki mikor csekkolnám. "Helytelenek a(z) Yahoo! Mail-fiók adatok" ez már a gmailessel is előfordult 1x. Holott a fiók adataim változatlanok. valakinek esetleg ötlet? :F

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#27807) Integrale válasza kolosanyi (#27803) üzenetére


Integrale
veterán

Na most aztán hülyeséget mondtam! (1lityi vodka még dolgozik) :B

Az utolsó 30 napban volt a forgalmam 800 MB.

"Bad reklám is reklám too"

(#27808) Narakh válasza Integrale (#27807) üzenetére


Narakh
senior tag

Így már rögtön nem is annyira biztos, hogy elég az az ötszáz... :D

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#27809) tixem


tixem
addikt

az 5000 mega se túl nagy valami. Nekem tegnap óta mobilon 19 mb, wifin meg 1.93 giga... ha nem wifi közelében lettem volna ez mobilból ment volna mind. Belassítással.... mert 100 megás csomagra van csak keret :DDD

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#27810) btudos válasza tixem (#27809) üzenetére


btudos
Topikgazda

Alkalmazasok letoltese, frissitesek, minden, nem csoda hogy ennyit forgalmaztal WiFi-n, friss telefonnal ez nem relevans.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#27811) konyi79


konyi79
addikt

Az az 500 mega nem túl sok, nekem úgy nem elég, alig netezek rajta. 2 mail szinkronizál óránként, skype, viber, meg néha chat gtalk-IM+pro. Bár skydrive-ra feltolom a képeket, de nem százával. A WP8 amúgy is szeret a neten mászkálni szerintem, na meg az alkalmazás frissítések is ha jövögetnek ugye. Be lehet osztani nem azt mondom, de le lehet etetni pár nap alatt ha nem figyel az ember mit csinál vele.

(#27812) btudos válasza konyi79 (#27811) üzenetére


btudos
Topikgazda

Alkalmazas frissitesek nem mennek maguktol, es eleg minimalis az az adatforgalom, amit az elo csempek, meg a beepitett dolgok hasznalnak. 3 aktivan hasznalt e-mail fiok, Viber, Whatsapp, folyamatos online integralt chat, sok bongeszes, es egy ket Youtube video mellett is eleg volt az 500 MB, ha nem vittem tulzasba. Mostmar joval nagyobb az adatforgalmi keret, igy nem is kell figyelnem arra mit hasznalok, de igy se ertem el meg az 1 GB-os szintet se. Nyilvan felhasznalasfuggo a dolog, de 500 MB mar normal felhasznalas melle eleg lehet, csak nem kell mindent mobilneten letolteni :)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#27813) tixem válasza btudos (#27810) üzenetére


tixem
addikt

ez is belejátszott igen, de a régivel is megvolt a heti egy giga. Egy hónapra az 4 gb

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#27814) btudos válasza tixem (#27813) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nyilvan, egy ev utan is havi 4-5 GB az osszesitett adatforgalmam a telefonon, de ebbol eleg sok megy WiFi-n. Most 1,3 GB a keretem, igy nyugodtan osztok neha netet a notebooknak is, ha valamit surgosen kell inteznem, de ha van ertelmes sebessegu WiFi, azt reszesitem elonyben.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#27815) moleculez válasza Integrale (#27802) üzenetére


moleculez
veterán

nekem 1gb kevés volt, de most ezzel az 5gb-vel már kénylemesen elvok. pedig nem mobilon élem az életem...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#27816) moleculez válasza Laurh (#27806) üzenetére


moleculez
veterán

jelentkezz ki és be, ennyi.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#27817) savoo válasza moleculez (#27815) üzenetére


savoo
addikt

Erősen kétlem, hogy nem mobilon éled az életed, ha 1 giga sem elég. ;]

(#27818) pushalias válasza tixem (#27797) üzenetére


pushalias
addikt

GDR3 megoldása: [link]

