Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9351) -SamS-


-SamS-
tag

a live wallpaperek mennyire zabálják az aksit meg a memóriát ? :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#9352) Magnat válasza janes74 (#9349) üzenetére


Magnat
veterán

Pontosabban a másik :D

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#9353) Rotate


Rotate
veterán

ma hamarabb jött az ingyenjáték :) a menet ugyanaz, link telóról megnyit, majd letölt :)

[US ONLY] FISHING KINGS for #free now for just 2hrs! Go thru link on ur Android device: http://gloft.co/27be72bd Labor Day wknd #giveaway!

későn vettem észre, már csak másfél óráig él az ajánlat :)

(#9354) kun0203 válasza Rotate (#9353) üzenetére


kun0203
tag

Szerintem ezt most kihagyom :D.

Amúgy úgy néz ki kijött a koreai optimusra (su660) a hivatalos GB.
[link]

(#9355) Rotate válasza Rotate (#9353) üzenetére


Rotate
veterán

közben rájöttem, hogy a miénkre nemigen lehet letölteni :F akkor majd a holnapit :D

(#9356) dilajoska1


dilajoska1
őstag

sziasztok.valaki használ cyanogen romot?mennyire jól működik a 2x-en?nem tudjátok hogy valamelyik romon működik e az usb host mód?esetleg a cyanogenmod romokon próbálta már valaki?

most akarok beújítani én is

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#9357) kun0203 válasza dilajoska1 (#9356) üzenetére


kun0203
tag

A cm7 mindennapi használatra tökéletes hacsak nem azon kevesek közé tartozol akiknél telefonálás közben baj van a hangminőséggel. Az usb host funkció nem működik, voltak ugyan próbálkozások de most jegelve van a dolog.

(#9358) dilajoska1 válasza kun0203 (#9357) üzenetére


dilajoska1
őstag

az mit jelent hogy baj van a hangminőséggel?cm7 alatt nem valami jó?akkor ezek szerint cm7-ből is kivették a host támogatást?

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#9359) Eli577 válasza nosgx0 (#9350) üzenetére


Eli577
senior tag

A perelős dolog nyilvánvalóan egy célt szolgál, letörni a beszállítók árait. Mivel a Samsung a legnagyobb beszállítója, így őket kímélik legkevésbé. Az összeszerelésük minősége valóban kifogástalan, az már más kérdés, hogy kell-e a dupla üveg burkolat, kíváncsi leszek az 5-ösre, hogy ténylegesen hogy fog kinézni. Az árat nem kommentálom, az egy vicc. Mondjuk amit írtam az SGS2 és a T-mobile kapcsán, az is érdekes. A védjegyek megint csak a vicc kategóriába tartoznak.

Na ennyit erről, jó az üzemidőm....harsonák, üdvrivalgás. :DD

(#9360) kun0203 válasza dilajoska1 (#9358) üzenetére


kun0203
tag

Azt jelenti hogy recseg a vonal meg halk stb... Nálam nem fordult elő tehát tapaszatalom nincs ezzel kapcsolatban.
Az alábbi linken megnézheted a cm esetlegesen előforduló hibáit (természetesen mindig az aktuális nightly-ét): [link]
Itt találsz infót a host támogatásról is.

(#9361) Magnat válasza kun0203 (#9354) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

nem kamu? A 2.6.32.9 az Froyo kernel, írják is lejjebb...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#9362) kun0203 válasza Magnat (#9361) üzenetére


kun0203
tag

Nem valószinű hogy kamu, úgy tudom eddig is úgy volt hogy ezzel jön ki.

(#9363) dilajoska1 válasza kun0203 (#9360) üzenetére


dilajoska1
őstag

köszi szépen!!!!

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#9364) enekes19sve


enekes19sve
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek az miért van, hogy a telóba a gps nem talál jelet, bármit csinálok? Svédbe vagyok, szedtem le az Igo hoz és a sygic hez ndrive hoz...de valahogy egyikkel sem talál jelet . Egy kajak idegen városba jöl jönne ha tudnám használni offline gps re.

(#9365) derrik


derrik
őstag

Elkélne némi segítség !
A system/app mappában némi takarítást hajtottam végre :( és eltűnt az Élő Háttérképek menü. Sajna mentést nem készítettem és nem szeretném újra pakolni az egészet. Ha tudnátok melyik ez az app, a legutolsó euro open romban kérlek benneteket tegyétek fel valahová.......Előre is köszönet !

