Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1651) Bibby válasza Kassadin (#1643) üzenetére


Bibby
addikt

Az lehet hogy nem attól, de az vagy. :K

Ελευθερια η θανατος

(#1652) Kassadin válasza Bibby (#1651) üzenetére


Kassadin
addikt

Mivel nem ismersz, ilyen hülyeségeket tényként kijelenteni fölösleges.

#1653: Inkább hagyjuk. Azt hiszel amit akarsz, nem érdekel. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1653) Bibby válasza Kassadin (#1652) üzenetére


Bibby
addikt

Jó kockásan gondolkodsz, de majd változol még talán. ;)

Ελευθερια η θανατος

(#1654) Jojo5 válasza Csabee. (#1648) üzenetére


Jojo5
őstag

minek is ennél rendesen? 195centinél és 84 kgnál nem hiszem, hogy aggódnod kéne további izomzat "elégetésétől"... mivel már kb. minden elégett :U :C

Kassadin: valszeg akkor félreértettelek :U így már tiszta mire gondolsz, csak először máshogy jött át
senkise mondta, hogy szét kell innod az agyad... én sem iszom avval az évi pár bulival, de el tudom magamat engedni ha kell... :U
és amit írsz abból az jön át, hogy olyan vagy mint én 2-3 éve amikor sehova se mentem meg semmi csakis a gyúrás semmi buli csak otthon ültem játszottam és kajáltam> nah akkor ez is off :DDD edzeni is lehetne és akkor mindenki kamatozik :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1655) Kassadin válasza Jojo5 (#1654) üzenetére


Kassadin
addikt

Te mindig félreértesz, ideje lenne már összeröffenni egy közös sörözésre. :)

Elég ritkán alkoholizálom, szóval bulizni se nagyon járok, de mondjuk én kitomboltam magam évekkel ezelőtt a minden héten buli hányásig fél éven keresztül... De ezek szerint, aki nem bulizik, az csak antiszociális lehet, véletlenül se azért mert utálja a discoban a sok parasztot, meg nem az az ivós fajta(ne értsd félre). :P És itt jön az(megint), hogy fogadd el a másikat olyannak, amilyen.

[ Szerkesztve ]

(#1656) Jojo5 válasza Kassadin (#1655) üzenetére


Jojo5
őstag

jajj én nem azt mondom, hogy pont discoba kell menni bulizni, de pl nálam ez a minden héten galyra vágom magam rész kimaradt és örülök is, hogy kimaradt... de amikor elmegyek akkor mindent beleadok és elengedem magam mint állat... :D
Én sem vagyok ivós fajta, sőt még a sok beképzelt gyökértől is falra tudok mászni ezért nem is járok sűrűn el :U
Senkise mondta, hogy pont azért vagy antiszoc mert nem iszol vagy bulizol, csak ahogy írod a gondolkodásod le abból néha eléggé az jön le, hogy nagyon zárkozott vagy és nem nyitsz emberek felé meg semmi...

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1657) Tomics


Tomics
addikt

Szia.Azt szeretném kérdezni hogy milyen az \"alsó madárfogás-os huzoszkódás\"?milyen ez a fogás?ha tudnál küldenél nekem 1 közeli klpet..magyarázatot?koxi
sacrifice

Válasz 2011-08-27 17:19:45
pont az, ahogyan recskázol. képet nem küldök.
bunny

:C

PH! addikt since 2004

(#1658) Kassadin válasza Jojo5 (#1656) üzenetére


Kassadin
addikt

"Senkise mondta, hogy pont azért vagy antiszoc mert nem iszol vagy bulizol, csak ahogy írod a gondolkodásod le abból néha eléggé az jön le, hogy nagyon zárkozott vagy és nem nyitsz emberek felé meg semmi..."

Nem értem, mit értesz emberek felé nyitás alatt, olyanokkal barátkozok akivel vagy közös az érdeklődésünk, vagy csak szimplán nagy forma. Senkivel se fogok jópofizni csak azért, hogy elmondhassam, hogy milyen nagy társasági ember vagyok, és mennyi embert ismerek. Zárkozott egyáltalán nem vagyok, de majd talin rájössz. És most már hagyjuk is abba a lámurt, így is sokat offoltunk megint.

