Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9151) Eli577 válasza kun0203 (#9149) üzenetére


Eli577
senior tag

:C

(#9152) Rotate válasza Eli577 (#9150) üzenetére


Rotate
veterán

felraktam én is Skynet blogján linkelt első kép beállításaival, kicsit módosítva, 24 órás órával, meg egyszerűsített dátummal :) annyi biztos, hogy beállítás van f*szig :D

(#9153) Balázs1986 válasza kun0203 (#9149) üzenetére


Balázs1986
addikt

Megyugtató, csak legyen akkor így holnap is :D Itt forróság volt, pedig "csak" 110km :)
Na off off.

[ Szerkesztve ]

(#9154) Skynet258 válasza Rotate (#9152) üzenetére


Skynet258
veterán

Egyik legjobb, ha nem a legjobb óra widget ez jelenleg... :) Ma is jo cuccról írok szerintem, ilyen mappás widgetes okosság. ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#9155) Rotate válasza Skynet258 (#9154) üzenetére


Rotate
veterán

nem az ami tegnap ingyen volt amazonon? :)

(#9156) kun0203


kun0203
tag

Úgy néz ki supercurio visszatért és folytatja a voodoo sound fejlesztését.
Most már csak Paul Gr3 romja jelenhetne meg (esetleg a hivatalos 2.3, bár nem hiszek a szeptember 15-ös pletykában).

[ Szerkesztve ]

(#9157) Rotate válasza kun0203 (#9156) üzenetére


Rotate
veterán

megeshet, hogy a románoknál addigra kinn lesz, mivel román pletyka... az optimus one-ra is már szórják jó ideje, míg a többi országban csak most kezdték...

(#9158) Zaji válasza Soni84 (#9119) üzenetére


Zaji
őstag

Szerintem sok múlik a felhasználón is, azaz a beállítások is számítanak. Nekem semmi bajom nincs a 2x képeivel.

(#9159) t.imi


t.imi
addikt

Elvileg a héten jön hivatalos frissités. Lehet hogy csak 10e néven. Ezt mondta az LG szervíz.

(#9160) Rotate válasza t.imi (#9159) üzenetére


Rotate
veterán

ami ugyanaz a frissítés amit már a többség itt minimum 1-2 hete használ...

(#9161) t.imi válasza Rotate (#9160) üzenetére


t.imi
addikt

De nem a 0725? Le vagyok maradva, nagyon :B

(#9162) Rotate válasza t.imi (#9161) üzenetére


Rotate
veterán

a 0725-el kijött 4 fajta rom... v10d, v10e, v10f ezek szolgáltatói/régió változatok, de egyébként ugyanaz mind :)

(#9163) Skynet258 válasza Rotate (#9155) üzenetére


Skynet258
veterán

Az az, közben kész is lett. ;)

https://geekpulse.hu

(#9164) Rotate válasza Skynet258 (#9163) üzenetére


Rotate
veterán

jó írás, először nem akartam felrakni, mondom felesleges :D aztán csak felraktam, és megtetszett :) ma valami Launcher van ingyen, holnap arról lesz írás? ;]

(#9165) Rotate válasza Rotate (#9164) üzenetére


Rotate
veterán

ki is próbáltam :) a neve dxTop Pro, egész jó meg minden, más a kezdőképernyő lapjainak elrendezése, elsőre kicsit döcsögős, de pár lapozás után már jó a tempo :) van benne sok beállítás, saját lockscreen, task killer stb... nem rossz próbálkozás, de összességében nálam nem ér fel a GO Launcherhez :)

(#9166) djstavross válasza Rotate (#9162) üzenetére


djstavross
tag

Szia!

Ha már itt járunk akkor lehet tudni ezekről a romokról valami pontosabbat is, melyik jó mondjuk egy telenorosnak, illetve, hogy mikoriak? Végülis mostanság fog új rom megjelenni? A 2.3 mikorra várható? Illetvbe azt valahogy meg tudom nézni, hogy mikor tettem fel utoljára romot a telómra?