(#9366) Eli577 válasza derrik (#9365) üzenetére


Eli577
senior tag

Van CWM-ed?

Ha igen, akkor töltsd le ezt: http://www.multiupload.com/QG79S9Z92J

Ha letöltötted, akkor CWM-ben installáld fel a zip-et, és fent is vannak a live wallpaper-ek. :D

[ Szerkesztve ]

(#9367) Rotate válasza enekes19sve (#9364) üzenetére


Rotate
veterán

Hidegen kell neki pár perc míg jelet fog, főleg mobilnet nélkül... Az is fontos, hogy szabad ég alatt légy...

(#9368) derrik válasza Eli577 (#9366) üzenetére


derrik
őstag

CWM nincs......
Root ?? És bemásolom a system/app mappába ??

(#9369) Magnat válasza Rotate (#9367) üzenetére


Magnat
veterán

Sajnos nem feltétlen csak pár perc kell hidegen... ha jól tudom, ezek a telefonokba épített gps-ek máshogy működnek, szóval bele van kalkulálva az agps is a működésükbe, ráadásul minél távolabb vagy az utolsó beazonosított ponttól, annál tovább tart, míg pozíciót fog. Én tavaly nyáron voltam így Milánóban, amikor az akkori Nokia 5800-asom fél órás gyalogtúra alatt, míg a szállodába értünk, nem volt képes jelet fogni kikapcsolt agps mellett. Akkor határoztam el, h a telefonban lévő gps-t mindig csak backup eszköznek fogom használni ilyen nagyobb utaknál. (Merthogy a pda-m kb 2 perc alatt megtalálta a jelet)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#9370) Rotate válasza Magnat (#9369) üzenetére


Rotate
veterán

5800 az külön téma... azon nekem sosem sikerült pozíciót fogni...

a 2x-en meg nálam a pár perc is inkább a rosszabbik eset volt... eddig akárhol próbáltam, max 2 perc alatt lett jel Sygic Aurával... Maps más kérdés, ott csak nettel pozícionált nekem eddig...

(#9371) kun0203 válasza Rotate (#9370) üzenetére


kun0203
tag

Nálam a nokia szerveres trükkel másodpercek alatt megleli a pontos helyet.

(#9372) Rotate válasza kun0203 (#9371) üzenetére


Rotate
veterán

Mobilnet nélkül?

(#9373) kun0203 válasza Rotate (#9372) üzenetére


kun0203
tag

Igen.

(#9374) kun0203 válasza kun0203 (#9373) üzenetére


kun0203
tag

Úgy néz ki elég nagy hülyeség amit írtam mert írta ott valaki hogy csak mobilnettel hatásos. De akkor nem értem hogy miért lett jobb.

előtte:
[link]

utána:
http://img842.imageshack.us/img842/8186/20110904163156.png

Mindkét esetben fél percet volt bekapcsolva a gps és a program indítása előtt újraindítottam a telót.

(#9375) dokee78


dokee78
félisten

Hát nagyon csúnya ezzel a brutál akksival.

(#9376) Tutu7030 válasza dokee78 (#9375) üzenetére


Tutu7030
veterán

Az egy dolog, hogy nem szépségdíjas a cucc, de még a kamera előtt sincs még a "plexi" sem a hátlapon..

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#9377) -SamS-


-SamS-
tag

a szinkronizálásnál ha a háttéradatokat kikapcsolom azt írja hogy üzemidőben javulhat a telefon, de akkor ezzel együtt azt is jelenti hogy ha wifin vagyok akkor nem frissíti a fiókjaimat ?

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#9378) Eli577 válasza derrik (#9368) üzenetére


Eli577
senior tag

Ha nincs CWM akkor is fel tudod tenni, viszont root az valszeg kell. A zip-ben lévő apk-kat installáld fel egy file explorer-rel. Úgy is jó kell, hogy legyen.

(#9379) Feci40 válasza dokee78 (#9375) üzenetére


Feci40
tag

Egy téglának is felér :Y :W
Nem ez volt a szándékom téglát hordozzak, inkább töltögetem aki ezt megveszi annak.......

(#9380) Tutu7030 válasza Feci40 (#9379) üzenetére


Tutu7030
veterán

109$ :Y

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#9381) derrik válasza Eli577 (#9378) üzenetére


derrik
őstag

hát....??? nem yo úgy !

