Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15951) AMG válasza Syd69 (#15949) üzenetére


AMG
tag

ki kell dobni ezt a telefont a kukába gyerekek!! Sajnos amire készült arra nem jó!
Vagy árulhatnák egy levél sanax társaságában. ppffrr

(#15952) Syd69 válasza dergander (#15950) üzenetére


Syd69
aktív tag

Olvastam

Alma

(#15953) snipr válasza b3Ro (#15933) üzenetére


snipr
aktív tag

Kis update:

Feltettem az RC10-et tegnap este (noha olvastam, hogy random fagy és nagyon várják az rc10-r verziót, ami bármikor kijohet... addig is rc9 javallott)

Akksi használat ugyan az kb mint előtte a neoblaze-el, durván éjfél körül húztam le a töltőröl 100%-on... napi hasznalat, délben (history alapjan) tegnap 75% volt, most a HP-val délben 91%... elég brutál a változás a grafikon dőlésszögében...

Viszont nem ajánlom, tényleg fagy :(... igaz még csak egyszer, de akku ki-be segitett csak... ez még istenes, van akinél 4-5x eljátszotta már ma! (engem egyelőre nem zavar, de ha szaporodik, akkor visszaállok neoblaze-re (azert az eleg stabil volt) amig ki nem jön a fagyimentes verzió ebbol a hp-bol...

(#15954) Slovak válasza AMG (#15951) üzenetére


Slovak
tag

Majd szóljatoki, hova dobjátok, mert két cimbim is szeretne venni használtan.

(#15955) AMG válasza Slovak (#15954) üzenetére


AMG
tag

mér nem vesznek telefont inkább?

(#15956) snipr válasza AMG (#15955) üzenetére


snipr
aktív tag

Hat igen, a hasonlo felfogásu emberek miatt lehet hozzájutni marha olcson (nekem 30ezer forintomba fájt)... igényelt egy kis buherálást valóban mire telefon lett, aki ezt nem tudja/akarja eljátszani, az vegyen iphone-t, azzal valoban nem kell sz@rakodni, gyari verzió is mukodokepes ugy ahogy.

(#15957) b3Ro válasza snipr (#15953) üzenetére


b3Ro
senior tag

miert nem rakod fel stabil verziot? SR2 en ezt hasznalom, es nincsenek nalam fagyasok, minden mukodik rendben

(#15958) AMG válasza snipr (#15956) üzenetére


AMG
tag

azért lehet hozzájutni olcsón mert szar! Csak végig kell futni a topikot és már túl is van magyarázva miért!

(#15959) gabcsee válasza AMG (#15958) üzenetére


gabcsee
tag

köszönjük emese, jó hogy itt voltál :)) kár hogy már mész is :O

(#15960) Slovak


Slovak
tag

Nekem semmi gondom vele.. Sőt, imádom.

(#15961) AMG válasza gabcsee (#15959) üzenetére


AMG
tag

hallod emese, vótám ilyen izém... ne aggódj emiatt. nem a levegőbe beszélek. Hál' istennek 2 ónap után nagynehezen megvették. lehet, h te voltál! ;]

(#15962) peter_27 válasza AMG (#15951) üzenetére


peter_27
aktív tag

De az is lehet hogy, én voltam, köszi azóta is remekül működik, nálam nincs USER ERROR :P

Galaxy S10

(#15963) gabcsee válasza AMG (#15961) üzenetére


gabcsee
tag

öcsém, agyiszint 0.. Off-király :C
0 percesen vett Telenoros kütyüm van, és tökéletesen üzemel :R
Van egy príma 3310-es Nokiam, ha gondolod szívesen neked adom, mert sztem az való neked :))

(#15964) snipr válasza gabcsee (#15963) üzenetére


snipr
aktív tag

kell ez is hagyjad... ettől olcsó a cucc :) van még itt aki ilyet akar venni... ;)

(#15965) snipr válasza b3Ro (#15957) üzenetére


snipr
aktív tag

szeretek kísérletezgetni, de ha meguntam akkor az lesz :D

(#15966) derrik válasza AMG (#15958) üzenetére


derrik
őstag

.....nem tudtam ki hiányzott!

(#15967) drpele


drpele
senior tag

(#15930) kmisi99
MIUI zenelejátszójával még soha nem volt gondom.
Kamera? Passz...

(#15958) AMG
Szerinted. Pont. Szerintem gumicsirke!

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#15968) Naras válasza AMG (#15961) üzenetére


Naras
őstag

Jó cucc ez, bár én sajna nem 30k - ért jutottam hozzá :U csak az aksit ne zabálná annyira... de lassan ezen is úrrá leszünk... remélem... Te meg vegyél egy énPhone - t, azt nyalogasd az ikonokat... :DDD

berojocy thx :C ki fogom próbálni CM7 ROMot, jól hangzik amit az emberünk írt, hogy miért is készítette, milyen funkcionalitásokra van a hangsúly kihegyezve... :C meglássuk... Te próbáltad már?

