Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1451) Kassadin válasza ForexGuru (#1450) üzenetére


Kassadin
addikt

Igen, meg azt is mondta, hogy kezdőként nem kell egyből kreatint szedni...

(#1452) ForexGuru válasza Kassadin (#1451) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

hozott másfélkilót kilót de az távozott amit abbahagytam :DDD

(#1453) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Én még soha nem szedtem kreatint. Lehet egyszer ki kéne próbálni, hogy mit dobna.

(#1454) ToxLee


ToxLee
őstag

Valaki próbálta már a Big Banget?

(#1455) ForexGuru válasza Tamoo (#1453) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

Van haverom akire olyan jól hat mintha roidozna,de komolyan... :DDD
Rám meg az ellenkezője :(

(#1456) headhunter válasza Herczi (#1438) üzenetére


headhunter
addikt

Nálam ez vált be :

250-500mg C Vitamin + 1 db NEO-FERRO FOLGAMMA gyomornedv-ellenálló tabletta + gyümölcs. (Előtte és utána 1 órával, mást nem kellene enni a tökéletes felszívódás érdekében.)

Heti 2 alkalommal (szerda, szombat)

[ Szerkesztve ]

(#1457) Herczi válasza headhunter (#1456) üzenetére


Herczi
senior tag

Ettől miért is lesz jobb nekem, elvesztettem a fonalat? :DDD

(#1458) ForexGuru válasza Herczi (#1457) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

terhességed alatt nem leszel vashiányos :DDD

(#1459) Kassadin válasza ForexGuru (#1455) üzenetére


Kassadin
addikt

Gondolom kajál is mellé...Meg normálisan edz.

(#1460) nepszter1


nepszter1
addikt

Hmmm lemértem magamnak a 40deka halat jegesen , utána kiolvadt mondom megnézem hogy mennyi 20deka volt mondom fasza és akkor most hogy mérjem ? Tudom hogy a rizst is főzés előtt kell mérni a csirkét is stb..

(#1461) Herczi válasza nepszter1 (#1460) üzenetére


Herczi
senior tag

Kérdésedben a válasz. 20deka vízben mennyi tápanyag van szted?

(#1462) Kassadin válasza Herczi (#1461) üzenetére


Kassadin
addikt

Jó sok. :DDD

(#1463) Woodslave válasza nepszter1 (#1460) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D

hogy Bunni szavaval éljek (biztos mondott ilyet) maradj a focinál, a testépítéshez hülye vagy ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1464) macikos válasza nepszter1 (#1460) üzenetére


macikos
addikt

Ezért kell mindig megnézni a nettó tömeget! A jóárasított mirelit hasábburgonyára is hiába van ráírva, hogy 2,5kg, ha egy csomó jég van mellette, mert szar eljárással fagyasztják le.

(#1465) ForexGuru válasza Kassadin (#1459) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

én jobban eszek tőle :(
hogy lehet nem normálisan edzeni?

(#1466) macikos


macikos
addikt

(#1467) Woodslave válasza macikos (#1466) üzenetére


Woodslave
nagyúr

lol

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1468) Nexuiz


Nexuiz
tag

Sziasztok, kérdésem lenne. Guggolást hogy a legideálisabb csinálni? Buta kérdésnek tűnhet, de már láttam párfajta képen... Én pl. a lehető legmélyebbre guggolok. Viszont van, aki épen csak a táv feléig megy. Az is ide tartozik, hogy érdemes-e sarokalátéttel csinálni, vagy sem de az inkább egyén függő szerintem. :U

Nem én voltam!

(#1469) macikos válasza Nexuiz (#1468) üzenetére


macikos
addikt

Ha le tudsz menni teljesen, akkor csináld úgy, az a jó. Az erőemelők általában csak addig mennek le, hogy a combjuk legalább vízszintesbe legyen, mert akkor érvényes a gyakorlat. A sarokalátétet ha lehet hanyagold, egyébként meg semmi gond nincs vele. Erőemelésben viszont nem engedélyezett.

(#1470) Woodslave válasza Nexuiz (#1468) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kinek mi azt szokták mondani. Szerintem mezitláb, közepes terpeszben olyan mélyre ahogy csak tudsz. Más szerint meg nem...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1471) natë válasza macikos (#1466) üzenetére


natë
nagyúr

Én szeretem a tejet. Sőt.. :K

(#1472) Nexuiz válasza Woodslave (#1470) üzenetére


Nexuiz
tag

Én az itt leírtak szerint csinálom, ezekszerint akkor jó, ha maradok ennél. Köszönöm a válaszokat: macikos, Woodslave. :)

Nem én voltam!

