Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4101) Boxer001 válasza Woodslave (#4100) üzenetére


Boxer001
veterán

Tényleg elég satnya ez a nigga. :D Jojó is így nézne ki egyébként, csak nem jó a gép, amivel fényképez, nem jön át. ;]

(#4102) G.Ogre válasza Kassadin (#4061) üzenetére


G.Ogre
csendes tag

"A le is edzettél mindent meg igen erős kifejezés az edzőtermi edzésekhez képest"

A kommenteid alapján neked az edzőtermi edzéshez sem sok közöd van, ezek szerint a saját súlyoshoz sem. Attól, hogy te értelmét nem látod valaminek, ergo nem értesz valamit, attól még az működik. Egy ismerősömnek egyszer szilánkos szárkapocscsont törése volt, ezért 4 hónapig járókerettel járkált a lakásban. Iszonyatosan megerősödött a tricepsze a sok támaszkodás miatt, pedig semmi extra kajálás vagy kiegészítő nem volt, csak rengeteg terhelés a saját súlyával. Amiket fentebb írtam, azok alternatívák arra az időre, amíg nem tud valaki terembe menni, esetleg terem mellett sem hülyeség, én is szoktam. Nem kell ennyire szűklátókörűnek lenni. Az a baj már manapság, hogy annyi információt kaptok a neten, hogy nem tudtok vele mit kezdeni, mert a legtöbb üti egymást, ezért vagy nem is csináljátok, vagy túl rövid ideig, mert akkor már jön a tutibb módszer ami biztos jó. A másik meg, hogy én pl. szintem fölött senkit nem fikázok. Majd ha elérem azt a szintet, akkor talán, de akkor sem biztos, mert tudom, hogy mennyi munka van benne. De ha valaki ezt lentebbről teszi, az elég hülyén jön le. Ehhez persze nem árt egy egészséges önértékelési képesség, vagy megfogadni nálunk tapasztaltabb emberek tanácsát(esetleg kikérni, nem szégyen az, ha tanul az ember), mert sokszor többre tartjuk magunkat mint ahol valójában tartunk, ebből vannak aztán sértődések, mikor valaki kijózanít.

(#4103) ForexGuru válasza G.Ogre (#4102) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

én 4 naponta mellezek 1 otthon 1 meg terembe , az másnapi izomláz erősebb otthonitól mint edzőtermitől pedig csak sima fekvőtámasz (+ láb magasabbanos) megy ;)

"edzőtermi edzéshez sem sok közöd van" ;]

[ Szerkesztve ]

(#4104) tzahola


tzahola
csendes tag

Akkor csinálj a teremben is fekvőtámaszt :DD

(#4105) BÁ Nutrition válasza gaborbol (#4098) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"Sajnos semmi konkret adatot nem talalok ral, csak annyit hogy 17 eve edz, szerintem valahol 160-170 centi korul lehet, kart 46-50 koze saccolom igy fullra lepucolva.":F

lehet hogy elbeszélünk egymás mellett, te konkrétan kiről is beszélsz?
arról az orosz videjóról van szó?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4106) Woodslave válasza G.Ogre (#4102) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mivel 200kg-al nyomsz fekve, igazad van - ez így működik ;] :D

amúgy teljesen egyetértek de ehhez nemcsak edzőtermi, hanem élettapasztalat is kell :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4107) headhunter válasza BÁ Nutrition (#4105) üzenetére


headhunter
addikt

Szerintem erre a képre gondolt : (Én 42-45-ös kart tippelnék)

(#4108) gaborbol válasza BÁ Nutrition (#4105) üzenetére


gaborbol
őstag

Az orosz volt a kishurka, Hannibal meg a nagy. Persze nem ismerjuk egymast, de oszinten csodalkoztam, hogy ennek a nagyreszet ,meg tudod csinalni :)

[link]

headhunter: nekem van 43-karom as karom es kozeleben sincs az ovehez kepest, persze alacsonyabb es ott jobban mutat a kevesebb is.Megneztem rola jopar videot, szerintem kozelebb van az 50-hez mint a 45 hoz.

[ Szerkesztve ]

(#4109) Tamoo válasza gaborbol (#4108) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

"szerintem kozelebb van az 50-hez mint a 45 hoz"
Ááá, szerintem kizárt. Inkább 40-45közt lehet. De még azon se lepődnék meg ha alulról súrolná a 40-et. Tudod a tv-ben mindenki jobban néz ki :DDD
Amúgy nem semmi a tag. :R

(#4110) gaborbol válasza Tamoo (#4109) üzenetére


gaborbol
őstag

Felugrok New-Yorba egy meroszallaggal, ugyis csak 4 ora kocsival. Kulonben mindegy is mekkora,baszott jol nez ki es ennyi :)

(#4111) macikos


macikos
addikt

Áh, öcsém... sikeresen kitéptem a helyéről a kapaszkodót a buszon. Pedig éppen csak felálltam.