[ Szerkesztve ]

(#1659) szőröscica válasza Kassadin (#1658) üzenetére


szőröscica
addikt

Ha lesz ilyen tali, arra csak izmos emberek mehetnek? Mert akkor se te, se én nem leszünk ott. :DDD ;]

(#1660) Kassadin válasza szőröscica (#1659) üzenetére


Kassadin
addikt

Jojo izmos, bőven elég lesz. Amúgy jogos, amit írtál. :DDD

(#1661) Yeffy válasza Kassadin (#1658) üzenetére


Yeffy
veterán

" ... hagyjuk abba a lámurt..." - ezen szakadtam... :DDD

Forex: Gondolod te... de főleg rajtad...

;]

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1662) ForexGuru válasza Yeffy (#1661) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

te mindenen nevetsz ;]

(#1663) Tomics válasza Yeffy (#1661) üzenetére


Tomics
addikt

nevess kutya ;]

PH! addikt since 2004

(#1664) Yeffy válasza Tomics (#1663) üzenetére


Yeffy
veterán

Na most majdnem írtam, hogy kidet kutyázd...

Egyébként gz...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1665) macikos válasza Yeffy (#1664) üzenetére


macikos
addikt

Kidus-t kutyázza??? :Y :( Ejnye te! ;]

(#1666) Tomics válasza Yeffy (#1664) üzenetére


Tomics
addikt

Te nem változol. Menj méhecskéket röptetni:P

PH! addikt since 2004

(#1667) Yeffy válasza macikos (#1665) üzenetére


Yeffy
veterán

ehh... :D :DDD

Tomics: repülök...

;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1668) gaborbol válasza Tomics (#1663) üzenetére


gaborbol
őstag

nem is rossz a faszi, tigrisbukfencbe ...

(#1669) Ijk válasza Jojo5 (#1656) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én sem járok sehova, mert egyszerűen nem jelent számomra kikapcsolódást amit ma bulizás néven annak neveznek. Néha bemegyünk meginni egy-egy sört, mellette elbeszélgetünk, ill. úszás után a termálban ásztatjuk a s*eggünket és beszélgetünk, vagy egy grillezés, biciklizés, hegyi túra. Vagy régen bnővel, amíg volt;], megnézni egy filmet, vagy egy üveg bor mellet beszélgetni, majd...
Nekem ezek jelentik a kikapcsolódást, nem az hogy szétcsapom magam piával, elmegyek a diszkóba, majd két napig tompa a hallásom, és szar a gyomrom.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1670) Jojo5 válasza Ijk (#1669) üzenetére


Jojo5
őstag

én pl. moziba járkálok haverokkal ezerszer jobban kikapcsol mint 1 discos este... a grillezés is jó meg az úszás csak ugye mindenhova nem lehet őket sem elrángatni... meg nehéz találni ilyen társaságot ami, hogy is nevezzem ilyen "lightos" dolgokat művel...

Pedig nálam ezerszer többet ér 1 ilyen "lightos" nap mint egy szétcsapós buli...
Múltkor az a kidöglős hullócsillagnézős cucc is sokkal jobban esett mint, hogy elmenjek bebaszcsizni és másnap K.O. legyek... :K

Jah, hát igen ha van barátnő akkor el tudja magát foglalni az ember bőven...
Főleg pesten, mert bemész körbenézel sétálgatsz felmész gellérthegyre stb... kiültök dumálni 1 kis kaja mellé vagy valami...
Ha meg otthon marad az ember filmezés vagy környéken sétálás vagy fagyi stb...

Én mondjuk 1-1 sört sosem dobok csak úgy be... bor még úgy ahogy elmegy ha van hangulat, de az sem általános, hogy borozok... ha meg mégis iszok 1 kis bort akkor ha 1 decit megiszok magában már sokat mondtam... :U
az utolsó ilyen lightos borozós dolog a hullócsillagnál volt meg amikor a finn csajok itt voltak, de velük pl páleszt "kellett" innom... :( :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1671) macikos


macikos
addikt

Na akkor leírom már én is, hogy hova szoktam járni szórakozni: sehova.

