Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4901) hackeeeee válasza z0d1AK (#4900) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:K

Nekem hála így nem sok dolgom van, suliban amit használok, azokat megcsinálom még bent, így nem annyira fontos.. De ha esetlegesen szükség lenne rá, akkor hibernálom, természetesen, mert sokkal kézenfekvőbb..

Véleményem szubjektív...

(#4902) negyedes válasza hackeeeee (#4901) üzenetére


negyedes
addikt

Miutan visszajott a hibarnalasbol nektek is sokat tekeri a vinyot? Nalam mindig tekeri kb 2-3 percig de olyan szinten h semmit nem tudok semmit csinalni a geppel. :(

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#4903) sfdrakex válasza negyedes (#4902) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mivel a vinyóra menti a memoriának a tartalmát valszeg akkor meg vissza teszi.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#4904) z0d1AK válasza negyedes (#4902) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nálam végigmegy a csík, mikor ébredezik, de az is pár pillanat szinte, és kész utána rögtön használhatom is tovább, nem kell várni.
Esetleg pár másodperc, mire felcsatlakozik a wifire.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4905) AMD_ok válasza AMD_ok (#4823) üzenetére


AMD_ok
őstag

(#4906) sfdrakex válasza AMD_ok (#4823) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Videó inditáskor nem piszkálja a felbontást amit esetleg nem állít vissza?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#4907) AMD_ok válasza sfdrakex (#4906) üzenetére


AMD_ok
őstag

nem ilyen egyszerű sajna :( . Senki nem találkozott még ezzel a problémával?

(#4908) lala42 válasza AMD_ok (#4907) üzenetére


lala42
őstag

:N

Esetleg ott kellene kereskedni, hogy korábbi mappaablakok, vagy valami ilyesmi helyreállítása. Na ott kellene ezt a lehetőséget kikapcsolni. :U Egy próbát megér :K

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#4909) pincehely válasza AMD_ok (#4907) üzenetére


pincehely
addikt

Szerintem egy regisztry tisztítást próbálj csinálni.
Mondjuk cccleanerrel, nekem mindig bejött, ha megmagyarázhatatlan problémám volt.

[ Szerkesztve ]

http://kefetemap.deviantart.com/

(#4910) hackeeeee válasza pincehely (#4909) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem ilyeneken segít a reinstall... :DDD

Véleményem szubjektív...

(#4911) konfar.dani


konfar.dani
aktív tag

Notebook-ba beépített mikrofon hangerejét, ilyeneket hol tudok beállítani Windows 7-en?

A mikrofon most nagyon halk, alig hallanak "Skype" használatakor.

Emlékszem, a szerelő a régi Windows 7-emen állítgatott valahol, valamit, dB-t állítgatta azt hiszem.

Kérem segítsetek! Köszönöm.:)

Los ángeles nunca mueren

(#4912) Psychonaut válasza konfar.dani (#4911) üzenetére


Psychonaut
addikt

Vezérlőpult-->Hardver & Hang-->Hangeszközök beállításai(? - nem tudom a magyar megfelelőjét)-->

(#4913) Sub-ZeRo válasza hackeeeee (#4910) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem is :D Az a legbiztosabb módszer :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4914) lala42 válasza konfar.dani (#4911) üzenetére


lala42
őstag

Az Fn ( általában kék színű) billentyű és a klaviatúrán lévő hangszóróikon egyidejű lenyomásával fel-le lehet állítani.
De a tálca jobb oldali hangszóróikon is egy alternatíva. egérkurzor rámegy és feljön egy csúszka. :K

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#4915) z0d1AK válasza konfar.dani (#4911) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nekem is volt ilyen gondom, akkor nem találtam a megoldást, és kiadtam egy ezrest egy kis kicsi mikrofonra, mert muszáj volt, szükség volt rá a skype konferencia beszélgetések miatt.
De megnézem majd én is ezt így, hogy működik-e, ha átülök(fekszek) a netbookhoz.

lala42: azzal a hangszóró hangereje állítható, nem a mikrofon érzékenysége.

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4916) AMD_ok válasza hackeeeee (#4910) üzenetére


AMD_ok
őstag

lehet nevetsz,de az is megvolt.... :D , ugyhogy nem tudom, mit tegyek,akkor megpróbálom a cccleaner-t

(#4917) z0d1AK válasza AMD_ok (#4916) üzenetére


z0d1AK
veterán

Karakteres operációs rendszer? Ott még nem láttam ilyen gondot:))

Am nem lehet, hogy a logitech drivere, és a 64bites op nem szeretik egymást? Bár csak tipp.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4918) lala42 válasza z0d1AK (#4915) üzenetére


lala42
őstag

Bocsi elolvastam. :B

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#4919) AMD_ok válasza z0d1AK (#4917) üzenetére


AMD_ok
őstag

hát nem tudom,de ha igen, k.... nagy átverés a driver. (mondjuk próbáltam anélkül is, leszedtem, de ua csinálja, sőt még hamarabb,mint a driverrel)

(#4920) z0d1AK válasza AMD_ok (#4919) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nem tudom, hogy milyenek a driverek hozzá, én a-4tech x-710bfs-el tolom.