(#4112) dnelb válasza Tamoo (#4109) üzenetére


dnelb
veterán

40 alatt ez akkor lenne ha levágnánk a fél tricepszét :D Én 42 felettit mondok, de az hogy 50hez közeli azért picit túlzás :)

(#4113) ForexGuru válasza macikos (#4111) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

nem tudom hogy fodulhat elő ilyen azzal a hab testel :(

:DDD

(#4114) Ijk válasza headhunter (#4107) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ki a fenét érdekel hány centis a bicepsze, ilyen faszányos kidolgozott testtel?
A büdös életben nem leszek ilyen szálkás, ti meg a bicepsze kerületén vitatkoztok:O

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#4115) kovsol válasza Ijk (#4114) üzenetére


kovsol
titán

"büdös életben nem leszek ilyen szálkás,"
és ha szoli bérleted van se leszel ilyen fekete ;]

May the Force be with you!

(#4116) Woodslave válasza Ijk (#4114) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én látatlanban elfogadnám a farok és kar méretét is :K ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4117) Lokids


Lokids
addikt

Sziasztok. Van valakinek tapasztalata a zöld kagyló kivonattal? Használ?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#4118) BÁ Nutrition válasza gaborbol (#4108) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én az oroszos videóra válaszoltam, annak nemhogy 50es nincs de még a 40es is messze. olyam 35-36 talán. ill ha hannibal tényleg 160 centi akkor neki is max 40 körüli lehet.

neki[link] szerintem olyan 47 körüli lehet (az adatlapját én is láttam..) versenyen. pedig kurva sokkal nagyobb mint Hannibal, és -90 kiló.. akkor szerinted Hannibál? :) úgy hogy van 75 kiló max.. a ruszki gyerek 65 kiló kb.. annak még a 35-el is sokat mondtam lehet.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4119) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

amúgy ha mindenképp erre vagytok ráizgulva mostonában akkor itt van pár ember aki Hannibálékat kenterbe veri [link]

ill javaslom a tornász topic látogatását ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4120) Ijk válasza kovsol (#4115) üzenetére


Ijk
nagyúr

Dehogynem;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#4121) Kassadin válasza G.Ogre (#4102) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem fogadom meg a tanácsod(ettől függetlenül biztos igazad van azzal kapcsolatban, amit leírtál), de lépj túl ezen. Én tudtommal eddig senkit se fikáztam komoly szándékkal, szóval nem tudom, miről magyarázol. Ha ne adj isten olyan magas szinten leszek, akkor sem fogok. :U

[ Szerkesztve ]

(#4122) Bibby válasza Kassadin (#4121) üzenetére


Bibby
addikt

"Nem fogadom meg a tanácsod"

Miért?

Ελευθερια η θανατος

(#4123) Zomb€€ válasza Bibby (#4122) üzenetére


Zomb€€
őstag

Mit szólsz be te is? :( :(( :(((

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#4124) Yeffy válasza macikos (#4111) üzenetére


Yeffy
veterán

ááááááá meginn szakadoook... xDD :DDD Ügyes vagy, gz. És hogy jött össze? :C

4120 Ijk: pffffff ezzmi? :F

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4125) Kassadin válasza Bibby (#4122) üzenetére


Kassadin
addikt

Mert egy beképzelt megmondóember vagyok, aki nem fogadja meg mások tanácsát. :))

[ Szerkesztve ]

(#4126) Manitou válasza Kassadin (#4125) üzenetére


Manitou
addikt

Akkor viszlát :(

;]

(#4127) SzlobiG válasza macikos (#4111) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az aláírásodat nem hazudtoltad meg. ;]

(#4128) Manitou válasza gaborbol (#4108) üzenetére


Manitou
addikt

Szerintem 40-42 van neki.
Szálkás kar sokkal nagyobbnak tűnik, mint a nem szálkás. Meg az arány se mindegy. Ha te égimeszelő vagy persze hogy 43-as kar nem fog úgy mutatni rajtad, mint egy kisemberen a hasonló.

[ Szerkesztve ]

(#4129) G.Ogre válasza Kassadin (#4121) üzenetére


G.Ogre
csendes tag

Tőlem aztán csinálsz amit akarsz, de akkor nem kell sírni semmin :N Tudod, amilyen az Adjon Isten... :)

(#4130) Bibby válasza Zomb€€ (#4123) üzenetére


Bibby
addikt

Mivammivammivan'?

Ελευθερια η θανατος

(#4131) Kassadin válasza G.Ogre (#4129) üzenetére


Kassadin
addikt

Remek. Akkor most már leakadhatnál rólam.

(#4132) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Senki nem gyúrt ma? Nem jönnek a szövegek hogy ilyent meg olyant gyúrtam ma.
Nálunk ma üres volt a terem. Elkezdem én. Szanaszét gyúrtam ma magam! Tegnapi oldalemeléstől még izomlázas a vállam, mai hátgéptől, fűrészeléstől, csigázástól pedig tricepszem, sőt bicepszem is érzem.

