Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1701) Jojo5 válasza nepszter1 (#1697) üzenetére


Jojo5
őstag

én meg úgy gondolom, hogy nem az a lényeg, hogy megéri-e vagy sem bekoxolni... ha valakinek olyan céljai vannak és van múltja a sportban hát miért ne... már ideje tervezgetek én is és ha megmarad a pénzmagból elég és minden klappol akkor nem leszek rest magamba nyomni a tűt én sem...

Ijk: aki koxol és tudja mit csinál annak sem a legyek hordják össze a dolgokat... brutál mennyiségű "szenvedés" pontos kajálás stb. árán néznek ki úgy ahogy... szóval szerintem pont, hogy nem "csalás" maximum segítség egy szint felett. :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1702) dnelb válasza Ijk (#1699) üzenetére


dnelb
veterán

dupla

[ Szerkesztve ]

(#1703) dnelb válasza Ijk (#1699) üzenetére


dnelb
veterán

Hát nem tudom . Azért aki komolyabban edz, de nem versenyezni akar hanem csak szimplán komolyan veszi, az ugye figyel a kajára és ha bekoxol akkor sokkal többet kell ennie, keményebben edzeni , pihenni stb. Magyarul én nem nevezném csalásnak, persze nem is fair , inkább valahol középen. Az meg szomorú, hogy ha belefektetsz mondjuk 200k-t 2 normális kúrába, akkor simán elérsz 1 olyan fizikumot amit 1 natural csak sok év alatt.. +teljesen meg is értem nepsztert, szar is látni ektomorfként, hogy lejön egy 25ös karú gyerek , fél év alatt meg 40 fölött van a karja meg egy állat lett belőle... (csak hogy érezd, nekem a 25-> 40 3 évembe telt , pedig nem szartam bele az egészbe..).

[ Szerkesztve ]

(#1704) Ijk válasza Jojo5 (#1701) üzenetére


Ijk
nagyúr

Most azokról beszélek akik a könnyű utat választják, és nem akkor nyúlnak a szerhez, amikor elérték saját fizikai határaikat.
Egyébként mindenki azt csinálja magával amit akar, amíg másnak nem árt vele. Én elutasítom, mert akármilyen okosnak hiszi magát a tudomány, nem lehet tudni hogyan reagál le a szervezet ilyen mesterséges hormonváltozást, hogyan tolerálja hosszú távon. Én próbálom megadni a szervezetemnek a kellő mozgást, és a kellő tápanyagokat, de a rendszerbe nem akarok belepiszkálni ha nem muszáj. Lehet hogy nem leszek így soha olyan izmos, de jelenleg nincs is az igényeim között.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1705) Tamoo válasza Ijk (#1699) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ez nem verseny, úgyhogy nincs csalás... Állítólag mindenki magáért csinálja. Én nem ítélem el, biztos lehet ésszel is használni, bár én soha nem fogok, nincsenek olyan nagy ambícióim amihez "elengedhetetlen" lenne.

(#1706) Jojo5 válasza Ijk (#1704) üzenetére


Jojo5
őstag

oké ebben igazad van, hogy a könnyű utas majmok mehetnek a süllyesztőbe.

De abba gondolj bele, hogy mondjuk viszonylag izmos szeretnél lenni és csak több tíz év munkája után lehetnél megközelítőleg izmos... oké, hogy most mindent próbálsz megadni a testednek, de nem fog örökké fejlődni... sajnos az idő ellenünk dolgozik ilyen téren... :(

Én pl. szeretnék viszonylag izmos lenni nem csak ilyen nagyjából "atletikus" lenni mint most és ha azt el akarom érni, dagadtság és viszonylag szálkás formában sajnos nem nagyon lehet már tovább tolnom a dolgokat... persze még pár év tuti beleférne mert a genetika legvégét kiaknázni szerintem krv@sok időbe telik és annyi idő meg nem biztos, hogy rendelkezésre áll... lassan itthon is gyökérnek néznek a napi majdnem 1 kilós csirkemell fogyasztásom miatt... :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1707) Boxer001 válasza runner 125 (#1698) üzenetére


Boxer001
veterán

Szerintem semmilyen formában nem igyekszik megvalósítani, lehet elég neki a sok wallpaper...de ne így legyen. :U
Tegnap esküvőn voltunk, szerencsére nem volt lagzi...esemény után egy kis állófogadás, ettem, ittam, ami csak belém fért, majd go haza...itthon meg bográcsos lecsó, lángos, iszogatás. :D Nekem ennyi elég a kikapcsolódáshoz, disco és társaira szarok nagy ívben.