Honor 9 / HP 8470P

(#27819) legiaap


legiaap
nagyúr

[link]
Na azt hiszem ez az 520 legenda lesz. Szobrot fognak állítani neki.
:D
Mellesleg jó hogy többet adnak el belőle mint IOS-ből, mivel nem is egy árkategória.
A másik dolog, hogy ezek a megdöntjük az IOS eladásokat, mindig olyan helyen történnek meg, ahol nem túl magas az életszínvonal.
:D
Mindenesetre jó döntésnek tűnik, hogy a Nokia ezeken a területeken teszi meg a lábát az olcsó telefonjaival.
ez is egy fajta módszer a százalékok növelésére.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#27820) moleculez válasza savoo (#27817) üzenetére


moleculez
veterán

Jobban belegondolva, tényleg hülyeséget mondtam, mire hazaérek nem nyúlok géphez, mégis mindent elintézek/elolvasok/megnézek/meghallgatok, igy a napi (odavissza) 3órát amit utazással töltök, hasznosan tellik, otthona családdal tudok foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#27821) btudos válasza legiaap (#27819) üzenetére


btudos
Topikgazda

Miért meglepő, hogy olcsó és viszik mint a cukrot? Ár-érték arányban még itthon is agyonveri a teljes mezőnyt, főleg jelenlegi domino-s árával. Mivel olcsón ad értékelhető teljesítményt és sebességet, ráadásul Nokia van ráírva, egyértelmű hogy ott fog hódítani, ahol a Nokia brand még sokat ér, és az emberek inkább a megfizethető árú telefont veszik, és nem a high-end modelleket.

A lényeg hogy egy komoly méretű piacon ért el nagy sikert a Nokia, ez azt jelzi hogy az irány jó, csak nem szabad elszúrni Hasonlóan jó ár-érték arányú készülékeket, és egy jól felépített termékpalettát kell a vásárlók elé rakni (ttóbbi szerintem jelenleg annyira nincs meg), és még feljebb kapaszkodhat a Nokia. Persze ehhez kell a szoftver további fejlődése is, ott a 8.1 lehet a kulcs.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#27822) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Erre valaki tud megoldást?

Illetve WP8-on be lehet valahol állítani azt, hogy a karakter leütésnél rezzenjen a készülék?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#27823) dejaris válasza hito (#27822) üzenetére


dejaris
addikt

Sehogy. A zeneket be tudja rakni a music hub-ba, a pdf-eket az adobe elkezeli, a tobbit sehogy.

(#27824) legiaap válasza btudos (#27821) üzenetére


legiaap
nagyúr

ráadásul Nokia van ráírva
Nokia brand még sokat ér... :F
Hát itt kicsit elgondolkodok azért.

A lényeg hogy egy komoly méretű piacon ért el nagy sikert a Nokia
De a fontosabb helyeken USA, Kína, UK, még nem. Ha ott hasonló sikert ér el akkor azt mondom nem semmi.

Én amúgy azt jósolom a Nokiának, hogy hiába hoz ki 1020, 1520-hoz hasonló ultrabrutál gépeket nem azt fogják venni az emberek, hanem az olcsóbbat. Jövőre az 525 (ugye az lesz az 520 utódja?) fog hasonló sikereket elérni. A komolyabb gépekkel meg úgy van az ember, ha már ennyi pénz kiad egy telefonra akkor máshol jobb ajánlatot kap. Ha ott megüti a lábát akkor övé lesz a piac.
Samsunggal pl. nagyon nehéz bírni. Akár merre nézek minden akciót adnak csak vigyed már el.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#27825) btudos válasza legiaap (#27824) üzenetére


btudos
Topikgazda

Mondtam hogy hosszú még az út, Samsunggal nem is érdemes versenyezni, akkora cég, hogy szerintem lehetetlen lenyomni őket, szinte bármit csinálnak, azt venni fogják, mert Samsung. Nokia brand meg nagyon sok helyen sokat ér, a telefoneladásaik az elmúlt 3-4 évben nem az okostelefonokból származtak, hanem a fejlődő piacokon eladott olcsó készülékekből. Indiában, az ázsiai szigetvilágban és a mellékelt példa alapján Latin-Amerikában még mindig számít a Nokia logó. (Nem levegőbe beszélek, konkrétan teszteltem olyan Java alapú e-mail klienst, amit buta Nokiákra fejlesztettek, és a Telenornak szerettük volna eladni, hogy a Távol-Keleten értékesítse, csak aztán túl messze voltunk a célterülettől.)

