Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46551) Воланд válasza Moonwolf (#46550) üzenetére


Воланд
titán

Premium bőven elég lesz.

Amúgy, ha jól látom, nem írtad, hogy miért kellene az xp a win7 mellé (vagy csak én siklottam át felette).

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#46552) fatal` válasza Moonwolf (#46550) üzenetére


fatal`
titán

Mert már SP1 van integrálva a lemezre. Ha teheted azt vedd, kevesebb ideig tart a telepítés, de tökmindegy.

(#46553) Moonwolf válasza Воланд (#46551) üzenetére


Moonwolf
senior tag

pár régi játék mellé ha esetleg nem mennének win 7 en meg a nyomtató mellé is az tuti hogy nemfog menni win 7 en nincs driverje hozzá

na de akkor azt a 9k+ hufot megéri? a professional? a home premiumnál?

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#46554) fatal` válasza Moonwolf (#46553) üzenetére


fatal`
titán

Ezt neked kell eldönteni.

(#46555) s.malacka válasza KAMELOT (#46517) üzenetére


s.malacka
tag

Üdv.
Ez a gyári dreamscene innen tudod leszedni + leírás : LINK
Itt pedig találsz háttereket : LINK

Windows Server 2008 R2 Enterprise

(#46556) s.malacka válasza Moonwolf (#46553) üzenetére


s.malacka
tag

Szerintem jobb a Professional én ezt használom csak ajánlani tudom ja és a nyomtatód valószínűleg fog menni vele minden régi cuccot is felismer vagy ha nem akkor valószínű megjelenik a frissítések között a drivere és telepíti.
Ja és a Professional-ra tudsz telepíteni Windows XP Mode-ot ami egy teljes értékű XP kb 500 Mb és ingyé töltheted le :) így a start menüben lesz egy XP is itt egy videó : LINK

Windows Server 2008 R2 Enterprise

(#46557) Воланд válasza s.malacka (#46556) üzenetére


Воланд
titán

Nincs a nyomtatóhoz driver, írta is.

Persze próba, szerencse, de ha tényleg ezer éves a cucc, akkor nem fog menni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#46558) Moonwolf válasza s.malacka (#46556) üzenetére


Moonwolf
senior tag

azt mondták hogy xp mód az csak progikat támogat semmi 3D

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#46559) fatal` válasza Moonwolf (#46558) üzenetére


fatal`
titán

Aztán 3D minek? Ha 3D kell VmWare player vagy VirtualBox.

(#46560) Moonwolf válasza fatal` (#46559) üzenetére


Moonwolf
senior tag

Akkor sztem a home premium lesz:) egy 10 essel olcsóbb. Ha jól láttam a táblázatot nem sok mindenben különbözik.

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#46561) Xterms válasza Воланд (#46542) üzenetére


Xterms
tag

Nullán van. Abszolút nullán. Mégis jönnek föl sorjában ezek a…

A barátok olyanok, mint a hó…………ha rájuk pisilsz, eltűnnek.

(#46562) pete_21 válasza Moonwolf (#46558) üzenetére


pete_21
addikt

Így van, az XP mód nem támogat 3D-t. A VMWare-nek elvileg egész jó a 3D-ja, meg a Virtualbox-on is mindig csiszolgatnak. Persze nem garantált, hogy minden úgy fog menni, ahogy annak mennie kell. Adhatsz nekik egy esélyt, de valószínűleg jobban jársz, ha másik hdd-re vagy partícióra felhúzol egy XP-t. Nekem másik hdd-n van Vista, és nincs boot-menüm, direkt. A telepítés idejére direkt lehúztam a másik winyót. Így alapból nem kérdezősködik, melyik oprendszert indítsa. Viszont a POST képernyőnél ha megnyomok egy gombot (ami nálam az F8), akkor előjön egy kis menü, ahol ki tudom választani, melyik hdd-ről akarok bootolni. Így mindkét Windows úgy látja, mintha csak ő lenne az egyedüli oprendszer, és nem kérdezget minden indulásnál. :)
Visszatérve a kérdésedre: szerintem a Home Premiumot válaszd. Ha a Professionalt az XP-mód miatt vennéd, akkor pont rosszul járnál, mert azon ugye nem mennek a játékok. Nekem Professional van, és megnéztem az összehasonlító táblázatot, és semmi olyat nem használok, amit a Home Premium nem tud.
A nyomtatódhoz lehet, hogy lesz driver WinUpdaten, vagy valahol lehet, találsz hozzá Vistás drivert, szinte biztos, hogy az is megy vele.
Bocsi, a hosszú hsz-ért. :U

