Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92451) vargalex válasza peter303 (#92450) üzenetére


vargalex
félisten

Én pedig Kodi-n nézem és még csak reklámok sincsenek... Azaz áttekerni sem kell. :)

Alex

(#92452) kezo0 válasza tomp (#92448) üzenetére


kezo0
addikt

Ha ez tényleg egy megállapodás eredménye, akkor jó hír. Csak aztán nehogy ez is egy bug legyen, amit majd javítanak! ;)

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#92453) peter303 válasza peter303 (#92444) üzenetére


peter303
tag

Kicsit pontositanek a felvetelezessel az a bajom hogy nem akarom a musort mindig elore atnezni es kijelolni hogy mit akarok (a ket tuner miatt) nem egyidoben felvenni. Ha tevezni van idom gyorsan atnezem hogy mi erdekel (max egy hetre vissza menoleg) es azt nezem. De tenyleg izles kerdese nem kotekedni akarok ;)

[ Szerkesztve ]

(#92454) tomp


tomp
félisten

Kint volt a technikus! Most éppen nem esik szét a DVB-C így mérve sem látott hibát de ő sem érti minek kellett átkapcsolni koax üzemre ha IP-n hibátlan volt. Ezzel sok embernél lesz széteső TV...
Az élőben SD de IP-ről HD-t ahogy meglátta csak pislogott, hogy miért. Ezek miért nem mennek élőben IP-ről? Kérdezte. Mondta, hogy na ilyen amikor nem tesztelik alaposan a szoftvert...
Felhívta az ügyfélszolgálatot, hogy kapcsoljanak vissza IP-re de NEM! SD-HD dolgot is említette. Ezt tudják odabent is!
Legutóbbi szoftverfrissítéssel amellyel megy a tuner nagyon sok ügyfélnél szétesik a TV meg rossz a kép. Szóval sok ügyfelet átkapcsoltak a hibás DVB-C-re. Jövőhéten jön frissítés amivel javítva lesz sok hiba. Itt átadta a technikus a telefont, hogy beszéljek én is velük mert ő már kész volt. Kérdem fw frissítéssel megszűnik a zavar? Várjak türelemmel. Én is megkérdeztem, hogy ami jó azt minek kellett elrontaniuk. Érdemi válasz nem volt csak türelem kérése.
Szóval ma írok nekik egy újabb hibajelentést, hogy oké akkor 72óra múlva indul a kötbér...
Technikus is mondta, hogy nem hívni kell őket mert úgysem fogják felvenni hanem írni kell.

(#92455) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

HBO-ék megtalálták a gyógyszerüket?
Mintha még kicsit kisebb is lenne a logó most, mint eredetileg volt.
Sry, ha már volt róla szó...

[ Szerkesztve ]

(#92456) szabogabor10 válasza tomp (#92454) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nehéz erre mit mondani, de komolyan...

ΞΔGLΞ: És tényleg. Ez WTF. :D
Viszont a másik 4 csatin meg maradt a nagy logó. :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92457) #75501312 válasza tomp (#92454) üzenetére


#75501312
törölt tag

Hát, én most ültem le kicsit a seggemre. Hívtam egy másik szolgáltatót IPTV miatt, olyan ajánlatot mondott, hogy úgy is megérné előfizetni rá, hogy még itt is ügyfél vagyok.
És szegény nő még akkor is végigmondta a szöveget meg az infókat, amikor már tudtuk, hogy HBO miatt ez az üzlet (egyelőre) nem jön létre.
Ami fura volt, hogy náluk IPTV alatt is HDD-re megy a felvétel.

(#92458) ΞΔGLΞ válasza szabogabor10 (#92456) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Azért Facebook-on is belefutottam jó pár (sok) anyázásba a logó méret miatt, nyilván az is nyomott a latba. De tényleg kisebb lett, mert a zombieland 2 még az eredeti logóval vettem fel és az most nagyobb. :-)

(#92459) cof válasza tomp (#92454) üzenetére


cof
veterán

Ez mekkora pech, hogy pont akkor jó minden amikor ott a techikus.

