Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92454) tomp


tomp
félisten

Kint volt a technikus! Most éppen nem esik szét a DVB-C így mérve sem látott hibát de ő sem érti minek kellett átkapcsolni koax üzemre ha IP-n hibátlan volt. Ezzel sok embernél lesz széteső TV...
Az élőben SD de IP-ről HD-t ahogy meglátta csak pislogott, hogy miért. Ezek miért nem mennek élőben IP-ről? Kérdezte. Mondta, hogy na ilyen amikor nem tesztelik alaposan a szoftvert...
Felhívta az ügyfélszolgálatot, hogy kapcsoljanak vissza IP-re de NEM! SD-HD dolgot is említette. Ezt tudják odabent is!
Legutóbbi szoftverfrissítéssel amellyel megy a tuner nagyon sok ügyfélnél szétesik a TV meg rossz a kép. Szóval sok ügyfelet átkapcsoltak a hibás DVB-C-re. Jövőhéten jön frissítés amivel javítva lesz sok hiba. Itt átadta a technikus a telefont, hogy beszéljek én is velük mert ő már kész volt. Kérdem fw frissítéssel megszűnik a zavar? Várjak türelemmel. Én is megkérdeztem, hogy ami jó azt minek kellett elrontaniuk. Érdemi válasz nem volt csak türelem kérése.
Szóval ma írok nekik egy újabb hibajelentést, hogy oké akkor 72óra múlva indul a kötbér...
Technikus is mondta, hogy nem hívni kell őket mert úgysem fogják felvenni hanem írni kell.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.