A fontosabb piacok meghódítása sokáig tart, de a Microsoft szerintem előbb utóbb eléri, hogy ha Kínában nem is (ott lehetetlen versenyezni az elképesztően olcsó droidokkal), de az angol és amerikai piacon valós tényező legyen a Nokia.

A jól kitalált termékek meg a szoftver meg pont azért kell, hogy ne csak belépő szinten legyen a WP versenyképes, hanem valódi alternatíva legyen a felső kategóriában is. Egyébként a felső kategóriát alulról is meg lehet hódítani. Ha eléggé elterjed, hogy a belépő modellek jók, akkor a drágábbak csak jobbak lehetnek. Ehhez jó marketing, és tényleg jó cuccok kellenek, de nem lehetetlen.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#27826) hito válasza dejaris (#27823) üzenetére


hito
nagyúr

És az az UDISK micsoda nem arra való?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#27827) snoopycica


snoopycica
csendes tag

Sziasztok!
Egyik napról a másikra eltűnt a Viber névjegyzékem..... Pls Help!!!!

(#27828) dejaris válasza hito (#27826) üzenetére


dejaris
addikt

A store-ban nem talalom. Nem tudom mi ez.

(#27829) hito válasza dejaris (#27828) üzenetére


hito
nagyúr

Ez az UC browserben van, mint letöltések mentésének opciója. Még nem sikerült működésre bírnom, de tényleg ott van benne. Itt a changelog-nál írnak is róla, elvileg már 6GB a tárhely.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#27830) Wa2x_ válasza snoopycica (#27827) üzenetére


Wa2x_
veterán

Névjegyszűrésnél a beállításon belül be van pipálva minden?

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#27831) dejaris válasza hito (#27829) üzenetére


dejaris
addikt

Na ha nem sikerult meg mukodesre birnod, akkor biztos jo :D De ez is ugymente, hogy csak az appbol tudnad megnyitni ujra, nem?

(#27832) snoopycica válasza Wa2x_ (#27830) üzenetére


snoopycica
csendes tag

Igen, minden! Be is nyitja a Facebook ismerőseim nevét, plusz a telefonkönyvem.... De ha rámegyek, hogy valakinek, akinek tudom, hogy van vibere írjak, csak a hanghívás, illetve az sms írás lehetőséget adja be! Eddig pedig a névjegyzékben csak azok nevei jelentek meg, akinek van Vibere.....

(#27833) hito válasza dejaris (#27831) üzenetére


hito
nagyúr

Szerintem nem. Elmenti az udisk fiókodba, amit elvileg asztaliról el kéne tudnod érni. Különben nem sokat ér az egész. :) Nem életbevágó végül is, csak jó lett volna.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#27834) Wa2x_ válasza snoopycica (#27832) üzenetére


Wa2x_
veterán

Próbáld meg letörölni a vibert és tedd újra.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#27835) snoopycica válasza Wa2x_ (#27834) üzenetére


snoopycica
csendes tag

Próbáltam..... legalább kétszer! Most már aktiváló kódot sem akar küldeni..... :/

(#27836) Wa2x_ válasza snoopycica (#27835) üzenetére


Wa2x_
veterán

Újraindítottad a telót?

Ha tudsz angolul: [link]

Se WiFi-vel se 3G-vel nem látod?

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#27837) snoopycica válasza Wa2x_ (#27836) üzenetére


snoopycica
csendes tag

Igen, és még mindig ott tartunk, hogy nincsenek viber névjegyzékek..... :/

itthon folyamatosan fent van a teló Wi-Fin.....
Próbáltam már az internetkapcsolatot ki-be kapcsolni.....
Nem tudom lehet-e köze hozzá, de szombaton gépre telepítettem a Vibert (mármint Netbookra) és ott nem jelenítette meg a névjegyzéket.... Le is instaláltam.... Erre ma mikor szerettem volna használni a telón a Vibert vettem észre, hogy nincs névjegyzékem.....

