Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53051) Paxker315 válasza BitRider (#52267) üzenetére


Paxker315
addikt

Ennek pontosan mi is a menete? Mert elvileg olvasható pdf file-t tettem be a konverterbe (előtte OCR PDF-re konvertáltam), aztán azt próbáltam word docx-re áttenni, de. Vagy egy össze-vissza tördelt értelmetlen szöveget dobott ki (text only), vagy képként kezelte a pdf oldalait, így persze az editálás bukta.

Simán a pdf file-t kellene konvertálnom docx-be, mert elég sok helyen és sok mindent kellene javítani, de így kaptam meg a dolgot :) :) :R koszonom szépen bármi észrevételt

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#53052) Cs1csó válasza Paxker315 (#53051) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az OCR minősége is számít. OCR előtt egy PDF csak egy "kép" OCR után lesz szöveg, persze hogy mennyire pontos a karakterfelismerés az egy kérdés a másik pedig hogy milyen a tördelés.

(#53053) BiP válasza Paxker315 (#53051) üzenetére


BiP
nagyúr

1. Neten rákeresel, hogy pdf to word (vagy pdf to docx) online converter.
Ezek OCR alapúak általában. Sajnos a legtöbb angol karakterkészlettel, közepes minőségű felismeréssel, szóval jó eséllyel nem lesz az igazi.
2. Adobe Acrobat tud Wordbe exportálni.
3. OCR programmal (pl.Abbyy Finereader) szöveggé alakítod. Ez a legtutibb, tud magyarul, és a tördelés is jó szokott lenni. (Legalábbis kinézetre).

(#53054) BitRider válasza Paxker315 (#53051) üzenetére


BitRider
aktív tag

A profibb OCR-ek közül is kevés az, ami a magyar nyelvvel jól bánik. Az biztos, hogy az egyik legjobb az ABBYY FineReader, de az fizetős/virágbolti. Ha angol a szöveg, arra lesz talán normális ingyenes is (most nem tudok példát).

(#53055) Paxker315 válasza BitRider (#53054) üzenetére


Paxker315
addikt

#53054 BitRider #53053 BiP #53052 Cs1csó
:R
Köszönöm. Meglátom, nagyontré esetben kénytelen leszek gépelni, amivel semmi gond nem lenne, ha saját dologról lenne szó, de ez most másnak megy :D

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#53056) zsoltip


zsoltip
őstag

Üdv Fórumtársak!
Adott egy weboldal, nevezetesen ez: https://suchen.mobile.de/ és értendő ez alatt bármely aloldal is.

Chrome: Nem mindig tölt be, sőt legtöbbször nem. Ilyenkor "Http/1.1 Service Unavailable" hibát dob.
Firefox, Edge: tökéletesen betölt.

Privát mód, Normál mód, reklámszűrő ON/OFF, cookie tiltása/engedélezése, ... minden mindegy neki, ugyanez az eredmény.
Mi lehet az oka és mi a megoldása?

[ Szerkesztve ]

(#53057) cigam válasza zsoltip (#53056) üzenetére


cigam
félisten

Ezt miért ide írod? Ott az otthoni hálózatok vagy a Chrome topikja.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#53058) Paxker315 válasza BitRider (#53054) üzenetére


Paxker315
addikt

Nos, Adobe Acrobat reader mellett megoldódott :R

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#53059) Fire/SOUL/CD válasza Doky586 (#53050) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nincs ilyen (CRT WINPE10/11 minden herélve, parancssorral kb. 293 MB)
Linux természetesen van (igen UEFI/NVME meg egyéb)...

Winpe-be (ez kb. 500MB és lát mindent(most nem néztem a legújabbat)), az ez https://www.ubackup.com/pe-builder.html

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#53060) Bandib0y


Bandib0y
csendes tag

Sziasztok,

Létezik megoldás arra, hogy valamelyik ismerősünk facebook oldalát le tudjuk menteni, ami később offline módban hasonlóan rendezetten megtekinthető marad? Tehát azokra a tartalmakra gondolok, amik megjelennek, amikor felkeresed az oldalát (képek, bejegyzések, ezek alatti hozzászólások, stb.), egészen a profilja létrehozásáig visszamenőleg.