(#9382) Spirit


Spirit
őstag

Sziasztok!
Újdonsült android tulaj lennék 2X-el. Bőszen megy a testreszabás, programok telepítése.
Kérdésem az lenne, hogy ha teliszemetelem a gépet esetleg és váratlan hülyeségeket csinálna, lehetséges-e teljesen alapra állítani a telefont? Gondolok itt arra, hogy a telepített alkalmazásoktól kezdve minden szemét eltűnjön és olyan legyen, mintha most bontanám ki a dobozból(belső memóriából is törölni mindent). Ha igen, akkor meg lehet-e csinálni ezt "féltégla" állapotból is?
V10b van rajta, semmi gondom nincs vele, de ha kijön hozzá a Ginger, szeretném(gondolom én) feltenni az éppen aktuális ROM-ot is, csak már előre félek, hogy eltolok valamit. :)
eddig ipod touch-om volt, ott az IOS-t újrahúztam, azzal el volt intézve.

[ Szerkesztve ]

(#9383) bumbi84


bumbi84
csendes tag

Egy észrevétel azoknak, akik esetleg teljesítményigényes játékokat játszanak a telefonon: ne nagyon használjatok memóriaoptimalizáló programokat (pl. Autokiller), mert nagyon belassítják a játékot. Én felnyomtam ezt az Autokillert, mert hasznosnak tűnt (azt írta, hogy hosszú távon is gyors marad tőle telefon, blabla), aztán csak néztem, hogy mitől szaggat az Order&Chaos Online, mikor egész addig röccenésmentesen futott. Mihelyt kikapcsoltam az Autokillert, megint sima volt minden.

(#9384) Rotate válasza Spirit (#9382) üzenetére


Rotate
veterán

lesz majd gond a v10b-vel ne aggódj... mire belakod elkezd majd szarakodni :) a julius 25.-ei v10d az etalon :)

(#9385) wolruf válasza bumbi84 (#9383) üzenetére


wolruf
őstag

2 hónapig használtam Milestone1-en task killer cuccokat, aztán rájöttem, hogy a legtöbb sz@rt azok okozzák. Azóta nem használom. A 2X-en sem. Így nincs is vele gondom :) (leszámítva a wifi mókázást :D ).

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9386) Spirit válasza Rotate (#9384) üzenetére


Spirit
őstag

És egy ROM konkrétan mit tartaalmaz? Az oprendszert ugye nem külön kell felhúzni rá?
Frissítésnél minden elvész a telefonról? Ha gond lenne frissítés közben, és teszem azt nem indulna a teló, lehet valamit kezdeni vele?

(#9387) peter_27


peter_27
aktív tag

A task killer(=TK) használata androidon csak a megfelelő beállításokkal ajánlott. Ez nem az a program amit csak letöltök a marketról és használom úgy ahogy van. Ha normálisan beállítod akkor még segíthet is. Én pl. az egyik navi program miatt használom, mert ha kilépek a naviból, majd újra elindítom, már nem marad állandóan bekapcsolva a kijelző, hanem elmegy aludni, hacsak nem lövöm ki naviindítás elött a navi beragadt részeit a TK-val. Én az Advanced Task Killer-t használom úgy, hogy mikor feltelepítettem, újraindítom a készüléket és megnézem a TK-ben milyen programok futnak miután teljesen felállt a rendszer. Ezeket a programokat kivétel-listára teszem, így a TK nem bántja őket. Valamint nincs autó kill sem beállítva a TK-nak. Aki beállítás nélkül használja a TK-t annak valóban okozhatnak kellemetlen meglepetéseket PL.: marketről letöltött élő hátteret használ amit a TK-autókill módban alvó állapotba menet állandóan lelő. Ébresztéskor persze h. akadni fog a rendszer mert újra el kell indítania a hátteret.

Galaxy S10

(#9388) suppe válasza Spirit (#9386) üzenetére


suppe
tag

Egy egy gyári rom, a legfrisebb 2.2-es az lg-től (v10d eoru open). Nulláza a telefont, olyan lesz mintha most kapcsoltad volna be. Az 1. hsz-ben megtalálod hozzá a leírást és linkeket is magához a romhoz és a segédprogramhoz is (smartflash).

