Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13151) urbanjozsi


urbanjozsi
senior tag

Sziasztok!
UPC-s netem van, 120/10-es, és hozzá egy szolgáltatós TC7200-as egység :)
A routerre összesen 3pc, 1 okos tv, 1 xbox, 3 android telefon, és 1 tablet csatlakozik.
Kábelen megvan a sebesség, de okostelefonon mérve: 10Mbps/10Mbps a mért érték.
A routeren a wifi beállítások alapon vannak, csak a jelszót, és a nevet változtattam.


Lehet valamit változtatni a beállításokon, vagy ez ennyi lesz?

Köszönöm előre is.

Biztos vagyok benne, hogy ez a TC7200 nem a legszuperebb kütyü, de kifejezetten felhasználóbarát :)

(#13152) kukka-kukki


kukka-kukki
újonc

Svájcban élek és kaptam egy magyar UPC Humax iker előfizetős Tuner-box-ot.Miután beállítottuk a Thor Sat.-ra megjelenik a következő kijelzés: E128-4 A csatorna nem érhető el a térségben.
Hogy lehet ez? Beépitettek a dobozba egy GPS vevőt?Vagy mibről tudja,hogy nem Magyarország területéről fogom a jelet?Ki lehet esetleg iktatni?

(#13153) TeeJay válasza urbanjozsi (#13151) üzenetére


TeeJay
félisten

csatornát ne automatikusra hagyd hanem 1-6-11 közül próbálgass illetve 20MHz helyett megnézheted 40MHz-en mit produkál. az okostelefonok amúgy is 1x1:1 N-es wifivel vannak tehát 20MHz-en 72megabit a max míg 40MHz-nél 144megabit és ez a gyenge kis antennájuk miatt sokkal hamarabb romlik mint egy laptop vagy táblagép esetén. ráadásul a TC modem/router beépített antennás tehát még gyengébb mint amiken van 2-3-5 külső nagy antenna.

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#13154) canniball válasza kukka-kukki (#13152) üzenetére


canniball
nagyúr

És ezt naponta kétszer ide fogod postolni...? :U

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#13155) kabelmania27 válasza pdev1811 (#13150) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Akkor hamarosan jó lesz:)
TeeJay: Így van ahogy leírtad, nagyvárosban hamarabb lesz túlterhelt az adott körzet, mint kisvárosban/kistelepülésen.

[ Szerkesztve ]

(#13156) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Itt járt a jóember.

Elmondtam neki a gondot, ő is csodálkozott, hogy ezen a hálózat bemérése mit segíthet, de adott új modemet. Ha már beszélgettünk, megkérdeztem, hogy jelent-e gondot, ha analóg tv van még a digitális dolgok előtt a hálózatra dugva. Kimondottan nem mondott semmit, de lecserélte a másik elosztót, rakok majd fel képet róla.
A modem router funkcióit viszont minden második mondatában ekézte :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#13157) kabelmania27 válasza -=RelakS=- (#13156) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Milyenek most a jelszint értékek?

(#13158) -=RelakS=- válasza kabelmania27 (#13157) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

A teljesítmény felfelé 42-45, lefelé 5,9-8,5. Utóbbi jel-zaj aránya 39,7-41,4

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#13159) kabelmania27 válasza -=RelakS=- (#13158) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Rendben vannak az értékek. Milyen osztók vannak bekötve?

[ Szerkesztve ]

(#13160) -=RelakS=- válasza kabelmania27 (#13159) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Most hozott egyet, meg amit kaptam a Philips box-hoz.
Amúgy eddig sem a bejövő jel volt a gáz, hanem hogy a wifi rendszeresen eltűnt. Ilyenkor modem reset, vagy wifi ki-be kapcsolás volt... ez utóbbi csak akkor, ha a vezetékes kapcsolat még működött :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#13161) -=RelakS=- válasza -=RelakS=- (#13160) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Csak sikerült végre megcsinálni a képet :)

Szóval korábban ez volt bent.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#13162) Clavo


Clavo
csendes tag

Hali :)

Tegnap lett egy (csomag váltással) [link] technicolor tc-7200 routerem. Aminek előszór örültem is, mert jókat olvastam róla. De miután összeraktam kiderült, hogy a fele dolgot sem tudja mint amit írtak róla.