(#1473) Kassadin válasza ForexGuru (#1465) üzenetére


Kassadin
addikt

"hogy lehet nem normálisan edzeni?" Szétszaggatod a vasat.

Nexuiz: Ez jó kérdés, szerintem tapasztald ki te, hogy mi a jó neked. Sokféle guggolást láttam már én is, sarokalátét azoknak van, akik nem tudnak egyből telitalppal guggolni. Én személy szerint addig szoktam, amíg nem kerül vízszintbe a combom. Például Branch Warren interjúban/cikkben meg azt olvastam, hogy nem teljesen, csak háromnegyedéig nyomja ki a súlyt. Azt már próbáltam amúgy, elég beteg. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1474) Nexuiz válasza Kassadin (#1473) üzenetére


Nexuiz
tag

Nekem megteszi a mélyguggolás egyelőre. :) Branch Warren meg egy állat :DDD legalábbis én a kemény lábedzéseiről olvastam már itt-ott, meg videókon is láttam már nem piskóta "srác".

Nem én voltam!

(#1475) Ijk válasza Nexuiz (#1468) üzenetére


Ijk
nagyúr

Vízszintesig mindenképpen le kell menni, de szerintem lejjebb is, a farizmokat az dolgozza meg.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1476) Kassadin válasza Nexuiz (#1474) üzenetére


Kassadin
addikt

Mondom, tapasztald ki te magad, hogy mi a jó neked. Nálam a vízszintes a minimum.
Branch Warren meg nálam abszolút példakép.

macikos: Bővebben?

[ Szerkesztve ]

(#1477) macikos válasza Kassadin (#1476) üzenetére


macikos
addikt

Nálam meg abszolút nem.

(#1478) macikos válasza Kassadin (#1476) üzenetére


macikos
addikt

Ez az elmebeteg módon való súlyrángatós edzés nem jön be nekem. Egy testépítőnek nem így kell edzenie. Azt meg ne mondja senki, hogy Branchnek ez jön be, mert nem igaz. Akkor minden profi így edzene. Lehet állat módjára edzeni, lásd: Ronnie Coleman, Zack Khan, Dorian Yates, Markus Rühl, stb. aztán mégse rángatják így a súlyt. Mondjuk elég megnézni Branch izomformáit és rögtön látszik, hogy mennyit ér ez az edzés... Roelly Winklaar talán most az, aki a leginkább koncentrál a gyakorlatok végrehajtásánál, sokszor nevetségesen kis súlyokat is használ. Meg is van az eredménye. Formára neki van az egyik legkifinomultabb izomzata. Phil Heath se az a súlytépő állat, jól is néz ki.

(#1479) Bubee82 válasza Woodslave (#1467) üzenetére


Bubee82
őstag

:U

(#1480) Woodslave válasza Bubee82 (#1479) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D arra értettem, hogy az Indexről idéz. :K :P

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1481) Kassadin válasza macikos (#1478) üzenetére


Kassadin
addikt

Mivel nem ismered se te, se én személyesen, nem tudhatjuk hogy neki mi jön be.

"Mondjuk elég megnézni Branch izomformáit és rögtön látszik, hogy mennyit ér ez az edzés..." Úgy írod le ezt az embert, mintha tegnap kezdte volna el ezt a sportot. Amúgy nekem leginkább a mentalitása tetszik, de a fizikumával is boldog lennék. :)

[ Szerkesztve ]

(#1482) SzlobiG válasza macikos (#1466) üzenetére


SzlobiG
félisten

Még jó hogy akkor azzal iszom a turmixokat.:D

(#1483) Kassadin válasza SzlobiG (#1482) üzenetére


Kassadin
addikt

A pokol tűzében fogsz elégni galád tetteid miatt.

(#1484) macikos válasza Kassadin (#1481) üzenetére


macikos
addikt

Nem írtam le. A Mr. Olympia top 6-ban van, ennek ellenére nekem nem szimpatikus a fizikuma. Nem azért, mert szar, hanem azért, mert vannak nála jobbak.
Ez olyan, mint amikor anno Ronnie megnyerte az első Mr. Olympiáját, meg utána a többit... Levrone, Flex, Shawn Ray, mind a hárman jobban néztek ki nála.

(#1485) Kassadin válasza macikos (#1484) üzenetére


Kassadin
addikt

Értem.

