Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4151) szőröscica


szőröscica
addikt

Na most beveszek egy adag GABA-t, ha egy óra múlva még itt fórumozok, az az jelenti, hogy nem ér semmit. :DDD

(#4152) Manitou válasza szőröscica (#4151) üzenetére


Manitou
addikt

Az a GABA egy CRT monitor márka volt régen nem? :D

Biztos fincsi lehet ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#4153) Jimy83 válasza Manitou (#4152) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Na ha ezt beveszi akkor tuti nem fog itt forumozni :DD

(#4154) tome.jr válasza szőröscica (#4151) üzenetére


tome.jr
addikt

Mivel a GABA nem altató, így még 2 óra múlva is fórumozhatsz tőle. :)

Nem tudja valaki legálisan diprophos injekciót hol lehetne szerezni? Könyökömre írták, de állítólag már régóta hiánycikk, egy gyógyszertárban sem lehet kapni. :O

[ Szerkesztve ]

(#4155) szőröscica válasza tome.jr (#4154) üzenetére


szőröscica
addikt

Pedig igen jókat írtak róla a builderen.

(#4156) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Nézzetek hülyének, de én lehet, hogy ezt kipróbálom: [link]

10K körül van egy kezelés, és állítólag egytől már lehet látni, hogy mire is számíthatsz. Sajnos megint ott vagyok, hogy a hasamról megszűnt a pucolódás, és kezdek összeszakadni mell-váll-kar környékén. Rohadt makacs zsír...

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#4157) tome.jr válasza szőröscica (#4155) üzenetére


tome.jr
addikt

Mélyálmot elősegítő és ezalatt a növekedési hormon termelést serkentő funkciója van főleg. Nekem ami jó volt az éjszakai alváshoz az az MHP - Cyclin, Universal - GH Max. 1-2 hét után sajnos teljesen elmúlt a hatásuk, viszont az első időszakban úgy ébredtem tőlük mintha edzés után lettem volna, minden izmom be volt feszülve reggelre.

[ Szerkesztve ]

(#4158) macikos


macikos
addikt

Lehet hogy öregszem, de rohadtul nincs türelmem a BBTV-hez, bár jobban belegondolva az is lehet, hogy úgy sz*r az egész ahogy van (ez valószínűbb), ezért megint áttekertem az egészet.

Akinek van energiája az nézze végig és szóljon, ha volt benne valami érdekes: [link]

(#4159) tzahola válasza Zomb€€ (#4156) üzenetére


tzahola
csendes tag

Próbáltál már ketogén diétát? Elvileg eléggé felpörgeti a zsíranyagcserét, egy próbát megér. Ha az sem, akkor jöhet a spiropent :DD olcsóbban kijön mint az ultrahangos zsírleszívás (aminek kevés esélyt adnék)

(#4160) Kassadin válasza Zomb€€ (#4156) üzenetére


Kassadin
addikt

(#4161) BÁ Nutrition válasza macikos (#4158) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Guldi :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4162) gaborbol


gaborbol
őstag

Mar sikeres emberkent halok meg :DDD

Mult heten a teremben megkerdeztek, hogy melyik rendvedelmi szervnel dolgozom, ma meg hogy en ugye edzo vagyok :Y
Ketszer vissza kelett kerdeznem, mert nem hittel el, hogy azt kerdezi-e.

Persze, hogy edzo vagyok, mar 6 honapja kondizom ;] max sakk edzo, ember de feldobta a napomat.

Viszonylag nagy es nepes a terem, van kb 5 noi meg 4 ferfi edzo, hat egyetlen csajon latszik hogy csinal valamit komolyabban, o jol nez ki, de a tobbi utcarol behivott atlag vagy annal szarabb kategoria.

Olyan, hogy oda nem mennel tole kerdezni semmit, max azt hogy mennyi az ido, de abban sem vagyok biztos.

A kedvencem egy 40-es csaj, kb 50 kilo, latszik rajta hogy eletebe meg nem emelt meg semmit. Xxl-es polo van rajta aminek a hatan az van,hogy : Apad nem tanitott meg igy edzeni! A nyakaba meg log egy tenyernyi stopperora. Cool.hiteles.

Szerintem, God, Macikos, Ogre, fizetne nektek a terem, hogy oda jartok, es ra tudnak mutatni, hogy O yes, ok is ide jarnak...Kigyurt emberrel meg nem talakoztam, talan 4-5 srac van akin latszik hogy csinal valamit.