A Where's My Water télleg jó cucc, én is ajánlom annak, aki még nem vette meg :K

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#15969) exelsior1 válasza Naras (#15968) üzenetére


exelsior1
senior tag

Hali. Az enyémen CM7 rom van +Go launcher EX. Egyelőre teljesen jó, semmi fagyás, akadozás. Simán olyan fürge mint az SGS2, sőt az internet, főleg a sok flsh tartalmas oldalak is gyorsabban megy egy picit. Úgy tűnik a wifije is erősebb, simán 5-ös erősségű itthon mindig, mint az SGS2-nek csak 4. Szal, bármit írhatnak bőven nem vacak az O2X, "csak" le kell cserélni a gyári vacak felületet, meg szerencsésnek kell lenni, hogy ne világítson be a kijelző, de van a telóban bőven lehetőség és ne felejtsük el, hogy sokkal olcsóbb mint egy SGS2 (60-65ezer vs 90-100ezer), és ha valamiben, legalább külsőben odavág neki meg videochipben. :D

Galaxy S10

(#15970) Naras válasza exelsior1 (#15969) üzenetére


Naras
őstag

Nekem is minden nagyon szép, és jó, én ADW - vel használom, amit minap sikerült 22 Ft - ért megvenni, :C nagyon jól megy minden, csak az aksit ne zabálná ennyire... neked mennyire merül? Most 10 óra alatt 17% - ot esett nekem, néha 1-2 percre volt bekapcsolva, de főleg Standby - ban volt. Ez még nem is lenne olyan veszélyes, de amikor használom, - főleg ha tolok valamit rajta (játék, stb) - akkor eszméletlenül gyorsan tud merülni... neked erről mik a tapasztalatok? Milyen kernel van fenn?

Más: van egy SuperOneClick, ami elvileg minden ROM - mal megy... ha valakinek még kéne.

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#15971) b3Ro válasza Naras (#15968) üzenetére


b3Ro
senior tag

Nem probaltam meg, nehany nappal ezelott vettem eszre, h van. most szepen mukodik a telo a tanti val hp kernellel, most nem akarok megont kinlodni vele, igazsag szerint ha mar romot kene valtani akkor szivem szerint ics-t raknam fel.

(#15972) exelsior1 válasza Naras (#15970) üzenetére


exelsior1
senior tag

Tudom, nekem is eléggé, már kénytelen vagyok a fényerőt levenni, pedig eddig mindig maxon használtam minden telónál. Most együtt használom az SGS2-mel, amíg el nem adom és durva ugyanazt a videót lejátszattam velük (kb 8 perc) az O2X esett 7 %-ot, az SGS2 meg 3%-ot, ami elég durva különbség, bár max fényerőn voltak, és az O2X-nek be volt élő háttér kapcsolva, meg elégg sok volt a videoban a fekete ami az SGS2-nek kedvez, de tény, hogy az akksi nem az igazi. Van pár progi a netről ami az akksitval próbál kicsit játszani, meg a telóval, hogy javuljon a helyzet, egy picit javult is, azt el kell ismernem, de ez tényleg max 1 napos teló

Galaxy S10

(#15973) b3Ro válasza Naras (#15970) üzenetére


b3Ro
senior tag

tegnap nezelodtem a neten, es ezt talaltam. sztem jobb mint egy kinai aksi, ami tudjuk, h szar. en gondolkozok a vetelen, mert ha hosszab utra megyek, akkor sztem praktikus, radugni a telora, es az meg tolti.

sajnos tenyleg belekell torodni, h naponta tolteni kell...

(#15974) exelsior1 válasza b3Ro (#15973) üzenetére


exelsior1
senior tag

De ez rettentő drága. Az árával, ha megtoldod az O2X-et, kijön egy Galaxy S2 :D

Galaxy S10

(#15975) wolruf válasza b3Ro (#15973) üzenetére


wolruf
őstag

Én ezt vettem, bár picit olcsóbban, négyezerakárhányszázas akksi van benne, teljesen hibátlan. Azóta minden kacatot kb. ezzel töltögetek, ha úton vagyok. Mindamellett hogy akksi, egy csomó töltő van benne (még szivargyújtós is), így nejem telefonjait is tudom tölteni, meg az enyémet is. Bárhol (autó, lakás, kisakksiról, bármelyik országban). Ennyit bőőőőőven megért :)

Ja, és egy pici vászon tokban elfér az egész :)

