Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10018) Magnat válasza Zlika (#10015) üzenetére


Magnat
veterán

Értem, de sztem nem így van ... a hardverek mindenféle jellemzőkkel bírnak, amikben megengedett bizonyos szórás...az egyik jobban melexik, a másik gyorsabb, a harmadik többet fogyaszt. A hivatalos 1 Ghz-et az 1ik éppen eléri, a másik elmenne 1.2-n is évekig ... Tegyük fel, h ami nem bírja az 1.05-öt, az selejtesnek van nyilvánítva, a többi efölött megy eladásra... aztán kiderül, h amik csak 1.05-öt bírnak, aok 1Ghz-n is hajlamosabbak a melegedésre, és bizonyos körülmények között hajlamosak kifagyni. Ami 1.2-t is elbír, az soha nem fog megfagyni, mert annyi benne a tartalék, h soha nem melexik kritikus szintre. Ehhez még hozzájön, h nyilván mind más körülmények között van használva.Nekem probléma a gyenge térerő, mert olyan helyen dolgozom, ahol a Telenornak gyenge a jele... kollegám Iphone 4-e picivel jobban bírja, de az is eldobálja a jelet időnként. Reklamáltam már a Telenornál is, állítólag vmit faragtak is a tornyon, de nem történt változás. Erre te joggal mondod, h akkor nem a készülék hibája, mert ahol te vagy, ott nem csinálja, de nekem is van olyan telefonom, ami meg a munkahelyemen is jó. Erre mi történik, az LG a sok panasz hatására farag a szoftveren, belövi úgy, h mondjuk az eddigi x hőmérséklet helyett x-5 foknál vegye vissza az órajelet, meg ad egy kicsivel több kakaót a gsm modulnak, amitől jobban merül az akksi, de nekem is lesz térerőm a melóhelyen ... ekkor te azt fogod mondani, h na ugye, h szoftveres hiba volt, mert megoldották programból. Pedig csak arról van szó, h nagyobb tűréssel illesztik a kódot a vashoz. A szó szoros értelemben vett szoftveres hiba sztm az lenne, ha minden tizedik telefonon egy pár bittel más lenne az OS, aztán ha ráfut a vezérlés, akkor kifagy a telefon, de ezt elég nehéz elképzelni :D

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.