Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15351) Naras válasza kmisi99 (#15350) üzenetére


Naras
őstag

Hát, picit talán "recseg", jah... ne nyomkodd... :DDD
Nekem mondjuk mikor normálisan nyomkodom... elölről, akkor szokott talán pattanni egy picit néha... mondjuk ez csak annyira zavaró, hogy hangja van...

Egyébként szedd le a hátlapot, s nyomkodd össze a fémet a műanyaggal, hátha csak a ragasztás ad ilyesmi hangot... :U

Kérdés: CM7 Tud szinkronizálni PC Suite - tal???

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#15352) Pistiboy88 válasza Naras (#15351) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Nem, nem tudsz szinkronizálni CM7-et PC Suite-al.

(#15353) Naras válasza Pistiboy88 (#15352) üzenetére


Naras
őstag

Jah, oks... thx :R
Akkor még jó, hogy össze-vissza installálgatom meg dugdosom a telefont :DDD
Pedig sejtettem, de gondoltam már csak megkérdem...

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#15354) Martynis válasza drpele (#15297) üzenetére


Martynis
tag

Nem tudom mikori van rajta. Tudnál segíteni abban az upgradeben? :))

C75--S500i--6230--7610--6233--k660i--6300--N95 8GB--5130--kf750--i900 omnia 8GB--5800 XM--C6--Iphone 3G 16GB White--I9000 Galaxy S 8GB--E72 Black--N86 8MP--LG Optimus P990 2X--I9000 Galaxy S 8GB--Iphone 4 16GB Black--6230--i9300 Galaxy S3 16GB--N96--Iphone 6 16GB SpaceGray--......Iphone X 64GB

(#15355) Jazz^


Jazz^
tag

Üdv,

feltettem miui romot a miui.hu-ról, viszont a miui-s boot képernyőnél "befagy", nem megy tovább... Ezzel lehet kezdeni valamit? :F

(#15356) kukac7 válasza peter_27 (#15309) üzenetére


kukac7
tag

akkor majd egy reinstallt csinalunk a keszuleken.
koszi.

(#15357) drpele válasza Martynis (#15354) üzenetére


drpele
senior tag

1. Töltsd le innen az O2X-hez való verziót: MIUI.hu

2. Ellenőrizd le, hogy az SD kártyán van e kb 6-700 MB hely a biztonsági mentésnek (lásd később).

3. Jegyezd fel/meg, hogy hová raktad, majd indítsd újra a teleont recovery-ben. Gondolom CWM van rajta. Kapcsold ki a telót, majd bekapcsolásnál nyomd egyszerre a hangerő le+ power gombot. Egészen addig tartsd nyomva, amíg meg nem jelenik a kék LG logo.

4. A backup/restore menüpontban futtass egy backup-ot. (A hangerő gombokkal lépkedsz a menüben).

5. Ezt követően az install zip from sd card menüpontban válaszd ki az elején letöltött MIUI zip-et.

6. A főmenüben futtass egy wipe cache-t, majd az advanced menüben egy wipe dalvik cache-t.

Restart.

Voilá, kész!

(#15355) Jazz^ A hatos pontot megcsináltad?
Ha másik ROM-ról "jössz", akkor egy wipe data/factory reset is kell neki, lehetőleg telepítés előtt.

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#15358) Jazz^ válasza drpele (#15357) üzenetére


Jazz^
tag

Persze, épp úgy csináltam mindent, ahogy azt az imént leírtad. :F
hivatalos 2.3.5-ről jövök és volt előtte wipe data/factory reset is.

[ Szerkesztve ]

(#15359) drpele válasza Jazz^ (#15358) üzenetére


drpele
senior tag

A File Checksum Tool-al ellenőrizd le, hogy a letöltött ZIP file MD5 hash-e egyezik e a MIUI.hu-n publikát checksum-al.

Ha nem, töltsd le újra a ZIP-et, s flasheld fel ismét. Ha egyezik a hash, esetleg akkor is tehetsz egy próbát full wipe után egy újra-flasheléssel.

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#15360) Jazz^ válasza drpele (#15359) üzenetére


Jazz^
tag

Egyezik az md5 hash és fullwipe utáni re-flash után is befagy bootképernyőnél. :(

(#15361) kmisi99


kmisi99
addikt

Kezd már alakulni a fényképek minősége. Mintha be kellene járatni :DDD [link] Végre nem elmosott szar és végre a 8mpixel 8mpixel nek látszik.

