Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15851) gabcsee válasza exelsior1 (#15850) üzenetére


gabcsee
tag

akkor elvagy :DD

(#15852) horseface77 válasza exelsior1 (#15850) üzenetére


horseface77
tag

Hali! A túl gyors feltöltés akksihibára utal.nyilván ebből adódik,hogy gyorsan is merül.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#15853) Naras válasza exelsior1 (#15848) üzenetére


Naras
őstag

Hi,

Sajna nem tudom, hogy a megavideóhoz mi lehet a megoldás, viszont Marketen több olyan játékba futottam már, melynél azt írta, hogy nem kompatibilis, viszont rákeresve a webes marketen többet is kidobott, s a másik már kompatibilis volt... :K

Balázs1986 Kikapcsolt WIFI esetében a Mobilinternetre bíznám a feladat elvégzését, persze ez így nyilván nem fog működni, hiszen nyilván nem tudja előre megjósolni, mikor lesz nagy az adatforgalom. Olyasmire gondoltam egyébként, hogy pl. percenként bekapcsol egy pillanatra, megnézi otthon vagyok-e, ha igen, akkor kapcsolódik a routeremre, ha nem, ki is kapcsolja magát. Vagy, ha van valami letöltés, csak akkor, és annyi időre csatlakozik fel WIFI - re, amíg megy az adat, majd kilövi... :U De szép is lenne :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#15854) dergander válasza exelsior1 (#15850) üzenetére


dergander
addikt

az nvidia ittis elfogja hódítani a játékosokat mint a PC gamek közt,ez olyan mintha intel grafikus kártyával akarsz jó játékot lejátszani.

Érdekes hogy nemtud az LG optimalizálni mégis a játékok terén viszont erősebb a telefon.

Az tény ha használható lenne a softverek akkor nem ennyibe kerülne.az olcsóságot az LG OS fejlesztői részleg miatt szenvednek

(#15855) Rotate válasza horseface77 (#15852) üzenetére


Rotate
veterán

itt nem úgy működik :) 2 óra alatt feltölt a 2x azt szerettem is benne, S2-nek meg mint tudjuk kell 4 óra :) + ma jön meg a gyára 2000mah aksim, azzal lesz 5 óra is :D

(#15856) Stripe


Stripe
csendes tag

Sziasztok!
Tudja valaki, hogy hol találok a MIUI 1.12.9-ben FM rádiót? A CM7-ben van esetleg? Két napja használom a MIUI-t nagyon megvagyok vele elégedve. Végre minden működik rajta, nem úgy mint a gyári 2.3-nál. Az akksim is legalább egy nappal tovább bírja.

(#15857) dergander


dergander
addikt

Jó hír van egy v20m kdz verió fent. [link]

(#15858) djnyakesz válasza dergander (#15857) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Na és ez miben lett jobb? Tudja valaki?

(#15859) dergander


dergander
addikt

épp most futtatom a telepítőt mindjárt kész,amúgy ez lenne az a hires mindent javító foltozás

(#15860) dergander


dergander
addikt

annyi változott hogy alulra azvan kiírva hogy LGP990-V20m se android verzió se alap se kernel nem változott.
XDA-n azt irják nagyobb teljesítmény és több szabad ram,meglássuk!

Edit.: most nézem bekapcsolásnál a Ram 230ról indul és most 222úgy hogy minden alap cucc megy,nosza csak csak lehet kapizsgál valamit az LG

[ Szerkesztve ]

(#15861) Rover623 válasza Stripe (#15856) üzenetére


Rover623
félisten

MIUI-ban nem mén a rádiò. :-(
Bár CM alapú a cucc, és ott már megvan a megoldás, sajnos nem arra épülnek a mostani MIUI-k.
Amúgy a Spirit FM lenne az app.

primus inter pares

(#15862) Stripe válasza Rover623 (#15861) üzenetére


Stripe
csendes tag

Kösz a segítséget! Kipróbálom.

(#15863) wolruf


wolruf
őstag

Ezt mindenki látta már? Elvileg ICS alpha 3 nevű verzió a P990-en :) Csak jópofa

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#15864) derrik válasza dergander (#15860) üzenetére


derrik
őstag

.....ez hivatalos cucc? GPS? Fm Rádió hangerő?