Köszi

(#9167) szaki04 válasza djstavross (#9166) üzenetére


szaki04
senior tag

Én Telenoros vagyok. Nekem a hivatalos szervizben v10d 0725- ös szoftvert rakták fel. Eddig semmi baja, pedig Én is ezt a verziót raktam fel a flash-elő programmal, de továbbra is voltak meg nem kapott üzeneteim, ki nem jelzett hívásaim. Egyébként a szervizes srác azt mondta, nem hoztak még hozzá ilyen jellegű hibával LG Optimus 2X-et. Nem tudom, a vallatásnál kiderül, holnap lesz egy hete hogy felrakták ezt a szoftot, eddig senki nem jelzett hogy nem ért el telefonon.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#9168) Rotate válasza djstavross (#9166) üzenetére


Rotate
veterán

az euro open romok tökéletesek... de egyébként is elvileg mind ugyanaz csak más a neve...

(#9169) Soni84 válasza Zaji (#9158) üzenetére


Soni84
tag

Rotate-nak is:

Milyen beállításokkal használjátok? Ill. melyik Rommal?
Ráraktam a HDR képeket, meg az eredetieket is a számítógépre, hát valami szürnyűek.
Galaxy S 1 nyomába se érhet. Jelenleg V10D-m van, dinamikatartomány a nagyon gáz... :(

(#9170) tothl


tothl
addikt

A v10d -ből való kamera_1.apk -val eltűnt a homály a képekről...legalábbis így vélem...már csak a kamera modot kellene beleapplikálni hogy teljese legyen az öröm.. :)

Egyébként a telóm hihetetlenül stabil, minden működik. FR19 Fear Edition + kamera a v10d -ből + swiftextreme 18082011 .
A neoblaze kernellel az ébresztés nem volt jó.
A töltő gondom is elmúlt egy battery stats resettel már jópár hete.
Öröm használni.

[ Szerkesztve ]

(#9171) Rotate válasza Soni84 (#9169) üzenetére


Rotate
veterán

v10d alapbeállítások...

én továbbra sem értem mit vársz a kamerától... telefonon nekem gyönyörűek a képek, gépen meg nem nézegetek teljes méreten 8Mpx-es képeket... nekem tökéletesen megfelel ez a kamera, a pillanatokat megörökíti, jobb képeket csinál mint előtte a w995 és az 5800 amim volt, a videó nekem 720p-n van, és nekem már az is űrtechnológia, és gyönyörű minőség ahhoz képest amim eddig volt...

kezdem úgy érezni, hogy nem a kamerával van a gond, hanem az elvárásokkal...

(#9172) wolruf válasza Rotate (#9171) üzenetére


wolruf
őstag

Dettó :)
Nyaralásom alatt szinte elő sem vettem a dslr-t :)
Aztán összekevertem a képeket (egy mappába) a fotómasináról és a p990-ről, senki, ismétlem SENKI nem vette észre, hogy melyik a telefonos :)
40" Full HD TV-n nézegettük a képeket, bőőőőőőőven jó, amit ez a telefon tud. És szakadjak, meg de egyáltalán nem kevés a dinamika benne.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9173) tome.jr válasza Rotate (#9171) üzenetére


tome.jr
addikt

Nekem a 2X előtt nem volt normális fényképezős telefonom, volt egy 5 mp-s Sony fényképezőm de azzal botrányosan szar képeket lehetett lőni. A 2X ahhoz képest egy megváltás, ezerszer jobb fotókat készítek vele. Én meg vagyok vele 100%-ban elégedve

[ Szerkesztve ]

(#9174) suppe


suppe
tag

Sok összehasonlítási alapom nincs, én Omnia I-ről váltottam. Nekem a v10b-s szoftverrel is látványosan jobb képeket lőtt a 2X, mint az 5 MP-es Samsung. És én is úgy vettem észre, hogy a v10d-vel még jobb lett. Persze attól, hogy 8MP-es, még nem estem hanyatt, elég sok tesztképet lehet találni, ami alapján azért látni lehet (lehetett volna), hogy mire képes a kamera. Vásárlás előtt ezeket érdemes lett volna tanulmányozni, ahogy a teló egyéb eddig előforduló hibáit is, és máris nem lenne ennyi hiszti, főleg, hogy az elmúlt közel fél évben sok hiba előjött és ki is lett javítva. Azok (mint én is), akik első körben megvették a készüléket, na nekik végig kellett járni az utat, hogy használható kütyü váljon a 2X-ből, de azok akik mostanában vették meg, csak utána kellett volna olvasni, hogy mit várhat a készüléktől. És máris nem lenne vita ilyen dolgokról, hogy bezzeg ez tré képet csinál, de a másik meg milyen jót.

