Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#101) Monyos


Monyos
aktív tag

Én kezdetek óta francia rúddal bicepszezek, de egyre gyakrabban látom a teremben ,hogy egyenes rúddal végzik a gyakorlatot...
A francia rúd csak egy könnyítés a fogás szempontjából vagy vannak komolyabb előnyök is valamelyik rúddal? :F

Ti melyikkel bicepszeztek?

(#102) SzlobiG válasza Monyos (#101) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jobban igénybe veszi a csuklót az egyenes rúd legalább is nálam ezért csinálom a franciával.

(#103) mocsanisi válasza Tamoo (#98) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Szó nem volt olyasmiről hogy 2 gyakorlattal kéne eddzeni, én csak leírtam hogy melyik izomcsoportra én melyik gyakorlatokat érzem meg a legjobban.
Amúgy vállon kívül szerintem ki lehet nyírni minden izomcsoportot 2 gyakorlattal. Múltkor mondta valaki valami régebbi BBTV adásban, hogy minden máshogy eddz, és ő említette hogy van mikor hátra 4 gyakorlatot csinál, de van mikor csak kettőt viszont akkor emelt szériaszámmal. Tök mind1 milyen gyakorlatot csinálsz vagy hány félét, vagy milyen ismétlésszámmal, ugye az izom nem tud számolni, az a lényeg hogy rákoncentrálj, és szétszedd. Mellnél ugye valami nyomás+tárogatás, hátnál valami lehúzás meg valami evezés, és így tovább. Aki nem tudja szétszedni az izmokat 2 gyakorlattal az 4-el se fogja tudni.

Monyos, Szlobi: Én is franciával csináltam, aztán bodybuilding.hu fórumon rámszóltak hogy erőltessem csak az egyenes rudat. Amúgy próbáld ki hogy egyenes rudas csuklótartással befeszítesz bicepszre, és forgasd ebbe a helyzetbe francia rudas tartásra. Látni fogod hogy egyenes rudas állásban a csúcsösszehúzódás jobb.

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#104) Kassadin válasza Monyos (#101) üzenetére


Kassadin
addikt

Mind a kettővel szoktam, egyik héten egyenes másik héten francia rúd.

(#105) Monyos válasza Kassadin (#104) üzenetére


Monyos
aktív tag

Rendben, köszönöm a válaszokat. :R

Holnap úgyis bicepsz-mell lesz, próbálgatom egyenes rúddal.

(#106) SzlobiG válasza mocsanisi (#103) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez helyett én inkább csinálom szűken is franciával ami mondjuk már uaz mint egyenessel kb...de azt már padon.

(#107) Manitou válasza macikos (#88) üzenetére


Manitou
addikt

Csás!

Én is akkor írnék magamról néhány szót. Elég vékonyka vagyok sajnos. 163cm / 140kg :(
Tudnál ajánlani valami tömegelős étrendet? Mert nem szeretném ha a szél elfújna :(

;]

(#108) macikos válasza Manitou (#107) üzenetére


macikos
addikt

Szia!

Én azt javaslom, hogy szálkásíts le 47 kilóra. Ha összejön olyan leszel, mint Arnold Schwarzenegger kicsiben ;]

(#109) SzlobiG válasza macikos (#108) üzenetére


SzlobiG
félisten

Rosszul írtad olyan lesz mint bubee hisz ő a kicsi arnold. ;]

[ Szerkesztve ]

(#110) Boxer001


Boxer001
veterán

Sziasztok!
195 centi magas vagyok, 130 kg, 6%-os tzs, 55-ös karok, címlapokon szoktam szerepelni, mert túl jóképű vagyok, viszont Vin Dízel akarok lenni, mert a csajoknak az jön be. Segítsetek. :(

(#111) SzlobiG válasza Boxer001 (#110) üzenetére


SzlobiG
félisten

(#112) mocsanisi válasza SzlobiG (#106) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Csukló állása miatt nem ugyan az :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#113) Boxer001 válasza SzlobiG (#111) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem pont erre gondoltam...össze kéne csoffadnom ennek a gázolaj gyereknek a szintjére, de képtelen vagyok megtenni, csak hát 10 nőből csak 8 térdel, nem jó ez így. :( Kopasz se akarok lenni, mert szerintem undorító, meg a mamám se engedné. Fax kivan. :(

