Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129965) bolic válasza Top cat (#129961) üzenetére


bolic
őstag

Majdnem ugyanaz mint a gyári, de az egyik távirányítón valamelyik gomb egyelőre kontakthibásnak tűnik, többször le kell ütni a gombot és akkor reagált a TV, de lehet hogy idővel később megjavulhat és jól fog működni, majd 5 év vagy 10 év múlva kiderül, ha elkoptat a jelenlegi, gyári távirányító és akkor majd írok erről, de lehet hogy nem fogok lakni a szüleimnél időközben :O , lehet hogy el fogok költözni a királyi palotába és örökre búcsút inthet az olcsó TV-kel foglalkozó topikot, hiszen palotában más csúcsminőségű gigantikus TV-éim lesznek. :K Majd kiderül, lehet hogy ebben az évben nem fogok költözni, vagy jövőre vagy sehogy, majd még írok erről... :(((

Összeségben röviden tökéletesen működik majdnem minden gomb, kb. 99% oké, az nem vészes. Ezen is gumiból vannak a gombok, de nagyon szagos kínai gumi, nagyon szeretem szagolgatni! :DD

Tudod mi az utángyártott? :K Régen vettem Nintendo NES mini utángyártott 2db kontrollert vettem és megtapasztaltam, hogy sokkal jobb a minőség és fejlettebb... Az utángyártott távirányítón is különbséget fedeztem fel, de minimális a különbség, pl. elemtartó fedélnek az elem támasztófal van benne, a gyáriban nincs ilyen. :Y

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.