Figy, dobd be a VTV-t a mikróba, kérj egy cserét, hogy nem működik, azon minden bizonnyal még a régi szoftver lesz, tedd ne UPC netre mint a szabogabor10-nél is van, és akkor nem fog frissülni. ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92460) tomp válasza cof (#92459) üzenetére


tomp
félisten

Tegnap délutánig rossz volt. Este jó volt. Ma 1x jelent csak meg kocka.
Szerintem nem véletlenül nem érhető már el a frissítés. Visszavonhatták, hogy több voda tv-s ügyfél ne menjen át koaxra...

(#92461) szabogabor10 válasza cof (#92459) üzenetére


szabogabor10
veterán

És végtelen+1-szer lekopogom, de egyelőre tényleg nem frissült. :D

De egyszer úgyis fog sajnos. :(

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92462) tomp válasza szabogabor10 (#92461) üzenetére


tomp
félisten

Mondom a technikusnak, hogy vissza kellene kapcsolni IP-re ha azon jó volt mert több idő a hibát megkeresni mint odabent kattintani egyet. Igazat adott. Szerinte is eztkellene. De nem állítják vissza.

(#92463) szabogabor10 válasza tomp (#92462) üzenetére


szabogabor10
veterán

Kíváncsi lennék az indoklásra...
Amit csinál most a voda, azt úgy hívják, hogy fejjel a betonfalnak.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92464) tomp válasza szabogabor10 (#92463) üzenetére


tomp
félisten

Azt mondták azért nem mert szoftverhiba...
Fw frissítéssel orvosolják a DVB-C gondot? Max úgy, hogy visszaraknak IP-re.
Amúgy a technikus már a felmondási idejét tölti...

(#92465) #75501312 válasza tomp (#92464) üzenetére


#75501312
törölt tag

Frissítés? A DD-re is ezt mondták, aztán kiderült, hogy köze sincs hozzá. :DDD

(#92466) anglergab válasza szabogabor10 (#92463) üzenetére


anglergab
addikt

Lehet, hogy nem is lehet visszaállítani.
Vajon mi lesz a következő frissítés?

[ Szerkesztve ]

(#92467) cof válasza tomp (#92464) üzenetére


cof
veterán

Mondjuk nem is csodálom, hogy lelép. Azért én is többet vártam a Vodafone-tól, de kaptunk valamit egy bugos, hiányosságoktól hemzsegő BOX-on kívül? Sajnos nem.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92468) szabogabor10 válasza cof (#92467) üzenetére


szabogabor10
veterán

Sajnos a magyar piacon nagy dolgot nem várhatunk.

Szerk.: na mostmár mind az 5 HBO csati kicsi logót kapott. Végre. :D
Arra lennék kíváncsi, mit szívott, aki a nagy logót kitalálta.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92469) tomp válasza cof (#92467) üzenetére


tomp
félisten

Azt mondta azért lép le mert nagyon sok hálózati hiba van...
Azt elismerte, hogy a voda box terheli a hálózatot de ahol nincs gond ott mehetne eleve IP-ről. DVB-C sokkal érzékenyebb mint a net. példának felhozta a saját esetemet. Net megy 517-520Mbittel de a TV szétesik.
Nálam volt áprilisban Node hiba(voda box terhelés és az egyéb boxok, tv-k miatti nagy zaj) de hamar javították. Szerintem azt is én jelentettem elsőként nekik mert a kerületben én voltam a 2. voda boxos. A Node körzetemben pedig az első.

(#92470) kabelmania27 válasza headhunter (#92403) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Valaki leírta itt a topikba, de sajnos nem találom ezt a hsz-t.
1270-es számot felhívod, első gomb az új/meglévő szolgáltatás, ekkor kéri az ügyfélszámot.

[ Szerkesztve ]

(#92471) tomp


tomp
félisten

Következő hibajelentés elküldve nekik. 72órán belül javítsák a hibákat vagy indul a kötbér!
Több munkaóra csak a DVB-C hibaelhárítás mint, hogy a boxot átállítsák IP-re...