(#114) macikos válasza Boxer001 (#110) üzenetére


macikos
addikt

LOL :DDD

(#115) Bling95


Bling95
őstag

Sziasztok lehet hogy elég off lesz de gondoltam itt teszem fel a kérdést

Porc lágyulás van a térdemben és edzés közben baromira fáj. Kérdésem csupán annyi hogymi a lehető legerősebb porcerősítő amit kapni lehet? zöldkagylót szedem de attól sajnos nemjó... egyéb ötlet? akár valami receptes cucc ? vagy bármi de ezigy nem állapot

(#116) mocsanisi válasza Bling95 (#115) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Animal Flex.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#117) Bling95 válasza mocsanisi (#116) üzenetére


Bling95
őstag

egyébként nem gyúrok , hanem vizilabdázok... nincs ebben semmi olyan ami ebben gátolna?

(#118) mocsanisi válasza Bling95 (#117) üzenetére


mocsanisi
senior tag

nincs

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#119) Bling95 válasza mocsanisi (#118) üzenetére


Bling95
őstag

köszi szépen, kipróbálom :) nehogymár 16 évesen netudjak sportolni... megműtötték a térdem erre mégroszabb lett

[ Szerkesztve ]

(#120) SzlobiG válasza Boxer001 (#113) üzenetére


SzlobiG
félisten

De sok probléma. ;] Gázolaj gyerek.:D

(#121) Tomics


Tomics
addikt

rá gó gu mi

PH! addikt since 2004

(#122) Tamoo válasza mocsanisi (#103) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

De szó volt róla, az volt a kérdés. Én meg leírtam hogy szerintem nem az igazi. Van amit máshogy csinálnék, meg van amivel egyetértek. De kinek mi jön be.

(#123) Jojo5 válasza Boxer001 (#110) üzenetére


Jojo5
őstag

kérlek szépen ne offolj... :U (tudod súlyhoz van kötve az off... ha eléred akkor majd írhatsz zödségeket' :) )

;]

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#124) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Wattafakka, teleoffoltatok 50k hsz-t hogy új kellett?? :(

;]

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#125) nepszter1


nepszter1
addikt

Holnap jön meg a Brutal Térdbandázsom :)

(#126) Jojo5 válasza SzlobiG (#102) üzenetére


Jojo5
őstag

nekem pl franciával 40-60kg nál se fáj semmi... de egyenesnél már ha 2db 5 v. 10kg-os tárcsa felkerül már érezhető a csukló :(
A bal csuklóm el volt törve és sajnos ilyenkor tud fájni ha kínzom egyenessel... ezért maradtam a franciánál mert én avval is kegyetlenül érzem a karomat :U :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#127) SzlobiG válasza Jojo5 (#126) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nálam is ugyan ez szintén a bal volt eltörve a jobb csuklóm meg húzódva.:( Hiába csukló szorítós a kesztyű nem sokat ér, de jó.

(#128) Jojo5 válasza SzlobiG (#127) üzenetére


Jojo5
őstag

én egy időben bandázsoltam mert kesztyűt nem használok, de sajnos amikor tartotta akkor kő keményen feszült az egész és nem fájt, de amikor levettem utána mindig éreztem, hogy fáj... :(

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#129) kovsol válasza Jojo5 (#126) üzenetére


kovsol
titán

nekem is el volt törve a csuklóm és nekem pl az egyenestől nem fáj egyáltalán, míg francia rúdnál igen :B
viszont most már más gyakorlatnál nem érzem a csuklómat szerencsére, de kb 8 év volt mire helyrejött teljesen, előtte egy fekvőtámasznál is fájt és kb 10 nél többet nem bírtam megcsinálni. Fekvenyomás is csak normális csuklószorítóval mehetett.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#130) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Kivagyok már, a jobb vállamban fáj valami izom vagy nem tudom mi de feszítésre egy bizonyos pozícióban szúró fájdalmat érezni. Kihagytam 3 napot, és most a legutóbbi edzésen ugyanúgy fáj.. Rohadt idegesítő ám amikor tárogatok egykezessel, és alig bírom felemelni és még szúr is a vállam. Remélem nem ízület.. :/
––––––
Régebben én is francia rúddal nyomtam a bicepszet, de egy ideje már áttértem az egyenesre, sokkal jobb!

