Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9851) dergander válasza cassius.clay (#9850) üzenetére


dergander
addikt

Akkor lesz érdekes mikor kijön és az első 2 magos ROM a világon megint egy nagy reklámfogás mint a világ első dual core telefonja :)

(#9852) wolruf válasza dergander (#9851) üzenetére


wolruf
őstag

Csak nehogy ez az Ice Cream ROM legyen, mert ha ezzel is csúsznak, akkor a Világ Legelső 2 Magos, Majd Azt Sokáig Ki Nem Használó Telefonja lesz :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9853) Eli577 válasza wolruf (#9852) üzenetére


Eli577
senior tag

Szerintem nem azért esett az ára mert nincs 2.3, hanem azért mert a kezdetleges 2.2 tele volt hibákkal. :(

(#9854) cassius.clay válasza Eli577 (#9853) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Minden telefon elsődleges szoftvere tele van hibákkal, szóval nem ez volt a baj. Ami miatt hatalmasat zuhant a telefon ára, az az volt, hogy csak igérgették, hogy jön a javitás (2.3) és közben nem történt semmi.
Tehát aminek köszönheti, hogy ennyire olcsó lett a készülék, az az, hogy nem dobták ki a 2.3-at időben.
Esetleg még ugy lett volna esélyük,ha nincs konkurencia két maggal, és ha van is, ők nem dobják ki gyorsabban a 2.3-at illetve nem alapból azzal adják ki a telefonjaikat (SGS2, Sensation)

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#9855) Eli577 válasza cassius.clay (#9854) üzenetére


Eli577
senior tag

Én továbbra is tartom azt, hogy nem a verziószám a lényeg, hanem, hogy használható legyen. Hidd el, ha a 2.2-vel olyan stabilan ment volna kezdetektől, mint egy Sensation vagy SGS2, akkor nem esett volna ennyit az ára. Az már más kérdés, hogy miért csak ígérgetés van, mi a túró tart ennyi ideig abban, hogy megcsinálják azt a nyamvadt 2.3-at, hiszen már amikor az MWC-n voltak a telefonnal az év elején, már akkor bőven el kellett volna kezdeniük a fejlesztést, hiszen tudhatták, hogy a másik két nagy andrioidos gyártó 2.3-mal fogja piacra dobni az első kétmagos készülékét.

(#9856) cassius.clay válasza Eli577 (#9855) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Teljesen felesleges ezen vitatkozni. Mert egyrészt, ha a 2.3 semmilyen ujitást nem hozna, akkor senki sem frissitené és mindeki ugy gondolná,ahogy te, és senki sem venne SGS2-öt
Másrészt sokan nincsenek benne ennyire a témában és csak laikusok, akik, ha azt hallják, hogy a legfrisebb rendszer a 2.3 ,akkor azt kérdik az ö csucstelefonjukat miért nem lehet 2.2 ről frissiteni már vagy fél éve, mikor technikai fejlettségét nézve az egyik legujabb eszköz.
Hidd el, azért esett az ára mert nincs rá 2.3. És ebből következik, hogy nincs rá javitás sem,még...

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#9857) tome.jr válasza cassius.clay (#9856) üzenetére


tome.jr
addikt

Sokan azért adták el a telefont (sokszor vásárlást követő pár héten belül) mivel nem tudták megoldani rom frissítéssel sem az állandóan jelentkező hibákat. Ez a kezdeti időszakban elég nagy számban előfordult, így az apróban egymás alá mentek be az árral. Ezek az emberek nem a 2.3-ra vágytak, hanem egy stabil 2.2.-re

(#9858) Eli577 válasza cassius.clay (#9856) üzenetére


Eli577
senior tag

Vitatkozhatnánk még ezen, de mivel nem sok értelme van, így részemről befejeztem. Ezért jó, hogy emberek vagyunk és nem mindenben kell, hogy feltétlenül egyezzen a véleményünk. :D

