Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118201) LouiS22 válasza kezo0 (#118195) üzenetére


LouiS22
veterán

Egyébként évi két lehetőség van (lehetőség, nem kötelezettség) open window-ra a csatornáknak minden szolgáltatónál. Ebben az időszakban minden user hozzáférhet a portékához függetlenül attól, hogy a csomagja egyébként tartalmazza-e. Jobbára az open window-s csatik szoktak a 14 vagy 15-ös programhelyre időszakosan bekerülni (a fix helyük mellett).

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#118202) gregory91


gregory91
senior tag

Elkezdett működni a Nick ukraine - kódolatlanul(kártya nélkül).

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#118203) MadMancs válasza gregory91 (#118202) üzenetére


MadMancs
veterán

Lassan 1 hete.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#118204) gregory91 válasza MadMancs (#118203) üzenetére


gregory91
senior tag

Jah,csak képet nem adott.

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#118205) DamianB válasza Dzsekó (#118182) üzenetére


DamianB
őstag

Csináltam képet erről.
Van felvétel lehetőség vissza játszás is de ahhoz csatlakoztatni kell hddt. Csak azért rakom be hogyha valaki keress rá akkor legyen erről infó.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#118206) MadMancs válasza gregory91 (#118204) üzenetére


MadMancs
veterán

De, néztük is asszonnyal hogy ez meg mi a fene. Hangalámondásos cucc. 😁

Nincs TV elofizetésem. Csak a kódolatlanok + analóg van.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#118207) sa79


sa79
csendes tag

TV HD Plus csomagnal mi szamit kedvezo arnak?
4000-5000 Ft?

(#118208) MiZo1990 válasza sa79 (#118207) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Nekünk 3500.

(#118209) cocka válasza sa79 (#118207) üzenetére


cocka
veterán

Attól függ, hogy mi van a "csomagban"?

(#118210) sa79 válasza cocka (#118209) üzenetére


sa79
csendes tag

Tv premium 2 db mediacard
Szomszed+ vezetekes telefon
Adsl internet 12 mbit/s
E pack kedvezmeny
5500 ft ot fizetek

Tv hd plus csomagra szeretnek valtani

(#118211) kezo0


kezo0
addikt

Tudja valaki, hogy a Vodafone TV appban (ez itt épp az iPadOS-en futó változat) mit jelöl egy felvett műsor visszanézésekor a sárga nyíllal általam megjelölt kis piktogram? Amint látható, a lejátszott tartalom egy konkrét pontját jelöli, de miért éppen azt? Mire való ez? Én nem jövök rá. Áthelyezni húzással a műsor másik pontjára nem lehet, de mintha lejátszás közben időnként önállóan változna a helye (ez utóbbiban nem vagyok biztos).

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#118212) Toth_Jani válasza sa79 (#118210) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Az ADSL szerintem nem is bírja el a HD csomagot. :(((

(#118213) cof válasza Toth_Jani (#118212) üzenetére


cof
veterán

DVB-C-n miért ne? Médiakártyák alapján az van nála, mert IPTV-hez olyan nincs.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#118214) Toth_Jani válasza cof (#118213) üzenetére


Toth_Jani
őstag

A tévét koaxon, a Netet pedig telefon kábelen kapja, az azért elég durva. :Y

(#118215) MiZo1990 válasza Toth_Jani (#118214) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

A 29-es körzetben még mindig vannak ilyen területek.

(#118216) Ledi válasza kezo0 (#118199) üzenetére


Ledi
aktív tag

Köszi a képet. :R

Én a hírek és az afszben kerestem. De itt sehol nem volt.

Szóval ápr. 25. lesz elérhető.

(#118217) Ledi válasza kezo0 (#118211) üzenetére


Ledi
aktív tag

Ez a "Küldés Tv-re" ikon. Csak akkor jelenik meg ha azonos hálózaton van az eszközöd és a VTV box. Értsd wifin.

Távirányítónak is megteszi sőt felvételeket is el lehet vele indítani.

[ Szerkesztve ]

(#118218) sa79 válasza MiZo1990 (#118215) üzenetére


sa79
csendes tag

Igen az van még.

Kérdés hogy egyáltalán lesz-e valaha fejlesztés ezeken a településeken.