Kérdésem az lenne, hogy lehet-e rajta szoftvert frissíteni és ha igen akkor hogy.
Illetve, hogy lehet életre kelteni az usb portot?

De még csak odáig sem jutottam el (bár ez lehet az én bénaságom), hogy a dhcp tartományt megváltoztassam illetve, hogy a router címét átírja. És akkor még nem is beszélve arról, hogy hol tudom beállítani a dyndns-t.

Ha valakinek vagy ilyen eszköze akkor megköszönném ha segítene.

Köszi

Clavo

(#13163) upsyka válasza Clavo (#13162) üzenetére


upsyka
aktív tag

Hol olvastál róla és mit?
Mivel ezt a szolgáltató adja és első sorban modem és csak másod sorban router,a szolgáltató saját firm-el látja el.az usb ezen szoftban nincs aktiválva és frissíteni sem tudod,a címét sem tudod változtatni.
Amennyiben ezek a szolgáltatások fontosak a számodra,úgy nem egy ``ingyenes`` dologgal kell próbálkozni,hanem vásárolni egy routert

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#13164) kabelmania27 válasza -=RelakS=- (#13161) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Köszi a képet. Milyen az új osztó?

(#13165) Intruder2k5 válasza TeeJay (#13146) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szerinted! Én is falun élek, és ez például a tegnapi adatforgalmam...

Nem kell ahhoz pestinek lenni, hogy használd a netet! Szerintem neked megártott a UPC FP240 reklám!

[ Szerkesztve ]

(#13166) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Analóg ktv-n ATV helyén másnak is T-Home kép van? Mi a fenét keres egyáltalán a UPC kábelen T-Home logó? :)

(#13167) xido


xido
csendes tag

Sziasztok!

Következő a probléma otthoni upc hálózattal...modem rendesen működik,minden led világít,kapcsolatjelző is flottul megy..mégse tölt be egy oldalt se...néha a fejléc bevillan,de semmi más..és ez már legalább 2 napja..
Unalmamban ma újra is telepítettem a gépet..továbbra is kapcsolat oké..betöltés semmi...

Érdekesség hozzá..hogy a settop boxon át is érdekesen viselkednek a csatornák,van ami nem is óhajt bejönni..tévén át viszont igen...

(#13168) kabelmania27 válasza xido (#13167) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nézd meg a modem jelszintet a 192.168.100.1 címen, médiaboxon pedig nézd meg a jelszintet menü 1789 sokszor le kiírja majd az értékeket utána mégegyszer le gomb, kilépés back.

(#13169) TeeJay válasza Intruder2k5 (#13165) üzenetére


TeeJay
félisten

azért mert te is hozzáértő vagy de a falusiak nagyrésze technológiai analfabéta, tudom ezt onnan hogy rokonaim közül is a középkorúak vagy idősebbek jó ha ismerik a számítógépet és neten kb. 4-5oldalt néznek csak többhöz nem értenek. hidd el nem beszélek hülyeséget itt faluhelyen van pár rokonom meg szomszédom akiknek javítottam gépet, mindnek UPC Fiber power volt de mikor megkérdeztem hogy melyik csomag azt se tudták miről beszélek, hát ők csak fizetnek aztán gyün a zinternet meg a facsebóóók és örülnek. mondom nem egy 30-60megás usert láttam itt akinek jó ha a havi forgalma eléri az 5-10GB-ot és azt is letöltésből meg youtube videóból hozza össze, a fájlcserét hírből sem ismerik.... persze van a másik véglet is az olyanok mint én aki informatikát tanult és mindent neten intézek mindent onnan szerzek meg, és már vagy 8-10éve nem is tévézek forma1-en kívül mert minden mást meg tudok kapni interneten, nincs tévém sem mert minek... 6éve torrentezek masszívan, előtte DC++ meg napster minden volt az évek során az utóbbi 15évben 56kbit modemtől kezdve.