(#92472) szabogabor10 válasza tomp (#92471) üzenetére


szabogabor10
veterán

Jól csinálod. Így kell bánni velük.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92473) kabelmania27 válasza tomp (#92471) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Zajmentes hálózat nemcsak a dvb-c hanem az internetszolgáltatáshoz is szükséges.

(#92474) szabogabor10 válasza kabelmania27 (#92473) üzenetére


szabogabor10
veterán

Csak ha valaki szerencsétlen mint tomp, akkor a netes frekik nem zajosak. Minél több freki van használatban, annál rizikósabb a dolog. Ezért se jó a DVB-C, pláne HFC hálón. Optikán teljesen más a helyzet, főleg ha nagyon rövid a koax szakasz.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92475) peter303 válasza cof (#92467) üzenetére


peter303
tag

"kaptunk valamit egy bugos, hiányosságoktól hemzsegő BOX"

Ez azert tul eros a forumon is tobbunknel megy DVB-C moddal tok rendben, ezert tomp eseteben sanszos hogy a helyi halozat gazos. A kedvenc csatornak hianya mellett vagy nyolc pozitiv dolgot leirtam itt hogy miert lett jobb...

[ Szerkesztve ]

(#92476) kabelmania27 válasza szabogabor10 (#92474) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Több mint 10éve létezik dvb-c szolgátatás hfc hálózaton, ha nincs zajbetörés és jól van beállítva a hálózat rendben vannak a csatornák, ha jól emlékszem tomp-nál nem az összes mux kockásodik.

(#92477) szabogabor10 válasza kabelmania27 (#92476) üzenetére


szabogabor10
veterán

Jogos, de HFC-n sokkal nagyobb az esélye a hibának, mint GPON-on. Ezzel van a gond.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92478) tomp válasza kabelmania27 (#92473) üzenetére


tomp
félisten

Internetet megcsinálták még áprilisban.
ping: 7ms jitter: max 1 de inkább 1-nél kevesebb
letöltési 517-520Mbit, feltöltés 23Mbit.

szabogabor10
A házban lévő erősítő nem igazán bírja a 24letöltési csatornát így aztán pont annyival gyengébb a jel, hogy a DVB-C már szétesik ha van feltöltési adatforgalom.

(#92479) GoodSpeed válasza kabelmania27 (#92470) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Így van, elsőnek nekem is berögzítették, aztán másodikra kaptam egy ajánlatot TV plusz Telefonra, végül harmadjára kaptam a most is előszeretettel és sokat használt komplett csomag ajánlatot egy derűs nap reggelén ügyfélmegtartó munkatárstól, amit egyből el is fogadtam.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#92480) szabogabor10 válasza tomp (#92478) üzenetére


szabogabor10
veterán

Az aktív hálózatok átka.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92481) cof válasza peter303 (#92475) üzenetére


cof
veterán

Úgy látszik nem érted amire céloztam, sebaj. Szóval ugyanúgy maradt minden a régiben DVB-C-n, és továbbra is erőltetik a cuccaikat az emberre. Mert nélküle nem lesz szolgáltatás, ha nem kérsz CI+ kártyát vagy BOX-ot.

Én mondjuk reménykedtem benne, hogy ezen változtatnak de tévedtem. Nagyon jól elvoltam a kódolatlan hónapokban, semmi korlátozás, egy dobozzal kevesebb... Én ebbe az irányba mentem volna, de hát csalódtam, el kell adniuk a cuccaikat, hogy legyen plusz bevétel.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92482) peter303 válasza cof (#92481) üzenetére


peter303
tag

A boxukert kulon nem kertek penzt ahogy a Horizone ert se kertek. Az elo mellett a minden mas funkcio OTT en jobb. Az pedig hogy kodoljak a DVB-C -t gondolom bevett szokas, anelkul aki tudna a szomszedtol atkotne a koaxot vagy vegpontnal ez nem megy?