(#46563) KAMELOT válasza s.malacka (#46555) üzenetére


KAMELOT
titán

köszi szépen! megpróbálom! remélem sikerrel járok!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#46564) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Tegnap vettem egy SSD meghajtót a laptopomba, be is szereltem, a régi rendszervinyót kiszedtem, betettem egy USB-s rackbe hogy azokon adatokat tároljak.

Igen ám, de többszöri próbálkozás után sem hajlandó felismerni sem a Win7 sem az XP, a lemezkezelőben pedig így jelenik meg:


Lemez5 Dinamikus Olvashatatlan

Három partíció van rajt. rendszer+két adat (320 GB-os) és nem tudom mikor lettek dinamikusak, de lehet ezzel valamit kezdeni?

Az intéző szerint visszakonvertálhatom alap kötetté de akkor minden adat elvész róla. Talán jobb megoldás lenne ha visszatenném az eredeti helyére (mivel egy teljesen jól működő win van rajta, lementek minden adatot ami kell és formázom. Mondjuk azért nem szeretném mert vész esetére jó lenne hogy ott van az a működő rendszerpartíció.

Let the Zone take me if I am.

(#46565) KAMELOT válasza s.malacka (#46555) üzenetére


KAMELOT
titán

Végre sikerült! Valúszínűleg az indítófájl amit korábban linklt fórumtársunk nem 64bites volt!
Ott volt egy 64bites file. mostmár megy minden problémamentessen!
:R :R

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#46566) Fire/SOUL/CD válasza kutga (#46564) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

1. Külső rack lehúz, hdd nuku, csak az SSD marad
2. BIOS-ban SATA üzemmód AHCI-re állít
3. W7 feltelepít
4. Rack csatlakoztat

Feltételezhetően azért van ez a helyzet, mert az SSD-t nem látja rendesen. Ha a fenti módszerrel jársz el, akkor jó eséllyel megmaradnak az adatok, hiába reklamál most, majd látszani fognak a normális telepítést követően.

(SSD-re XP-t ne tegyél és remélem az XP-t már nem akarod használni)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46567) kutga válasza Fire/SOUL/CD (#46566) üzenetére


kutga
nagyúr

Üdv!

Kösz a választ.

BIOSban SATA üzemmód mindig is AHCI volt. SSD-re W7-et telepítettem, úgy hogy csak az SSD volt a gépben, semmi HDD. Utána csatlakoztattam a racket ahogy leírtad.

Most nem tudom megnézni hogy a W7-es gépen is így jelenik-e meg mert a munkahelyin XP van, a másik meg otthon, de gondolom ugyanez a helyzet.

Nem lehet hogy az a baj hogy dinamikus kötetté vannak formázva a partíciók a HDD-n?
[link]