[ Szerkesztve ]

(#4163) szki válasza Zomb€€ (#4156) üzenetére


szki
őstag

Már linkelték korábban a Luna Slim-et. Ez kell neked ;]

(#4162) gaborbol: Azt hittem az usában kétféle ember van: egyik dagadt, mint a disznó, míg a másik meg fitneszőrült. Akkor mégis sikerült a terembe edzőnek átlagembereket találni?
Talán felcsaphatnál edzőnek Te is, ha már odajársz :DDD

(#4164) szőröscica válasza tome.jr (#4157) üzenetére


szőröscica
addikt

Tulajdonképpen ez lenne a célom, mert nem mindig van időm 8 órákat aludni, sőt általában nincs, úgyhogy szeretném azt a hat órát a lehető legpihentetőbben átaludni.

(#4165) Woodslave válasza gaborbol (#4162) üzenetére


Woodslave
nagyúr

írhatná majd egy postot a kinti fitness - testépítés helyzetről, kajákról meg kiegekről. Hogyan állnak az izmos emberhez (mondjuk ezt te pont nem tudod ;] :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4166) kovsol válasza szki (#4163) üzenetére


kovsol
titán

esküszöm ha nagyon sok pénzem lenne írnák róla egy tesztet, de nem keresem magam gennyesre így kimarad :D

May the Force be with you!

(#4167) Boxer001 válasza gaborbol (#4162) üzenetére


Boxer001
veterán

Ebből is látszik az a már ténynek is felfogható általánosítás, hogy az amerikai emberek hülyék. ;]

(#4168) szőröscica válasza Boxer001 (#4167) üzenetére


szőröscica
addikt

Én előbb a saját portámon néznék szét, mielőtt ilyeneket mondok..... :U

Nekünk, magyaroknak sok mindenre van alapunk, de arra, hogy egy másik nemzetet lenézzünk, vagy butának tartsunk, semmiképp. Siralmasan hülye és bunkó emberek élnek itthon, jól látszik ez ebben a topikban is. ;]

(#4169) Boxer001 válasza szőröscica (#4168) üzenetére


Boxer001
veterán

Jól van fater, látom nem jött át. ;]

(#4170) Woodslave válasza Boxer001 (#4169) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4171) Boxer001 válasza Woodslave (#4170) üzenetére


Boxer001
veterán

Látom neked igen. :C Igaz én jobban szeretem, ha nem jön át, amit beböfögök. ;]

(#4172) Woodslave válasza Boxer001 (#4171) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen, általában jobb is. :K ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4173) Zomb€€ válasza szki (#4163) üzenetére


Zomb€€
őstag

Uh, el is felejtettem, köszi!
Én nem hiszek ebben a kajálás, sport dologban...minek szenvedni, ha kényelmesen is lefogyhatunk?

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#4174) tzahola válasza Zomb€€ (#4173) üzenetére


tzahola
csendes tag

Szerintetek ha beteg vagyok és a héten csak 1x tudtam edzeni, akkor mennyit kajáljak amíg meggyógyulok? Gondolom ha ugyanannyi ch-t viszek be, az nem fog igazán felhasználódni semmire amíg az ágyban fekszem...

(#4175) headhunter válasza Zomb€€ (#4173) üzenetére


headhunter
addikt

:U

"Edzés helyett étcsoki?

A Journal of Physiology című szaklapban nemrég megjelent tanulmány szerint, ha fekete csokoládét fogyasztunk, azzal ugyanúgy javíthatunk fizikai teljesítményünkön, mintha edzenénk. Ha pedig valaki a kis mennyiségű csokoládét rendszeres testmozgással párosítja, akár ötven százalékkal is megnövelheti erőnléti állapotát.

Egereken végzett kísérletek során amerikai kutatók felfedezték, hogy a fekete csokoládéban található epicatechin nevű összetevő megnövelte a rágcsálók mitokondrium-termelését, ezáltal megnövekedett a kapillárisok száma, és így több oxigén jutott az izmokba. Az egerek energikusabbá váltak, és a mókuskerékben ugyanolyan jól teljesítettek, mint azok a társaik, akik korábban rendszeresen edzettek a szerkezeten.

A vizsgálat során az egereket három csoportra osztották, egy részük tizenöt napon át naponta kétszer kapott kakaóból kivont epicatechint, másik részük emellett még naponta harminc percet "edzett" is a mókuskerében, a harmadik csoport viszont csupán mókuskerekezett, de nem kapott epicatechint.

Dr. Moh Malek, a detroiti Wayne Állami Egyetem munkatársa így nyilatkozott: "Köztudott, hogy a futás vagy a kerékpározás növeli a mitokondriumok számát az izomsejtekben, a tanulmányunkból azonban arra is fény derült, hogy az epicatechinnek ugyanilyen hatása van, főleg a szívre és a vázizomzataira."