csütörtökön járt nálam a UPC technikus, szépen a kis tabletjével átnézte a hálózatot és igen megkérdeztem az egész faluban 8DS és 4US stream bőségesen ellátja az összes előfizetőt pedig mivel csak sima ADSL van konkurenciaként így legalább 80-90%-os lehet a UPC kihasználtság és biztos akad pár 60-120-as user is.
ez van, ez nem BP itt mással vannak elfoglalva az emberek, itt van kert meg szőlőművelés stb...

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#13170) Clavo válasza upsyka (#13163) üzenetére


Clavo
csendes tag

[link]
[link]

Itt olvastam róla egy-két dolgot ami alapján nem tűnik egy sz@r cuccnak :))
Az rendben vagy, hogy első sorban modem, de másod sorban viszont router! És az is rendben van, hogy a saját szoftverét rakja rá, de attól még egy látszólag jól működő és jó eszközt mért kell teljesen lebutítani és egy sz@rt csinálni belőle. Ha már a sajátja ként adja és rá is szitázza a logóját akkor legalább nem kéne egy ennyire buta dolgot csinálnia belőle. Mert azért ez a cégre nézve is gáz... :(((

Mért baj az nekik, hogy ha a felhasználó egy normális eszközt kap. Nem értem például mért kellet lebutítani a wifit vagy kiszedni belőle az usb-t. Mért nem állíthatom át a felhasználó nevet mért csak a jelszót?
Mért nem állíthatom át a dhcp-t és a router címét.
Az egyetlen használható dolog ami megmaradt az a "szülői felügyelet" (amire pont nincs semmi szükségem :N ).
És igen ha fontosak nekem ezek a dolgok akkor vegyek routert magamnak ebben igazad van. És van is egy egyszerű kb. 4500ft-os 3 éve vásárolt tp-link tl-wr740n routerem ami mind ezt tudja (kivéve az usb-t).
csak gondoltam ha már kapok a szolgáltatótól egy normális eszközt (ezt mind addig gondoltam míg össze nem raktam) akkor csak egyet használok és egy lesz az asztalom ami jobb is mint a meglévő... :)

Erre vesznek valami amiből sz@rt csinálnak majd kiadják... jó cég politika :))

(#13171) -=RelakS=- válasza kabelmania27 (#13164) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ezt hozta a upc-s, egyik ágán régi videó+tv, másikon másik elosztó:

Ez a másik osztó, egyik ága modem, másik ága box. A box-ból megy tovább a koax az én tv-mbe és a számítógépbe (tuner kártya, bár ez utóbbin az antennás részt kb nem tudom, mikor használtam).

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#13172) kabelmania27 válasza TeeJay (#13169) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Azt hogy kinek milyen csomagja van azt sokan nem tudják lakhely típustól függetlenül. Amikor jó idő/kertimunka van sokszor csak este kapcsolom be a gépet.
-=RelakS=- Köszönöm szépen a képeket, ezek jófajta splitterek:) Rím lett belőle:D Rendben van a bejövő jelerősség. Ha van kedved boxjelszintet nézni menü 1789 le gomb sokszor, értékek után újra le, kilépés back.

[ Szerkesztve ]

(#13173) upsyka válasza Clavo (#13170) üzenetére


upsyka
aktív tag

lehet így egyeztek meg a forgalmazó céggel,hogy nem használhatja a készülék bizonyos funkcióit,mert szolgáltatói készülék,ezt nem tudhatod...valószínüleg nem véletlenül vannak tiltva.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#13174) urbanjozsi válasza upsyka (#13173) üzenetére


urbanjozsi
senior tag

És ugyan software-sen, vagy hardveresen?