MOD
XP-t nem akarok már újonnan telepíteni, főleg nem SSD-re, a munkahelyemen viszont az van így onnan tudok linkelni most.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#46568) Fire/SOUL/CD válasza kutga (#46567) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akkor mielőtt bármit is csinálnál, majd este a W7 alatt nézd meg mi a szitu. Csak úgy magától nem lesz egy alaplemezből, dinamikus lemez/kötet. Az, hogy az XP mit kezd most vele, az legyen az "ő" gondja, majd ha W7 alatt is ezt tapasztalod(naprakész WU mellett), akkor lehet tovább "agyalni" a dolgon...
Vannak konvertálóprogik (Dinamic to Basic), amelyek adatvesztés nélkül tudnak dolgozni. Ezt most elsőre mégsem javaslom, mert aki nincs tisztában a dinamikus lemez fogalmával, az ilyen programmal is teljesen elvesztheti az összes adatát)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46569) fatal` válasza kutga (#46567) üzenetére


fatal`
titán

Dinamikus kötetnek winreinstall után sztem nem éred el a tartalmát.

(#46570) slimshady


slimshady
senior tag

Helló mindenki!

A helyzet: van egy notim benne egy 500 GB-os winyó C:\ és D:\ partícióval (illetve van egy 100 megás rendszer számára fenntartott partíció is).

A C:\-n fut egy Windows 7 64 bit és van egy másik winyóm (amit usb-n keresztül tolok a notira, ennek a mérete 750 GB nincs még rajta semmi adatom, és úgy partícionálhatom a back up előtt ahogy a helyzet megkívánja) amire szeretném a C:\-t Windows-ostól átpakolni, úgy, hogy ha kiveszem azt a winyót amiről lementettem a C:\-t és beteszem azt amire mentettem, akkor ugyan úgy menjen tovább mint eddig, mintha misem történt volna, azaz bootoljon is be róla. Ezért gondolom a C:\ mellé át kéne vinni a 100 megás partíciót is vmi úton módon. A többi adatom a D:\-ről már manulálisan is át tudom copy-zni. Az mindegy, hogy egy lépésben megolható-e (azaz egyből lecopy-zza a rendszert), vagy előbb back up-ot (image-t) kell-e készítenem a rendszerről és utána recoverelnem. Sőt az nem is baj, ha marad későbbre egy back up-om

Azt szeretném kérdezni, hogy ezt mivel is valósíthatnám meg és pontosan hogyan?

Próbáltam már Acronis-t, a built in Windows Backu up-ot, Ghost-ot de valahogy sose akar működni.

Acronis-sal nem lett boot-os a winyó.
A Win Back Up valamiért szintén nem hajlandó jól megcsinálni pedig be van neki állítva, hogy a 100 megást is back up-olja a C:\ mellé.
A Ghost-tal, ha Copy My Hard Drive opcióra kattintok akkor nem tudom megadni neki, hogy a C:\-vel egyszerre a 100 megást is vigye. Illetve, ha csak a C:\-t copyzom a külsőre és winyót cserélek nem működik.

Ezek közül az app-ok közül melyikkel és hogyan tudnám megoldani ezt? Tudna nekem segíteni valaki step by step, hogy ez valóban is működjön. Illetve ha back up-ot kell készítenem akkor az melyik winyóra hova készítsem el illetve, hogy készítsem elő a 750-est amire a rendszert át akarom tolni (hány partíció legyen, legyen-e egyáltalán particiónálva...)?

Előre is köszönöm a segítségeteket...

üdv.: SlimShady

(#46571) kutga válasza Fire/SOUL/CD (#46568) üzenetére


kutga
nagyúr

Megnézem majd este. Vagy visszateszem a laptopba, bootolok róla, lementek mindent ami kell (sok lényeges nincs rajta) és utána formázom az egészet.

Let the Zone take me if I am.

(#46572) Fire/SOUL/CD válasza slimshady (#46570) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

EZZEL a progival és ÍGY
(partíciót is lehet klónozni, csak akkor arra ügyelj, hogy a 100 megás rejtett partíciót és a rendszerpartíciót is együtt jelöld ki.)
Akármelyik megoldást is választod, az eredeti/működő rendszert/vinyót addig nem szabad "megsemmisíteni", amíg 100%-ban meg nem győződtél afelől, hogy az új hdd-ről kifogástalanul indul és működik a klónozott rendszer!

