Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53101) troller válasza spe88 (#53100) üzenetére


troller
senior tag

Van ennek a témának topikja (mármint a beágyazott videók letöltése weboldalakról) , lehet hogy ott több segítséget kaphatsz.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#53102) BiP válasza troller (#53101) üzenetére


BiP
nagyúr

PH-n mindenre IS van topik :)

(#53103) troller válasza BiP (#53102) üzenetére


troller
senior tag

Nem véletlenül járok ide lassan 20 éve. :K

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#53104) Vesa válasza BiP (#53102) üzenetére


Vesa
veterán

Óriási! :D

A tudomány a valóság költészete!

(#53105) mezis válasza ollie (#53099) üzenetére


mezis
nagyúr

Korábban nekem az oCam-al sikerült felvenni pár filmet a netflix-ről. Próbaidőszak volt és Tv-n néztük utólag. Eredmény: elég a családnak az a 70 másik csatornából az a pár db. amit néznek. Én meg TV nélkül is meg vagyok.

mezis

(#53106) zsoltip


zsoltip
őstag

Üdv Fórumtársak!

PDF24 Toolbox egyes elemeit/egyes alfunkcióit, miként lehtséges direkt mód megnyitni, a Toolbox elindítása nélkül?
Hivatkozással nem tudtam elérni eddig...

(#53107) tibbike01


tibbike01
őstag

Sziasztok,

Bitwarden-t kezdtem el használni jelszókezelőnek. Nagyon tetszik, csak egy bajom van vele, hogy az Edge extension folyton kijelentkezik, amikor zárolásra (windows + L) kerül a win. Hiába állítottam be a széf időkifutását "Soha"-ra. Tud erre valaki megoldást? Azt szeretném, hogy folyamatosan bejelentkezve legyek, folyamatosan dobja be a felhasználónév+jelszó párost a bejelentkezési ablakoknál. bármilyen esemény történik.

Ha nem Bitwarden, akkor melyik másik jelszókezelő lehet még jó?

[ Szerkesztve ]

(#53108) BitRider válasza tibbike01 (#53107) üzenetére


BitRider
aktív tag

Akkor a következő feladatod a normális böngésző kiválasztása lesz. Minden kérdésedre az összefoglalóban találod a választ.

[ Szerkesztve ]

(#53109) tibbike01 válasza BitRider (#53108) üzenetére


tibbike01
őstag

Választanék én normális böngészőt, de sajnos céges korlátozások miatt csak az Edge játszik. :U

Otthon és mobilon Chromeot használok.

(#53110) BitRider válasza tibbike01 (#53109) üzenetére


BitRider
aktív tag

Ó baszker. Akkor még a KeePassXC-vel tehetsz próbát.

Érdeked hozzáállás, hogy a böngésző nem mindegy, de hogy milyen kiegészítőt rak fel hozzá a jómunkás, az nincs megszabva. Biztonságtechchcccbrrrnika.

[ Szerkesztve ]

(#53111) efemm válasza zsoltip (#53106) üzenetére


efemm
tag

C:\Program Files\PDF24 könyvtárban rákattintasz a megfelelő exe-re.
Egyébként parancssorból is el tudod érni az egyes alkalmazások funkcióit.
https://creator.pdf24.org/manual/11/

(#53112) bluemirage válasza BitRider (#53110) üzenetére


bluemirage
őstag

Svájci multi, több országban jelen. Nálunk 100 User. Only Edge, ugyanúgy. Megjegyzem az MS felhős megoldásoknál (Onedrive, Sharepoint stb...) gyorsabb és stabilabb az Edge, mint a Chrome.
De abban igazad van, hogy a multi kultis IT-Security-ban semmi, de semmi logika vagy következetesség nincs. Van terület, ahol ágyúval lőnek verébre, máshol meg nem kiskaput hagynak nyitva, hanem inkább komplett 'kétszárnyas ajtót'. :) Ha meg megemlíted, akkor megmagyarázzák, hogy "Hajnalkám, Te ezt nem tudhatod"

Meliora sunt bono inimica

(#53113) troller válasza tibbike01 (#53107) üzenetére


troller
senior tag

Most kipróbáltam, engem nem léptet ki a bitwarden edge alatt se a win+L után, mint ahogy más böngészőnél se.
Valami el van nálad állítva, de így a távolból nehéz megmondani, hogy mi.
Persze lehet, hogy ott ülve se lenne 1×ű kideríteni.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#53114) cigam válasza tibbike01 (#53107) üzenetére


cigam
félisten

Van Jelszókezelők topik. Ez sima user error, és nem programra van szükséged. Valószínű hogy a Security -» Lock options -» On System Lock-ra van állítva.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#53115) BitRider válasza tibbike01 (#52776) üzenetére


BitRider
aktív tag

Csak így utólagosan... az 1.1.0 óta van rendesen dark mód a Double Commander-ben.

(#53116) tibbike01 válasza BitRider (#53115) üzenetére


tibbike01
őstag

Köszönöm ez jó hír! :R

(#53117) zsoltip válasza tibbike01 (#52776) üzenetére


zsoltip
őstag

Esetegleg próbáld ki a Q-Dir Commandert. Nekem bevált, már vagy 8 éve. :K

(#53118) wital


wital
tag

Sziasztok!
Milyen programmal lehet egyszerű reklámszöveget készíteni? Mi az ilyen programok összefoglaló neve, amiben a google már segít? Ilyen jellegű szövegre gondolok:

(#53119) Vesa válasza wital (#53118) üzenetére


Vesa
veterán

Grafikát kérdezed, vagy a szöveget?