A kutatók abban bíznak, hogy embereken is ugyanilyen hatást fog kiváltani ez a fekete csokoládéban található összetevő, így az édességet a korral összefüggő izomgyengülések kezelésére is használni tudnák."

(#4176) ForexGuru válasza headhunter (#4175) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

macikos szerinted miért olyan izmos? legközelebb jobban figyelj!
már mondta régebben is hogy ez miatt :K

:DDD

(#4177) Ijk válasza headhunter (#4175) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azt nem tudom melyik zseni cikkíró sorolta be édességnek a fekete csokit. Egyébként majd tuti lehozzák majd néhány okosító női magazinban, a sok hülye meg veszi majd a milka tejcsokit, aminek nem sok köze van a kakaóhoz.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#4178) Tomics válasza Ijk (#4177) üzenetére


Tomics
addikt

Ne szidd a milkát, legjobb :((( :D

PH! addikt since 2004

(#4179) macikos válasza Tomics (#4178) üzenetére


macikos
addikt

Milka + Haribo for President! :D

(#4180) Zomb€€ válasza headhunter (#4175) üzenetére


Zomb€€
őstag

Máglyarakásra nem írnak semmit? Mert most toltam egy adagot az arcomba :DDD
Mindegy majd jól átalakítom izommá!

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#4181) szőröscica válasza Zomb€€ (#4180) üzenetére


szőröscica
addikt

Én paprikás lisztben sült halat ettem, de most bűnözni fogok, és eszek egy palacsintát. :DDD

(#4182) macikos válasza szőröscica (#4181) üzenetére


macikos
addikt

Nem szabad! Ne tolj ki magaddal! Ezért diétáztál? :W Küldd el nekem! ;]

(#4183) Tomics válasza szőröscica (#4181) üzenetére


Tomics
addikt

Én meg pizzát ;]
Holnaptól edzés + diéta :D 2 hónapos kihagyás után :DDD

PH! addikt since 2004

(#4184) macikos válasza Tomics (#4183) üzenetére


macikos
addikt

Múltkor kissé beégtem a pizzériában... kértem egy 32centis pepperónis pizzát, alig bírtam megenni 135kilós lódisznó létemre... :( egyébként jó kis csípős pizza volt, az a fajta, ami kétszer csíp :D

Sotho: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4185) Sotho válasza macikos (#4184) üzenetére


Sotho
őstag

Melyik pizzéria?

(#4186) szőröscica válasza macikos (#4184) üzenetére


szőröscica
addikt

Amit itt adnak, az beteg. De a kedvencem. :DDD

(#4187) Sotho válasza macikos (#4184) üzenetére


Sotho
őstag

Azt hittem a donpepe a legdrágább most nyílt miskolcon egy, külön felbaszott az étlapjukon hogy odaírták hogy vidéken olcsóbb a pizzájuk, kérdés mi nekik a vidék? :)
Meg is éheztem :D

(#4188) Yeffy válasza macikos (#4179) üzenetére


Yeffy
veterán

Ójeeeh... :DD

Most estem be, pizza + kilós eperjoghurt!! aggya'! :DDD

De azért volt ma mellezés is, holnap meg láb.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4189) macikos válasza Yeffy (#4188) üzenetére


macikos
addikt

"kilós eperjoghurt!"

B+! Ááá, ilyet ne is írj, mert elmegyek boltot rabolni! :D

(#4190) runner 125


runner 125
nagyúr

5 napja nem edzettem, ma akartam, erre tegnap megcsípett egy kurva darázs kétszer is - amire rohadtul allergiás vagyok.

Olyan alkarom van, mint bicepszem. :(

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#4191) macikos válasza runner 125 (#4190) üzenetére


macikos
addikt

Ebben is van azért valami jó: végre feldagadt a karod 28,5 centisre! ;]

(#4192) Yeffy válasza macikos (#4189) üzenetére


Yeffy
veterán

hihi... :D én is szeretem nagyon, gyorsan le szokott szaladni... :K

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4193) Eagle16


Eagle16
addikt

Sziasztok!