Viszont ha driver nélkül is megy, akkor arra gondolnék, hogy a logitech egér és a win7(64bit?) között van valami gond, bár akkor meg nem csak nálad kellene hogy megjelenjen ez a panasz, hanem szerintem sok (ezer) felhasználónál is.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4921) pincehely válasza AMD_ok (#4919) üzenetére


pincehely
addikt

Pontosan mikor is jön elő ez a hibajelenség?
Videó lejátszó indításákor, vagy kilépéskor?

http://kefetemap.deviantart.com/

(#4922) bigdigit


bigdigit
addikt

creative x-fi platinium hangkártyám van win7 64bit.
az a problémám,hogy a mikrofon állandóan él.vagyis ha fejemen a füles még a saját lélegzetem is vissza hallom pedig nem fut se TS se ventri.
ezen lehet valahogy segíteni?
ilyen volt már vista alatt is.

(#4923) sfdrakex válasza bigdigit (#4922) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Tiltsd le a micet ha nem használod.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#4924) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Sziasztok!

Van egy Microsoft LifeChat LX-3000 fejhallgatóm. Olyan problémám van vele, hogy ha egy zene lejátszása közben valami mást is csinálok (pl. böngészek), akkor sajnos eléggé recseg a hang. Legújabb, 1.4-es LifeChat driver van telepítve kifejezetten Windows 7-hez. A tulajdonságainál a kiemelés fülnél egyik opció sincs bepipálva.
Előre is köszönöm a segítséget!

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#4925) sfdrakex válasza szabogabor10 (#4924) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha leszeded a drivert és hagyod alapon menni ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#4926) konfar.dani


konfar.dani
aktív tag

Sikerült!
Köszönöm a válaszokat!:)

Los ángeles nunca mueren

(#4927) szabogabor10 válasza sfdrakex (#4925) üzenetére


szabogabor10
veterán

Leszedten a drivert eszközkelőből, töröltem minden LifeChat programot, lecsatlakoztattam, majd vissza, újra felrakta magának a drivert, de sajnos ugyanúgy recseg. Érdekes, hogy amikor megvettem, még teljesen jó volt, aztán egyszer csak elkezdett recsegni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#4928) AMD_ok válasza pincehely (#4921) üzenetére


AMD_ok
őstag

Főleg akkor,amikor egy videofájlra kattintok duplán pl total commanderben,hogy lejátssza a gép, és amint tölti a lejátszóprogit,már nagyobb is lesz az egér (hatalmas), és mindezt teljesen össze-vissza,tehát van,mikor egész nap nem jön elő,van hogy 1 óra alatt akár kétszer is

(#4929) z0d1AK


z0d1AK
veterán

A java-t mi alapján indítja a win7?
Csak ha szüksége van rá? Mert most nemrég feljött a kis ablak, h engedélyezem-e, h fusson. De nemtudom, h minek indította, semmi sem használta a neten.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4930) Steelmanus válasza AMD_ok (#4928) üzenetére


Steelmanus
addikt

Ez ATI driver bug, mar benne volt az ATI 9.11-ben is es foleg az 5xxx szeria tulajok panaszkodtak ra, remeljuk a kovetkezo driverben javitjak. Nalam 4670-nel pedig az jon elo hogy bar az egermutato nem hizik de a nyil hegye piros vizszintes csikot huz azutan abba marad.
Link:

[ Szerkesztve ]

(#4931) z0d1AK válasza Steelmanus (#4930) üzenetére


z0d1AK
veterán

ehh.
A vga driverre gondoltam volna legkevésbé...
Visszatérnek a régi szép idők :C

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4932) lala42 válasza z0d1AK (#4929) üzenetére


lala42
őstag

Ha kell neki. Egyes progik igénylik, de be lehet állítani,hogy mikor legyen engedélyezve. Valszeg a Cd-n vagy a merevlemezen olyan progit inditottál el, mely igényli. Had fusson csak nem árt. Általában NET-es tartalmak igénylik, ez lehet Cd-n DVD-n vagy a merevlemezen is. :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#4933) hackeeeee válasza Steelmanus (#4930) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

9.11, és a következőben jatívják? Akkor ott a 9.12 hotfix... :U [link]

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#4934) z0d1AK válasza lala42 (#4932) üzenetére


z0d1AK
veterán

A vicc, h nem indítottam semmit, itt a ph-n áskálódtam, illetve asszem a vaterán. Tudtommal egyik sem igényli, ezért is volt fura.
Bár nem zaklat ha megy, nem lassít, csak kíváncsi voltam azért, mert furának tűnt.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4935) hackeeeee válasza z0d1AK (#4934) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Vaterán mondjuk előfordulhat, hogy a hírdetés ablak ilyen atom extra meg minden, ott lehet van vmi java applet, és ahhoz elindította.