Elmegyek edzeni aztán hazamegyek. Néha kirúgok a hámból és elmegyek enni egy hamburgert, de olyan is volt, hogy kettőt ettem!

(#1672) Bubee82 válasza macikos (#1671) üzenetére


Bubee82
őstag

Én is így ezt tettem. Sokáig.

Hála égnek láttam h zsákutcába tartok, vagy inkább egy olyan utat járok, ami nem oda vezet, ahová én szeretnék jutni :)

Így is kicsit késő, de talán még időben dobtam egy jobbost :)

Ez nem játék és ebbe nem kéne beletörődni, mert szinte minden mellett elmész majd / sok mindent elveszítesz, ami nagy örömet okozhat és minél tovább húzod ezt az életmódot, annál nehezebb lesz változtatni. Mondjuk változni / változtatni mindig lehet, csak miért várnál arra h kibaszott nehézzé váljon? :)

[ Szerkesztve ]

(#1673) ForexGuru válasza macikos (#1671) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

szerintem jelcsizz kidobónak :C :DDD

(#1674) Tomics válasza macikos (#1671) üzenetére


Tomics
addikt

oszt mé nem?

PH! addikt since 2004

(#1675) dnelb válasza macikos (#1671) üzenetére


dnelb
veterán

Barátaid vannak ? Mármint irl :DDD
Amugy erről ez jutott eszembe : [link] ;]

[ Szerkesztve ]

(#1676) Yeffy válasza dnelb (#1675) üzenetére


Yeffy
veterán

Omg... xD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1677) Boxer001 válasza macikos (#1671) üzenetére


Boxer001
veterán

Ahogy Buborék barátunk írta, nem jó fele mész...nem a másik végletben kell gondolkodni, hogy szétcsapod magad idiótákkal, de azért valamit tényleg kéne mozdulnod.

(#1678) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Egyszer fiatal az ember.... és nem az edzés okozza a teljes kielégülést :DDD
Na meg szerintem senki nem mondta, hogy állandóan piálni kell, de ha valaki 2havonta elengedi magát a haverokkal, azzal még nem teszi tönkre magát. Nem diszkóba kell menni, azt én is rühellem.

Rég ment ilyen szarul az edzés mint ma :W

[ Szerkesztve ]

(#1679) God Vazzeg válasza Tamoo (#1678) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Pontosan :K Én is voltam tegnap bulizni, iszonyat fasza volt, sofőr voltam, szóval csak adrenalin ment ;] Nagyon jól éreztem magam, ettünk, ittunk, bulajoztunk, nem kell bezárkózni azért mert gyúrós az ember. Az meg hogy ki a nagyképű meg ki nem, egyáltalán nem érdekel, főleg egy ilyen helyen, én bulizok keményen, mindenki le van xarva :D

Ja és ott volt Johnny Gold is, gratuláltunk neki munkásságához :D ;]
(Nemám, de kurvára hasonlított a csóka, haver meg is kérdezte tőle, de letagadta a ge*i :DDD )

(#1680) Márk01


Márk01
tag

Magyarországon mindenki mindig tudja másnak mit kellene tenni,akkor is ha valójában semmit sem tud az adott személyről ( ez esetben Macikós). Azonban ha megvizsgáljuk a magyar társadalmat mégis a teljes vagy részleges cselekvőképesség pont az ami hiányzik. :DD

===============================================================

(#1681) God Vazzeg válasza Márk01 (#1680) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez is teljesen igaz, de véleményünk lehet azért, még ha senkit se érdekel is :D