[ Szerkesztve ]

(#1708) Yeffy válasza runner 125 (#1698) üzenetére


Yeffy
veterán

Ülj le, totálhülye 1es...

Látom, egy nevet még mindig nem bírsz helyesen leírni, ****... -.-"

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1709) Ijk válasza Jojo5 (#1706) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nézd, az én fejlődésem is érzem hogy a telítési görbe felső szakaszába érkezett, egyszerűen nem tudok már olyan mértékben emelni az edzések intezitásán, nem tudok annyit fejlődni a kajálás terén, érzem hogy kezdem elérni a határaimat. Ugye ilyenkor jönnek a trükkök az NO fokozókkal, kreatinnal... végül a kox. Nekem jelenleg megfelel ez az alkat, csiszolni mindig van mit, de nagy fejlődést nem akarok elérni. Ha neked magasabbak a céljaid akkor a saját döntésed mihez nyúlsz.
Azt tudni kell hogy a verseny szint soha nem egészséges, egyetlen sportban sem. Ha a szervezeted rendszeresen a határain stresszeled, az nem egészséges. Az olimpiai csúcsok meg mindenki tudja hogy nem azért dőlnek meg évtizedről-évtizedre, mert így fejlődik a genetikánk. Ha a szervezetednek van egy korlátja, amit ha mesterségesen feljebb srófolsz, az mindig veszélyes.
Ezt a kockázatot mindig a saját igényeid szerint kell bevállalnod.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1710) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Ha jól emlékszem itt is voltak páran allergiások. Ti mit szedtek rá?? 1gramm c vitamint tolok meg cetirizint, de hát éjjel így is csak forgolódtam, köhögtem meg fújtam az orrom egyfojtába, aludtam pár órát aztán délelőtt megint és most sikerült megint aludnom. Rettenetes. :( DM-be hallottam van valami új orrspré amibe nem ilyen tengervíz van hanem valami más. Azt próbálta már valaki?

(#1711) runner 125 válasza Yeffy (#1708) üzenetére


runner 125
nagyúr

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1712) Jojo5 válasza Ijk (#1709) üzenetére


Jojo5
őstag

Igen én is ezt érzem csak annyi a különbség, hogy az utóbbi 2 évben jó, hogy nem néz ki annyira szarul a formám sőt évről évre javulgat, de a probléma, hogy nem úgy megy mint az elején...

3-4 év edzésmúlt nem sok, de már nem nagyon tudok nagyot dobbantani :( Az alkatom kezd magamnak megfelelő lenni nekem is, de amíg nem próbálok bele valami újabba addig mindig csak az lesz a szemem előtt, hogy ha legalább belepróbálnék akkor mi lehetne...

A versenyszinttől bőven messze áll még az is aki koxol csak simán... azért a versenyzés kicsit költségesebb minden téren mint a mezei halandó koxal élők... asszem' még bá mondta, hogy szteroid user és szteroid user-ek között is szakadéknyi különbségek vannak... :U

a cél szentesíti az eszközt :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1713) LOTR válasza Atomgeszi (#1710) üzenetére


LOTR
addikt

a calcimusc cucc elég jó, egy próbát megér
én nyár közepén próbáltam, ittam, nem injekció formában, és 2-3 nappal utána szinte teljesen elmúlt az orrfolyás is, állítólag több hétig tart a hatása, hát nem tudom, szerintem valamit biztos ér, de az is közrejátszhatott, hogy éppen olyan időszak volt utána, hogy nem volt gond az allergiával, mindenesetre meg kell próbálni
most "lehet" van valami a levegőben... mert 2 napja minden bajom van nekem is

nekem az allegrát meg a coryzaliát mondták még, hogy jó, de azokat nem próbáltam

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#1714) Atomgeszi válasza LOTR (#1713) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Calcimuscot haverom próbálta, szintén ugyanazok a panaszok mint nekem és neki sajna nem vált be. De ezt az allegrát holnap megpróbálom, bár nem olcsó. 2 ezer 30db , az 1 hónapra pont elég, szeptember végére meg remélhetőleg úgyis elmúlik a parlagfű.
Olyan 3-4 napja kezdett nekem is baromi erősen előjönni. Pont strandolni voltunk, azt hitem ott fújtom bele magam a vízbe. Ja még az orrmosás is megoldás, csak túl sokszor kell alkalmazni, de addig a pár percig jó. :D