(#118219) kezo0 válasza Ledi (#118217) üzenetére


kezo0
addikt

Hááát, nem tudom, ez nem küldi át a lejátszást a tévére. Ha rábökök, csak simán odaugrik a lejátszás arra a pontra, ahova a jelölés mutat.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#118220) Kátai


Kátai
senior tag

Volt már valakinek olyan hibajelensége, hogy net, tv van, de vonalas telefon nincs? Múlt csütörtök óta ez van. Kétszer telefonáltam, de csak holnapi nap folyamán tudják megcsinálni. Ilyet! Állítólag valami a központban van.

(#118221) Ledi válasza kezo0 (#118219) üzenetére


Ledi
aktív tag

Most, hogy jobban nézem a képet ez tényleg valami más. A Tv-re küldés az a jobb felső sarokban van. Nekem Android van, de ott nincs ilyen feature :N

(#118222) cocka válasza Ledi (#118221) üzenetére


cocka
veterán

Lehet hogy nem is feature, hanem bug. :C

(#118223) gduck válasza MadMancs (#118206) üzenetére


gduck
addikt

Ezek szerint akkor még nem néztél a Lengyeleknél TV-t :D

Mi k*rvára el vagyunk kényeztetve szinkron terén. Kitűnő szinkronszínészeink vannak és szinte 100%-ban szinkronosak a filmek :K

(#118224) LouiS22 válasza gduck (#118223) üzenetére


LouiS22
veterán

Kitűnő színművészeink vannak, akik szinkronizálmak. A létező legnagyobb sértés "leszinkronszínézezni" őket (és ezzel egy kalap alá venni őket az ilyen-olyan fahangú, utcáról beeső műkedvelökkel.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#118225) asdf_ válasza gduck (#118223) üzenetére


asdf_
veterán

Mi k*rvára el vagyunk kényeztetve szinkron terén. Kitűnő szinkronszínészeink vannak és szinte 100%-ban szinkronosak a filmek

Ellenben a szinkronok kb. 15+ éve kalap szarok. Egyáltalán nem vagyunk elkényeztetve, maximum abban a tekintetben, hogy milyen százalékban szinkronizáltak a filmek/sorozatok, a minőség már egy egészen más történet, futószalagon készült szemetek vannak, szinte kivétel nélkül.

(#118226) pjen válasza asdf_ (#118225) üzenetére


pjen
félisten

Ezt azért nem mondanám.

(#118227) asdf_ válasza pjen (#118226) üzenetére


asdf_
veterán

Régen úgy ment egy filmszinkron (és persze könnyű volt, mert egytermes mozik voltak, talán két premier hetente, nem egyszer hetekig, hónapokig volt vásznon egy film, és egyetlen királyi tv), hogy rendesen lefordították, volt lektor, volt dramaturg, volt olvasópróba(!!!) majd a párbeszédeket együtt vették fel. Jelenleg valaki kitol magából egy saccperkb jó szöveget néha elképesztő leiterjakabokkal, és futószalagon, ezerrel tolják, mert soktermes mozik, sok premier, egy filmet egy hónap után kb. esélytelen moziban elkapni, és 60+ magyarul beszélő tv csatorna van, majd emellé besorakoztak még a streamingcsatornák is, se idő, se pénz -és most már lassan igény se- nincs ezt rendesen megcsinálni. Egy egész évedanyi sorozatot lenyomnak úgy, hogy a két főszereplő magyar hangja nem is találkozott egymással a stúdióban. És akkor a hogyan szólba, meg a 12-es karikához finomított szövegbe még bele sem mentem...

[ Szerkesztve ]

(#118228) jacsab


jacsab
újonc

Sziasztok!

Lenovo Yoga Tab 11 vásárlása előtt állok, viszont fontos lenne hogy fusson rajta a Vodafone tv app (előfizetés nyílván van, telefonon szépen fut, viszont régi noname tableten "MV1803" hibával az indított csatorna betöltésénél mindíg kidob). Van valakinek tapasztalata a kérdéses tablet és app kompatibilitásáról?

(#118229) pjen


pjen
félisten

Vodafon box bekapcsolva, tv bekapcsolva. Bal felső sarokban egy bélyeg kép, hang nélkül. Többszöri ki-be kapcsolás után se változik. Csak egy teljes áramtalanítás segített.