(#15865) Engineer81


Engineer81
csendes tag

PC Suite-en keresztül telepíthető v20m is létezik?

O2x - 2.3.4

(#15866) Caaabi válasza dergander (#15859) üzenetére


Caaabi
senior tag

hello, egy olyan kérdésem lenne hogy a v20Lben milyen közismert hibák vannak ? és hogy tapasztalod e a v20M nél hogy tényleg kijavították ?

(#15867) wolruf válasza Caaabi (#15866) üzenetére


wolruf
őstag

XDA-n írják, hogy a GPS-es bug ebben is megvan (kikapcsolt GPS-t bekapcsolva talál fixet, majd eldobja magát teljesen telefon újraindításig).

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#15868) Engineer81


Engineer81
csendes tag

Lenne itt egy olyan problémám, hogy telepítettem a MultiLing keyboardot. Namármost, ezt tök jól üzemel, szép magyar karakterekkel, meg minden, de ha most vissza akarok váltani LG billentyűzetre, akkor ott csak kínaiul hajlandó írni. Hiába állítom magyarra az LG billentyűzetet (tehát a gyárit), akkor is csak a kínai megy. Találkoztatok már ilyennel?

O2x - 2.3.4

(#15869) Caaabi válasza wolruf (#15867) üzenetére


Caaabi
senior tag

most azon gondolkodom, hogy felkéne rakni egy főzöttet, CM7 et... abban gondolom megvannak oldva már ezek a problémák meg a gyári romok "betegségei" ?!

(#15870) wolruf válasza Caaabi (#15869) üzenetére


wolruf
őstag

Igen, és általában ahogy olvasom (én még nem főzőcskéztem), bekerülnek más problémák :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#15871) derrik válasza Caaabi (#15866) üzenetére


derrik
őstag

az első hiba: A GPS nem talál jelet csak a telefon újra indításával gyógyul meg. És ez is csak addig tart míg ki nem kapcsolod a telefont, vagy állandóan bekapcsolva hagyod a GPS-t.
a második hiba: A rádió kihangosított módban halk, ki kell húzni a fülest, majd ismét vissza dugni akkor megjavul.
....ez a kettő nekem be is tette az ajtót....és vissza tettem a V10D-t, itt nem kell ki-be kapcsolgatni, és dugdosni mint egy idióta.

(#15872) Caaabi válasza wolruf (#15870) üzenetére


Caaabi
senior tag

ahham :S hát azért maradnék a gyári romnál inkább mert fateromé, és garanciamiatt fontos lenne a gyári rom, csak kár hogy nincs egy 2.3 as verzió sem ami bugmentesen, tökéletesen müködne, néha behülyül a skype, a viber, (ujrainditás segített szerencsére) Esetleg jkay odexedeset fel lehet tenni rá ?

(#15871) derrik : köszönöm a leírásod, gps-t szerencsére nem sokat használja az öreg, mert kocsiaba rendes gps-t használ, rádiót sem nagyon hallgat, de elég idegeítő lenne ha ezeket asználná.. igazság szerinte azért frissítettem neki a v10dröl mert azthittem a frissebb rendszer jobb.. meg a skype videóhívás fontos neki külföldön tartózkodó barátok miatt, és ezt a videóhívást a 2.3 hozta meg a 2x nek viszont cserébe sokkal több hibát tartalmaz a telefonon lévő rom mint eddig :F

[ Szerkesztve ]

(#15873) mattam


mattam
csendes tag

Üdv!

Az 1.12.9 magyar MIUI-t szeretném telepíteni, de nem akarja az igazságot....boot elején újraindul folyamatosan. Mi a hiba? előtte cm7 volt fennt, az előtt pedig egy korábbi MIUI.
Telepítettem a ROM előtt a backtoext3-at wipoltam meg minden,de nem megy...:((

(#15874) Slovak válasza horseface77 (#15852) üzenetére


Slovak
tag

Ez sok esetben biztos így van, egy fél éves telefonnál nem feltétlenül, ahol millió variációban használják emberek..