(#1682) Márk01 válasza God Vazzeg (#1681) üzenetére


Márk01
tag

...nem is hozzád szóltam. :D

===============================================================

(#1683) Jojo5 válasza macikos (#1671) üzenetére


Jojo5
őstag

már írtam Kassadinnak is, hogy én is ilyen teljesen otthonülős voltam... persze mozi stb akkoris ment, de az elmúlt 1-1,5 évben elkezdtem járkálni bulizni is és hidd el néha nagyon jó... nem kell taccsra inni magad, de jól ki lehet kapcsolni és az ember nagyon jót tud jó társaságban szórakozni... :K :U

most is balcsira úgy mentem el, hogy kb. rettegtem mi lesz velem mert sok munka van ebben a szarkupac testben... és most 2 edzés után látom, hogy annyira nem vészes... és cserébe nagyon jól elvoltam osztálytársaimmal és valszeg olyan barátságokat kötöttem 1-2 emberrel amire nem is számítottam és az sem mellékes, hogy jövőre Siófokra megyünk sokan... :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1684) szőröscica válasza Jojo5 (#1683) üzenetére


szőröscica
addikt

Én mostanában ritkán járok már el, bár most nyáron többször voltam, mert sok a szabadtéri lehetőség. De télen egy kocsmába bemenni nekem kínzás, mert megfulladok a füsttől, és mindenem büdös lesz. :(

Pedig jó néha legurítani pár sört, de ez elveszi a kedvem tőle. Vagy csak drága helyre megyünk, ahol van nemdohányzó részleg is.

(#1685) Boxer001 válasza Jojo5 (#1683) üzenetére


Boxer001
veterán

Figyuzzá Gázolaj barátunk...ne szólj bele macikÓs életébe jó :F ;]
Egyébként én se járkálok el sehová kocsmába, diszkóba, de nem is vágyom rá. Inkább dumálgatok 1-2 haverral. Teljesen tényleg nem szabad begubózni, lerombolja az embert...és később elég negatív hatással lesz az életünkre.

(#1686) Márk01 válasza Jojo5 (#1683) üzenetére


Márk01
tag

Íme egy hozzászólást meg lehet fogalmazni így is. :K :C

===============================================================

(#1687) Kassadin válasza Márk01 (#1680) üzenetére


Kassadin
addikt

Erre nem is tudok mit írni, ez tényleg így van.

[ Szerkesztve ]

(#1688) Rossi válasza Jojo5 (#1683) üzenetére


Rossi
addikt

Miért kell összekötni a bulizást a hányós, másnapos, fejfájós beb@szással? Én nem hánytam piától 2008 szilvesztere óta, pedig szoktam inni becsülettel. Ismerem a határaimat, másnapos egyáltalán nem szoktam lenni, fáradt is csak akkor ha nem alszom eleget a buli után.

Azért nem kellene mindent a "gyúrás" mögé rendelni, annyit nem ér, max ha valaki profi szinten nyomja, de szerintem nem sokan vannak itt a fórumon profi testépítők.

Nem tudom, hogy akik így kampányoltok a bulizás ellen, hány évesek vagytok, dolgoztok-e, párkapcsolatban éltek-e, van-e gyereketek stb., de sok olyan stressz éri az embert "felnőtt" korban, ami nem tudsz csak az edzéssel levezetni, de egy baráti társaságban eltöltött jó kis berúgós, bulizós este rendbe tud tenni az ember fejében dolgokat.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1689) Jojo5 válasza Rossi (#1688) üzenetére


Jojo5
őstag

Én igenis a gyúrás mögé rendelek sok dolgot az életemben mert így látom jónak.

Ettől független mint ahogy írtam is jó néha elmenni kikapcsolni haverokkal bulizni stb...
de az ilyen mozibamenős kiülős dolgok néha sokkal jobban esnek nekem mint a buli...
a jó kis berúgos esték is jól szoktak sikerülni és a buli után nem mindenkinek van másnapja, de nem is ez a lényeg hanem, hogy ne minden héten 3x basszál be mert az nem jótékony... :K

Írtam még azt is, hogy meg kell találni a saját magunknak megfelelő arányt a kikapcsolás és az edzések között... ;)