(#118230) pjen válasza asdf_ (#118227) üzenetére


pjen
félisten

Nyilván nem lesz olyan mint mikor csak Tv egy és kettő volt, ahhoz simán 10 szeres kapacitás kéne. Viszont az alámondásos VHS korszaknál messze jobb.Pedig azt is csak néztük.

(#118231) MadMancs válasza gduck (#118223) üzenetére


MadMancs
veterán

Valóban nem néztem meg lengyel filmet. :D
Ellenben emlékszem még a nyolcvanas évek vége, kilencvenes évek elején még nálunk is nagy divat volt a "nyugati" filmek ily módon való "szinkronizálása" 😁

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#118232) gduck válasza LouiS22 (#118224) üzenetére


gduck
addikt

Jogos, de a lényeg nem ez volt ;)

(#118233) kezo0 válasza Ledi (#118221) üzenetére


kezo0
addikt

Azt hiszem, megfejtettem: ez a jelölés akkor jelenik meg az appban, ha a VTV boxszal kezded lejátszani magadnak a felvett műsort, aztán egy adott ponttól már egy mobil eszközön, az appban néznéd tovább. Azt a pontot jelzi, ameddig a boxszal eljutottál a lejátszásban, hogy onnan tudd folytatni az appban. De fontos, hogy a markert mindig oda teszi, ahol utoljára megnyomtad a pause-t a boxon történő lejátszás során.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#118234) Sanya válasza jacsab (#118228) üzenetére


Sanya
nagyúr

elvileg mennie kellene, ha nincs rootolva, nincs rajta idegen oprendszer, csak a gyári (átmegy a google-ös hitelesítésen)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#118235) Ledi válasza kezo0 (#118233) üzenetére


Ledi
aktív tag

ez a jelölés akkor jelenik meg az appban, ha a VTV boxszal kezded lejátszani magadnak a , műsort, aztán egy adott ponttól már egy mobil eszközön

Lehet hogy iOS-en ez így van, de Androidon nincs ilyen funkció vagy bug. Lehet, hogy előbb az almás rendszeren tesztelik. :))

Mindenesetre az új funkcioknàl odaírhattàk volna, hogy mit is jelent ez a jel. Ne a szegény user talalgasson.

(#118236) MadMancs válasza jacsab (#118228) üzenetére


MadMancs
veterán

Zsákbamacska.

Annyi féle liszenszt igényel, de még az se mindegy neki hogy alaplap és kijelző között milyen kapcsolat van, hogy ezt csak azt tudja megmondani megy e akinek pontosan ugyanez a típus van. Mindenki más csak találgat.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#118237) kezo0 válasza Ledi (#118235) üzenetére


kezo0
addikt

De igen, Androidon is megjelenik. A mobilom droidos, mutatom (screenshotot nem engedett, ezért lefotóztam az iPaddel):

Tehát még egyszer: azt jelöli, hogy a boxon hol tartasz ugyanannak a tartalomnak a lejátszásával. Nem bug, feature. :)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#118238) Ledi válasza kezo0 (#118237) üzenetére


Ledi
aktív tag

Most megnéztem mobilon és tableten is és nincs ott a marker sem a felvételnél sem visszanézonel.

Többet felvételt is megnéztem és egyiknél sem volt ott.

[ Szerkesztve ]

(#118239) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!
Nem megy a PC vodafonos applikáció a 4. És a 13. kerületben.
Máshol mi a helyzet?

(#118240) SzGee válasza kezo0 (#118237) üzenetére


SzGee
aktív tag

ő Ati?

If you leave me, can I come, too?

(#118241) kezo0 válasza SzGee (#118240) üzenetére


kezo0
addikt

Igen. :)
(Spoiler: ma 3. lett a Tour of the Alps 2. szakaszán!)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#118242) kezo0 válasza Ledi (#118238) üzenetére


kezo0
addikt

Elmondom, hogy csináld.
Indítsd el egy felvett műsor megnézését a Vodafone boxon. Nézd egy darabig, bele is tekerhetsz, ha olyan műsor, aminél engedélyezett. Állítsd meg a lejátszást bárhol a távirányító pause gombjával. Lépj ki a lejátszásból a vissza gombbal.
Indítsd el ugyanennek a felvett műsornak a lejátszását egy mobil eszközön (telefon, tablet) futó Vodafone TV appal. Ott kell lennie az idővonalon a markernek, ami azt jelöli, hogy a boxon meddig jutottál a lejátszásban.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#118243) csvzs


csvzs
csendes tag

Sziasztok!

