Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83951) tomp válasza Beniii06 (#83939) üzenetére


tomp
félisten

Még a végén nekem lesz igazam!
Mármint, hogy miért van bene DVB-C tuner is:
Aki csak TV előfizetést kér annak DVB-C lesz. Cserébe nem lesz interaktív szolgáltatás(műsorvisszanéző, filmtár, egyéb extrák)
Az sem lehet véletlen, hogy a jelenlegi ügyfeleknél csak az kérhet cserét akinek van egy bizonyos sebességet elérő internet előfizetése.

(#83952) cof válasza Beniii06 (#83950) üzenetére


cof
veterán

Ez egy Hybrid box DVB-T/T2/C tunerrel.

De aztán lehet, hogy még a szoftver sincs kész ehhez a részhez, ezért kötik LAN-ba. Látni kéne pár menü képet, hogy van-e rá utalás.

Meg valaki belülről is lőhetne pár képet. :D

Ez a box biztos, hogy csak 500 net előfizetéshez jár mert az feltétel.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#83953) Beniii06 válasza tomp (#83951) üzenetére


Beniii06
őstag

Lehet, van benne logika, nem tagadom, csak akkor úgy a marketing része nem stimmel: "4K box, online rögzítés stb.), pedig elvileg ez is jár a boxhoz.

Hétfőtől okosabbak leszünk, ha már innen is több ember kapja meg. Ha valaki tudja, kérdezze már meg, hogy meglévő előfizetőknek meddig maradhat a mediacard, mert ugye most lehetetlen elérni az ügyfélszolgálatot és hátha a szerelő többet tud. :R

"Got any other secret weapons?"

(#83954) anglergab válasza cof (#83952) üzenetére


anglergab
addikt

Valószínűleg most csak OTT IPTV-t tud.
Viszont jó lenne tudni, hogy a tuner DVB-C vagy DOCSIS benne.

(#83955) Beniii06 válasza cof (#83952) üzenetére


Beniii06
őstag

Tudom kavarodás van és nem is mentem el a megrendelésig, csak azt láttam, amit a weboldal feldobott: (#83819), de azért fura, hogy eddig a vodás oldalon a box képe alá oda volt írva, hogy csak 500-as net csomag mellé adják, amikor írtam a hsz.-t, utána eltűnt.

"Got any other secret weapons?"

(#83956) tomp válasza Beniii06 (#83953) üzenetére


tomp
félisten

Horizon boxnál is reklámozták, hogy műsorvisszanéző. Igen ám. De ha valaki net nélkül kérte akkor neki nem volt mert ugye nem kapott UTP-t.
De még agyalhatunk rajta, hogy melyik opciónál lenne használva a koax bemenet. Analóg helyettesítő? Érdekes lenne. CRT TV-t nem lehet rákötni.
Kártyát megkérdezem mivel az is van nekem.

CoF
Maga az SoC DOCSIS-t tud kezelni. A tuner nem tud működni modemként? Azaz akinél nincs internet előfizetés annál a koaxot kötik be és azon kapná a box az IP-t?

(#83958) sacaboy válasza Beniii06 (#83953) üzenetére


sacaboy
tag

Most hosszabbítottam két szolgáltatási helyen is hűséget lejárat után, egyiket tegnap előtt este, ott már ajánlották a vtv boxot, a másikat múlt héten pénteken, akkor még meg sem említették. Maradtak a jelenlegi médiakártyák és az egy horizon box. Úgyhogy lehet még médikártyára kötni...

Toshiba Satellite L850-1H4 - Apple iPhone 11 - Apple iPad AIR 3

(#83959) kezo0


kezo0
addikt

Ha az új VTV boxon nem elérhetők azok az SD csatornák, amelyeknek van HD változatuk is, az azért érdekes, mert úgy egyébként több olyan csatorna is van, amelyeknél csak az SD változatban érhető el a műsorvisszanéző szolgáltatás...