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#15976) b3Ro válasza exelsior1 (#15974) üzenetére


b3Ro
senior tag

hat nem tudom, sebajon nezegetem, es ott lehet kapni 10-12 fontert. ( ha nem kamu )

(#15977) dergander válasza snipr (#15956) üzenetére


dergander
addikt

Erre azért nem vennék mérget az iOS 5 ahogy van még az LG szoftverénél is gyengébb ami nagy szó,az akksi üzemidő az iphone még rosszabb és killódnak vele már vagy 50 frissítés kijött és még mindig rossz az egész...Ezt is megéltük hogy az apple is szenved LGnk után :DD

(#15978) Paloczi95


Paloczi95
tag

Sziasztok!
Az lenne a problémám, hogy a hivatalos LG programmal frissítettem a telefonom és angol lett a nyelve. (Lehet, hogy én csesztem el azzal, hogy a frissítőprogramot nem magyarra állítottam...) Megpróbáltam felrakni ezzel és a cikkben linkelt módszerrel is a legfrissebb, magyar régióba szánt ROM-ot, de nem igazán sikerült... A nyelvezet maradt angol, és igazából nem tudom, hogy azért mert nem ment végbe rendesen a frissítés, vagy valami más oka van-e. Az tény, hogy eszerint a leírás szerint nem sikerült egyáltalán.. eljutott addig, hogy újraindul, kivillant az LG képernyő, aztán eltűnt, megint kivillant, megint eltűnt, stb... a végtelenségig.
Mit tudnátok ajánlani, mit csináljak? Én még akár azzal is kiegyeznék, hogy a Froyo kerüljön rá vissza, csak legyen magyar. (tehát jelenleg 2.3.4 Gingerbread van rajta, angol nyelven.. és nem tudom magyarra állítani a menüt, de a billentyűnyelvek között van magyar...) Azt olvastam, hogy ilyenkor a Baseband-del kell esetleg variálni, vagy valami hasonló. Na ehhez a részéhez nem nagyon értek. Tudnátok nekem segíteni?

Előre is köszönöm!

(#15979) Naras válasza Paloczi95 (#15978) üzenetére


Naras
őstag

Nem hiszem, hogy a Baseband - nek bármi köze lenne a ROM nyelvéhez...
A menüben nyelvválasztóban egyűltalán nincs magyar nyelv ???

Ha valamiért boot loop - ba került a telefonod, akkor én megpróbálnám felflashelni még1x azt a ROM - ot. A teló magyarországi, vagy szürkeimportos? Elég érdekes, hogy a hivatalos frissítő nem olyan ROM - ot vágott fel, amilyet kéne... :U

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#15980) Paloczi95 válasza Naras (#15979) üzenetére


Paloczi95
tag

Egyáltalán nincs magyar nyelv sajnos.

A frissítést követően boot loop-ba került, de amint lehúzom az USB-ről, működik.
Magyarországi webshop-ból rendeltem, ettől még lehet szürkeimportos, nem tudom.

A hivatalos frissítő azóta azt írja, hogy nem támogatott a frissítés a telóhoz. Szóval szerintetek? Csináljam meg SmartFlash-sel vagy mi legyen?

(#15981) Naras válasza Paloczi95 (#15980) üzenetére


Naras
őstag

SmartFlash... :K

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#15982) Paloczi95 válasza Naras (#15981) üzenetére


Paloczi95
tag

Jólvan. Most már csak egy gondom van: honnan tudnám mihamarabb beszerezni a SmartFlash-hez szükséges legújabb 2.3.4-es MAGYAR fájlokat? Mert találtam linket, de onnan siralmas sebességgel jön, kb 30 kb/s. (Egyébként független a teló :))

(#15983) Martynis


Martynis
tag

MIUI 2.3.7-em van (1.12.9) Ezt hogy kellene Root-olni? :)) Ez lenne helyette: cm_p990_full-202

[ Szerkesztve ]

C75--S500i--6230--7610--6233--k660i--6300--N95 8GB--5130--kf750--i900 omnia 8GB--5800 XM--C6--Iphone 3G 16GB White--I9000 Galaxy S 8GB--E72 Black--N86 8MP--LG Optimus P990 2X--I9000 Galaxy S 8GB--Iphone 4 16GB Black--6230--i9300 Galaxy S3 16GB--N96--Iphone 6 16GB SpaceGray--......Iphone X 64GB

(#15984) gabcsee válasza Martynis (#15983) üzenetére


gabcsee
tag

hát ha miui-d van, akkor már root-olt a telód :K

(#15985) Martynis válasza gabcsee (#15984) üzenetére


Martynis
tag

Akkor simán Rom manager-ből felteszem a cm7-et?