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#9389) Spirit válasza suppe (#9388) üzenetére


Spirit
őstag

Inkább kérdezek, mint hogy baromságot csináljak. Tehát biztonsági mentés az adatokról, rom fel, majd visszaállítás gondolom.
Porbléma esetén(pl. megszakad a frissítés) van mód visszahozni a halálból?

ipod touch-nál bill-kombó, és kikapcsolt, működésképtelen gépet simán lehet flash-elni, ilyesmire gondolok itt is.

(#9390) Rotate válasza Spirit (#9389) üzenetére


Rotate
veterán

probléma esetén újból nekiállsz és gond nélkül csinálod :) adatmentésre a titanium backupot ajánlom :)

esetleg az első hszben ott a kdz updater módszer, úgy megmaradnak az adataid, de nem minden oprendszeren akar működni... win7 x64-en állítólag működik, x86-on nem igazán... nekem xp sp3 x86-al működik :)

[ Szerkesztve ]

(#9391) Spirit válasza Rotate (#9390) üzenetére


Spirit
őstag

Ne maradjon csak meg semmi. :)
Ilyenkor a "belső-sd" tartalmával mi történik?azt is nullázza?
Ígérem ez volt az utolsó hozzászólás, átmegyek read-only-ba. :D

(#9392) suppe válasza Spirit (#9391) üzenetére


suppe
tag

igen, egy gyári, szűz rendszered lesz

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#9393) Rotate válasza Spirit (#9391) üzenetére


Rotate
veterán

kérdezz bátran, inkább így mint a pánikoló "jajjelbasztamatelefontmitcsináljakmostgyorsanírjatok" stílusú üzenetek :) előre szívesebben segítünk :D

(#9394) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Gondolkozom megint egy 2X-en. Az új frissítés (állítólag kap most egy nagyobbat) mennyire hozhat gyógyírt a vacak kamera képpességekre? Van valami megbízható infó erről?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9395) derrik válasza Spirit (#9382) üzenetére


derrik
őstag

Természetesen ! Mindent lehet.....még félholt állapotból is fel lehet támasztani a készüléket !
Ebben segít a "Fórum" /olvasgatás/ valamint a készülék használati útmutatója mely aneten is megtalálható pdf formátumban.

(#9396) wolruf válasza hito (#9394) üzenetére


wolruf
őstag

olvass picit vissza, itt agyonteszteltük a kamerát szoftverekkel. Nagyon-nagyon jó kamerája van a 2X-nek, már a v10D-vel is (nekem előtte is remek volt, mázlista vagyok:) ).

Pl itt

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9397) hito válasza wolruf (#9396) üzenetére


hito
nagyúr

Ok, köszi :R Igazából a videófelvétel jobban érdekel mint a fotó, ott sem jeleskedett eleinte a 2X. Egy N8-at váltanék le és a kamerában (ha másban nem is, na jó, meg az FM Transmitter) mindenképpen visszalépés lenne.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9398) wolruf válasza hito (#9397) üzenetére


wolruf
őstag

Hmmm, az lehet. Nekem továbbra is bőven jó a 720p-s felvétel (nyaralásnál ideális volt :) ), 1080p-nél már szinte nem is látszik a 40"-es TV-n az eltérés. Dehát embere válogatja :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9399) hito válasza wolruf (#9398) üzenetére


hito
nagyúr

Szerintem teszek a próbát, legfeljebb downgrade-elek megint N8-ra :))

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9400) djstavross


djstavross
tag

Sziasztok!

Nekem még valami 6. havi v10c-s rom van fent a telón, egész jól működik leszámítva a ritka fagyást, illetve hogy havi 2x-3x nem lehet elérni, de már hozzászoktam és észre sem veszem. :) Viszont nagyon csábít ez a 7.25-ös v10d-s szoftver. Itt jönnének a kérdéseim:

1.Megéri-e nullázni a telefont ezért a szoftért vagy várjam ki a 2.3-at vagy valami új csodaszoftvert? Ha várjak még, akkor körbel mikorra tehető valamiféle debütálás?

2.Ha tegyem fel ezt a szoftot (07.25 v10d) akkor hogyan tudnám a telefonomat jelenlegi állapotába visszaállítani? Programok, játékok, egyebek? (napokban vettem 16 gb-os hcsd-t)

3.Eljutottam odáig, hogy elkezdtem használni a Marketet, ezzel kapcsolatban csak annyi kérdésem lenne, hogy a letöltött fileokat hova menti a telefon? Kimenteni nem tudom?

Üdv!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.