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#83960) tomp


tomp
félisten

Hoppá egy észrevétel!
Most vettem észre, hogy a hűség hosszabbításhoz kiküldött szerződésben NINCS benne a Mediacard! Pedig a hölgy a Mediacardos árat mondta mivel megegyezett az összeg a most fizetett havidíjjal. De a dokumentumban már nincs benne így a felsoroltak összege is kevesebb. Na ilyenkor mivan? :DDD
Ne szóljak nekik és hátha ingyen kapom majd? :D

(#83961) MadMancs válasza sacaboy (#83958) üzenetére


MadMancs
veterán

Tegnap is lehetett MediaCard ra 2db ra is. Írtam is a történetet.
Szóval 1 évig biztos marad DVB-C. Hisz erre a csomagra és eszközre szól a hűség.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#83962) kezo0 válasza tomp (#83960) üzenetére


kezo0
addikt

Én múlt pénteken kötöttem újabb egy év hűséget, de csak az alapszolgáltatások (net, tv, telefon) szerepelnek az új szerződésben, a 2 db boxom és az 1 db mediacardom nem. Ezekre már nem kötnek hűséget, de ez nem azt jelenti, hogy nem kell értük fizetni. :)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#83963) MadMancs válasza tomp (#83960) üzenetére


MadMancs
veterán

Hoppsz és valóban. Ezt nem is figyeltem. TV, net, tel 12 hónap. Kábeltv - Mediacard, és kábeltévé- dtv plusz tv n az határozatlan idejű. Telefonban mindenre 1 évet mondott a csaj.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#83964) tomp válasza kezo0 (#83962) üzenetére


tomp
félisten

Jaa végülis okés de: "Vodafone mediabox 0Ft határozatlan idejű" ez bezzeg rajta van. Vagy azért mert ez az elsődleges eszköz?
Tavaly benne volt a szerződésben a felvétel opcióm(Cisco DVR) és a kártya is de mind2-n 1év hűség szerepelt.

(#83965) gduck válasza tomp (#83964) üzenetére


gduck
addikt

Azért 0Ft, mert az az elsődleges eszközöd! Se boxra, se mediacardra nincs már hűség, bármikor visszaadhatod, nincs anyagi vonzata (persze csak addig, amíg legalább még egy eszközöd marad a visszaadás után ;) )

(#83966) tomp válasza gduck (#83965) üzenetére


tomp
félisten

Ja jó nekem ez új. Most még a 2013 óta nálam lévő Cisco HD DVR boxra is van hűségem. Májusig szólt volna de ugye ez megy nyugdíjba.

(#83967) tomp


tomp
félisten

Április 14-től érvényes ÁSZF változás:
2.2.3.1.Vodafone mediabox bérleti díj
A TV díjcsomagban foglalt Vodafone mediabox-on felül igényelhető további, legfeljebb két darab Vodafone mediabox havi bérleti díja mediaboxonként: bruttó 790 Ft.”
Kártérítési díja: 25.000Ft

(#83968) kezo0 válasza tomp (#83967) üzenetére


kezo0
addikt

Szerencse, hogy egységes és konzekvens a kommunikációjuk. Naponta kiderül valami új infó, ami esetenként szöges ellentétben áll azzal, amit előző nap tudtunk. :)
Lehet, valamennyire lassítani akarják az új boxok terítését, mivel tartanak tőle, hogy ha azonnal lehetővé tennék, hogy bármelyik csomag mellé lehessen akár 3 db-ot is igényelni, akkor most még nem állna a rendelkezésükre annyi db box, amennyire esetleg egycsapásra igény mutatkozna.
(Lehet, március végére várnak egy nagyobb szállítmányt Kínából, és a boxoknak is két hetet karanténban kell tölteniük, mielőtt előfizetőhöz kerülhetnek. ;))