C75--S500i--6230--7610--6233--k660i--6300--N95 8GB--5130--kf750--i900 omnia 8GB--5800 XM--C6--Iphone 3G 16GB White--I9000 Galaxy S 8GB--E72 Black--N86 8MP--LG Optimus P990 2X--I9000 Galaxy S 8GB--Iphone 4 16GB Black--6230--i9300 Galaxy S3 16GB--N96--Iphone 6 16GB SpaceGray--......Iphone X 64GB

(#15986) Slovak válasza gabcsee (#15984) üzenetére


Slovak
tag

Az igen.... :)

(#15987) Slovak


Slovak
tag

Fhuu.. holbap jon a boltokba egy nagyon jo minosegu samsung ceruza, ajanlom azoknak, akik szeretnek firkalni. En a 20 ft-os sketchbook utan dontottem el, h veszek, nem gondoltam, h ennyire haaznalhato progi ilyen kicsi" kijelzon..

(#15988) peter_27 válasza Paloczi95 (#15980) üzenetére


peter_27
aktív tag

Tessék :[link]

Galaxy S10

(#15989) -SamS-


-SamS-
tag

és hol van az LG álltal beígért lista hogy mikor fognak updateolni meg mit meg hogyan ? :) decemberre ígérték a fbook oldalukon.

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#15990) kmisi99


kmisi99
addikt

A programjaim le tudom valahogy menteni úgy hogy később aztokat pár perc alatt visszaállíthassam úgy hogy pl a market is lássa és jelezze ha van frissítés stb. Mert kicsit bugos a miuim mert nem csináltam meg minden formázást mielőtt felpakoltam.

(#15991) fuzzyka


fuzzyka
tag

Hali!!!

Ha az adatkapocslat pipát kiveszem akkor az ténylegesen mindent megszűntet?? Most megyek először külföldre(a telefonnal) és nem kívánok sok pénzt adományozni a telenornak...

Köszi üdv

Szerk:

Aki 2.3.4 et használ annak mi a helyzet az aksi idővel?? Én visszatértem cmről mert annak sem volt túl fényes de ez botrány...12 óra után 35 % on vagyok 3G, 20-25perc mobilnet, meg max 20perc telefonálás!! Sztem ez enyhén szólva is fostos! 2.3 is ugyan úgy mehet vissza a cm? Mit ajánlotok 202es verzió vagy van már stabilabb??

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#15992) peter_27 válasza kmisi99 (#15990) üzenetére


peter_27
aktív tag

igen Titanium Backup, természetesen a nagy terjedelmű játékok mint az asphalt6 az apk-t lementi és újra felrakja (játékmentések megmaradnak), de az egyéb (915Mb) fájlokról neked kell gondoskodni ha pl smatflashel legyalultad a belső sd-t.

#15991) fuzzyka
Romcsere után legalább 2-3, tapasztalatom szerint 4-5 töltési ciklus kell mire normális akku időt produkál a telefon, és ebben a 4-5 alkalomban legalább egyszer addig kell meríteni a telefont míg magától ki nem kapcsol.

Galaxy S10

(#15993) kmisi99 válasza peter_27 (#15992) üzenetére


kmisi99
addikt

És mire kell menni ha a letölött alkalmazásaimat menteném le és a mentéseiket adataikat? Mert van itt csomóféle biztonsági másolat készítés.

(#15994) jooker82


jooker82
nagyúr

Mért irja ki a telefon az email fájl küldésnél,h error flash és nem tölti fel...??hogy lehet emailbe képet küldeni... Az mms sajnos elég drága...
Ja és a cimzettek között nem tudok görgetni,csak az első tizet hozza fel..Másnál is igy van??
dolphin HD-t használok...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#15995) dergander válasza kmisi99 (#15990) üzenetére


dergander
addikt

levélbe azt irták a következő verziónak a 2.3.5nek kell lennie ami decemberbe érkezik én feltettem egy v20m de viszont csak 2.3.4 rendszert ez elég stabilnak tünik hátha az 5 jobb.

(#15996) Slovak


Slovak
tag

Hello,
Az a kerdesem, h a get-ben levo cm7 telepito zip toeolheto vagy a rendszer hasznalja?

(#15997) Slovak


Slovak
tag

Titaniumbol kell a pro?

(#15998) jooker82 válasza jooker82 (#15994) üzenetére


jooker82
nagyúr

Vagy,hogy a legkönnyebb biztosabb emailt küldeni??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#15999) jooker82


jooker82
nagyúr

Láttátok már milyen brutál lett az új prada??[link]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#16000) Skynet258 válasza jooker82 (#15999) üzenetére


Skynet258
veterán

Pont ma kaptam róla sajtóanyagot is (specifikációkkal meg minden), majd holnap kiteszem. :K

https://geekpulse.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.