[ Szerkesztve ]

(#92483) cof válasza peter303 (#92482) üzenetére


cof
veterán

Igazából technikailag semmi sem indokolja, egy csomag nyilván a kisebb TV Comfort igazán lehetne kódolatlan. De mint írtam így több pénzt tudnak behúzni. Mert a 2. 3. eszközért már pénzt kérnek.

Vannak olyan emberek akiket nem érdekel a videótár csak TV-t akarnak egyszerűen nézni.

De most is simán át lehet kötni a szomszédba, csak a kódolatlanok jönnek. Az internetet is ugyanúgy át lehet vinni egy LAN kábellel .

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92484) tomp válasza peter303 (#92482) üzenetére


tomp
félisten

Régen ugye azzal ügyeskedtek az emberek, hogy a freki szűrőt kivették így ment az analóg TV. Ha a minimál csomagot fizette ugyan úgy meg lehetett csinálni ugye ügyesen. Digitálisnál ha nem lenne központilag kódolt akkor fizetnél a minimál TV-ért és a fullost néznéd.
Internetnél is külön vannak csomag árak.

(#92485) sziszi-fuszi válasza cof (#92483) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Egyszerűen annyit kellene elfogadni, hogy ez ÜZLET! Nem jótékonysági és nem szociális intézmény. Iszonyúan sok adó terheli a szolgáltatást. Csak az áfát és a kábeladót nézd meg és rájössz, hogy tulajdonképpen olcsón adják a szolgáltatást. Európa gazdagabbik felén sokszoros áron kapnak sokkal kevesebbet. Mi itt már azért morgunk, hogy legyen már végre gigabites a net, sokkal több HD és egyebek. A másik felén azért morognak, hogy nem baj ha lassab de legalább legyen és legyen korlátlan. A tévét meg már kezdik lemondani, mert nem kell. Még az USA-ban is. Mindenki mondta egy pár éve, hogy milyen jó arrafelé mert a kugli már ad zsigabitet. Aha, kevés helyen és aranyárban. Az amerikaiak a tévét is kezdik lemondani, mert sokallják az árát és inkább Netflixet és társait nézik, reklám nélkül fix díjért. Ha USD-ben vagy EUR-ban nézzük tényleg nem kapjuk megfizethetetlenül drágán és ha Forintban akkor sem. Én nem elégedetlenkednék, hogy "'lehúznak". Valamiből nekik is élni kell és fenn is kell tartani ezt az egész hálózatot alkalmazottakkal, villannyal és számtalan sok más dologgal együtt. Mert ugye minőséget elvárnánk. De ahhoz is 3 dolog kell, pont mint a háborúhoz! Pénz, pénz és pénz.

Szerk:
Még annyit fűznék hozzá, hogy valóban lehetne kódolatlanul adni, de akkor kb. a három- négyszeresére kellene emelniük az előfizetés árát. S csak egy kicsit kell visszamenni időben - mondjuk úgy 15-20 évet - és összehasonlítani. Akkor tized ekkora sávért és a tévéért 18.000 körül kellett fizetni. Ma a harmadát egy sokkal rosszabb Forint mellett!

[ Szerkesztve ]

Mi alá kell írás?

(#92486) tomp válasza sziszi-fuszi (#92485) üzenetére


tomp
félisten

Tudod ha a fapados Digi meg tudja csinálni akkor bárki. Jaa a Digi pont azért nem alkalmaz kódolást mert még a kódolás licensz díján is spórolnak? Hát na. :DDD:DDD
Igen a Vodafone nem egy szeretetszolgálat.
Lehet kódolatlan a TV havi fix 15ezerért...

(#92487) vargalex válasza sziszi-fuszi (#92485) üzenetére


vargalex
félisten

Az utolsó bekezdés szerintem nem jó összehasonlítás. A számítástechnika ilyen. 15-20 éve milyen konfigurációt kaptál meg mondjuk 300000 Ft-ért? Hát, biztosan nem egy mai 100000 Ft-osat... A technológia is fejlődik.

