Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20361) cocka válasza ACE- (#20360) üzenetére


cocka
veterán

Nehéz információk nélkül gondolkodni. Matematikáról sem lehet úgy gondolkodni, hogy nem tudsz az elméletről semmit.

De tudod mit.. van egy jó tippem! (ha tudsz, akkor rossz volt a példa)

Írj egy arab mondatot a saját kútfődből úgy, hogy nem tudsz arabul. Google fordító használata nyilván nem ér.

Én is mondhatnám, hogy vannak nagyon jó arab nyelvleckék a neten, miért nem tanulsz meg arabul? De korántsem biztos, hogy elég az egy saját összetett mondathoz. Vagy legalábbis ahhoz, hogy értsd, hogyan működik a nyelv.

A tanulás így nem igazán megy. Az elején muszáj, hogy valaki segítsen. Olyan nincs, hogy olvasgatok és akkor majd megtippelem, hogy szerintem melyik hitelkártya éri meg nekem. Aztán kiderül, hogy mégse. Főleg, hogy tétje van.

És szerintem pénzügyi KULTÚRÁról csak akkor lehet beszélni, ha az emberek jelentős részének már van kellő pénzügyi alaptudása ahhoz, hogy ilyen kérdésekben objektíven, a maga számára a legkedvezőbben tudjon dönteni. Kezdve azzal, hogy kell-e nekem egyáltalán hitelkártya. Vagy ha már hitelekről van szó... egyáltalán hitelkártya kell-e nekem vagy vmi más?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.