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46573) Moonwolf


Moonwolf
senior tag

Na akkor így kérdezem, ha megveszem a home premiumot akkor nem fogom megbánni hogy nem a professionalt vettem ? :)

1 tb os hdd mehet alá rendszernek, particionálva?

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#46574) fatal` válasza Moonwolf (#46573) üzenetére


fatal`
titán

"Na akkor így kérdezem, ha megveszem a home premiumot akkor nem fogom megbánni hogy nem a professionalt vettem ?"

Ezt még mindig neked kell eldönteni...

"1 tb os hdd mehet alá rendszernek, particionálva?"

Mehet, nekem is azon van, egy 73 gigás partíción.

(#46575) pete_21 válasza Moonwolf (#46573) üzenetére


pete_21
addikt

Ha az összehasonlító táblázatban egyik Professional funkcióról sem gondoltad, hogy "húú, ez milyen jól jön majd", akkor szerintem nem fogod. Nekem is Professional van, de nem használok olyan funkciót, amit a Prof tud, és a HP nem.
De nézd meg, amit írtam.

(#46576) aclandiae


aclandiae
senior tag

Van egy laptopom, rajta W7 x64 Ultimate. A C partíció 20GB, amin a W7 van, mellette még kb. 1,2 GB helyet foglalnak a programok amiket nem lehet telepítéskor más partícióra irányítani. Eddig volt a C-n kb.~ 7.5GB szabad hely. Most 900MB van. A WU a SP1-et akarja feltelepíteni. A szabad terület nem elég az SP1-nek.

1. Hol tudom kitörölni a már eddig letöltött SP1 részeket?
2. Anélkül, hogy a partíciót bővíteni kellene, fel tudom tenni az SP1-et?
3. A W7 telepítés óta folyamatosan mentek a frissítések. Mennyiben okoz(hat) problémát, ha nincs fent az SP1?

(#46577) slimshady válasza Fire/SOUL/CD (#46572) üzenetére


slimshady
senior tag

Köszönöm szépen a segítésged. Amint hazaérek kipróbálom. :) Majd feedback-elek...

üdv.: SlimShady

(#46578) polonic válasza aclandiae (#46576) üzenetére


polonic
félisten

(#46579) Jamboo529


Jamboo529
senior tag

Helló!

Behalt az eddigi rendszervinyóm.
Vettem helyette másikat.
Feltettem rá a win7-et, de úgy, hogy minden más harddrive le volt a gépről húzva.
Most a telepítés után visszadugdostam őket, az intézőben látszanak is, meg hogy mennyi a foglalt terület és mennyi a szabad, de ha belelépek az egyikbe, azt írja üres mappa.
Mit tegyek, hogy lássam a fájlokat, amik rajta vannak????

[ Szerkesztve ]

(#46580) slimshady válasza Fire/SOUL/CD (#46572) üzenetére


slimshady
senior tag

Az a helyzet, hogy a klónozásnál nem tudok 2 partíciót kiválasztani, csak 1et lehet. :S

üdv.: SlimShady

(#46581) Jamboo529 válasza Jamboo529 (#46579) üzenetére


Jamboo529
senior tag

Get data back programmal vissza tudom hozni a fájlokat.
Most másolhatok 1-2 Tb anyagot :S
Még mindig jobb, mintha minden elveszett volna

(#46582) fatal` válasza Jamboo529 (#46581) üzenetére


fatal`
titán

Figyelj oda, hogy másik HDDre ments különben elveszik az adat. :)

[ Szerkesztve ]

(#46583) aclandiae válasza polonic (#46578) üzenetére


aclandiae
senior tag

Volt aki már meg is csinálta? :U

(#46584) polonic válasza aclandiae (#46583) üzenetére


polonic
félisten

Én is szoktam törölni ezeket a fájlokat.

(#46585) Lacces


Lacces
őstag

Hali!