(#1715) Tamoo válasza Atomgeszi (#1714) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

"szeptember végére meg remélhetőleg úgyis elmúlik a parlagfű"
Inkább október vége az :(

(#1716) P00By válasza Atomgeszi (#1710) üzenetére


P00By
nagyúr

Cetirizin, szteroidos orrcsepp, szteroidos szemcsep, otrivin allergiás, 1000 c, 1000 kalcium es semmi hatása :D

(#1717) ForexGuru


ForexGuru
aktív tag

sütit eszek, és rohadt finom :O

(#1718) macikos válasza ForexGuru (#1717) üzenetére


macikos
addikt

Csokit ettem, szintén nem volt sz*r :D

(#1719) Yeffy válasza ForexGuru (#1717) üzenetére


Yeffy
veterán

Egyéni szoc...

;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1720) ForexGuru válasza macikos (#1718) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

Tegnap este 22kor lemegyek a hűtőhöz hogy majd megszem a szokásos esti túrómat.
és nem volt... :W
megkérdem anyámat túró miért nincs :DDD , mondja "egyél sütit, forma 1es"
utána kiszedtem belőle hogy megsütötte sütinek amit mellesleg nem is szeretek...
kösz :U nem hiába olyan a bmi-je mint amilyen hogy szépen fogalmazzak

(#1721) Jojo5 válasza ForexGuru (#1720) üzenetére


Jojo5
őstag

nem gondolod, hogy "egy kicsit" paraszt vagy az anyáddal a róla alkotott véleményeddel ? :F

főleg úgy, hogy gondolom még ő tart el téged nem pedig fordítva... :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1722) Tomics válasza Jojo5 (#1721) üzenetére


Tomics
addikt

:D

PH! addikt since 2004

(#1723) Ijk válasza Jojo5 (#1721) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem is az.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1724) ForexGuru válasza Jojo5 (#1721) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

csokival zárja a napokat mert neki boldogság hormon kell :U

[ Szerkesztve ]

(#1725) Jojo5 válasza ForexGuru (#1724) üzenetére


Jojo5
őstag

bazzeg' nehogymár ő tartsa számon a te általad elképzelt kajálást... :U
már nem azért, de örülj annak, hogy támogat benne és ahogy olvasgatom támogat szóval szádat evésre... amúgy sem hízol mert ektomorf vagy akkor meg mit ugrálsz? legalább finomat zabálhattál... :U

szerk: ne szerkeszd mert akkor értelmét veszti... baszki vagy beszélj vele ha meg nem lehet akkor hagyd rá.. de, hogy így ítéld meg 1 fórumon az gáz és akkor nem voltam sértő... :U
szerk2: mi ez, hogy el kell neki nézni ? világot nem fogsz váltani... ha nem hallgat rád hát ráhagyod, de nem azt mondod, hogy nézd már de kövérdisznóállat zanyám'... így nem ítélem meg egyik ősömet sem pedig tudnék rájuk picsogni ha akarnék, de akkor is tisztelem őket, hogy eddig eljutottam... ennyi :U ha gond van lehet értelmesen közölni, de nem így egy fórumon...

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1726) macikos válasza ForexGuru (#1720) üzenetére


macikos
addikt

"utána kiszedtem belőle hogy megsütötte sütinek amit mellesleg nem is szeretek..."

Szeretettel csinálta :(

Na sok lesz már itt az ösztrogén ktsgök! ;] Tessék gyorsan fitness cicákat meg edzésvideókat linkelni! Ki mit szúrt be ma? Ki mennyit nőtt ezen a héten? Holnap edzés! Rock and Roll!

(#1727) ForexGuru válasza ForexGuru (#1724) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

épp ez volt a téma itt napokon keresztül.
attól hogy családtag el kell neki nézni? nem hiszem
rá szoktam szolni, hogy már megint mit eszel meg mikor :U
nem sokat használ.

(#1728) Ijk válasza ForexGuru (#1727) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem baszod, lehet anyád felé kritikád, de nem mások előtt. Tiszteld már meg azt az embert annyira akit a legjobban kellene szeretned, hogy mások előtt nem állítod be hülyének.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1729) runner 125 válasza Jojo5 (#1721) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hagyd rá. Hány éves lehet? 16?

Ilyenkor lázadnak, szőrösödik a kuki, túlteng a tesztó, mindenki kötsög csak ő nem.
;]

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1730) ForexGuru válasza Ijk (#1728) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

jó abbahagytam :(

(#1731) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Sziasztok!