(#4133) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Vaniliás fehérje tejjel+ 50g zab + egy lidl-ös vanílliás tejberizs összeborítva... ronda és finom :DDD adja így aerob után.

(#4134) tzahola válasza bobalazs (#4132) üzenetére


tzahola
csendes tag

Én gyúrtam volna de tiszta szarul vagyok... Torokfájás, fülfájás, a hátamon még pattanások is kijöttek pedig nem is kokszolok :(( Sztem influenza lesz...

(#4135) Manitou válasza bobalazs (#4132) üzenetére


Manitou
addikt

Én nem sokára megyek, majd este beírom, hogy adta :D

(#4136) God Vazzeg válasza G.Ogre (#4129) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Paraszt ez a Kassa mi? ;] :DDD

(#4137) szőröscica válasza bobalazs (#4132) üzenetére


szőröscica
addikt

Lábaztam ma, azaz intenzíven bicikliztem. Adta.

(#4138) faragobence


faragobence
csendes tag

Mell-Kar, plusz egy erős hasazás, sokat voltam terembe, de atta :DD Fekvenyomásban tudtam feljebb menni, szóval fasza. :)

(#4139) Kassadin válasza bobalazs (#4132) üzenetére


Kassadin
addikt

Régebben nem tudom hogy volt, de amióta én itt vagyok jelen, azóta azt tapasztalom, hogy a veterán srácok nem írják be, mert nem tartják fontosnak szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#4140) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor most új trendek lesznek. Néha azért lehet itt olvasni , és szerintem kicsit motiváló is.

(#4141) Kassadin válasza bobalazs (#4140) üzenetére


Kassadin
addikt

Jojo a mi motiváció felelősünk, ő szokott jó kis edzésvideókat linkelgetni. :K

(#4142) Woodslave válasza bobalazs (#4132) üzenetére


Woodslave
nagyúr

gyúrtam ma, atta ;] hát, csuklya, bic :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4143) szőröscica válasza Kassadin (#4141) üzenetére


szőröscica
addikt

Még egyet se néztem meg. :DDD ;]

(#4144) macikos válasza Yeffy (#4124) üzenetére


macikos
addikt

Ülök nyugisan egyedül a dupla ülésen, erre egy nyugger szól hogy leülne bentre... nem látta hogy ketten vagyok... ahogy állok fel, fogom meg az előttem lévő ülésből jövő függőleges kapaszkodó rúdat, egyszer csak fatál error, megadta magát a technika. Mindig van valami. Vagy az ajtót zárják rám, aztán az kiesik a helyéről, vagy kanyar közben kinyitom az ajtót, szóval nehéz az élet.

Nem baj, legalább a bérlettel nincs gondom. Az utas mutatja, az ellenőr meg azt hiszi, hogy kolléga vagyok :D

(#4145) Yeffy válasza macikos (#4144) üzenetére


Yeffy
veterán

úúúriisteeeeeenn szakadok ááá... xD :DD :C
Ügyes vagy! :DD
De ezek is milyenek már: rád zárják az ajtót, azt kiesik, meg kinyitod az ajtót menet közben... azztaq... :D

Komolyan kezdem már sajnálni szegény MVK-t... ;]

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4146) gaborbol válasza Yeffy (#4145) üzenetére


gaborbol
őstag

rád zárják az ajtót:

Kicsit kene valami sportolnia talan, gondolom olyan csenevesz, nem veszik eszre :)

[ Szerkesztve ]

(#4147) macikos válasza Yeffy (#4145) üzenetére


macikos
addikt

Ja. 45-ös Martens-be nyomon, aztán ott volt a lábam a lépcsőn, az ajtó meg gyengébb volt nála és kiesett a helyéről :D Ez egy délelőtt volt, de még délután láttam a buszt, ugyanúgy kiállt az ajtó :D

Tesómat mondtam már a buszon súlyzóval? Kétkezes rúdat vitt havernak a buszon, állítva, aztán egyszer csak azt veszi észre, hogy egy vénasszony szorongatja a rúdat :D Azt hitte kapaszkodó :D Egyébként az eset után vagy 2 évvel ez a sztori lement átköltve a showder klubban :D Nem tudom hogy jutott el oda, lehet mással ia történt hasonló :D

(#4148) Yeffy válasza macikos (#4147) üzenetére


Yeffy
veterán

ááááá fejezd be megőrülöök... :DD :C
Szép sztorik... zajlik Mc-n az élet úgy látom... :DDD

gaborbol: lehetséges :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4149) Manitou válasza Manitou (#4135) üzenetére


Manitou
addikt

Hát-váll volt, adta. Még mindig erősödök picit :D

(#4150) nepszter1


nepszter1
addikt

A héten sajnos nem voltam edzeni mivel elég csúnyán becsípődőtt a hátam . Még mindig fáj bár nem annyira jövőhéten újra csapatom :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.