(#9859) Eli577 válasza cassius.clay (#9856) üzenetére


Eli577
senior tag

Ja, csak egy szösszenet még ide. :D Ezt a logikát követve annak idején az SGS ára is sokat kellett volna, hogy essen, amikor nem kapta meg jó ideig a 2.2-őt (pedig az komoly újításokat tartalmazott), de ez nem következett be (én is SGS tulaj voltam előtte és elég idegesítő volt, de mivel használható volt a telefon a 2.2 nélkül is teljesen jól ,ezért a bosszankodáson kívül más nem kellett). Nah, tényleg befejeztem. :R

(#9860) dergander


dergander
addikt

A pc szinten is volt hasonló probléma kidibták a radeon 3000 szériát maga a kártyák erősek lettek volna...de a vezérlőjük bugos volt és lassu 1 év elteltével olyan vezérlők kerültek ki amelyekkel a kártya teljesitménye bődületesett ugrott,tudom mert én 1 évet átvészeltem egy 3870el :)

Most talán emiatt van ismét kavar,a telefon nem tud magára találni mert nincs ami meghajtsa

[ Szerkesztve ]

(#9861) -SamS-


-SamS-
tag

gyors kérdés remélem gyors válasszal :
a telefon tudja olvasni alapból a PDF-eket vagy E-Bookokat ?
ha nem akkor milyen programmal ajánlott olvasgatni ?

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#9862) dergander


dergander
addikt

van benne gyári olvasó de van adobe acrobat reader a marketen

Szerintetek egy Samsung 16gigás memo kártya érdemes a telefonba tenni vagy kingstone?

[ Szerkesztve ]

(#9863) wolruf válasza dergander (#9862) üzenetére


wolruf
őstag

Én a Samu 16-ost vettem, teljesen jó. Érdemes belerakni :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9864) djstavross válasza dergander (#9862) üzenetére


djstavross
tag

Nekem Kingston 16gb-os kártya van benne, azzal sincs baj! ;)

(#9865) -SamS- válasza dergander (#9862) üzenetére


-SamS-
tag

köszönöm.

Erre gondoltál ?

amúgy mi melyik a jobb a CL6os vagy a CL10-es múltkor olvastam róla egy tesztet de nem volt különösebben lényeges különbség a kettő között.

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#9866) dergander


dergander
addikt

Pont ilyet akarok venni ez a legolcsóbb,bár a kingstone 500 forintal több de 500forintért jót tudok ebédelni munkahelyen :C :))

(#9867) wolruf válasza dergander (#9866) üzenetére


wolruf
őstag

Mint írtam, nekem ketyeg szépen (ez van nekem is).

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9868) simi12345 válasza -SamS- (#9861) üzenetére


simi12345
tag

Fb reader, ez egy kiváló program e-book olvasásához

(#9869) -SamS-


-SamS-
tag

a CL6-os és CL10-es kártyák között melyik alkalmasabb média fájlok tárolására és futtatására ?

értem ez alatt hogy inkább zene, videó nézés lenne a szempont, mert a játékokat úgyis a belső memóriára rakom :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#9870) Rotate válasza -SamS- (#9869) üzenetére


Rotate
veterán

cl10 jobb, de drágább, viszont a cl6 is bőven elég (én a cl4-emmel sem érzek semmilyen hátrányt, de papíron cl6 inkább jobb)...

(#9871) Goatman


Goatman
aktív tag

Üdv!

Érdeklődnék, hogy van-e olyan reset szervízkód a telefonhoz, ami a menüből választható gyári beállítások visszaállításánál alaposabb munkát végez. (Olyanra gondolok mint pl. a Galaxy S-nél a *2767*3855#, ami a belső flashtárhelyet is alaphelyzetűvé formázza.)