(#92486) tomp: ha jól látom, a kódolásnak nincs licensz díja, csak az eszközök...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#92488) #67553024


#67553024
törölt tag

Horizon Box-on volt a Videotárban HBO OD
Vodaboxon sajnos már csak Filmbox OD van
másnál is hasonló a helyzet? 😔

(#92489) cof válasza sziszi-fuszi (#92485) üzenetére


cof
veterán

Még annyit fűznék hozzá, hogy valóban lehetne kódolatlanul adni, de akkor kb. a három- négyszeresére kellene emelniük az előfizetés árát. S csak egy kicsit kell visszamenni időben - mondjuk úgy 15-20 évet - és összehasonlítani. Akkor tized ekkora sávért és a tévéért 18.000 körül kellett fizetni. Ma a harmadát egy sokkal rosszabb Forint mellett!

Már miért kellene többet fizetni érte? Ne beszéljetek már ekkora hülyeséget. Akkor a Diginél miért kerül 3100 Ft-ba? Igen a Diginél. Igen, ez egy üzlet semmi másért nem kódolatlan, és azért is lett így kitalálva mert kell a plusz bevétel.

(#92486) tomp
Tudod ha a fapados Digi meg tudja csinálni akkor bárki. Jaa a Digi pont azért nem alkalmaz kódolást mert még a kódolás licensz díján is spórolnak? Hát na. :DDD:DDD
Igen a Vodafone nem egy szeretetszolgálat.
Lehet kódolatlan a TV havi fix 15ezerért...

Fapados inkább a Vodafone szerintem, Diginél érdekes meg tudják oldani a HBO 1, 2, 3-at és Cinemax 1, 2-t is HD-ben...

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92490) peter303 válasza sziszi-fuszi (#92485) üzenetére


peter303
tag

"Európa gazdagabbik felén sokszoros áron"

Ezzel meg az a baj hogy a fizetesuk is sokszoros...

(#92491) tomp válasza cof (#92489) üzenetére


tomp
félisten

Az a Digi aki szinte csak hitelből működik mert saját bevételből még switchet sem tudnak venni, hogy új előfizetőt bekössenek? Oké... :DDD
Digi mindenen spórol és a lehető legolcsóbbam ad mindent, hogy legyenek előfizetői akik hoznak valamennyi pénzt amit a törlesztőbe tolhatnak...

(#92492) sziszi-fuszi válasza tomp (#92486) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Miért nem mész a Digihez? Nem. Nem tudja megcsinálni. Sőt! Nem is akarja. Egyébként a Digi sem oly olcsó már. Épp mostanában emeltek, nem is kicsit. A TV lehetne havi 15 ezerért, bele is mennének. De mit szólnának hozzá? Hiszen most internettel és telefonnal együtt sincs ennyi? És mindenki a havi 200 Forint engedményen rugózik, a lemondás gombbal. Ami vicc. Mert a zöldségesnél vagy az élelmiszerüzletben sem alkuszunk, hogy adjad már olcsóbban cukrot, mert megyek máshoz. Ha drágállod, mész máshoz. Ezt itt is meg lehet(ne) tenni. S ne mondja senki, hogy nincs konkurencia mert már mindenhol van. Ha más nem Mindig tv és mobil net mindenütt van!

Mi alá kell írás?