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#53120) kovacs65 válasza wital (#53118) üzenetére


kovacs65
senior tag

Ennyit még a word is tud

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#53121) wital válasza Vesa (#53119) üzenetére


wital
tag

Csak a szöveg. A betűtípus ne a szokványos legyen, hanem mint pl. az első két feliratnál. A szöveg meg ne egyenes legyen

(#53122) ollie válasza wital (#53121) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bármilyen betűtípust tud használni a word, tőled függ, hogy milyen fontkészletet teszel fel a gépre. Amúgy meg szerintem ne készíts ilyen stílusú reklámszövegeket, logókat, már 20 éve elavultak.

[ Szerkesztve ]

***

(#53123) wital válasza kovacs65 (#53120) üzenetére


wital
tag

Talán félkörívbe lehet hajlítani a szöveget, de jó lenne valami egyedibb betűtípus.

(#53124) wital válasza ollie (#53122) üzenetére


wital
tag

Mi a mostani trend?

(#53125) makoss


makoss
addikt

Üdv!

A Splash Pro videólejátszó miben másabb a Splash 2.0-nál? :R
A 24 fps videók feljavítása 60 fps-re volt a cél, szerintem érezhetően jobb vele :K

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#53126) BiP válasza makoss (#53125) üzenetére


BiP
nagyúr

Én nagyon régen használtam a Splash Pro-t, és arra tényleg jó volt. Szépen oldotta meg ezt a feladatot, és más lejátszó nem nagyon tud(ott) ilyet.

(#53127) makoss válasza BiP (#53126) üzenetére


makoss
addikt

:R Van ami ettől jobb lejátszó ami 60 fps-re javít? youtube igen régi videók vannak róla, némelyik 8 éves :F

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#53128) BitRider válasza makoss (#53125) üzenetére


BitRider
aktív tag

Semmiben sem jobb a pro, a 2.0 sima az újabb, de már az is sok éve elavult. Nálam most a színállítás se jó már, de a 60 Hz-re simítás működik. Poresznál tök jó. :) Ennek ellenére nem egy jó lejátszó, mozifilmekhez én nem használnám, artifact-ol és csúnyább a képe, mint egy normálisan sync-es monitorra beállított MPC-HC + MadVR kombinációval (K-Lite Codec Pack Full ugyebár, ami ezt tudja).

BiP: Szerintem pont ezért nem foglalkoznak már vele, mert a sync-es monitoroknál már eleve nincs az a durva laggolás, mint a 60-asokon. Remélhetőleg ki is kopnak lassan, bár a 24 képkockát is elfelejthetnék végre, semmire sem elég az akciódúsabb jeleneteknél.

[ Szerkesztve ]

(#53129) makoss válasza BitRider (#53128) üzenetére


makoss
addikt

:R a MPC-HC + MadVR-t nálam sosem lehetett beállítani :(
Az SVP Player volna még jó, de az meg sajnos fizetős :(((

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#53130) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Sziasztok ,

Tudtok nekem olyan programot vagy megoldást ajánlani PC-re ,hogy ha esetleg újraindul a gép ,jelezze pontosan mi okozta?

(#53131) JóGéza válasza TechN7ne (#53130) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Szia!
Eseménynaplóban nincs nyoma?

(#53132) energomatt válasza wital (#53124) üzenetére


energomatt
senior tag

Pl. a karakter gyilkosság..

(#53133) BitRider válasza energomatt (#53132) üzenetére


BitRider
aktív tag

Meg a min dent külön író trend, mint ha sen ki se járt volna iskolába.

(#53134) zsoltip válasza zsoltip (#53106) üzenetére


zsoltip
őstag

Üdv Fórumtársak!
PDF24 Toolbox egyes elemeit/egyes alfunkcióit, miként lehtséges direkt mód megnyitni, a Toolbox elindítása nélkül?
Hivatkozással nem tudtam elérni eddig...

(#53135) BiP válasza zsoltip (#53134) üzenetére


BiP
nagyúr

(#53136) zsoltip válasza BiP (#53135) üzenetére


zsoltip
őstag

Nem működik. Böngészőt nyitnak.

(#53137) BiP válasza zsoltip (#53136) üzenetére


BiP
nagyúr

Én most csak ezért letöltöttem, feltelepítettem. Nálam a külön exék külön programokat nyitnak, nem böngészőt.

[ Szerkesztve ]

(#53138) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Tudnátok olyan ingyenes programot windows 11-re ami úgy működik mint annó az Opera böngészőben az "egérmozdulatok engedélyezése"? :R
Csak nekem az egész oprendszerre kellene, nem csak böngészőre.
Próbáltam beállítani a StrokesPlus progit, de csak windows 10-en hajlandó működni :(

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#53139) total90


total90
veterán

Sziasztok

Annó, amikor még a régi istenek éltek, amikor még a Windows XP menő volt, létezett egy szoftver “Where is it?” néven. Sajnos abba hagyták a fejlesztést… és nekem kellene egy jó alternatíva Macre.
Tulajdonképpen régen a DVD/CD-im és külsős HDD-im tartalmát lehetett a szoftverrel be olvasni és le menteni katalógusokba. Aztán ha kellett valami, gyorsan meg lehetett keresni, anélkül, hogy DVD/CD-t beraktam volna a gépbe, vagy épp a HDD-t csatlakoztattam volna a géphez.
Tudna valaki ilyet ajánlani?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#53140) cigam válasza total90 (#53139) üzenetére


cigam
félisten

[link]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#53141) zsoltip válasza BiP (#53137) üzenetére


zsoltip
őstag

Ez a része valid. A Toolbox-on belül, viszont számos lehetőség található.
Ezeket szeretném elérni egy kattal, nem az általad (is) linkelt program összetevőket, melyek egyike a nevezett Toolbox is.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.