(#13175) Intruder2k5 válasza TeeJay (#13169) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha informatikát tanultál, akkor neked bizonyára nem újdonság, hogy a folyamatos le/fel töltéshez nem kell a gép mellett ülj egész nap! Annak ellenére, hogy valamelyest hozzáértő vagyok, és napi 30-50GB feltöltéseket generálok, még nem ülök egész nap a gép előtt, ami jól is van így! Nem abból áll az élet! És hidd el nekem, a fővárosban sem! Akié igen, azzal komoly baj van!

Egyébként meg nem kellene ennyire elszállnod ezzel a főváros vidék témával! Nem kell lenézned a vidéki embert, csak azért mert vidéki, ettől még nem bunkó! Tudod nekem vidéken is van több informatikus, vagy éppen villamosmérnök, stb... ismerősöm, illetve tudok olyan 65 éves őstermelő férfit a környezetemben aki aktív tagja az nCore-nak, digitális kamerája van, videókat vág, effektel, stb... és ugyanígy a fővárosban is tudok olyat, ráadásul diplomás embert, aki még egy emailt sem tud elküldeni!

[ Szerkesztve ]

(#13176) HofiZoli válasza TeeJay (#13169) üzenetére


HofiZoli
senior tag

a falusiak nagyrésze technológiai analfabéta

Azért kicsit szerényebben... :(

Intruder2k5: Pontosan!

[ Szerkesztve ]

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#13177) -=RelakS=- válasza kabelmania27 (#13172) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

őőő...
Frekvenciavizsgálatnál 72-100% minőségek, 55-63% erősségek vannak.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#13178) kabelmania27 válasza -=RelakS=- (#13177) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Rendben van a boxjelszint. Milyen típusú box van nálad?

[ Szerkesztve ]

(#13179) -=RelakS=- válasza kabelmania27 (#13178) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Philips HD DVR, a 3 tuneres éjszaka zúgós

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#13180) kabelmania27 válasza Intruder2k5 (#13175) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Szerintem arra utalt TeeJay, hogy vidéken átlagosan kevesebb a jövedelem és ezért kevesebb 120/240-es előfizető és kevesebbeknek van erősebb gépük ezért kevésbé van terhelve a hálózat mint egy sűrűn lakott nagyvárosi városrészben ahol sokkal több a nagyletöltő. Nem hinném hogy lenézné a vidéki embereket, írta hogy vidéken lakinak szülei és testvére.

[ Szerkesztve ]

(#13181) Intruder2k5 válasza kabelmania27 (#13180) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szerintem meg HofiZoli nagyon jól kiemelte a lényeget a hsz-ből, ami nekem is lejött elsőre, és neki is szemet szúrt, annak ellenére, hogy Ő is fővárosi, tehát nem kell ezt megmagyarázni, ha ilyen a meglátása a vidéki emberről, akkor tartsa meg magának, és ennyi!

Szerintem ennek a mondatnak semmi köze a jövedelemhez, és a megabitekhez, megahertzekhez se!

"a falusiak nagyrésze technológiai analfabéta"

[ Szerkesztve ]

(#13182) kabelmania27 válasza Intruder2k5 (#13181) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Igen, kicsit nyersen fogalmazott. Abban igaza van hogy nagyvárosban leterhelt a hálózat hwsw-n legtöbb panasz főváros/megyei jogú városból írták. Lakhelytől függetlenül előfordul hogy valaki nem tudja hogy milyen csomagban van pl egyik ismerősömtől kérdeztem milyen csomagba van mondta hogy nem tudja mert szülei intézik. Amilyen gyorsan fejlődik az informatika előfordulhat hogy valaki nem tudja hogy 60-120-240es nethez milyen router kell ez nem probléma bármikor utána lehet nézni, de nem mindenki ismeri a ph-t és tudja hol kell keresni.