(#92493) cof válasza tomp (#92491) üzenetére


cof
veterán

Ezt kétlem, hogy switch-re ne lenne pénzük, valami legenda. Engem ez sem érdekel egyébként, hogy melyik cégnek mennyi hitele meg adóssága van amíg nálam rendben működik a szolgáltatás. Sok pénzt elvitt nekik a mobil vonal ez tény. Mije van a exUPC-nek ami a Diginek nincs? Csak egy videótár szolgáltatása + a Wi-Free, az meg nem olyan sok mindenkit érdekel. Ellenben Internet sebességben földbe döngöli őket, nem nagyon olvastam erről cikkeket, hogy olvasók hada szidta a Digit a szolgáltatás miatt, ellenben a Vodafone-al tele volt a sajtó.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92494) sziszi-fuszi válasza vargalex (#92487) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Ami az ámítástechnikát illeti az akkori teljesítménnyel te ma már nem kezdesz semmit! Egy hardvert nem lehet összehasonlítani egy szolgáltatás csoporttal. Itt nem hogy olcsóbb lett bármi, hanem sokkal, sokkal drágább! Milyen technológiára gondolsz? Tévéműsor esetén? Az internet más tészta, de azért a sokkal nagyobb átvitelű csatornákat nem olcsóbb ám sem felépíteni, sem fenntartani. Mert lehet, hogy a hardver ára olcsóbb, de a munkaerő, az energia és a többi igencsak megdrágult az elmúlt húszegynehány év alatt.
A CI+ kódolásnak nem tudom van-e licensz díja vagy sem. De valaminek biztos, hogy lennie kell, mert nem véletlen, hogy nem lehet olyan számítógépbe vagy más kütyübe beszerelt CI+ eszközt kapni amivel szabadabban használhatnád. Csak és kizárólag TV-kben van Ci+ Míg sima az kapható. Az én információim szerint azért, mert nem adja el a jogtulajdonos a kártyagyártóknak és társainak, csak és kizárólag a TV-k gyártóinak.

Mi alá kell írás?

(#92495) tomp válasza cof (#92493) üzenetére


tomp
félisten

Nem legenda. Ismerősömet azért nem kötik be mert nincs eszköz. Majd bekötik ha egy ügyfél felmondja...

(#92496) cof válasza tomp (#92495) üzenetére


cof
veterán

Egy ember, egy körzet, még nem statisztika.

De engedjük el, mindegyik szolgáltatónak van előnye és hátránya. Csak kicsit idegesítő számomra mikor korlátoznak. Kapok is meg nem is.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92497) sziszi-fuszi válasza peter303 (#92490) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Az üzemanyagnál, élelmiszernél műszaki cikkeknél és a többi általunk is vásárolt terméknél miért vagyunk képesek ezt elfogadni, itt meg nem? Mert pl. élelmiszerek esetében még olcsóbb is odakünn, mint itt. Ha körülnézel szinte csak és kizárólag a telkók ellen van ez a nagy felháborodás. Ezért nem értem!

Mi alá kell írás?

(#92498) #75501312 válasza sziszi-fuszi (#92485) üzenetére


#75501312
törölt tag

Ez több pontos is hibádzik.
A net valóban lassabb, de a tévéjük pl. mérföldekkel jobb és minőségibb még tartalomban is, mint itthon, pl. Angliában.
[link]
Arról nem is beszélve, hogy mondjuk egy 120 csatornás csomagban a fele HD.
Az üzlet nyilván üzlet, de itt többszörös profitról beszélünk. Ne vicceljünk már, hogy puszira engedi el a szolgáltató az ár kétharmadát. Mert ha szerződést bontanál hűségidő előtt és ki kellene fizetned a kötbért akkor rájössz, hogy itthon 3-4x annyiért semmit nem adnak.
Az éves díjad tegyük fel 120e, de ha leveszed a kedvezményt máris 300e-nél tartasz, mert a 200e a kedvezmény / kötbér.
Az más kérdés, hogy lemondanak tévét, nyilván a streaming olcsóbb, Amerikában meg iszonyat túlkínálat van a fosból, de ez megint másik téma már.
Alig várom novembert, innen is repül a tévé legalább és az nem feltétlen a szolgáltató hibája (de ismerve a sztorimat nagyon is :DDD ).

(#92489) CoF
[link] :DDD

(#92499) Csabex válasza #75501312 (#92498) üzenetére


Csabex
őstag

Azért nézz körül majd Novemberben mielőtt repíted, nehogy valaki álljon alatta / előtte :DDD

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#92500) anglergab válasza anglergab (#92466) üzenetére


anglergab
addikt

Vajon lesznek OTT-s szegmensek, vagy mindenki DVB-s lesz VTV box-on is, vagy csak páran lesznek OTT-sek egy szegmensben a következő frissítéssel?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.