Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40052) beloadjoker válasza N0zer0 (#40045) üzenetére


beloadjoker
őstag

Köszi!

Persze, van rájuk alternatíva csak így negyed annyit kéne gépelni telón illetve tableten..
Arch számomra ismeretlen terep de meg fogom próbálni, köszi a tippeket, akkor egy arch + frankenwm lesz próbálva ha felmegy frankenwm telepítéséhez egyébként hol találok infókat? mert feldobom lxdevel aztán feldobnám akkor a frankenwmet beállítanám alapértelmezettnek és annyi lenne :) /amúgy pl cobaltstrike, 3vilTwinAttacker, stb stb akkor van olyan program ami külön ablakot nyit futás közben ott dobja az infókat stb... ezt mind letesztelem majd hogy mennek e, bár most ahogy nézegetem elég fura ez a frankenwm, de nem gond kipróbálom valamikor, persze amiket ezek csinálnak mind lehet parancssorból csak az 3szor 4szer annyi idő vagy több mire beírogatom, ezt csináltam egy darabig gui nélkül de azért az kemény ilyen kis eszközön

egyébként frankenwmet debianra nem lehet feltolni? Ha igen donátok egy linket a telepítéshez?

ubyegon2

Talán írok, de ez szerintem nem érdekelne túl sok embert meg ez egyáltalán nem egy nehéz vagy tudást igénylő dolog egyébként :)

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.