[ Szerkesztve ]

(#13183) Clavo válasza upsyka (#13173) üzenetére


Clavo
csendes tag

Lehet.

Bár nem tudom mért lenne jó ez bármelyik félnek is. (a gyártónak sem mert így nem tudja reklámozni, hogy mennyire jó termékeket gyárt)
A másik meg, hogy "ingyenes eszköz" és "ingyenes wifi opció" amiért természetesen egyszeri díjat is kell fizetni :DD

(#13184) Qmi


Qmi
tag

Más tapasztalt olyat, hogy szépen lassan, csendben felkúszott a csekken fizetendő összeg? 4580 Ft-al kezdtem az 50/5-ös Internet csomagot, ami felment 4850 Ft-ra, majd most 4999 Ft lett a fizetendő. :F

(#13185) kabelmania27 válasza Qmi (#13184) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha lejárt a hűség előfordulhat hogy több a havidíj.
Snooker: Igen itt, minden ugyanazok a csomagok vannak kivéve egy ex Rubicom települést és a 29-es körzetet.

[ Szerkesztve ]

(#13186) Snooker


Snooker
senior tag

Sziasztok!

A UPC honlapján van olyan opció ahol megtudom nézni adott lakcímre korlátozva, hogy milyen szolgáltatásokat tudok igénybe venni?

[ Szerkesztve ]

(#13187) Clavo válasza upsyka (#13163) üzenetére


Clavo
csendes tag

[link]

Pl:
60. oldal

[ Szerkesztve ]

(#13188) upsyka válasza Qmi (#13184) üzenetére


upsyka
aktív tag

Ha nincs hűséged listaáron kapod,ami mindíg változik/változhat

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#13189) Intruder2k5 válasza Snooker (#13186) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#13190) Snooker válasza kabelmania27 (#13185) üzenetére


Snooker
senior tag

Bukó, a városunkban semmilyen UPC szolgáltatás nem elérhető, érdekes.
Azért köszi.

[ Szerkesztve ]

(#13191) Intruder2k5 válasza upsyka (#13188) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Azért nem listaáron, mert az lényegesen több, de minden estre bevett szokásuk, hogy kicsit rátesznek, ha lejár a hűség, ezt már többen mondták!

(#13192) kabelmania27 válasza Snooker (#13190) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Látsz a villanyoszlop alatt fekete kábelt? Attól még hogy nincs UPC lehet van ktv szolgáltató.

[ Szerkesztve ]

(#13193) Snooker válasza kabelmania27 (#13192) üzenetére


Snooker
senior tag

UPC nincs (a linkelt oldal szerint), más szolgáltató van. T-home (ezt használom) meg digi tuti. De a T-home itt nem tud 10 megánál nagyobb sebességet biztosítani (furi, hogy a városközpont felé már tud), ezért gondolkoztma a UPC beköttetésén.

[ Szerkesztve ]