A hagyományos módszert próbáltam, ismerős oldalát megnyitva kb 20 percig görgettem, mire sikerült eljutni a végére, majd weboldal mentése. Egészen nagy adatmennyiséget mentett (közel 50Mb), de nem sikerült böngészőben offline visszanyitni értelmes formában.

A kérdésemben nincs semmilyen hátsó szándék, a közös emlékek miatt szeretném menteni az oldalt, mert hamarosan mindketten takarítani fogunk (hosszú párkapcsolat vége).

Köszönöm!

(#53061) BiP válasza Bandib0y (#53060) üzenetére


BiP
nagyúr

Asszem saját profilt le lehet menteni a beállítások között.
Másét nem tudom, nem vagyok FB mágus.

(#53062) bpmcwap


bpmcwap
senior tag

Elnézést a hülye kérdésért, de kb 10 éve nem programoztam weboldalt offline... Az létezik, hogy nincs 2024-ben ingyenes offline weboldalszerkesztő? Olyanra gondolok mint annak idején a KOMPOZER volt, vagy még régebben az MS saját weboldal szerkesztje -a nevére elnézést nem emlékszem... Most kellene valami, mert az edit pad és társai kevés... :(
A topik címénél maradva, melyik program, amivel offline tudok weboldalt szerkeszteni vizuálisan ingyen? Mondjuk fizetőst se nagyon találtam, de egyszeri használatra nem is nagyon érné meg.

Túrista vagyok

(#53063) dqdb válasza bpmcwap (#53062) üzenetére


dqdb
nagyúr

[link]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#53064) bpmcwap válasza dqdb (#53063) üzenetére


bpmcwap
senior tag

Most nagyon elszégyeltem magam! :W Elnézést, hogy nem jutott eszembe keresni a topikban! :R :R :R
Köszönöm a segítséget!

Túrista vagyok

(#53065) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Tudnátok programot a következőre(?) :
Van külső HDD-m amin csak (sok) Film és sorozat van és azt kellene "listázni" és nyomtatni (hogy tudjam milyen film és verzió van meg)

Valami olyasmi lenne a legjobb ami beolvassa a HDD / könyvtár tartalmát és listázná, dokumentálná. Valahogy az ilyen x órás egyesével írás, mentés, stb.. dolgot így el hagynám 2024-be :) :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#53066) BiP válasza MaxxDamage (#53065) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha 1 mappában van minden, ami kell, akkor a legegyszerübb a command promptban a dir /b
Akkor csak a file/mappalistát írja ki, semmi méret, dátum, egyéb sallang.
Ezt adott file-ba is irányíthatod.
Pl. dir /b >lista.txt

(#53067) BigBadPlaYeR


BigBadPlaYeR
senior tag

Sziasztok!
Valami clipboard manager-szerű programot keresek, amibe előre betáplálhatok szövegsablonokat és opciókat, és csak be kell jelölni, hogy melyik opciókat illessze be.

Tehát pl.:
{Szövegtörzs1}Kedves...
{opcionális szöveg1}
{opcionális szöveg2}
{opcionális szöveg3}
{Szövegtörzs2}Üdvözlettel...

A szövegtörzsek fixek, az opciók pedig kiválaszthatóak. A kívánt sorrendben összefűzi és vágólapról beilleszti az outlook/word-be. Valahol, valaha láttam ilyet, de nem jut eszembe a neve...

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#53068) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

egyszerű képernyő megosztásra melyik ingyenes program a legmegfelelőbb/legegyszerűbb/kisebb, amit a másik fél is egyszerűen fel tud telepíteni?
Csak annyi kellene hogy egy pl. tervrajzon lehessen beszélgetni távolról, egér kurzort átvéve/átadva mutogatni, esetleg belerajzolni. De csak mutogatás is elég lenne.

Köszi

free your mind

(#53069) ollie válasza Jazz (#53068) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Teams-szel tudsz ilyet.