(#15362) dinike911


dinike911
csendes tag

Sziasztok! Tudom hogy ez ilyen visszatérő kérdés de rendelt már valaki ebay-eb aksit ehhez a telefonhoz és ha igen akkor az milyen minőségű ? Nekem ilyen pót aksinak kellene pl kocsiban filmezésre meg játékra ez a 3500-as tényleg jó ?

(#15363) cozyka83


cozyka83
tag

Valakinek van SGP tokja a telefonhoz? Ha igen, elmondaná hogy hol vette? Köszi.

LG Optimus 2X

(#15364) kmisi99 válasza dinike911 (#15362) üzenetére


kmisi99
addikt

Ezek a nagyobb aksik szerintem parasztvakítások. Inkább egy gyárit vegyél szerintem. Én úgy tudom fizikai mérethez van kötve az akksi teljesítménye vagyis ekkora méretből fizikailag kb nem nagyon lehet sokkal többet kihozni és ha lehet is nem egy olcsó kínai akksival.

(#15365) Tutu7030 válasza dinike911 (#15362) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én anno rendeltem egy 2430mAh-s akksit. Szvsz köze nincs ehhez az értékhez.:D
Jó, ha 10% különbség van közte és a gyári között.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#15366) Martynis válasza drpele (#15357) üzenetére


Martynis
tag

Köszönöm szépen a leírást! :R

C75--S500i--6230--7610--6233--k660i--6300--N95 8GB--5130--kf750--i900 omnia 8GB--5800 XM--C6--Iphone 3G 16GB White--I9000 Galaxy S 8GB--E72 Black--N86 8MP--LG Optimus P990 2X--I9000 Galaxy S 8GB--Iphone 4 16GB Black--6230--i9300 Galaxy S3 16GB--N96--Iphone 6 16GB SpaceGray--......Iphone X 64GB

(#15367) Matisyahu válasza peter_27 (#15309) üzenetére


Matisyahu
csendes tag

Van rajta most rendszer csak baseband nincsen minden funkcionál fajinul ,csak térerő nincs meg gps.

לֹא־יִהְיֶה

(#15368) Jazz^ válasza Jazz^ (#15360) üzenetére


Jazz^
tag

Hm, újra flasheltem a v20l-t majd rá a eggyel régebbi (nov.25.) miui-t és ez normálisan működik. Első látásra awesome, remélem hosszabb távon is használható lesz. :D

(#15369) -SamS-


-SamS-
tag

Rockstar Games announced the price and release date for Grand Theft Auto III: 10 Year Anniversary Edition. The game is available for select new generation iOS and Android devices on the App Store and Android Marketplace next week, December 15, for $4.99.

jövhéten gta-hatunk a telónkon mert :
Android Phones: HTC Rezound, LG Optimus 2x, Motorola Atrix 4G, Motorola Droid X2, Motorola Photon 4G, Samsung Galaxy R, T-Mobile G2x

én speciel nagyon örülök :D

itt egy kép az irányításról :)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#15370) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Marketen pár alkalmazás 90% engedménnyel vásárolható meg 10 napig.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#15371) a.sebi


a.sebi
őstag

sziasztok ...az lenne a kerdes...hogy pannos 2x re megjott e már a 2.3 frissites es ha igen egy par altalános tapasztalat erdekelne...megpedig az hogy javult e a telefon gyorsasága bugok eltuntek e stb stb...koszi a valaszt elore is.........

(#15372) Rotate válasza a.sebi (#15371) üzenetére


Rotate
veterán

most olyat kérdezel (megjött-e), amit annyiból tartana megnézned, hogy rádugod a gépre kábelen a telefont, és megnézed... ne legyünk már lusták emberek, egy dolog a segítség, de amit maga is meg tud csinálni, azt szerintem csinálja maga mindenki...