Előre is köszi :R

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#9872) Rotate válasza Goatman (#9871) üzenetére


Rotate
veterán

nem tudok róla, de csináld úgy, hogy csinálsz egy gyári visszaállítást a menüből, és ha elkészült, belemész a beállításokba, aztán a memória beállítások, és a belső SD-t először leválasztod, utána pedig formázod :) így kb teljesen csontra gyári lesz az egész :)

(#9873) cozyka83


cozyka83
tag

Nem tudjátok, hogy melyik főzött rom kezeli a legjobban a memóriát? Tegnap tettem fel az FR19-et a v10d helyett, de sokkal rosszabbul kezeli a memóriát az FR19. Valami más, amit ajánlanátok?

LG Optimus 2X

(#9874) cozyka83 válasza cozyka83 (#9873) üzenetére


cozyka83
tag

SwiftExtreme Kernel-ről mi a véleményetek?

LG Optimus 2X

(#9875) Rotate válasza cozyka83 (#9873) üzenetére


Rotate
veterán

hamarosan lesz v10d-re alapuló Fr20, sztem várd ki azt :)

(#9876) djstavross


djstavross
tag

Annyira jókat írtatok a v10d europenről, hogy kdz-s módszerrel fel is tettem. :) Egyszerű volt és problémamentes, igaz eleinte kicsit lassú volt, de most jónak tűnik. Rootoltam, kiszedtem néhány számomra pelesleges appot és ugyanaz mint előtte csak ugye v10d és 0725-ös. :)

Lenne viszont olyan kérdésem, hogy kicsit hiányolom a zenelejátszóból a lock screen alatti track váltogatást. Anno a w610i-mnél lezárt bill mellett a hangerő szabályzó gombok hosszan nyomva funkcionáltak track választásra is. Erre nem tudtok valami megoldást? Most jelenleg winampot használok.

Skynet258 kolléga: Fóliát utánvétbe nem lehet megoldani?

[ Szerkesztve ]

(#9877) cozyka83


cozyka83
tag

Most teszem fel a Thantos2x-et. Mire számítsak kb.?

LG Optimus 2X

(#9878) Skynet258 válasza djstavross (#9876) üzenetére


Skynet258
veterán

Utánvétel nekem nem jó, mászkálni a lóvé után... nem ér annyit az egész. Valahonnan csak tudsz utalni. ;)

https://geekpulse.hu

(#9879) Balázs1986 válasza Eli577 (#9742) üzenetére


Balázs1986
addikt

Igen, elvileg eltűnik a bevilágítás, mivel teljes a fedés. Azt viszont nem tudom, hogy nő-e a rés a kijelző és az érintőpanel között ezzel a módszerrel, mivel amikor én szétszedtem a törött érintőpanel miatt, nekem javítás közben a kijelzőm is meghalt, úgyhogy csak rátettem az új érintőpanelt és beadtam garanciális javításra :D (a gumi a gyakorlatban kb darabokban jön le egyébként, épp azért, mert mindkét felülethez ragasztva van :D )

(#9739) Skynet258: A szervizes gondom (lásd előbbi sorokat) miatt kifejezetten örülök ennek a megoldásnak, mivel kijelző + panel egyben csere kétszer ennyibe került volna :D Másrészt, láttam Galaxy S -féle feketét, és na...meggyőző :D (az LG-féle NOVA-ra még kíváncsi lennék azért).

(#9756) t.imi: Én még nem tapasztaltam az általad leírt jelenséget :F (LG saját fülesét nem próbáltam, viszont Creative fülessel, és Superlux fejhallgatóval sem). Igaz, telepítve van a Voodoo Sound, de elvileg egyelőre csak a max. hangerőbe szól bele, szóval nem tudom, ezért nem észleltem-e (hozzáteszem, Supercurio az XDA-n azt mondta nemrég, hogy folytatja a Voodoo projektet :D ). Tegyétek fel, egy próbát megér.

(#9854) cassius.clay: A telefon árának nem sok köze volt a 2.3.x-hoz. Az volt a baj a telefonnal, hogy sokan szó szerint nem tudták telefonként használni (ki nem jelzett hívások, stb.). Erre csak rátett egy lapáttal, hogy a Telenor is elkezdett hálózatot fejleszteni, így teljes volt a káosz, hogy most telefon, vagy szolgáltató-oldali egy adott hiba. Aki ezt nem bírta cérnával, és / vagy frissítés sem oldotta meg, az gyorsan, apróért megszabadult tőle. Ezért ment le az ára. De ha az új árakat nézed, azok nem estek többet, mint akármi más fél év alatt.