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#9175) Eli577 válasza Soni84 (#9169) üzenetére


Eli577
senior tag

Mint azt már sokan leírták, nyilván ne számítson az ember DSLR szintű fotókra, meg mozi minőségű HD videókra. Azokat a pillanatokat megörökíteni, amikor nincs az embernél komolyabb, kifejezetten a célra alkalmas készülék, valamint ha direkt nincs nála (mondván a telefon is jó lesz hozzá); tökéletesen megfelel. A kevés fény mellett lőtt videók egyébként felveszik a versenyt alapkategóriás HD kamerák videóival. 20-án tűzijátékot videóztam vele, és elég volt a tűzijáték fénye ahhoz, hogy folyamatos (25-30 fps) felvételeket készítsek 1080p-ben (ja, és az ég nem szürkés, vagy csupa zaj, hanem egyöntetű fekete, amilyen tényleg volt). Nekem ennyi bőven elég.

[ Szerkesztve ]

(#9176) Soni84 válasza Rotate (#9171) üzenetére


Soni84
tag

Ez így van, én azért viszonyítgatom az SGS-hez, mert előtte az volt, és kollegámnak adtam el, így össze tudtam hasonlítani a két telefon kameráját. A kettő kb. egy árban van, viszont az LG újabb fejlesztés, ezért elvártam volna, hogy legalább olyan kamera legyen benne mint az Galaxy s-ben. Nem is igazán a képmérettel van gondom, hanem a dinamikatartománnyal. Nagyon könnyen kiég/besötétül a kép, illetve túlexponáltak a képek. HDR progi valamelyest segít ezen, viszont ott meg a minőség kárára megy a dolog( ha ráközelítesz, elvesznek a részletek)

Na mindegy, ha kell valakinek a teló, eladó, mondjuk £250(70000Ft)-nak megfelelő hungarian forintért, 2 hét múlva megyek haza magyarországra, így meg lehet tekinteni. Van hozzá tok is, kb. 1 hetes a cucc.

(#9177) Rotate válasza Eli577 (#9175) üzenetére


Rotate
veterán

igazából, ha nincs egy DSLR gépe valakinek úgy is tökéletesen megteszi ez a telefon... a legtöbb kép úgyis a facebookon végzi, párszázszor párszázas méretben, vagy a gépen nézzük olyan kicsinyítésben, hogy elférjen a monitoron... gondolom senki sem azért vette, hogy elmenjen vele fotósnak...

Soni84:

az automata fehéregyensúly miatt csinálja... ha kézzel beállítod -1 vagy -2 körül, között jobbak lesznek a színek, és pl nem égnek be a képek a vakutól...

[ Szerkesztve ]

(#9178) Eli577 válasza Rotate (#9177) üzenetére


Eli577
senior tag

Yes. :C

(#9179) janes74


janes74
senior tag

v10c-ről váltottam v10d-re,és nekem úgy tűnik javult valamelyest a képminőség.de ez csak az én véleményem. :K

(#9180) wolruf


wolruf
őstag

Úgy döntöttem csinálok egy ilyet :)
Kirángattam a Galaxy S-es kollégát és csináltunk ugyanott, ugyanúgy egy-egy képet :)
Parancsoljatok.

Ja, igen. Minden Full auto-ra van állítva, biztos ami biztos :)

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9181) suppe válasza wolruf (#9180) üzenetére


suppe
tag

én megnézném, de nem látom :F

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#9182) Tutu7030 válasza wolruf (#9180) üzenetére


Tutu7030
veterán

Tuti jó a link?:)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#9183) wolruf válasza wolruf (#9180) üzenetére


wolruf
őstag

Nem, nem jó a link :)

Így már jobb elvileg :) Bocsánat :)

Ja, igen, az épület nem sárgás, hanem olyan, mint a p990-el készült képen.