***

(#53070) MaxxDamage válasza BiP (#53066) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sajnos nem egy mappában van minden.
Sok almappa is van.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#53071) genndy válasza MaxxDamage (#53070) üzenetére


genndy
addikt

Csak a fájlnevek minden almappából:
DIR /B /S > lista.txt

Csak a könyvtárnevek minden almappából:
DIR /B /S /A:D > lista.txt

Ha csak a fájl/könyvtárnevek kellenek útvonal nélkül az is megoldható, csak kicsit bonyolultabb

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#53072) Fire/SOUL/CD válasza MaxxDamage (#53070) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A topik összefoglalóba érdemes néha benézni, mert lehet, hogy van benne megfelelő szoftver... :B Pl.: Snap2HTML

Természetesen ha esetleg olyan listázóra gondolsz, ami ki tudja azt is listázni, hogy pl. milyen kodek, lejátszási idő, képkockasebesség stb stb, az már más kategória.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#53073) MaxxDamage válasza genndy (#53071) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi, megnézem majd ezt! :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#53074) MaxxDamage válasza Fire/SOUL/CD (#53072) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igazad van, nem is gondoltam, hogy bármi lenne ezzel kapcsolatban ott látod. :B :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#53075) genndy válasza Fire/SOUL/CD (#53072) üzenetére


genndy
addikt

Erre én is gondoltam, mert ezt én is szeretem meg használom, csak ezzel ugyanolyan mappaszerkezetet kap mint az eredeti, csak HTML-ben. Ha csak valami egyszerű listára gondol a fájlnevekből/mappákból, akkor arra talán a batch a legegyszerűbb.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#53076) Fire/SOUL/CD válasza genndy (#53075) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"Ha csak valami egyszerű listára gondol a fájlnevekből/mappákból, akkor arra talán a batch a legegyszerűbb."
Persze, ebben egyetértünk, csak van aki jobban szeret GUI-n kattintgatva "mókolni"...
Amúgy Én ha kicsit "pofásabb" TXT-t listát küldenék valakinek, akkor ezt a kis progit szoktam használni (Magyarul nem tud, Portable, Free és korrekt kis progi):
Stefan Trost Media - FilelistCreator

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#53077) MaxxDamage válasza Fire/SOUL/CD (#53076) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ez a FilelistCreator még jobb! Köszi! :R
/ezt kéne betenni Összefoglalóba/ :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#53078) betyarr


betyarr
veterán

üdv!

szerintetek ez mennyire hatékony a pc-n lévő zenék (sok) felismerésében ÉS címkézésében? sajna, régről vannak olyan mp3 zenéim, amik totál katyvasz elnevezést kaptak (persze nem általam). illetve nem is tudnám megmondani magamtól biztosra az előadók vagy zeneszámok címeit.

erről van szó: [link]

nyilván nem 1-2 zeneszámra gondolok,hanem tömeges megoldásra. egyesével nem szeretnék nekiállni.

(#53079) sztanozs válasza MaxxDamage (#53070) üzenetére


sztanozs
veterán

--- nem ide, vagy igazabol ide, de nem erre, mindegy is ---

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#53080) Vladek83


Vladek83
tag

Sziasztok,

kipróbáltam az Abbyy Finereader-t.
Kérdésem lenne, hogy lehet egy ablakban több PDF dokumentumot megjeleníteni, mint a Foxit Reader-ben.

Üdv,

(#53081) BitRider válasza betyarr (#53078) üzenetére


BitRider
aktív tag

Ezt mi nem fogjuk tudni neked megjósolni, sokmindentől függ (genre, minőség, tag-szolgáltató stb.). Ha nem válik be, akkor van még 2 népszerű alternatívája. De mivel nincs idegem még ahhoz sem, hogy az elvárásokat összegyűjtsem, nem teszteltem ezeket, így nincs leírásuk, ezáltal pedig összehasonlítási alapom sincs arra vonatkozóan, hogy kifejezettem egyet ajánljak közülük.

[ Szerkesztve ]

(#53082) energomatt


energomatt
senior tag

Ha valaki a gyakorlatban megoldotta már, hogy a Foobar 2000 átvegye a TIDAL lejátszást, kérem jelezze!

(#53083) BitRider válasza energomatt (#53082) üzenetére


BitRider
aktív tag

Ültesd át a gyakorlatba! :)

De simán változtathattak annyit az oldalon, hogy ne menjen, nem csodálkoznék.