Rotate: FR20-at én is várom. Mondjuk, nincs bajom az új v10d eu o + 0725 bb párossal, de piszkálni akarom a gépet :D

djstavross: Én ezt PowerAmp-pal oldottam meg. Nagyon jó lejátszó, egyedüli baja talán annyi (engem mondjuk pont zavar :D ), hogy ha a Folder / Library lehetőségekből Library-t választva böngészek a zenék között, nem látja a flac számokat (folder-ben látja, és játsza is).

bocs, hosszú lett, de 2 napra olvastam vissza, és hát a lelkesedés... :D

[ Szerkesztve ]

(#9880) Syd69 válasza cozyka83 (#9685) üzenetére


Syd69
aktív tag

Általában az LG garanciás (garanciajegyes) telóhoz jár(t) általában

Alma

(#9881) Rotate válasza Balázs1986 (#9879) üzenetére


Rotate
veterán

az LG NOVA-ja gyakorlatban feketében még talán rosszabb mint a miénk (mondjuk nem mint ha szar lenne a miénk feketében :) ), sztem pont a feltolt fényerő miatt, mivel a feketét is erősebben nyomja....

szerintem én már az fr20-at nem próbálom ki, csak gondoltam beírom a custom rom rajongóknak, bár ha az első hivatalos GB szar lesz, lehet próbaként downgradelek fr20-ra majd :)

más: felraktam a GO Weather nevű widgetet, HTC skinnel egész pofás, most fenn is hagyom, bár nem tetszik, hogy a várost túl nagy betűkkel írja... szerintetek nem tudok beletúrni az apk-ba és lejjebb venni az értéket? elvileg csak 1 paramétert kell megváltoztatni...

(#9882) szabog4


szabog4
aktív tag

Szaisztok!

Vettem egy optimus 2x-et és az lenne a kérdésem, hogy mennyi lenne kb. a gorilla glass cseréje, mert az LG SZERVIZESEK összekarcolták és igencsak zavaró?!

HUN_Thorpedo

(#9883) Rotate válasza szabog4 (#9882) üzenetére


Rotate
veterán

el sem kellett volna hoznod, ha ők karcolták össze... most már hogy bizonyítod be?

(#9884) jooker82 válasza szabog4 (#9882) üzenetére


jooker82
nagyúr

Azt akkor a szervizesektől kellene megkérdezned,h mennyiért cserélik ingyen?? :F ha már össszekarcolták...
De ha nem jön össze...fentebb pont irta vki a hétvégén,h van egy eladó kijelzője...

Rotate: ha postázták :F

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#9885) Rotate válasza jooker82 (#9884) üzenetére


Rotate
veterán

jó kérdés... utólag már tök mindegy, lehet kellett volna előtte meg utána fotókat csinálni, ha valami történne...

(#9886) Balázs1986 válasza szabog4 (#9882) üzenetére


Balázs1986
addikt

Eli577 érintőpanelje, alig használt, részleteket írja a link alatt :)

Ha új kell. (Én tőle rendeltem anno, amikor totál széttört. Nem tudom, van-e még neki raktáron).

(#9887) Rotate válasza Balázs1986 (#9886) üzenetére


Rotate
veterán

elié is karcos kicsit, szal ugyanott lenne ha azt venné, ahol most van :(

(#9888) Balázs1986 válasza Rotate (#9887) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nem tudom, mennyire karcos az Eli-féle, és mennyire a cserélni kívánt, csak ezért említettem meg, tisztességbű-bécsületbű :D
De azért az újat is odalinkeltem :)

(#9889) Rotate válasza Balázs1986 (#9888) üzenetére


Rotate
veterán

ott a pont :D

(#9890) Eli577 válasza szabog4 (#9882) üzenetére


Eli577
senior tag

Szevasz! Nekem pont van egy frontom eladó. Ha érdekel, akkor privátban megbeszéljük a részleteket.

