Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) deter válasza Fire/SOUL/CD (#201) üzenetére


deter
aktív tag

Comodo Time Machine nálam alapvető program. Sőt SZVSZ Comodo legértékesebb/hasznosabb alkalmazása. Elég sok gépet szervizelek pro bono alapon, így ahova tehetem felteszem. Persze úgy, hogy avatatlan szem számára láthatatlan maradjon. Egy igen nagy hibája van, mégpedig hogy RAID-0 nem támogatja. Viszont, ha valaki tudna hasonló programot ami viszont igen akár fizetős változat és megosztaná a nevét, nagyon megköszönném.

(#452) deter válasza deter (#450) üzenetére


deter
aktív tag

Sajnos korai öröm volt. Továbbra is szaggatást eredményez bizonyos játékoknál ezen védelmi megoldás használata. Illetve, inaktív "game mode" mellett sem kérdezi meg, hogy hozzon-e létre szabályokat. Valamint a hálózati eseményeknél (Network activity) nem látszik egyszerűen az adott program. Sajnálatosan játékosoknak ez a védelmi csomag abszolút nem ajánlott...

(Elnézést egymást utáni hozzászóláskorét!)

[ Szerkesztve ]

(#453) TFSi válasza Stomil (#448) üzenetére


TFSi
őstag

Legális és öröklicenszes a Ashampoo Winoptimizer 6.6-os is, ami a teljes verzió, ez a 2010 Advanced a butított.. Egyébként meg nem sok köze van a vírusirtókhoz... :(((

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#454) moonguru válasza sznorbi2 (#376) üzenetére


moonguru
őstag

VIPRE has determined that the site

you are trying to visit contains potentially harmful or objectionable content.

Monitor Guru!

(#455) #27441408 válasza idegen lény (#430) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nekem sose törölt semmitse amit nem kéne. Pedig régóta és rendszeresen van, hogy napi szinten használom.

(#456) #27441408 válasza idegen lény (#449) üzenetére


#27441408
törölt tag

Szerintem tedd fel inkább a nod-ot 30 naponta a demo-t újra rakhatod , ami teljesértékű szoftver és akkor van 1 normális(abb) vírusírtód.

(#457) Szellem. válasza deter (#452) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Nekem egyáltalán nem tetszett a Bullguard IS!
Fogta a rendszert rendesen! Pedig erőgépem van!

(#458) Fire/SOUL/CD válasza deter (#451) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hát a CTM raides dolgát a saját bőrömön tapasztaltam annó, megértem a fontos adataimat "összeszedni" a raid tömbökről(Szerencse a szerencsétlenségbenm hogy mirror üzemmódra volt konfigolva, így ami sérült az egyik hdd-n, azt a másikon megtaláltam és fordítva.)

CTM-hez hasonlót nem tudok, de a Returnil-t megnézheted(raid 0 és 1 támogatott), hátha beválik és van ingyenes változata is, Én is azt használom... [link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#459) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#457) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Szabadulj meg attól a deszkától, mert az Asus integrált vga-s deszkái a bimbiacél kategóriába tartoznak(tapasztalatból mondom), hiába van mellette erős hardver, szerintem az okozza Nálad azt a jelenséget, -amiről gyakran írsz-, hogy xy kergető nagyon csúnyán fogja a géped(holott nem szabadna)...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#460) Brekecs válasza Szellem. (#457) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Nem tudom neked miért fogta a géped, én is használtam egy jó pár napig olyan nagy fokú lassulást nem vettem észre, mondjuk a Norton Internet security 2011-től jobban fogja a rendszert az tuti ! A tűzfala szinte mindent blokkolt elsőre !

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#461) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#459) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Nagyon jó az a deszka, semmi köze hozzá. Főleg, minek után nem használom az integrált VGA-t.
A másik, ha észreveszem a lassulást, akkor észreveszem. Persze, van akinek nem számít, nekem igen!
Ettől független, már nem csak én írtam, hogy a Bullguard fogja a bootot. Kaspersky is fogja a gépet. Nem erősen, de észrevehető. Az sem az én gépem hibája, hanem egyszerűen így van megírva a program. Van aki észreveszei, van aki nem.

(#460) Brekecs: Akkor fogja, ott a válasz nálad.

[ Szerkesztve ]

(#462) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#458) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Viszont, jelen esetben a TrustPort nagyon bevállt! A 2 vírskereső mudul ellenére, abszolút nem fogja a gépet! Az első 2 reboot után szárnyal a gép. Mind induláskor, mind használatkor.

Nálam, eddig semmi panasz, pedig 4 napja nyüstölöm. Fent volt a sima AV, és most a Total Protection, de a sima AV-sem adott kevesebb védelmet! Az is azonnal ugrott a vírusokra, stb.
Nálad sem volt vele gond?