Lehetséges, Win7 Enterprise és Win7 Professionalt hálozatba kötni?

Sajnos nem olyan egyszerű, mint ahogyan írják.

Én a Win7 E-vel nem látom a Win7 P-t, érdekes buta hibát ad ki rá, hogy onnan nem kap választ, de a Win 7 P látja az én E-t, de a mappákban lévő fájlokat, egyáltalán nem, hiába osztottam meg a homegroupba...

Amúgy hogy lehet csatlakozni egy homegrouphoz?

Join a Homegroup - gombot nem találom sehol sem a vezérlőpultban.

Nekem a Win7 XP hálozat sokkal könnyebb :-D

(#46586) fatal` válasza Lacces (#46585) üzenetére


fatal`
titán

Hálózati problémád van, elég szánalmas lenne, ha nem lehetne kapcsolódni egymáshoz. :D

Homegroup ráadásul nem kötelező, sőt én pl. nem használom.

(#46587) Lacces válasza fatal` (#46586) üzenetére


Lacces
őstag

Szánalmas, otthoni hálózat, és már elegem van belőle :-D

Gyűlőlöm, hogy másoknál lazán összetudom hozni, itt meg mindig van valami kis rohadt kínja, amire csak figyelek, hogy mi a ........

(#46588) Lacces válasza fatal` (#46586) üzenetére


Lacces
őstag

Your computer appears to be correctly configured, but the device or resource (XXXX-PC) is not responding.

Eszméletlenül előrébb vagyok a problémával :-D

(#46589) Tosee válasza Lacces (#46585) üzenetére


Tosee
őstag

Üdv!

Nem kötelező otthoni csoportot használni a megosztáshoz!

Elég a megosztandó mappára / partícióra jobb egérgombbal kattintani, majd tulajdonságok...
Megosztás fül -> speciális megosztás
Mappa megosztása elé pipa...
- az engedélyeknél pedig beállíthatók a kívánt jogosultságok!

De ha ragaszkodsz az otthoni csoporthoz: Otthoni csoport az első lépéstől az utolsóig

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#46590) actions9


actions9
tag

Hi,

Érdekes problémám van. Win 7 x64-em van 5 felhasználói fiókkal a gépemem. Benyeltem egy trójait (sajnos már nem tudom milyen volt, mert az Avast pro 4.8 leküzdötte) azóta az én felhasználói fiókom nem 100-as. Vannak programok amik nálam nem mennek, pl. póker, az avast csak így indul:
Mit jelent ez?

[ Szerkesztve ]

(#46591) Lacces válasza Tosee (#46589) üzenetére


Lacces
őstag

Erre mondanám azt, hogy: bár csak ilyen egyszerű lenne...
:DDD
Hiába adom, meg Mindenkinek / Everyone - nak az egész full jogot, áh, a másik gépnél boldogan írja ki: Nincs hozzá jogosultságod.
Nem értem, miért írja ki? :DDD

Már a Microsoft honlapját is átböngésztem...

Nagyon nem értem, hogy miért nincs egyszerű, két irányú megosztás...., és minek van ez a sok "kellemetlenség"

Én nem tudom, hogy idehaza miért nem jó, máshol lazán megosztom, meg minden... Esetleg ha jelszóval védeném le a gépet, akkor ha kéri felhasználónév/jelszó párost

(#46592) Tosee válasza Lacces (#46591) üzenetére


Tosee
őstag

Nem használsz esetleg valami internet security-t, vagy esetleg valami egyéb védelmi szoftvert ami blokkolhat?

Nálam itthon jelszóval vannak levédve a gépek, és kiválóan működik a hálózat két win7-es és egy linuxos gépen... Szóval ezzel is lehet próbálkozni!

Vagy létrehozod ugyan azt a felhasználót is ami a másik gépen van, és a megosztási engedélyeknél hozzáadod!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#46593) Lacces válasza Tosee (#46592) üzenetére


Lacces
őstag

De, ugyanazt... az MS Security Essentialt... ugyanazokkal a beállítósokkal. Lelővésük esetén sincs változás...