Kérlek segítsetek egy kérdésben. Adott egy Arris Modem, mely látszólag nem kezeli jól az itthoni sok kütyüt(~30 device). Néha ledobja WiFi-ről a soundbart, nem lehet rá csatlakozni, stb. Ezért szeretnék saját routert használni inkább.

Az volna a kérdésem, hogy meg tudom azt valahogy oldani, hogy:
- Az Arris bridge módban legyen.
- LAN 1-el hozzákötöm a saját routert.
- A NAT és DHCP-t a saját router végezze.
- Az Arris-ra kötött LAN2, LAN3, LAN4 portokat is a saját router NAT-olja és ossza ki nekik a lokális IP-t ?

Rajzoltam egy kis diagrammot is, hátha az segít jobban megérteni, hogy mit akarok.

Azért fontos ez, mert a bejáratnál van az Arris és onnan indulnak a lakásba a LAN kábelek is a falban. Viszont a saját routert nem szeretném oda tenni, hisz nem lenne a legjobb a lefedettség a lakásban.

Nagyon szépen köszönöm! :R

(#118244) cukornita válasza tomp (#109455) üzenetére


cukornita
újonc

Hogy sikerült megoldani?AMíg nem tudok belépni, addig törölni sem tudok az eszközök közül.Tegnap még működött, ma meg már nekem is ezt írja ki. LAptop, webes felületen használnám én is.

(#118245) gduck válasza kezo0 (#118241) üzenetére


gduck
addikt

Reméljük hogy 6.-án, Visegrádon .... :K

(#118246) MadMancs válasza csvzs (#118243) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem.
Ha saját routert használsz elébe célszerű arrist modem módba kérni. Ebben a módban viszont csak 3 lan port működik, és mind a 3 külön külön ad 1-1 publikus IP-t.
Ha Arris marad router módban, akkor is megoldható macerásan hogy ne legyen dubla nat saját routeren, de akkor is Arris és saját routered 2 külön háló marad.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#118247) vlevi


vlevi
nagyúr

Sziasztok!
Onlány bejelntő oldallal mi a lóf**** van?
A küldjön emailt gomb után elfogadom a feltételeket, rányomok a tovább gombra, és SEMMI nem történik.
Próbáltam 3 féle böngészővel is, természetesen mindenféle reklám, és egyéb blokkolót kikapcsolva :W

(#118248) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!

Továbbra sem működik a PC-s Vodafone felület a IV kerület (Újpest), és a XIII kerület (Dráva utca) környékén.
Nálatok minden rendben?

(#118249) Ledi válasza kezo0 (#118242) üzenetére


Ledi
aktív tag

Úgy csináltam ahogy írtad. Nálam mégsincs ilyen jel.

A filmet a boxon 31 percnél állítottam meg, majd tableten előretekertem. De nálam nem látszik semmi. :(

De mind1. Az appot inkább műsorújságra
használom.

[ Szerkesztve ]

(#118250) eris94


eris94
tag

Sziasztok!

Ma egész nap akadozott a net, VoIP-olni lehetetlen volt a packetloss miatt, illetve percekig is mintha eltűnögetett volna a net elérés. Napközben elkezdtem nézni Pingplotterrel a helyzetet, természetesen miután a [Voda GW gyári reset] + [router&összes PC újraindítás] után is fennállt a probléma. A grafikonon látható piros sávok tökéletesen jelzik, hogy mikor volt lehetetlen netezni.

Érdekes, hogy az 192.168.100.1-re is több percet kell várni, mire betölt, már ha egyáltalán sikerül neki.

500-as netem van, fekete CB (kb 1-2 hónapja volt cserélve...) központilag bridge módban, Asus RT-AC65P router, IPv4.
Már félek betelefonálni, miután beoltottak, hogy fél évente elfogyasztok egy CB-t...
Lehet, hogy a házban rossz valami, nem a lakásban? (társasházban vagyok)

Csatoltam azért a modem értékeket is, hátha.

[Downstream] [Upstream]

Fontolgatom a business netre váltást, a Home Office miatt fontos lenne a stabil net. Szerintetek lenne értelme?

Köszi előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.