[ Szerkesztve ]

(#27838) moleculez


moleculez
veterán

Egyébként még mindig nem oldódott meg az outlook-gmail szinkronom.
szóval: az outlook fiokomban hozzá van adva a gmail cimem. A telon ha hozzáakarom adni, mint outlook fiokot akkor hogy csináljam, mert azt mondja, hogy nem találja a beállításokat.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#27839) snoopycica válasza Wa2x_ (#27836) üzenetére


snoopycica
csendes tag

Végig olvastam a linket, és lehet van tippem a problémára....
Újra lett telepítve a Netbookom, és a Wi-Fim azóta szórakozik.... Meg többször megszakad a netkapcsolatom, meg a gépem néha nem azonosítottként írja a netkapcsolatomat.... Lehet itt lesz a probléma.... Kedden megyek melózni, megnézem ottani Wi-Fi-vel mit produkál.....
Ez csak tip, mivel a linken, amit küldtél azt írja okozhatja instabil net kapcsolat is..... és az enyém pár napja elég instabilnak látszik.....

(#27840) Wa2x_ válasza snoopycica (#27837) üzenetére


Wa2x_
veterán

Lehet, hogy van, ha megnyomod a plusz jelent a beszélgetéseknél, akkor mi lesz? Illetve próbálj meg új névjegyet hozzáadni.

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#27841) snoopycica válasza Wa2x_ (#27840) üzenetére


snoopycica
csendes tag

Nagy fehérség, ahova írhatok 39 karakterben.... De ha írok, és végeztem semerre nem enged, csak vissza.... Névjegyzéknél ugyanúgy adja be a plusz jelre kattintva, mint mikor a telefonkönyvbe veszel fel új kapcsolatot......

(#27842) cattus válasza moleculez (#27838) üzenetére


cattus
őstag

A speciális beállitásokon belül add hozzá, mint "Active Exchange", azt hiszem ez a neve, és a push us működni fog.

Do the thing!

(#27843) NGA


NGA
addikt

próbáltam visszakeresni, de nem találtam. Mi a hiba akkor, ha a válasz email üres gmail esetén?

(#27844) konyi79 válasza snoopycica (#27827) üzenetére


konyi79
addikt

Én is így jártam szombaton! Az ikonjaim után most a viber névjegyzékem ugrott, miután felvettem egy új névjegyet a telefonkönyvbe. Ugyanúgy próbáltam újrarakni addig, míg kódot sem küldött. Ilyenkor le kell törölni, újraindítani, várni 24 órát és úgy újrarakni. Ekkor ismét jön majd kód. Meg valamitől megint lett névjegyzékem is.

(#27845) sereeff válasza konyi79 (#27844) üzenetére


sereeff
aktív tag

Nekem is volt ilyen, szoptam rendesen! Ami megoldotta: Viber, beállítások, viber deaktiválás, újra aktiválás, s tadammmm!
Gyerünk próba!

[ Szerkesztve ]

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#27846) snoopycica válasza konyi79 (#27844) üzenetére


snoopycica
csendes tag

Szia!
Köszi szépen! Most letöröltem a Vibert, újraindítottam a telót és akkor várok holnap délelőttig.... Aztán újra próbálkozom a telepítéssel.... Remélem jó lesz!?

(#27847) snoopycica válasza sereeff (#27845) üzenetére


snoopycica
csendes tag

És ha deaktiválom, hogy tudom újra aktiválni?! Csak mert soha nem mertem deaktiválni és nem tudom mi történik olyankor.... Ha nem válik be a holnapi újratelepítés, akkor ez lesz a B terv!

(#27848) konyi79


konyi79
addikt

Én úgy látom, a WP háromszoros teljesítménnyel sem sokat gyorsul, pontosabban fogalmazva ennyivel is nagyon gyors. Még. Remélem a következő frissítések nem olyanok lesznek, mint az XP SP3, hogy lehalnak a régebbi cuccok alatta.
Szóval az egész videóból annyi jött le nekem, a 925 kijelzője jobb ;]
A 1520 nem hozza még a Black-et?

(#27849) DaveHutt válasza snoopycica (#27847) üzenetére


DaveHutt
őstag

Fel fogja ajánlani deaktiválás után az aktiválást, mintha most telepítenéd először az alkalmazást. Ne aggódj, nem vész el egy kontakt se.

(#27850) snoopycica válasza DaveHutt (#27849) üzenetére


snoopycica
csendes tag

Akkor újra kódot küld meg minden finomság.....?! Na, ha holnap újratelepítem és még mindig nem lesz névjegyzékem, akkor bevetem ezt a verziót.... Még soha nem csinált ilyet, és nem tudom most miért szívat.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.