(#463) HZoli87


HZoli87
veterán

(#464) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#462) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nálam is ugyanaz a szitu, mint Nálad: 2 restart és szinte észrevétlen a TrustPort, "kellemes" program.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#465) F34R válasza Szellem. (#462) üzenetére


F34R
nagyúr

Most Trustportban melyik kettő van benne ?

(#466) Fire/SOUL/CD válasza F34R (#465) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

BitDefender és AVG

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#467) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#464) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Nagyon kellemes és természetesen jól véd.
Tetszik nagyon eddig. Használod még, vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#468) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#467) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem, nem használom, anno kihasználtam a trial időszakot és jól bevált a TrustPort. Megváltam a Panda-tól is, Eset-től is, a legkisebb konfigom sem támogatja már az XP-t, úgy hogy Avira Free és Comodo fal sincs már, 3 Pure és egy KIS van a gépeken, úgy hogy már egy jó ideje "full" Kaspersky user lettem.

Ttermészetesen (ha időm engedi), kergetők újabb változatait szívesen megnézem, tesztelem (nem kártevő tesztelés), mert szeretek naprakész lenni egy adott alkalmazásból, hülyén nézne ki/égő lenne, ha egy ügyfélnél nem tudnék beállítani egy adott védelmi alkalmazást...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#469) Pano válasza Fire/SOUL/CD (#459) üzenetére


Pano
addikt

Ebben van némi igazság. Amikor tavaly év vége felé cseréltem gépet, első körben én is Asus lapot választottam (integrált VGA-s). 1 hét múlva inkább cseréltem egy normálisabb gigabyte-ra. Hát, bőven volt különbség, pedig "csak" a lapot cseréltem le.

(#470) Szellem. válasza Pano (#469) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Nem minden esetben. Nem a lapom védem, de semmi baj vele.
Egyszerűen van egy két nem lightweight av. Csak valakinek feltünik, valakinek nem.

(#471) #41133696


#41133696
törölt tag

Az én deszkáim is ASUS-ok, az egyikben van integrált VGA- de az egyáltalán nem lassítja a keresést :)

(#472) F34R


F34R
nagyúr

Persze ez baromság ez a hír járja az Asus lapokról , valaki a Gigabytet gyűlöli, én az MSI-t nem komálom (pedig olyan deszkám van ). A fölső kategóriás lapoknál meg szinte mindegy nem igen fog selejt lenni egy 50k lapka.

(#473) McKane


McKane
senior tag

nemhivatalosan,de szépen emelkedik,ami a verziószámot illeti:

A weboldalon még csak a 7.1.47.-es van kint.
:C

(#474) Szellem. válasza McKane (#473) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Frankó, csak a GUI-t cserélnék már le, mert szörnyű.
Tisztelem az iránta érzett hűséged, és ez nagyon ritkaság, de jó lenne ha már végre megújjitanájuk a programot.

[ Szerkesztve ]

(#475) McKane válasza Szellem. (#474) üzenetére


McKane
senior tag

én már megszoktam. jobb mint a régi kékes színű. :U

(#476) Szellem. válasza McKane (#475) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Igértek valami nagyobb volumenű változást a VB táján?

(#477) BigManus


BigManus
addikt

Ha valakit érdekel, újra van egy egy éves ESET licenc.
4000 Ft.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#478) TFSi


TFSi
őstag

Na itt vajon mit k*rhattak el? Kicsit vicces ez a szöveg "többször is meghibásodott a tűzfal"... Egyébként vagyok, hogy a közeljövőben melyik felsőoktatási centrum dobja be hasonlóan a törölközőt a nemtörődömség miatt...

Egyébként nem kellene ilyen esetek elkerülése végett mirror-szervert működtetni?

[link]

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#479) Fire/SOUL/CD válasza F34R (#472) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"Persze ez baromság ez a hír járja az Asus lapokról "
Évente hány gépet is pakolsz is össze? Nekem az átlagom, kb hogy az év minden egyes napjára jut egy gép és ezt az előző évezred óta űzöm...
No, ha megközelíted ezt a számot, majd akkor jelentheted ki, hogy mi baromság, meg mi nem. Mióta "világ a világ" mindig is voltak olyan hardverek, amelyek bizonyos sorozatait, típusait, variációit egyszerűen kerülni kell.