[ Szerkesztve ]

(#53084) atoszmester válasza Fire/SOUL/CD (#53076) üzenetére


atoszmester
tag

Ez egy nagyon tuti program, igazi hiánypótló. Szerencsére Zityi Mester lefordította nekünk, így a mai naptól magyarul is elérhető.

(#53085) energomatt válasza BitRider (#53083) üzenetére


energomatt
senior tag

Még jó, hogy aláhúztam.....

(#53086) BitRider válasza energomatt (#53085) üzenetére


BitRider
aktív tag

Teljesen mindegy, hogy mit húzol alá, mert kis esély van arra, hogy ilyen módon bukkanj a megoldásra. Ki kell próbálni a létező leírásokat.

[ Szerkesztve ]

(#53087) cigam válasza energomatt (#53082) üzenetére


cigam
félisten

És ezt miért nem a Foobar topikjában kérdezed?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#53088) detroitrw


detroitrw
addikt

Sziasztok :)

Van olyan progi amivel alkalmazasonkent lehetne kapcsolgatni a kijelzon a hdr funkciot?
Idonkent a hdr-tol neha vibral a kijelzo valami aktivalja majd deaktivalja. :F

Lehet driver problema mert idonkent jo majd egy ido elteltevel meg rossz :N
Nem tudtam rajonni, hogy mi okozhatja, a vga driverre gondoltam (nvidia)

Elore is koszi a helpet :R

(#53089) BitRider válasza detroitrw (#53088) üzenetére


BitRider
aktív tag

A normális monitorokon van Smart HDR funkció, ami eleve csak akkor kapcsolja át HDR-be a kijelzést, ha ilyen tartalmat nézel. Ellenben a Windows-ban érdemes inkább kikapcsolni magát a HDR-t (Képernyőbeállítások közepe), mert esetleg a szemed süti szét fölöslegesen és nincs is igazából előnye. Ez nem kell a HDR-videók lejátszásához sem. Az egyéb programok pedig eleve nem HDR-ben fognak elindulni, csak a játékok, ha kifejezetten arra állítod.

Ezen felül nyilván érdemes VGA drivert frissíteni, és esetleg normális lejátszóprogramot használni. Ha jó minőségű lejátszást szeretnél elérni, akkor használd a K-Lite Codec Pack Full telepítőt, ami végigvezet az itt azóta is fejlesztett MPC-HC telepítésén és a MadVR beállításán! Ha kicsit is normálisabb procid van, ez adja a legélesebb képet. Ha HDR tartalmat nézel, akkor ideális esetben a monitorod automata átvált rá.

Később az újabb K-Lite telepítőket egy gombbal le tudod futtatni, hogy minden komponenst frissítsen. Ez erre való, hogy beállítsa szépen az MPC-HC-t, nem mindenféle codec telepítésére – csak mielőtt belemennénk a hiedelmekbe, mint már párszor volt erre itt példa.

[ Szerkesztve ]

(#53090) BitRider válasza BitRider (#53089) üzenetére


BitRider
aktív tag

Még egy javaslat: ha az eszközkezelőben sima plug and play monitor jelenik meg, akkor érdemes rákeresni a [ monitor típusa + support ] kulcsszavakra, hogy letöltsd a driverét. A ZIP-et kitömörítve próbálj ráfrissíteni eszközkezelőből a monitor driverére! Újraindítás után plug and play helyett a pontos típust kell látnod. Ez a szín- és egyéb kezelésben sokszor segít; a mellékelt színprofilt is be tudod állítani próbaképp, néha sokat dob. Ha újabb firmware is van hozzá, még jobb. A VGA-frissítés meg alap.

[ Szerkesztve ]

(#53091) detroitrw válasza BitRider (#53090) üzenetére


detroitrw
addikt

Koszi az infokat, TV-rol van szo
A filmek lejatszasakor persze atvalt hdr-re, de jatekoknal csak akkor jelenik meg az opcio ha a windows-ba bekapcsolom, ellenkezo esetbe ugy erzekeli a jatek mintha nem lenne a kijelzo hdr -es :(((

Szerintem a vga driver frissiteskor bolondul meg a hdr funkcio

[ Szerkesztve ]