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#131) Kassadin válasza Jojo5 (#126) üzenetére


Kassadin
addikt

Törött csuklóval valahogy érthető hogy az egyenes miért nem fekszik.

(#132) kovsol válasza Kassadin (#131) üzenetére


kovsol
titán

csuklóban sok csont van és rengeteg lehetőség a törésre, szóval ez annyira nem egyértelmű, pl az én kezem a francia rudat nem bírja...

May the Force be with you!

(#133) Kassadin válasza kovsol (#132) üzenetére


Kassadin
addikt

Egyenesnél azért szoktam érezni a csuklómat is, franciánál meg nem. Szóval azért mertem feltételezni hogy akinek csukló problémája van, az egyenessel szenved.

(#134) Bibby válasza Bling95 (#115) üzenetére


Bibby
addikt

"egyéb ötlet?"

Orvos.

Ελευθερια η θανατος

(#135) natë


natë
nagyúr

Ahogy végetért a diétám 97 kg-ról 100-ra "ugrott" a tömegem, ellenben mindenhol erősebb eresedés látható. Elképzelhető, hogy ez csak víz? :F

forma most..

[ Szerkesztve ]

(#136) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Haller!

Elkezdtem egy zsírégető terméktesztet sportikán, aki akarja megtekintheti, van pár kép is ;)

(#137) Bibby válasza natë (#135) üzenetére


Bibby
addikt

Nem tudom hogy zajlott a diétád, de inkább az lehet hogy most újra visszatöltötted az izmaidat, lehet hogy már eléggé leapadtak a glikogén raktárak.
Egyébként brutál formának tűnik.

De God se szerénykedhet. :K Majd később még linkeld a tesztet, nehogy elfelejtsük.

Ελευθερια η θανατος

(#138) killer1203 válasza natë (#135) üzenetére


killer1203
senior tag

Jó forma, ;)

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#139) Kassadin válasza natë (#135) üzenetére


Kassadin
addikt

Jó a tetkód, habár sokat nem látok belőle. ;]

Jó forma. /nyali off

(#140) HunChaos


HunChaos
aktív tag

Hali próbálta már valaki hosszabb távon a Myprotein - Impact Whey Protein
terméket!Eléggé olcsó,az ízét leszarom,csak,hogy hatásos,e vagy csak fosat ez is mint a wpc80 ?
valakinek hatott ahogy kell?
mert vennék,csak persze vaterás cucc én meg egy ismert webshopból szoktam ismert márkájú termékeket venni,abban megbízok,csak eléggé drága..

(#141) macikos válasza HunChaos (#140) üzenetére


macikos
addikt

Nekem hatott.

(#142) HunChaos válasza macikos (#141) üzenetére


HunChaos
aktív tag

ezt kifejtenéd ?:)
gondolom rendes kaja mellett toltad! de már nem eszed? volt valami nemkívánatos mellékhatás?

(#143) SzlobiG válasza HunChaos (#140) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én szedem pár hete és egyáltalán nem fosat tömegnövelővel össze keverve pedig aztán nekem nagyon válogatós a gyomrom...

(#144) macikos válasza HunChaos (#142) üzenetére


macikos
addikt

1,5 éve ezt iszom, semmi gond nincs vele. Nem telít, jól oldódik, nem úgy, mint a WPC80.

Egyébként én hirdetem vaterán :)

(#145) kovsol válasza HunChaos (#142) üzenetére


kovsol
titán

macit meg a rendes kaját egy hsz ben említeni :C

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#146) Rossi


Rossi
addikt

Kérem az ívet...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#147) Tamoo válasza HunChaos (#140) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én is azt tolom egy ideje. Öcsémmel már 25kg-t bepusztítottunk. :DDD Teljesen jó.

(#148) Jojo5 válasza God Vazzeg (#136) üzenetére


Jojo5
őstag

Most is jó ez... hogy rohadna meg a befőtted... :)

Mozzarella: Betöltődtél mint állat gondolom :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#149) Apollyon válasza Rossi (#146) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az mi az amit kajálsz?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#150) Rossi válasza Apollyon (#149) üzenetére


Rossi
addikt

Kóbászos kenyér. Előtte nap aljasra ittuk magunkat, tömegelnem kellett kicsit...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.