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#83969) gduck válasza tomp (#83967) üzenetére


gduck
addikt

Mindjárt jobban hangzik, mint a 2.990Ft, amit nekem mondtak :)

(#83970) Apaxp


Apaxp
senior tag

Sziasztok.
Találkozott már valaki olyan problémával, hogy a horizon box több órás kikapcsolt állapot utáni bekapcsoláskor a HDMI kábelen nem ad ki képet és hangot. A tv-n megjelenik a csatorna információ, csatorna váltáskor az új csatorna információ, de más semmi.
Áramtalanítás, pár perc után újra áram alá helyezéssel viszont működik rendesen a következő kikapcsolásig.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#83971) anglergab válasza Apaxp (#83970) üzenetére


anglergab
addikt

Igen, előfordulhat.

(#83972) Apaxp válasza anglergab (#83971) üzenetére


Apaxp
senior tag

Azt is megmondod hogy a kukába elhelyezésen kívül mi a megoldás?
Az ügyfélszolgálattal karöltve már kapott egy frissítést a CH- nyomva tart, kikapcs, bekapcs, és vár a 100%-ra, utána újraindult a box, de a hiba továbbra is fennáll.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#83973) gduck válasza tomp (#83967) üzenetére


gduck
addikt

Ezt amúgy hol találtad? Mert másik fórumban felhívták a figyelmemet arra, hogy ez a Vodafone ÁSZF-ben van, a Vodafone-UPC ÁSZF-ben 2.990Ft szerepel.

(#83974) petne válasza gduck (#83973) üzenetére


petne
őstag

UPC ÁSZF már nem lesz április után, mert április 1-től a UPC Magyarország Kft. jogutódja a Vodafone Magyarország zrt. lesz.

(#83975) petne válasza MadMancs (#83912) üzenetére


petne
őstag

Szerintem totál elrontotta a bekötést a szerelő, ha egy adott csomagra fizetek elő, akkor nem kaphatok kevesebb csatornát. A Vodafone által megrendelt IPTV-nél még például HBO-k sincsenek.

(#83976) tomp válasza gduck (#83973) üzenetére


tomp
félisten

Vodafone oldalán.
Lakossági Vezetékes ÁSZF módosítások
április 14-től

(#83977) MadMancs válasza petne (#83975) üzenetére


MadMancs
veterán

Én is ezt mondtam. De igazából még úgy is kevés hogy HD adók SD változatait kiveszik.
De Mivel a prémium csomag azokat is tartalmazza így eleve azokat se vehetik ki csak úgy. ÁSZF től nem térhet el. De majd kiderül. Jelenleg senki nem tud semmit.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#83978) gduck válasza tomp (#83976) üzenetére


gduck
addikt

Ránk ez vonatkozik, én is ennyiért kaptam :(

UPC ÁSZF

"bevezetésre kerül a Vodafone TV Médiabox kiegészítő szolgáltatás kizárólag lakossági előfizetők részére, amelynek havi díja (listaára) bruttó 2 990 Ft."

[ Szerkesztve ]

(#83979) tomp válasza gduck (#83978) üzenetére


tomp
félisten

Mint ahogyan írtam is a 790Ft-os ár április 14-től érvényes!
Most még 2990Ft igen. Nekem is ennyi szerepel a szerződésben mint alap ár. De ugye április 1-től már nem lesz UPC.

(#83980) tomp


tomp
félisten

Délelőtti üdvözlő email a UPC-től:
2020.02.19-én érkezett megkeresése alapján tájékoztatjuk, hogy panasza jogos.

Így lesz a TV Premium 3000Ft-os havidíjából majdnem 40ezres kötbér. :C
Vajon a kötbéremből hányszor jönne ki a javítást elvégző technikusok órabére? :(

(#83981) MadMancs válasza gduck (#83978) üzenetére


MadMancs
veterán

Igen a listaára. 2990Ft.
Anyumnak a szerződésben pl a net listaára 20699Ft. Na meg a többi is ilyen irreálisan magas. Szép lenne azt is kellene fizetni.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#83983) gduck válasza MadMancs (#83981) üzenetére


gduck
addikt

Hiába lovagolunk a szavakon, most ennyit kell fizetni érte! Kíváncsi vagyok mi lesz áprilisban...