(#15875) Slovak


Slovak
tag

Én nem telepítem a v20m-et. Kiválóan működik most a telóm. Én nem tudom mi lett vele, de iszonyat gyors. Nem húztam, semmi. Letöltöttem az elmúlt napokban vagy 60 appot. ALig látom át. Ennek ellenére minden hibátlanul fut, játékok, mail. Volt egy kis gondom a tárcsázóval a minap, mert töröltem (sic!), repair cm7 és továbbra is gőzerővel üzemel. Imádom. Csak azért osztom ezt meg veletek, mert kérdésem nincs. :D

(#15876) derrik válasza Slovak (#15875) üzenetére


derrik
őstag

A GPS is ????

(#15877) peter_27 válasza mattam (#15873) üzenetére


peter_27
aktív tag

Érdekes, a lertak szerint mindent jól csináltál, max. a backtoext3 lehetett volna kihagyni, de nem csináltál vele kárt. Próbáld meg újra: factory reset, wipe dalvik cache, majd miui telepít.

Galaxy S10

(#15878) b3Ro válasza b3Ro (#15649) üzenetére


b3Ro
senior tag

Sikerult megoldanom a problemam !!! az erintesezekelo csereje megoldotta, szoval most nagy az orom :)
Koszonom a segitseget Naras es drpele !

(#15879) Naras válasza b3Ro (#15878) üzenetére


Naras
őstag

:C

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#15880) noxon


noxon
őstag

Hello!

Lenne egy hülye kérdésem, ez a v20m amiről írtok az mi? milyen rom? nekem valami 2.3.4-es van fenn nem tudom milyen így vettem gsm boltban, menynire érdemes a CM7-et használni?

We live in a simulated world...

(#15881) derrik válasza noxon (#15880) üzenetére


derrik
őstag

.....a V20m. Az egy LG által Kdz formátumban kiadott 2.3.4-es rom. Ami állítólag az előző verzió /V20l/ problémáit hivatott orvosolni. Vagy így van vagy nem. Mert eddig nem sok /az az semmi/ tapasztalat nem érkezett.

(#15882) wolruf válasza derrik (#15881) üzenetére


wolruf
őstag

Hátőőő a v20m az igazából csak Holland verzió, nem olvastam sehol, hogy ebben bármit javítottak volna.

Már majdnem feltettem, de még nem :) Még várok :)

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#15883) snipr


snipr
aktív tag

Feltettem modaco gr5-re a legfrissebb neoblaze-t, mert gr5 forumon valaki azt emlegette, hogy nem kell neki restart 2naponta... hát egyelőre 1 napja megy igy a restartrol nem tudok nyilatkozni, de hogy az akksit kétszer annyira zabalja az fix (pedig visszavettem a procit 800mhz-re)

Kéne valami jó kernel modaco gr5 alá... nem tud valaki?!

(#15884) b3Ro válasza snipr (#15883) üzenetére


b3Ro
senior tag

A horse power az nekem bevalt, + a hp performance pack.
telefonrol irok. szoval linket ne varj, beorod mind kettot xda forumjara es kidobja

(#15885) Crytek


Crytek
veterán

A telon gyárilag lévő gps progi az fizetős?
Ezek a fizetős progik hogy fizetősek tőlem hogy vonják le a pénzt vagy ha leszedek valamit akkor hol látom hogy azért nekem fizetni kell?

Next PC Upgrade: 2022

(#15886) exelsior1


exelsior1
senior tag

Hali
Jó hír. Flash player 11-el simán viszi a megavideot, és jobb minőséggel mint a Galaxy S2! :D

Galaxy S10

(#15887) Naras válasza Crytek (#15885) üzenetére


Naras
őstag

Mire gondolsz a telefonon lévő GPS progi alatt? Ilyen nem igazán van rajta, hacsak nem a Google Map - re gondolsz, az alapvetően nem fizetős, de netfüggő, azaz ha azzal navigálsz, folyamatosan töltögeti a térképet, ami egy mobilnet esetében nem biztos, hogy túl nyerő...