Rotate: én is ugyanúgy a HTC skinnel használom a Go Weather-t. Azt tapasztaltam, hogy a frissítős időjárás widget-ek közül ez lassítja legkevésbé a home screen-ek közötti váltást.

Ezt a zeneléptetéses dolgot nem nagyon értem. A gyári zenelejátszónál is lehet a lockscreen-en léptetni és zenét pause-olni/folytatni.

(#9891) Eli577 válasza Rotate (#9887) üzenetére


Eli577
senior tag

Csak 1-2 mikrokarc van rajta naaaa...nem is lehet elsőre észrevenni, csak bizonyos fény és szög mellett. Nincs az rossz állapotban és feleannyiért megszámítom, mint az újat. :D

(#9892) Rotate válasza Eli577 (#9891) üzenetére


Rotate
veterán

nem akartam beleszólni a bizniszedbe, nem tudom, hogy a tiéd/övé mennyire karcos. csak bedobtam, hogy az nem biztos, hogy jó neki :)

mellesleg, neked nem túl nagy a város betűtípusa a GO Weatherrel? Engem kicsit zavar, olyan ormótlan, mert a vele egyvonalban levő dátum meg kicsi :D

[ Szerkesztve ]

(#9893) Eli577 válasza Balázs1986 (#9886) üzenetére


Eli577
senior tag

Amit belinkeltél újnak, az hogy ilyen olcsó amúgy. ÍÍÍbéjen forintba átszámítva 11-12 ezret kóstálnak a legolcsóbbak. Biztos, hogy gyári az, és hogy gorilla van rajta. Ugábugá :DDD

(#9894) Balázs1986 válasza Eli577 (#9893) üzenetére


Balázs1986
addikt

Biztos, sajnos véletlenül már ennek is tesztelve lett az ütésállósága :D (Bár, az elvileg nincs neki, csak karcállósága...de átvészelt épen egy akku-teló-hátlap-szétszállós metlakira esést :)
Azt titokban tartotta a srác, hogy mitől ilyen olcsó. De őszintén szólva, nem is érdekelt, csak az, hogy meglegyen :D

[ Szerkesztve ]

(#9895) Eli577 válasza Rotate (#9892) üzenetére


Eli577
senior tag

No problem. A HTC skinnel valóban nálam is így van. Próbáld ki az M9, vagy a Lucid/Lucid Pro widget style-okat, ott bal felső sarokban van a dátum, arányosabbak. Plusz mind a kettő jól néz ki.

(#9896) Rotate válasza Eli577 (#9895) üzenetére


Rotate
veterán

de nekem ez kell :D majd megpróbálom meghekkelni az apk-t :D ha esetleg tudod, hogy telepítés után hova kerül, azt megoszthatnád velem :D

(#9897) Eli577 válasza Rotate (#9896) üzenetére


Eli577
senior tag

Csinálsz egy backup-ot a Titanium-mal, ott az egyik backup file a háromból az maga az apk betömörítve, csak a neve kicsit hosszabb. Ez egy "gz" kiterjesztésű fájl, csak menj bele és másold ki belőle.

(#9898) cozyka83


cozyka83
tag

Be tudnátok linkelni a homescreeneteket? :D Valshogy széppé akarnám tenni itt a kezdő képet, de nem annyira vágom a dolgokat. Szóval tippeket elfogadnék.

LG Optimus 2X

(#9899) cozyka83


cozyka83
tag

Bocs, telóról írtam.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2X

(#9900) cozyka83


cozyka83
tag

Be tudnátok linkelni a homescreeneteket? :D Valshogy széppé akarnám tenni itt a kezdő képet, de nem annyira vágom a dolgokat. Szóval tippeket elfogadnék.

LG Optimus 2X

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.