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9184) Skynet258 válasza Rotate (#9165) üzenetére


Skynet258
veterán

Nem lesz róla semmi a blogon, mert nekem nem tetszik. :P

https://geekpulse.hu

(#9185) Rotate válasza Skynet258 (#9184) üzenetére


Rotate
veterán

heh :)

(#9186) Soni84 válasza wolruf (#9183) üzenetére


Soni84
tag

Wow, ez tényleg nem rossz kép.
Lehet az én kamerámmal van valami baj? :F

(#9187) Rotate


Rotate
veterán

egyébként van egy jó kamera effekt, az a neve, hogy művészfotó vagy ilyesmi, és meleg szín beállítással... marha jól néz ki :) a gyári kamera szoftverben van :)

(#9188) derrik válasza wolruf (#9183) üzenetére


derrik
őstag

Én totál kuka vagyok a fotózáshoz......
de szerintem az erzsi jobb, vagyis részlet gazdagabb, mert az első autó rendszáma jobban olvasható :))))

(#9189) Soni84


Soni84
tag

https://picasaweb.google.com/Soniboy84/Teszt?authuser=0&feat=directlink

Ez az enyém, szoljatok ha nem megy.

(#9190) wolruf válasza Soni84 (#9189) üzenetére


wolruf
őstag

Na ez tényleg nagyon fátyolos. Nekem ilyen nem volt soha. Volt egy-két fotóm, ahol ,,azt hittem hogy fakó'', de ilyen nem volt még :-/
Szerintem valami baj van a kameráddal.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9191) Soni84


Soni84
tag

Pedig ez 5Mp-el lett lőve, volt benne cloudy scene, -1 exposure, 0 exposure, felhőre fókusz, házakra fókusz, sehogy se jó.
Az idő egyébként elég ratyi, nem sok nap van, inkább felhős.

szerk: Előtte alkohollal letisztítottam.

[ Szerkesztve ]

(#9192) stickrs válasza Soni84 (#9189) üzenetére


stickrs
senior tag

zjuh :Y hát ezzel tényleg vmi nagyon nincs rendbe,mert az enyém még ilyen gázos képeket nem csinált..v10d-vel készültek ezek a remekmüvek?

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#9193) Soni84 válasza stickrs (#9192) üzenetére


Soni84
tag

V10D open euro stock kamera. De ez egy megváltás volt a Cyanogenmod kamerájához képest, az ilyen kb. 10 évvel ezelőtti időket idézte. Azért is örültem a V10d kamerának. Egészen addig amíg össze nem hasonlítottam az SGS-sel.

[ Szerkesztve ]

(#9194) wolruf válasza Soni84 (#9193) üzenetére


wolruf
őstag

Valami a tiéddel nem jó. Én csináltam nem kevés képet szmötyi időben, de ilyen rettenet nem volt egyik sem. Szó szerint. Még az elcseszettek sem :) Én is teljesen alap stock kamerával csináltam, nem raktam semmi javítást fel (ha a képeim nézed, akkor értheted, nem is volt rá szükségem).

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9195) jooker82 válasza wolruf (#9183) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem is javult valamelyest a v10d-vel ,a v10b-hez képest....Az utóbbi,homályos volt,meg fakó...
Ha E betűt mutat felül,az mit takar?? Néha átvált a H-ról...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#9196) Rotate válasza jooker82 (#9195) üzenetére


Rotate
veterán

ha gyenge a 3G vétel akkor átvált 2G-re, vagyis az átvitel HSDPA-ról átvált EDGE-re :)

(#9197) Soni84


Soni84
tag

Esetleg megpróbálok egy factory resetet nyomni, vagy rakjam fel újra a rom flasherből?
Vagy küldjem vissza gyárihibásként? :(

(#9198) Zaji válasza Soni84 (#9189) üzenetére


Zaji
őstag

Én is csak az előttem szólókat tudom ismételni. :(

(#9199) Skynet258 válasza Soni84 (#9197) üzenetére


Skynet258
veterán

Levett hátlappal milyen képeket csinál?

https://geekpulse.hu

(#9200) galgocziz76


galgocziz76
csendes tag

Tesztképek:

http://noob.hu/2011/08/30/IMG012.jpg

http://noob.hu/2011/08/30/IMG034.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.