[ Szerkesztve ]

(#83984) ates2


ates2
senior tag

Kérdés,az oké,hogy UPC megszűnik, de minden szolgáltatás marad,úgy ahogy van?
tehát amit most adnak nekem az is úgy marad ugyanazért az árért?

(#83985) tomp válasza ates2 (#83984) üzenetére


tomp
félisten

Igen! A UPC mint cég jogutóddal szűnik meg, beleolvad a Vodafone-ba. Amíg érvényes hűséged van addig nem fognak változtatni semmit! Max a havi számlán már nem UPC hanem Vodafone logó lesz rajta. :)

(#83986) ates2 válasza tomp (#83985) üzenetére


ates2
senior tag

És ha nincs hűség ? :U

(#83987) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok! Rá akartam nézni egy csatornára, de azt dobta a tévé, hogy a Mediacard érvényessége lejárt. Ilyenkor mi a teendő? Ki kell cserélni egy üzletben?

:R

[ Szerkesztve ]

(#83988) gduck válasza ates2 (#83986) üzenetére


gduck
addikt

Én most mediacard->box cserénél nem kötöttem hűséget, mert akkor 800Ft-al emelkedett volna a havidíjam... Vicces :)

(#83989) gduck válasza erahurka (#83987) üzenetére


gduck
addikt

Ügyfélszolgálatot felhívod és újraaktiválják ;)

(#83990) erahurka válasza gduck (#83989) üzenetére


erahurka
félisten

Csak ennyi? Akkor megpróbálom, köszi!

Fura, visszakapcsoltam a tévét hogy megnézzem pontosan mit ír, erre elindult az adás. Ugye az nem lehet, hogy most a nem digitális kábeles tévé megy mert nem érvényes a kártya?
Nem lehet, kivettem a kártyát és egyből óbégatott hogy hova lett.

Hát akkor ez gyorsan megoldódott :DDD

Remélem gondol egyet a Voda majd és ingyen upgradeli az összes SD csatornát HD-re ahol elérhető. Vicces hogy csak nálunk kell extrán fizetni ha rendes minőségben néznénk tévét.

[ Szerkesztve ]

(#83993) cstibi73


cstibi73
tag

XIII. ker-ből van valaki? Nálunk teljes szolgáltatás kiesés (tv, internet, telefon). Központi hiba?

(#83994) tomp válasza cstibi73 (#83993) üzenetére


tomp
félisten

Kb 20perce volt egy CB újraindulásom. Először az összes letöltési/feltöltési csatorna kiesett majd restart lett a vége.

(#83995) motoflug válasza cstibi73 (#83993) üzenetére


motoflug
őstag

Detto. Próbáltam a 15 perces kikapcsolást, majd bekapcsolást, de semmi.

(#83996) cstibi73 válasza tomp (#83994) üzenetére


cstibi73
tag

Köszi, második restart segített.

(#83997) tomp válasza cstibi73 (#83996) üzenetére


tomp
félisten

Ja azt elfelejtettem hozzátenni, hogy VII. kerület. Lehet kihatott ide is valami.

(#83998) motoflug válasza cstibi73 (#83996) üzenetére


motoflug
őstag

Sima restartot nyomtál a box-on? Nekem a sokadik sem segített eddig.

(#83999) bbsofficial válasza cstibi73 (#83993) üzenetére


bbsofficial
tag

1 órája elment, most nyomtam egy restartot, eddig semmi. (XIII. ker)

(#84000) bbsofficial válasza bbsofficial (#83999) üzenetére


bbsofficial
tag

Restart mégis segített. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.