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#15888) snipr válasza b3Ro (#15884) üzenetére


snipr
aktív tag

Igen, ezzel szemezgetek most... az rc10-re egyebkent is azt irják, hogy Longest battery performance among all HP KRNLS... este lehet kipróbálom (csak jussak haza a melóbol egyszer :) )

Köszi

(#15889) Crytek válasza Naras (#15887) üzenetére


Crytek
veterán

Nekem olyan mobilnetem van ami korlátlan fix összegért!

De ha valami fizetős lenne azt én hogyan tudnám meg vagy hogy kellene érte fizetnem?
Bocsi a hülye kérdésekért de nem értek hozzá:(

Next PC Upgrade: 2022

(#15890) wolruf válasza Crytek (#15889) üzenetére


wolruf
őstag

Ha valami fizetős (pl. market progik), akkor bankkártya társítása nélkül nem tudod bekérni/elkérni/leszedni (nem fog utólag rádszámlázni). Olyan, hogy a mobilszámládhoz csapódjon majd, szerencsére (tudtommal) nincs. Hacsak nem 90-es számot hív egy alkalmazás :)
Ha korlátlan a neted, akkor adatforgalom után max. külföldön fizetheted a gatyád, a többi ingyen lesz.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#15891) simi12345


simi12345
tag

The apps being offered today (Dec. 13, 2011):
* Flight Track
* Instant Heart Rate PRO
* HD Widgets
* Train Conductor 2
* Where’s My Water
* Color & Draw for Kids HD
* Shazam Encore
* All By Myself – Little Critter
* Christmas HD
* Sketchbook Mobile

hátmiistmondjak, lehetne jobb??? :F

(#15892) Tutu7030 válasza wolruf (#15890) üzenetére


Tutu7030
veterán

"Olyan, hogy a mobilszámládhoz csapódjon majd, szerencsére (tudtommal) nincs.
A kék propelleres szolgáltató rajta van ezen megoldás bevezetésén.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#15893) Slovak válasza derrik (#15876) üzenetére


Slovak
tag

A GPS is. Azzal spec soha semmilyen problémám nem volt. A wi-fivel volt egyszer egy kis gondom, de valahogy összeakadt a cpu tuner és a cm beállítása.. Szóval tényleg semmi gondom most a telóval.

(#15894) Skynet258 válasza simi12345 (#15891) üzenetére


Skynet258
veterán

A Where's My Water jó cucc. :K

https://geekpulse.hu

(#15895) Slovak


Slovak
tag

Azt mondja meg valaki legyen kedves, hogy hogyan tudom kikapcsolni a cm-ben, hogy ne kérjen képernyőzárat. Iphone launcher mellett iphone locker megy (nehogy már ne) és azon húzom el a csúszkát és valamiért időnként a cm locker jelenik meg.. Ötlet?
Köszi!

(#15896) Crytek válasza wolruf (#15890) üzenetére


Crytek
veterán

Így már érthető köszönöm.Remélem így is van ahogy leírtad!

Next PC Upgrade: 2022

(#15897) kmisi99 válasza Slovak (#15895) üzenetére


kmisi99
addikt

Ez valami hülye bug mindennél ez van hogy párszor az alap cm is megjelenik.

(#15898) wolruf válasza Skynet258 (#15894) üzenetére


wolruf
őstag

Megvettem. De ha most a beírásod miatt fizettem ki ezt a HUF23-ot, és közben nem jó, kifizettetem veled! (pl. hozzáteszek egy kicsit és veszel nekem egy kiflit :D )

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#15899) wolruf válasza Crytek (#15896) üzenetére


wolruf
őstag

Nálam eddig így volt, vagy lassan kapok egy horror számlát :D
Amúgy nálam ezt az Okostarifa van Propellernoréknál, itt teljesen ingyen van a Google Maps (navigációval együtt), ingyen van a multimédiát és egyéb adatokat leszámítva a net (videó, streaming, adattöltögetés, skype, stb...), úgyhogy eddig bevált. Egyszer sem volt túlfizetésem vagy túlszámlázásom vagy bármi.
Csak azt veszem meg (22-23 Ft :D ), amit én akarok, más nem von le.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#15900) Balázs1986 válasza Naras (#15853) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ez több erőforrást zabálna, mint amennyi haszna van :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.