"A fölső kategóriás lapoknál meg szinte mindegy nem igen fog selejt lenni egy 50k lapka."
No, hát akkor tapasztalatod egyenlő a nullával... :W

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#480) F34R válasza Fire/SOUL/CD (#479) üzenetére


F34R
nagyúr

Azért mert nagy ritkán valaki ki fog egy olyat , gigabyte lapoknál is van ám móka és kacagás , sőt ha azt nézzük most akkor ne is bízzunk egy gyártóban sem. Mindenki gányolja az Asust közbe pedig ROG-al is elég sikeresek lettek a Formula lapjaik is faszák, ugyanez a médialejátszókkal és a laptoppal is. Most azért mert te vagy más azt mondja , nem az fogja befolyásolni mit is vegyek. Csodállom még DFI-t , és Asrock-t nem fikázzák.

csak hogy neked is igazad legyen p4p8 elég régi széria ott kakilt be a hangkari , az integrált VGA-t meg kerülöm , inkább választok mást , HTPC-be olcsó netezős gépre viszont ezek a jók. De mivel ilyet nem vettem/ritkán találkoztam velük nem mondok véleményt.

Amúgy meg F*U :W

[ Szerkesztve ]

(#481) attiati


attiati
veterán

erről megint hogy lehetne kideríteni, hogy vírusos e?
VT szerint 22 találat a 42-ből.

jelszó: infected

(#482) HZoli87


HZoli87
veterán

TFSi

Új Kaspersky hír: készül az "E" patch a 2011 CF2-es verziókhoz, jelenleg a tesztelés folyik, íme a változások.

~ Firefox 4 support: AntiBanner, WebToolBar, Virtual Keyboard plugins

(#483) McKane válasza attiati (#481) üzenetére


McKane
senior tag

eldobtam VB-nek,majd megmondják mi is ez.. :))

de szerintem tényleg károkozó,hiszen ahogy írtad 22 biztonsági program azonosította. annyian azért meg csak nem tévednek. :D

[ Szerkesztve ]

(#484) joci761 válasza attiati (#481) üzenetére


joci761
tag

F-Secure szerint igen: Trojan.Generic.KDV.147112
Amúgy nagyon sok téma vírusos....Főleg ha bizonytalan a forrása

[ Szerkesztve ]

Comodo forever

(#485) dnsi válasza joci761 (#484) üzenetére


dnsi
aktív tag

BullGuard szerint is az:Trojan.Generic.KDV.147112 :DD
Bitdefender miatt lehet azonos.

(#486) attiati


attiati
veterán

Köszi, akkor nem vállalom be.

Ezek amúgy is egyedi gyártású scriptek, pláne ha még abból kering valami tört verzió :)

(#487) attiati


attiati
veterán

20 megásnál nagyobb cuccot hova tudok feltölteni ellenőrzésre? (26mb)

(#488) TFSi válasza HZoli87 (#482) üzenetére


TFSi
őstag

Köszi :R

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#489) HZoli87


HZoli87
veterán

(#491) attiati válasza attiati (#487) üzenetére


attiati
veterán

erre bármi ötlet?

(#492) Kácsa válasza attiati (#491) üzenetére


Kácsa
aktív tag

Esetleg ez : data.hu

ZoLee

(#493) attiati válasza Kácsa (#492) üzenetére


attiati
veterán

:))

(#494) ErosenZold válasza HZoli87 (#489) üzenetére


ErosenZold
senior tag

A Trend Micro ról mik a vélemények?

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#495) Kácsa válasza attiati (#493) üzenetére


Kácsa
aktív tag

;] Nem volt tiszta a kérdés .
De ha erre gondoltál : Virustotal-20MB.
Nem próbáltam,hogy működik-e.20 MB darabokban lehet feltölteni.

[ Szerkesztve ]

ZoLee

(#496) ErosenZold válasza ErosenZold (#494) üzenetére


ErosenZold
senior tag

Csak azért kérdezem, mert most van egy trükk amivel 1 éves ingyenes licencet lehet szerezni, csak kínaiul kell telepíteni de aztán 2 betű átírásával angol lesz

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#497) HZoli87 válasza ErosenZold (#494) üzenetére


HZoli87
veterán

Nem sokan használják innen a fórumról, több jobb program is van, akár ingyenes is. Feltelepíted, ha tetszik akkor használod, ha nem akkor pedig törlöd.

(#498) attiati válasza Kácsa (#495) üzenetére


attiati
veterán

Igenigen, ez az, de egy 26MB-os exe fájlom van ellenőrzésre.

(#499) Kácsa válasza attiati (#498) üzenetére


Kácsa
aktív tag

Akkor sajna passz,van egy másik oldal,a virscan.org,de ott is 20MB a limit.

ZoLee

(#500) olivera88 válasza attiati (#498) üzenetére


olivera88
veterán

Esetleg probáld meg az Avirának elküldeni emailbe. Tömöritsd valamilyen formátumba és védd le jelszóval"infected". [link] Itt található az email cím.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.