(#13194) TeeJay válasza Intruder2k5 (#13181) üzenetére


TeeJay
félisten

sajnos ez tény... én is faluról származom de 10éve élek pesten de sajnos faluhelyen nem úgy kattannak az emberek az újdonságra. hidd el ha nem tapasztalatból látnám nem írnám le.
az alap dolog hogy fogalmuk sincs mire fizetnek elő, nem tudják mi az hogy megabit, orrba szájba fizetnek 60-120megabitre olyanok akik a facebook-on kívül másról sem hallottak még. amikor megkérdeztem miért nekik olyan gyors csomag max annyit tudtak mondani hogy de hát a reklámba benne volt hogy úgy egy villanás a facebook :D mintha 10megás csomag nem lenne elég.
sokan be voltak tojva mikor jött az analóg adás leállítás reklám, azt hitték nekik is menni kell majd STB-t venni vagy új TV-t és satöbbi, mikor felvilágosítást tettem hogy ez csak a földfelszínire vonatkozik a UPC kábelhálózatára egyáltalán nem maguk is meglepődtek.
akinek van számítógépe az sem biztos hogy jobban hozzáértő, mert max szöveget gépelnek meg pár oldalt böngésznek. saját szomszédom aki egy fiatal srác 1éve tudja mi az hogy torrent mikor megmutattam neki, eddig youtube-on nézett filmet!!! azért komoly mi?
aki pedig hozzáértő azok sem fogyasztanak annyi tartalmat mint egy Budapesti ember.
a TV-ből sem néznek annyit, akinél jártam és rögzítős STB-je volt kérdeztem miket rögzít és jóformán semmit sem tudott mondani, tehát csak fekszenek a TV előtt meg művelik a kertet és ilyenek.
öcsém 24éves tudja mi a torrent meg van okostelefonja tablet laptop és okos TV de egész hónapban nem torrentezik 30GB-ot sem, anyum meg még annyit sem mert csak recepteket néz meg a netbankját.

erre írtam hogy bár nekünk is 30/3-as csomag van de annyira nem terheljük le a hálózatot a többi falusi előfizetővel együtt hogy itt akár 2US stream is elég lenne az egész falura olyan kicsi a felfelé forgalom.
okostelefonból errefelé a 4"-os példányokat már tepsinek tartják, senki sem akar olyat venni mert óriás míg pesten mindenki 5-6"-os Galaxy-val szaladgál és folyton nyomogja metrón buszon mindenhol. itt falun nem divat még buszon sem nyomogni Eger felé mert egyrészt elég hiányos a 3G lefedettség másrészt beszélgetnek az emberek mert mindenki ismeri a másikat.
szóval ez van amit én láttam, és nem leszólom őket hanem ez a tény erre felé pedig egy modern faluban élnek szüleim ahol több mint 50% a fiatal korcsoport aránya. majd a jövőben változik.
ez van

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#13195) Snooker válasza TeeJay (#13194) üzenetére


Snooker
senior tag

Eger felé... melyik faluról van szó? Én hevesen lakok

(#13196) Ace owner


Ace owner
addikt

udvozletem mindenkinek.
erik egy mindenvaltas itthon, jelenleg thome van de a nettel nem vagyok valami elegedett, tv elmegy. Az lenne a kerdesem hogy itt nalunk, Szentendren a thome vagy a upc lenne a jobb valasztas. Nem neztem meg a csomagokar, valoszinu hogy egybe kernenk. A lefedettsege melyik szolgaltatonak jobb? Remelem olvassa olyan aki a kozelben el. Tovabba erdekelne hogy az arak teren melyik szolgaltato a jobb? Igenyeim olyan kozepesek, nem kell 240-es net (jo lenne de azkicsit draga) de a mostani 10-es adsl-t elszeretnem felejteni.
Koszonom a segitseget.

Galaxy Fold 4

(#13197) Medve_papa válasza TeeJay (#13194) üzenetére


Medve_papa
csendes tag

Haver, te olyan hülye vagy, hogy az már fáj! A vidéki ismerőseid legalább tudják, hogy ilyen "jó" véleménnyel vagy róluk? Nekik is megmondod szemükbe, hogy bunkónak tartod őket? Vagy már megmondtad nekik, és azóta le se szarják a fejed gondolom, így maradt géped, és azt baszod egész nap a fővárosodban!

Soha nem mondd, hogy soha! - Jockey Ewing

(#13198) Gubek-Einste válasza Ace owner (#13196) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Szerintem jobban megéri a UPC-t használni minden szempontból. Netnél csak arra kell vigyázni, hogy modemet kérj és nem HGW-t.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#13199) upsyka válasza Gubek-Einste (#13198) üzenetére


upsyka
aktív tag

miért,a hwg-t nem tudja használni csak modemként??

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#13200) Gubek-Einste válasza upsyka (#13199) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha csak modemnek használja akkor minek a HGW?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.