Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117678) bpmcwap válasza gregory91 (#117668) üzenetére


bpmcwap
senior tag

Ezt nem hiszem el!!!! Kíváncsiságból kikapcsoltam a routeren a QOS-t.... (Mint írtam eddig is úgy mértem, hogy nem 20+ eszköz lóg hanem max 1-2 a modemen. Ráadásul most a routeren vagyok!)A router most 750et mér, az összes eszköz fullon pörög a hálón(saját lehetőségeihez képest) és mindegyik full közelében a neten - pedig a kölykök 4k-s filmet néznek a nappaliban a netflixen. A céges laptopok mondjuk wifin 1200 helyett "csak" 630/50el pörögnek a neten de ez már kétszer annyi amit ki akartam sajtolni... Nem tudom mi történt, minden ugyan az mint 4-5 órával ezelőtt volt, egyedül a qos-t kapcsoltam ki a routeren - ennek nem kellene ennyire bekavarnia szvsz - pláne, hogy eddig a modemen mértem mindig, most meg a modem mögé kötött routeren...

Mindenkinek köszönöm a segítségét és építő jellegű hozzászólását! Ha a fent írt infóval tudtok valamit kezdeni, akkor örülök ha hozzájárulhattam az utánam érkezők problémáinak megoldásához [bár ezt erősen kétlem, de nem értek hozzá. számomra teljesen logikátlan a tapasztaltak...]

[ Szerkesztve ]

Túrista vagyok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.