Lehet, majd ezt jelszavazom, amin vagyok, mert ez még egyszerűbb... Szóval tényleg szeretném, hogy egyszerűen működjön, ne pedig hackeléssel a hálózati megosztás :-D

Ugyanazt a felhasználónevet létrehozni mindkét gépen, ez nekem új!

Habár a share premission-nél csak az Everyone felhasznál választható ki, saját magamat nem tudom, ez nem furcsa?

(#46594) Tosee válasza Lacces (#46593) üzenetére


Tosee
őstag

MSE nem blokkolja nálam is az van!

Ugyanazt a felhasználónevet létrehozni mindkét gépen, ez nekem új!
Így értettem:
Pc1 felhasználója user1
Pc2 felhasználója user2
Tehát Pc1 -re is létre kellene hozni user2 -őt! Pc2 -re pedig user1 -et...

Habár a share premission-nél csak az Everyone felhasznál választható ki, saját magamat nem tudom, ez nem furcsa?
Ha így csináltad akkor furcsa!
Megosztási engedélyeknél:
Hozzáadás > Speciális > keresés most
Így kilistázza a gépen található összes felhasználót, és csoportot! Majd innen ki tudod választani az adott felhasználói fiókot!

Gondolom igen, de azért rákérdezek... :)
Hálózat típusa otthoni esetleg munkahelyi?
Hálózat felderítés, és fájl nyomtatómegosztás engedélyezve?

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#46595) fatal` válasza Lacces (#46593) üzenetére


fatal`
titán

A mindenki az azon a gépen mindenki, tehát ha a másik gépen nincs olyan nevű felhasználó (ugyanavval a jelszóval), akkor nem fog menni. :)

(#46596) Lacces válasza Tosee (#46594) üzenetére


Lacces
őstag

Aham így vágom, a felhasználóneveket.

Na majd legközelebb megnézem, ezt a módszert, amikor ismét idehaza járok. Most már elteszem magam holnapra, korán kelés lesz.

Hálózat: otthoni, felderítés engedélyezve van.
Annyi, hogy kézileg én belenyúltam, és a passwordot már ném kéri a másikgépnél a TotalCommander, ha hozzám akarnak csatlakozni..., azt majd visszaállítom, ha a jelszavas mizériát alkalmazom majd.

Köszönöm az eddigi segítséget!

Majd legközelebb is jelentkezem, ha aktuális a folytatás.

(#46597) Lacces válasza fatal` (#46595) üzenetére


Lacces
őstag

Everyone, azon a gépen is van, és ha jól tudom minden win7-en alapból, és nem jelszavas, de lehet én vagyok ehhez hülye...
Habár most, hogy nem ilyen egyszerű, már mélyebben érdekel a téma. De már összevissza írom a szavakat, már nem vagyok gondolkodos állapotban, köcce az eddigeket, majd jelentkezem, ha gaz van nálunk :-D

(#46598) fatal` válasza Lacces (#46597) üzenetére


fatal`
titán

Na akkor mégegyszer:

Az adott gépen lévő everyone az azon a gépen lévő összes felhasználót jelenti.

Példa:

1-es gép: felhasználók: xy, gh
2-es gép: felhasználó: ab, cd

1-es gépen everyone=xy és gh
2-es gépen everyone=ab és cd

Érted?:)

(#46599) Zsolteaa válasza bobsys (#36674) üzenetére


Zsolteaa
csendes tag

Nem. Azóta dupla annyi memóm lett és így már jobb.

(#46600) slimshady válasza Fire/SOUL/CD (#46572) üzenetére


slimshady
senior tag

Sikerült megoldani. 2 lépésben ment. 1. körben a 100 megás aztán a C:\ és nem írta felül szerencsére. Szóval működik és szuper. Köszi még1x!

üdv.: SlimShady

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.