Szóval nem értem miért pont nekem jött a válasz, hogy "kampányolunk" a bulizás ellen.... :F :U
Az meg, hogy a stresszt illetve más dolgokat az életben ki, hogy él meg az megint emberre válogatja... :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1690) Ijk válasza Rossi (#1688) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem mindenki tudja mi jelent számára kikapcsolódást, felesleges kikiáltani hogy mondjuk a bulizás kell hogy legyen mindenki számára. Ez legyen az életben a legnagyobb problémánk, hogyan töltjük el a szabadidőnket:)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1691) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

A mai szar edzés örömére behűtöttem egy "Markazi Aranybarát Elixír-2008" borocskát :DDD

(#1692) nepszter1


nepszter1
addikt

Olyan jó hogy mindenki kokszol a társaságomba vagyis a kondi terembe és marha idegesítő mikor fél évet jár a gyerek és nagyobb mint én , és tudom nagyon jól hogy fogalma sincs az étkezésről. De azért már nyomja a kokszot . Én meg itt szenvedek eszem szinte minden nap a csirke mellett meg a rizst amitől már szinte hányok de muszáj megennem. :W

(#1693) SzlobiG válasza nepszter1 (#1692) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát koxolj te is.:D

Amúgy nálunk is ez van, néha én is "irigylem" őket, mer pár hónap alatt már vastagabb viszont van amelyik közel se néz ki úgy mint én pl azon nagyokat röhögök azt ilyenkor már nem is irigylem, hogy koxal se ér sokat...:D

Mod: Mi tegnap élmény fürdőbe voltunk jó volt, be barnítottam magam. :))

[ Szerkesztve ]

(#1694) Ijk válasza nepszter1 (#1692) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ugyanazt a kajamennyiséget kell megenni, mert a koxból nem lesz fehérje ami beépül.
Egyébként meg fogd fel úgy hogy te okosabb vagy, és sokkal többet tudsz kivenni ebből a sportból, mivel többet is teszel be.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1695) dnelb válasza nepszter1 (#1692) üzenetére


dnelb
veterán

Jah erre fele is igy van, ha meg odafigyel a kajára is úgy ahogy, akkor 2 kúra alatt annyit nő mint más natúrba 4-5 év alatt.. :DDD
#1694 : de épp ez az.. Sokkal többet tesz bele és jóval kevesebbet vesz ki belőle.

[ Szerkesztve ]

(#1696) LOTR


LOTR
addikt

mi van itt, a topikból talán "lelkizősök ide" topik lett?

én tegnap lagziba voltam, koktéloztunk egész este, meg persze ettünk, eléggé jóvót'

One Ring to rule them all

(#1697) nepszter1 válasza SzlobiG (#1693) üzenetére


nepszter1
addikt

Hát én úgyvagyok vele hogy nem fogok szerintem teljesen fölösleges hobbi szinten bekokszolni . De igazából az nyugtat csak hogy semmi kitartásuk nincs fél év után abba is hagyják utána meg olyanok mint az aszalt szilva.

Am tegnap voltam ilyen "nyárzáró bulin" de hát nem volt nagy cucc . A haverokkal ökörködtünk legördült pár sör meg egy hambi is .

[ Szerkesztve ]

(#1698) runner 125 válasza macikos (#1671) üzenetére


runner 125
nagyúr

..én csak aztat' szeretném kérdezni, h a hambibárban ismerkedsz?
Őszintén, tényleg kíváncsi lennék, h a csajozást milyen formában igyekszel megvalósítani. Vagy beköltöztél te is Yeffi baráttal a közös, meleg imaházba? ;]

Szerintem upgrade-eld a rendszered és mozdulj meg!

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1699) Ijk válasza dnelb (#1695) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem sokkal jobb úgy elérni egy célt, hogy tudod, nem "csaltál". Abba most nem fogok belemenni hogy versenyszinten esélyed sincs koksz nélkül, de az itt fórumozók azt hiszem kivétel nélkül hobbi szinten tolják.
Azt hogy kiveszel, nem úgy értem hogy mekkora izomtömeget építesz magadra X idő alatt. Hanem a kemény, tiszta munkának, a hozzáállásodnak meg lesz az eredménye az élet más területén is.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1700) ForexGuru válasza runner 125 (#1698) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

:C :DDD :))

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.