Talán vasárnap sikerül hazaesni, de lehet hogy hétfő lesz belőle. Lehetőleg ne offoljatok sokat, ne kelljen órákat olvasnom. Jó edzést addig is, hiányozni fogtok! :O

[ Szerkesztve ]

(#1486) ForexGuru válasza Kassadin (#1485) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

nolvadexet javasolt használni kúra közbe ha ennyire picsogós vagy ;]

(#1487) iwtss


iwtss
tag

Hi!
Mi a velemenyetek errol az edzestervrol ? Izomtomeg noveles a cel de foggalmam sincs hogy kezdjem el .. :S
EDZESTERV

[ Szerkesztve ]

(#1488) Nexuiz válasza iwtss (#1487) üzenetére


Nexuiz
tag

Szerintem kezdésnek megteszi. :K Ha kezdő vagy az alapismeretekbe nem árt, ha beleveted magad.

[ Szerkesztve ]

Nem én voltam!

(#1489) iwtss válasza Nexuiz (#1488) üzenetére


iwtss
tag

Eddig szalkasitottam es picit nagyon leszalkasodtam .. :D most 73 kg vagyok es 196 cm . Szoval most epitkeznem kene :S igazabol azt nem tudom hogy hogy valogassam emg a sulyokat ill hogy a heti 5. edzesnap ( mint amit linkeltem ) nem sok-e ? Mondjuk ezen kivul nem csinalok most semmit ( nem csak sportra ertem )

(#1490) Nexuiz válasza iwtss (#1489) üzenetére


Nexuiz
tag

Amit linkeltél ott 3 napos volt azért mondtam, hogy az jó, de az 5 sok lesz, szerintem elég 3 nap. De majd jön valaki, aki okosabb nálam és megmondja a tutit. :)

Nem én voltam!

(#1491) iwtss válasza Nexuiz (#1490) üzenetére


iwtss
tag

Amit linkeltem 3 napos de nezd meg a felosztast :

A program szerint a test izmait három edzésnap alatt edzük le. az első napon a mell, hát és has, a másodikon a váll és kar, a harmadikon a comb, vádli és has izmai vannak soron.

Az optimális edzés beosztás heti öt nap edzést jelent.

Optimálisan hétfő-kedd-csütörtök-péntek-szombat illetve, ha a hétvégi edzések nehgézségekbe ütköznek hétfő-kedd-szerda-csütörtök-péntek edzésnapokkal.

1. hét: hétfő: 1. nap, kedd: 2. nap, csötürtök: 3. nap, péntek: 1. nap, szombat: 2. nap

2. hét: hétfő: 3. nap, kedd: 1. nap, csötürtök: 2. nap, péntek: 3. nap, szombat: 1. nap

3. hét: hétfő: 2. nap, kedd: 3. nap, csötürtök: 1. nap, péntek: 2. nap, szombat: 3. nap...

(#1492) macikos


macikos
addikt

Na ez nekem magas.

(#1493) Nexuiz válasza iwtss (#1491) üzenetére


Nexuiz
tag

Ez egy kicsit fölösleges bonyolítás szerintem. :D Én maradnék az egyszerűbb felosztásnál hétfő: 1. nap, szerda: 2. nap, péntek: 3. nap
Plusz has meg vádlit lehetne egy-egy edzésbe tenni, mert azoknál nem okoz túledzettséget. De leginkább ezzel, terveddel szerintem az a baj hogy túledzettséget okoz, és nem fogsz eléggé fejlődni, mert nem lesz ideje az izomzatodnak regenerálódni.

Nem én voltam!

(#1494) God Vazzeg válasza Nexuiz (#1493) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Plusz egyik izom edzése gátolja másnap a következő izom edzését. De majd rájön ő is :K

(#1495) ForexGuru válasza God Vazzeg (#1494) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

nálam másnap nem okoz gondot, de azutáni napon igen.
valamit rosszul csinálok :F

:DDD

(#1496) dnelb válasza ForexGuru (#1495) üzenetére


dnelb
veterán

A sok fujtató por visszaüt :( ;]

(#1497) macikos válasza ForexGuru (#1495) üzenetére


macikos
addikt

Itt izomról volt szó ;]

(#1498) nepszter1


nepszter1
addikt

(#1499) macikos válasza nepszter1 (#1498) üzenetére


macikos
addikt

menő :D

ezen sírtam: orosz gyerekek játszanak :D

(#1500) Sotho válasza iwtss (#1491) üzenetére


Sotho
őstag

Nem csak azért 3 napos mert 3 edzés kell ahhoz, hogy átdolgozd az összes izmod, hanem mert kell mellé a 4 nap pihenő egy héten. De ha goxolsz az más. :D

Egyébként meg: mell-bic-tric; hát-váll; láb( esetleg has :D )

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.