Véleményem szubjektív...

(#4936) z0d1AK válasza hackeeeee (#4935) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az oldal forrásánál nem nagyon láttam semmi javára utalót, bár ez még önmagában semmi sem jelent. Bár a vatera már a java előtt is ment:))

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4937) lala42 válasza z0d1AK (#4934) üzenetére


lala42
őstag

Igaza van hackeeeee -nek. Az valszeg valamilyen reklám inditotta el. De az csak egyszer aktiválódik, utána már háttérben használja, tehát nem fog zavarni. Ezeket szépen lehet konfigurálni az Ie- beállításaiban.

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#4938) AMD_ok válasza Steelmanus (#4930) üzenetére


AMD_ok
őstag

:R
Thx, akkor várok még picit, mert a 9.12-es driver van fenn, és ezzel is csinálja, ugyhogy még nem oldották meg a gondot nemhogy a 9.11-ben, de a 12.-ben sem.

MOD: most látom, hogy Hackeeeee kolléga linkelte a hotfixet,feltesszük azt,hátha megjavul :C

[ Szerkesztve ]

(#4939) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Hát a fene tudja, lehet volt vmi java tartalom valahol. Aztán elindult. Utána addig megy, amíg nem zárod be a böngészőt. :)

Na megyek hunyni, további Kellemes Ünnepeket mindenkinek. :) :K

@AMD_ok: Hotfix van fent? Ha nem akkor max próbáld ki azt, linkeltem lejjebb... De úgy telepítsd, hogy előzőt távolítsd el. szerk.: Látom észrevetted, hajrá. :D :K

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#4940) konfar.dani válasza z0d1AK (#4934) üzenetére


konfar.dani
aktív tag

Nálam "Adobe" programok nagy részénél elindítja, illetve vele együtt telepíti is. :)

Los ángeles nunca mueren

(#4941) Zolás


Zolás
addikt

Üdv urak kis gondom lenne.
Felraktam egy OEM WIN7et 64bit és az ati ccc-ben hiába állitom be az overdrive-t nem regál és ugyanazon az alapból megadott értékeken megy a kártya. Mit tudok vele varázsolni hogy müködjön?
(Igazából lejjebb venném mert igy netezés közbe is hallom a vgat és zavar)
Az AtiTrayTools meg összeakad a Steammel azt azért nem tudom felrakni.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#4942) TomiLi


TomiLi
addikt

Sziasztok!

Ha a win7ben a hangeszközökben (Vezérlőpult/Hangok/Lejátszás) letiltottam bizonyos hangeszközöket, akkor azokat hogy lehet újra aktíválni?

köszönöm szépen!

Bogyorisz

(#4943) Zolás válasza Zolás (#4941) üzenetére


Zolás
addikt

Leszedtem a 120megás hotfixet és megoldódott :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#4944) moonman válasza TomiLi (#4942) üzenetére


moonman
titán

jobbkatt, letiltott eszközök megjelenítése.

(#4945) TomiLi válasza moonman (#4944) üzenetére


TomiLi
addikt

jajj... :B

Nagyon köszönöm!!!! :R

Bogyorisz

(#4946) Steelmanus válasza hackeeeee (#4933) üzenetére


Steelmanus
addikt

Koszi a linket, mar szedem is le, tobbeknek is segitettel vele, Koszonet erte.

(#4947) z0d1AK válasza lala42 (#4937) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ie? Internet explorerre gondolsz?
csak mert azt hírből sem használom.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4948) hackeeeee válasza z0d1AK (#4947) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:DDD

Én Chrome-ozok. :U Nade sztem ezeket az FF beállításaikban is összevissza lehet állítgatni, csak én nem nagyon tudom, hogy hogy mint lehet, de biztos lehet. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#4949) z0d1AK válasza hackeeeee (#4948) üzenetére


z0d1AK
veterán

Próbáltam valamelyik nap én is a chrome-ot, csak még szokás alatt van:))
előfordulhat, hogy átállok arra lassan majd.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4950) hackeeeee válasza z0d1AK (#4949) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Sztem jó kis cucc, de megszokás kérdése, hogy ki mit használ. :)

Sokáig IE-ztem, utána átszoktam rókára, még a vistás időszakban, utána ahogy jött a win7 RC, akkor kezdtem el Chrome-ozni, csak volt benne 1-2 bug, akkor visszaszoktam rókára, most kapott újabb esélyt a Chrome. :)

Véleményem szubjektív...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.