Ti milyen márkájú fehérjét használtok?
Én anno scitecet próbáltam de ritka szar volt, utána gasparit ami nagyon jó volt.Aztán BSN rendeltem ami eddig a legjobb amivel találkoztam , már 3. éve használom.

most kezd elfogyni a fehérjém azt most kipróbálnám a konkurenciát is de nem szeretnék szart venni.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#1732) Sotho válasza Ijk (#1728) üzenetére


Sotho
őstag

Ilyen jól ismered a családot? Te amolyan megmondóember vagy?

(#1733) Ijk válasza Sotho (#1732) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az:K;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1734) Sotho válasza Ijk (#1733) üzenetére


Sotho
őstag

Akkor jó. :DDD Szerintem a tisztelet inkább az ami elvárható a szeretet meg vagy van vagy nincs. :U

(#1735) Rossi válasza ForexGuru (#1720) üzenetére


Rossi
addikt

"megkérdem anyámat" lol

#1728 és #1729 like

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1736) Jojo5


Jojo5
őstag

"Our greatest glory is not in never falling but in rising every time we fall!"
/Confucius/

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1737) szőröscica


szőröscica
addikt

Ma szilvaszedés címén tartottam kellemes kis aerob edzést bő két órában. Azt hiszem, holnap fájni fog a lábam. :DDD

A cimbi, akinek segítettem, meghívott egy fagyira, úgyhogy bűnöztem a diétában. De itthon vacsira már csak az ebédről maradt csirkemellet csapattam le egy kis juhtúróval, meg sok zőccséggel. :DDD

(#1738) Eagl3 válasza szőröscica (#1737) üzenetére


Eagl3
veterán

remélem erre betoltál még egy jó fél kiló szilvát is, holnap meg nem lesz gond az anyagcserével... :DDD

(#1739) SP!T


SP!T
addikt

Hali! Diéta alatt milyen súlyzós edzéstervet kell követni? Marad minden ugyan olyan ismétlésszámon és ami kifér a csövön? Vagy bármiben is változtatni kellene? Meg aerob edzés hanyagolásával is lehet eredményes a dolog? Nem igazán tudom súlyzós edzés mellett, hogy a túróba tudnám beszűkíteni a hétbe... :F

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1740) szőröscica válasza SP!T (#1739) üzenetére


szőröscica
addikt

Heti 3 súlyzós edzés, maradék napokon aerob.

Eagl3: a szilvát csak pálinka formájában tolerálom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1741) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Nekem semmi se jön össze. Remélem most hogy jön a suli, végre jön a napi rutin, és normálisan tudok eddzeni meg kajálni. Nyáron szépen elfogytam, jelenleg 74centis derekam van...
KÉP

Most néztem vissza, hogy ilyen is voltam... Szeretném visszahozni a régi formát :D
KÉP

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#1742) SzlobiG válasza mocsanisi (#1741) üzenetére


SzlobiG
félisten

A hajas srác odab@sz kb mikor elkezdtem akkora voltam.:D

(#1743) Ijk válasza mocsanisi (#1741) üzenetére


Ijk
nagyúr

Előkerült a testépítőnk, aki pár hónapja kisebb regényeket írt, hogy ő milyen komolyan is veszi ezt a sportot;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1744) LOTR válasza Ijk (#1743) üzenetére


LOTR
addikt

;];]

One Ring to rule them all

(#1745) mocsanisi válasza Ijk (#1743) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Köszi a bíztatást :D ;] ;]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#1746) Jojo5 válasza mocsanisi (#1741) üzenetére


Jojo5
őstag

ne aggódj az a "brutális" tömeg gyorsan visszapattan.... :U
az első képen legalább van színe a karodnak a másodikon nincs... egyéb különbséget nem látok kérem kaccsojja' ki... :DDD

;]

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1747) Sotho válasza mocsanisi (#1741) üzenetére


Sotho
őstag

Végül is fölvettek a gimibe?

(#1748) nepszter1


nepszter1
addikt

ATYA ÚRISTEN MI FOLYIK ITT GYÖNGYÖSÖN :DDD vagy is a neo fm-be diétáról van szó visítva fogom a fejemet. :W

(#1749) God Vazzeg válasza nepszter1 (#1748) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mesélj :)

(#1750) macikos


macikos
addikt

Izompóló + 53-as kar rulez. A baj csak az, hogy több fiú néz meg, mint lány :O :W

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.