(#15373) BrandonXXV


BrandonXXV
aktív tag

Szerintetek miért nem tudok Marketen fizetős app-okat leszedni? (nyilván ki is fizetném) mindig kiírja, hogy Hiba történt!Próbálja újra! :S

(#15374) Tutu7030 válasza BrandonXXV (#15373) üzenetére


Tutu7030
veterán

Akkor nem csak nálam szórakozik?:D
Az "akciós" (23Ft-os) alkalmazásokból kettőt még meg tudtam venni, de a harmadikra már hibát írt. Azt hittem, hogy valami db/nap korlátozás van az akciós dolgokra.:D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#15375) Rotate válasza Tutu7030 (#15374) üzenetére


Rotate
veterán

nincs :) más gond lehet :)

(#15376) BrandonXXV válasza Tutu7030 (#15374) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Akkor valami más gond lehet, ha nem egyedi eset. Remélem javítják, szeretném megvenni az Asphalt 6-ot 22Ft-ért :)

(#15377) Rotate válasza BrandonXXV (#15376) üzenetére


Rotate
veterán

próbáld meg gépről megvenni :)

(#15378) Tutu7030 válasza Rotate (#15377) üzenetére


Tutu7030
veterán

Már működik, nem ír hibát.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#15379) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

A Belső memóriát hogyan tudom úgy használni mint egy pendrive-ot ?
rádugom az usb-t de nem csinál semmit :S
MIUI-t érdemes feltenni ? ott megy a mountolás ?

(#15380) chriss23


chriss23
tag

Hali skacok!

Egy gyors kérdés:

Mi a különbség a Cyanogen romok között? Van stable, experimental és nightly!

Nem nagyon találok leírást róluk, hogy miben másabbak!

chriss23 felhasználónak 4 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#15381) wolruf válasza Tutu7030 (#15378) üzenetére


wolruf
őstag

Nálam meg most írogat hibát :-/

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#15382) drpele


drpele
senior tag

Én azzal szívok, hogy amit megvettem (0 Ft-ért) Amazon appstore-ban, azt nem tudom (akciósan) megvenni Android Market-en, mert az idióta Market azt írja ki, hogy már megvettem az app-ot. De ha frissíteni akarom Market-en keresztül, akkor persze rájön, hogy ezt nem lehet, mert mégsem vettem meg az Android Marketen. S aztán minden kezdődik elölről a következő próbálkozásnál...

(#15379) Mogcaa MIUI alatt ha rádugod a telefont gépre, akkor notification bar-on átállítod USB háttértár módba, s a számítógépen megjelenik két új drive, egy a belső, egy a külső memóriának.

(#15380) chriss23 Stable az a végleges, stabil változat lenne. Az experimental és a nightly szerintem ugyanaz. Azonban O2X-en a 200-as nightly-ok stabilabbak, bugmentesebbek, mint a végleges. :)

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#15383) Rotate válasza drpele (#15382) üzenetére


Rotate
veterán

le kell törölni, úgy menni fog... (talán)

[ Szerkesztve ]

(#15384) peter_27 válasza Matisyahu (#15367) üzenetére


peter_27
aktív tag

De amit írtam azzal a frissítési móddal felmegy egy Baseband is! (ha jól tudom) De ha csak térerő és gps nincs akkor nem lehet hogy csak rossz ril van a Rom-ban? Ha a wifi működik akkor marketről szedd le a getril-t és nézd meg mit ír. Ha nem egyezik akkor felajánl egy szerinte megfelelő ril-t. Egy próbát megér.

Galaxy S10

(#15385) drpele válasza Rotate (#15383) üzenetére


drpele
senior tag

Sajnos hiába törlöm az alkalmazást a telefonról, a Market még mindig úgy látja, mintha megvettem volna, így nem is engedi megvenni. Ha rányomok a telepítésre, akkor pedig kiabál, hogy nincs megvéve. A webes marketen szintén ugyanez a helyzet, uninstall után is. Így a hivatalos android marketről nem is tudom az alkalmazást visszatenni, csak az Amazonról.

A neten rengeteg ilyen panaszt olvastam, csak éppen megoldás nincsen rá...

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#15386) Naras válasza Mogcaa (#15379) üzenetére


Naras
őstag

Az összes drivert fel kell ismertetni, és instalálni. Ha Win7 - ed van, ez nem olyan nehéz, de a driver packot akkor is érdemes lehet leszedni. Ha rádugás után felment minden, dugd rá USB Hibakeresés módban is, akkor még feltesz pár dolgot, és hozzá fogja csatolni a meghajtókat (külső/belső memória)

drpele: nekem gyanús, hogy ebben az esetben a frissítést is az Amazonról kell feltenni.

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#15387) Crytek


Crytek
veterán

Itt kérdezem mivel haver Galaxy S-én is anrdoid van.