Nos, olyan régen voltam már itt, hogy a legutolsó hozzászólásomat már a legutóbbi archívumban találtam meg :D Gondolom nem is nagyon emlékszik rám senki, de ez talán nem is baj :) Én emlékszem mindenkire, régen sok segítséget kaptam itt. Sajnos 1 éve már hogy nem voltam edzeni, különböző okok miatt (kifogást mindig lehet találni az igaz), de a lényeg hogy most megújult erővel és töretlen lelkesedéssel kezdem el újra az egészet jövőhét péntekről :)

Már nagyon hiányzott ez az egész, alig várom már a pénteket...megpróbálok lazán kezdeni, de már előre félek a vasárnapi lábazástól, 1 hétig tuti nem tudok majd leülni a wc-re se megint :D Még bennem vannak a régi emlékek...a fali húzódzkodóm ugyan megvan még, de ahogy gyengültem, úgy egyre ritkábban használtam (idáig).

Remélem hogy nem kell majd újabb 1 év mire visszanyerem az 1 évvel ezelőtti súlyomat, sajnos jó pár kiló lement...(nem mintha amúgy sok lett volna rajtam :D). 2 éve kezdtem, akkor 183 cm /59 kg-ról felmentem 1 év alatt 72 kg-ra. Akkor ennek nagyon örültem :)
Most kb. puding / lekvár szinten vagyok újra, de azért valamennyi megmaradt tavalyról...

A Vörös Zolis RRR részeket gyorsan bepótoltam egyben, meg hamarosan rendelem az alap vitamin + fehérje kombót is. Ez a Mega Daily One nekem újdonság, de úgy számoltam hogy reggel 1, este 1 és viszonylag jó vagyok vele (régebben 1 hónapig volt Multi Pro-m...jó volt, csak drága). A napi 1 Daily-One-nál mindenképpen több van benne.

Fehérjéből meg Scitec 100% Whey Prot. Prof. lesz, 1 éve is olyat ettem és meg voltam vele elégedve. Mellé szőlőcukor megy majd megint, amitől ugyan nem érzem magam valami kellemesen, de Vitargo-ra meg ilyesmikre nincs pénzem, szóval marad ez.

Ennyi lenne, remélem ez a témába vágó hsz. még elfér ide ;] :D

macikos: jó lett az avatarod :D

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#4194) Tomics válasza Eagle16 (#4193) üzenetére


Tomics
addikt

dicsak buksi atom halál

PH! addikt since 2004

(#4195) tome.jr válasza Eagle16 (#4193) üzenetére


tome.jr
addikt

Ha ilyen ropi alkatod van akkor ne fehérjét toljál, hanem valami cukros tömegnövelőt, pl. Gain Fast vagy hasonló összetételű lenne megfelelő. Gondolom tömeget akarsz növelni :)

[ Szerkesztve ]

(#4196) Ijk válasza tome.jr (#4195) üzenetére


Ijk
nagyúr

Na a tömegnövelő amit az életben többet nem veszek, mert semmi értelmét nem látom.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#4197) Manitou válasza tome.jr (#4195) üzenetére


Manitou
addikt

kikeveri fehérjéből+szőlőcukorból. :K

(#4198) dnelb válasza tome.jr (#4195) üzenetére


dnelb
veterán

Szerintem meg maradjon a fehérjénél + tisztább étrendnél. Nem értem miért lenne jó zsírba behízni a sok cukortól..

(#4199) Eagle16 válasza tome.jr (#4195) üzenetére


Eagle16
addikt

Azt akarok ja :) De tavaly már belőttem a kaját rendesen, még sok is volt...ezért szeretnék csak fehérjét.

164g fehérje / 360g CH / 32g zsír

Ez nekem edzés mellett még sok is volt, de legalábbis bőven elég. Ha erre még rárakok valami cukrosat akkor zsírdisznó formába megyek át, hiába a vékony testalkat :) Főleg a hasamon látszott meg, ezért tavaly még kicsit vissza is vettem ebből...

A fehérjében persze benne van minden, a növényi fehérje is. ( amúgy csirke / pulyka / túró/ fehérje por )

A CH az fehér / barna rizs, zabpehely, burgonya ilyesmik.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#4200) tome.jr válasza Ijk (#4196) üzenetére


tome.jr
addikt

Nem hozott semmi? Az ilyen cukros, magas szénhidrát tartalmú tömegelő por a kifejezetten gyors anyagcseréjű, vékony fazonoknak van kitalálva. Kizárt, hogy ne használjon. Anno még 15-16 éves koromban én is ezzel kezdtem, jött rám tőle rendesen és nem zsírosodtam tőle. Mondjuk én is nagyon sovány voltam akkor.

Krisztián: Megfelelő intenzitású és számú edzéssel a cukros tömegnövelőtől sem lehet hízni. Nem azt mondtam, hogy napi 5x toljon 6 kanállal, hanem mondjuk edzés után 1 adag. Természetesen nem napi 8k kalóriát kell bevinni ropi fazon mellett sem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.