(#53092) ollie válasza detroitrw (#53088) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Windowsba beépítve van, hogy játékonként állíthatod a HDR-t (már ha az auto HDR-ről van szó).
A Windows settings, HDR beállításainál nézz körül, most más gépen vagyok, nem tudom megnézni a pontos helyét.ű

Ehhez amúgy a HDR-nek állandóan be kell lennie kapcsolva a Windowsban, de mint fentebb írtam, játékonként állítható, hogy a játék maga használja e az auto HDR-t.
Ja, és a Windows, beépített, saját HDR funkciójáról van szó, ha az Nvidiáét használod, azt még nem próbáltam (lehet, hogy az kavart be, hogy az új Nvidia driverrel a driver is a asját auto HDR-ét használja?).

[ Szerkesztve ]

***

(#53093) spe88


spe88
senior tag

Adott egy weboldal, amibe be van ágyazva egy vimeo-n lévő video. Mivel tudnám ezt letölteni?
Amiket próbáltam:
szoftver: 4K Video Downloader+ , HTTrack, WebCopy
Chrome-plugin: Video Downloader Professional, 4saved, Video DownloadHelper, Video Downloader Plus

Sajnos az sem működik, hogy a fejlesztői környezetből kiveszem a linket és letöltetem egy "böngészőn kívüli" szoftverrel (pl.: 4K Video Downloader+), mert magát a linkelt videót csak azon az oldalon lehet megnyitni, ahová be van ágyazva, mert privátra állították a Vimeón.

Valakinek van tippje?
HTTrack, WebCopy jó lehet, de a konfigurulásába beletörik a bicskám. Konkrétan hiába adom meg a belépési adatokat, akkor sem hajlandó túllépni a bejelentkezési oldalon, még sütikkel sem.

Köszi

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#53094) efemm válasza spe88 (#53093) üzenetére


efemm
tag

yt-dlp?
.\yt-dlp.exe -f mp4 ...url...
Úgy emlékszem, hogy töltöttem már le vimeo-ról cuccot vele.

(#53095) detroitrw válasza ollie (#53092) üzenetére


detroitrw
addikt

Koszi, majd ranezek
:K :R

(#53096) spe88 válasza efemm (#53094) üzenetére


spe88
senior tag

az a baj, hogy nem vimeorol kell, ahogy írtam is. Pontosabban nem közvetlenül vimeorol. A vimeo tárolja az adatot, de onnan nem nyitható meg. Tehát hiába van egy vimeos linkem, azt sem a böngésző nem nyitja meg, sem ezek a szoftverek értelemszerűen. Nem véletlen pakolják bele ezeket a védelmeket az ilyen weboldalak. Szívjak vele minél többet. :D

Most már ott tartok, hogy fogom aztán felveszem a laptop képét, meg hangját telefonnal. :D A tartalom számít nekem most, nem a minőség, de sehogy nem tudom lehúzni. Elképesztő amúgy. Azt hittem egyszerűbb lesz. :)

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#53097) BiP válasza spe88 (#53096) üzenetére


BiP
nagyúr

Most már ott tartok, hogy fogom aztán felveszem a laptop képét, meg hangját telefonnal.
Akkor már lehet, hogy valamilyen desktop recording cuccal jobban jársz.
Amúgy a konkrét link segítségével lehet, hogy specifikusabb ötleteket, próbálkozásokat is kapnál, mert így csak vaktában lövöldözés lehet.

(#53098) BitRider válasza spe88 (#53093) üzenetére


BitRider
aktív tag

Jó, akkor leírom én: privátra állított videót sehogy, max fel tudod venni, pl. ezzel: vokoscreenNG

[ Szerkesztve ]

(#53099) ollie válasza spe88 (#53096) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Komoly védelmek vannak ám a másolás kivédésére, pl. streaming szolgáltatónál (Netflix és társai) még a képernyő felvétele sem működik, egy külső eszközt kell hozzá használni, hogy fel lehessen venni a képernyőt.

***

(#53100) spe88 válasza BitRider (#53098) üzenetére


spe88
senior tag

Köszi! Ahogy haladt előre az idő, sejtettem, hogy ez már nem egy egyszerű mutatvány. Pedig annak gondoltam az elején. :)
Köszi mindenkinek. vokoscreenNG-et meg kipróbálom, amint hazaértem.

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.