Olyat csinál a telója hogy mindig jön egy kéretlen weboldal amire rásem ment soha.
Erre nincs valami blokkolo program aminek ezt a cimet beadva többé nem jön be?

Next PC Upgrade: 2022

(#15388) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

Nem tudom rootolni a telót az miért lehet ?? elindul a super one click root progi megy egy darabig majd megáll a root 7. lépésnél ahol asszem ujra akarja indítani.
másik probléma, hogy nem kapcsol ki rányomok a kikap csolásra nyom egy animációt, és a gombok világítanak a kijelző fekete, de bekapcsolva marad és úgy marad nem kapcsol ki, csak ha kiveszem az akut

(#15389) wolruf válasza wolruf (#15381) üzenetére


wolruf
őstag

PC-ről megy :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#15390) Caaabi válasza Crytek (#15387) üzenetére


Caaabi
senior tag

TÖltse le haverod ezt a programot ez kifogja jelezni hogy melyik program küldi a reklámüzeneteket neki ( kéretlen oldalra statusbarban ) aztán ha letölrli azt az alkalmazást amit kijelez az airpush detector akkor nem fogja többet küldözgetni neki remélhetőleg.. nekemis volt pár hete ilyen problémám és megopldódott ezzel :) Valamint az Adfree nevű progi is ajánlott utána felrakni és frissiteni bal felsö sarokban a download and install hosts

(#15391) kmisi99 válasza -SamS- (#15369) üzenetére


kmisi99
addikt

Ennek rohadtul örülök el leszek majd jól vele :D

(#15392) Marteen4 válasza drpele (#15382) üzenetére


Marteen4
tag

Velem ugyan ez volt. Töröld le az appot és aztán töröld a Market adatait. Úgy jó lesz.

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#15393) -SamS-


-SamS-
tag

megpróbáltam énis most az USB-re rádugni MIUI alatt, de ha a hibakereső be van kapcsolva, akkor látja a memkarit meg a belső memóriát, viszont ha átváltok háttértárra, akkor se tudok rámenni istennek se a meghajtókra.

tapasztaltam továbbá olyat is hogy bekapcsoltam a háttértár funkciót és magától kikapcsolta...

nem nyerő mert most akarnám rátenni a telóra a 2011-es f1-es szezon összefoglalót és nincs kedvem ftp-ni 2 gigát... :D

más :
tudnátok mondani olyan időjárás widgeteket, amik jól használhatóak, megfelelően frissíthetőek ( értem ez alatt hogy ha kint 5 fok van akkor ne 9-et mutasson a teló )
és lehetőség szerint áttetszővé varázsolhassam ?

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#15394) drpele válasza Marteen4 (#15392) üzenetére


drpele
senior tag

Próbáltam újraindítással, újraindítás nélkül, de sehogy sem akarja "elhinni", hogy nem vettem meg... :(

-SamS- Hátsó USB porton próbáltad? Elülsőn nekem sem működött a háttértár mód.

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#15395) a.sebi válasza Rotate (#15372) üzenetére


a.sebi
őstag

orulok hogy egy ostag ekkora paraszt állat...szerinted erre nem jottem rá?
nekem nincs optimus 2 xem csak volt....es most veszek egyet......érdekes amikor tolem kerdezget valaki valamit mindig segitek...te meg a nagy ostag leirhattad volna ezeket a dolgokat ennyi idoalatt......de sebaj nem ilyen parsztokra van szuksegem... ha valaki tudna valamit meselni errol kerem szoljon...koszike

(#15396) Rotate válasza a.sebi (#15395) üzenetére


Rotate
veterán

ott a pont... :D paraszt állat vagyok, kéne ilyen rang :D

(#15397) Caaabi válasza Rotate (#15396) üzenetére


Caaabi
senior tag

:D

(#15398) -SamS- válasza drpele (#15394) üzenetére


-SamS-
tag

hátsóra dugtam alapból. majd lehet megpróbálom leszedni a drivereket. aztán majd meglátom hogy műkszik-e :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#15399) derrik válasza a.sebi (#15395) üzenetére


derrik
őstag

....gratulálok a "tartalmas" hozzászóláshoz.

(#15400) Marteen4 válasza a.sebi (#15395) üzenetére


Marteen4
tag

Igen meg jött a frissités. [link]

Amúgy ahelyett feltetted volna ezt a kérdést, 100x utána tudtál volna nézni :)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.