Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#801) szőröscica válasza runner 125 (#800) üzenetére


szőröscica
addikt

A baloldali, vagy a szemüveges vagy?

(#802) runner 125 válasza szőröscica (#801) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hehe, beszoptátok. Ugyanis én fotóztam, rajta sem vagyok. ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#803) Ijk válasza runner 125 (#800) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nézmá milyen nagydarabnak látszik a két 60 kilós mellett, így kell ezt okosan csinálni;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#804) SzlobiG válasza runner 125 (#802) üzenetére


SzlobiG
félisten

Tudtam én hogy nem vagy a képen.:DD

(#805) Jojo5 válasza runner 125 (#800) üzenetére


Jojo5
őstag

emberi formád kezd lenni :Y :D

én már elfogytam... :DDD jó mondjuk pöcs voltam, hogy nem feszültem meg egyiknél sem, de mentségemre szóljon, hogy itt már ment a buláj javában és a szomjúságunk már tovaszállt... :D
1
2
3

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#806) SzlobiG válasza Jojo5 (#805) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jók a csajok. ;]

Amúgy még mindég fogyni akarsz? Mer így amit a képeken látni egyáltalán nem tűnsz zsírosnak forma is már kezd a helyén lenni.

(#807) Jojo5 válasza SzlobiG (#806) üzenetére


Jojo5
őstag

Jah, jók voltak a csajok... :K

Az a baj, hogy ez ilyen alap állapot 1 kis pia után szóval a tónus sokat romlik nálam a piától ha meg se feszítem 1 gramm "izmomat" sem...
Amúgy a forma most minden beképzeltség nélkül mondva edzés után fasza, alap állapotban elmegy kategória nálam...Már lesz@rom és szeptemberig mindenképp megy a "diéta"... majd szeptemberben valamikor elkezdek építkezni... :U

Amúgy kellett volna feszítős képet is csinálni csak akkor biztos, hogy mindenki elkönyvelte volna rólam azt, hogy 1 beképzelt f@xfej vagyok... :D

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#808) Kassadin válasza runner 125 (#802) üzenetére


Kassadin
addikt

Tudom hogy az a csíkos pólós vagy, másik topikban már láttam a pofázmányod.;]
Hehe.

(#809) macikos válasza Kassadin (#808) üzenetére


macikos
addikt

Brian Thompson hasonmás :D

(#810) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali mindenkinek :)
Belekezdenék a gyúrásba, az 1. hsz-t elolvastam, de hogy tovább? Kellene egy kis diéta is, 190cm vagyok, 110 kg. Elméletileg a zsírt könnyebb izommá alakítani. Januártól eltudok járni konditerembe is, addig sajnos nem. Ott majd kapok edzéstervet, de addig itthonra kellene valami. Tudnátok segíteni? Időm annyi, mint a tenger. Amik vannak itthon: hasazópad,szobabicikli,kézi súlyzók,fekvenyomo pad+rud+sulyok ra.
Mondjuk egy 3-4 éves kemény munka után örulnék, ha olyan testem lenne, mint Taylor Lautnernek van, vagy kicsit több izommal... :)
:R :R :R

(#811) SzlobiG válasza #04441088 (#810) üzenetére


SzlobiG
félisten

"Elméletileg a zsírt könnyebb izommá alakítani."

Ez egy tévhit ilyen nincs a zsír nem alakul át izommá azt leadni lehet majd izmot felépíteni.

Mod: Taylor formát neked nem lesz könnyű elérni mert ektomorf forma a gyerek te meg a 110kilóval nagyon messze vagy attól...de persze semmi sem lehetetlen. ;)

[ Szerkesztve ]

(#812) Ijk válasza #04441088 (#810) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azt látjuk hogy nem olvastad el a hozzászólást, mert akkor nem állítanál ilyen szamárságot hogy a "zsírt könnyebb izommá alakítani". Egyébként be vannak linkelve az alapelvek, azt olvasd el, mindet.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#813) Tamoo válasza SzlobiG (#811) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ez még tévhitnek is durva :DDD

(#810) staker: akkor most olvasd át az alapismereteket (még egyszer) figyelmesen (végén van tovább gomb is)
Amúgy meg gyakorlatilag kb. akkor minden adott otthon ami neked egyenlőre kellhet.

[ Szerkesztve ]

(#814) God Vazzeg válasza Ijk (#812) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ennyit arról hogy nem segítünk az újoncoknak :D

(#815) macikos válasza #04441088 (#810) üzenetére


macikos
addikt

"örulnék, ha olyan testem lenne, mint Taylor Lautnernek"

Hova fajul ez a világ? :O :W

(#816) SzlobiG válasza macikos (#815) üzenetére


SzlobiG
félisten

Valld be te is úgy akarsz kinézni.

(#817) Tamoo válasza SzlobiG (#816) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Csak kicsiben.

[ Szerkesztve ]

(#818) sNORh válasza macikos (#815) üzenetére


sNORh
addikt

lol, inkább a csaj..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#819) P00By


P00By
nagyúr

Azzki :F

omg

[ Szerkesztve ]

(#820) runner 125 válasza macikos (#815) üzenetére


runner 125
nagyúr

A minap fészen a shop.builder feltolt egy kérdést:

"Te mennyire engeded el magad tömegeléskor? Tartod a formát amennyire lehet, vagy úgy nyomod, mint Lee Priest? :) "

Egyszerre te jutottál eszembe Priest helyett. :D

Jojo, Ijk.

Igyekszem. :))

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#821) Kassadin válasza macikos (#815) üzenetére


Kassadin
addikt

Mondom ki a f*szom ez a Taylor Lautner? Kénytelen voltam gugliban beütni. Nem kellett volna. Amúgy a srác sztár, a blikkben anno leközölték az edzéstervét. :U

sNORh: [link] Természetesen nem az edzőtermi részt emelik ki.

[ Szerkesztve ]

(#822) sNORh válasza Kassadin (#821) üzenetére


sNORh
addikt

na tak..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#823) Tomics válasza sNORh (#822) üzenetére


Tomics
addikt

:D

elbuzult egy világ ez gyerekek. :( ;]

PH! addikt since 2004

(#824) SzlobiG válasza Kassadin (#821) üzenetére


SzlobiG
félisten

"Taylor Lautner valóságos izomhegyként tért vissza a Twilight harmadik részében". :Y

Mostantól úgy edzek mint egy vérfarkas. :D

[ Szerkesztve ]

(#825) sNORh válasza SzlobiG (#824) üzenetére


sNORh
addikt

:DDD mint a gyerekek 5.-be általánosba.. :DDD csenj bele egy kis indiánszökdelést is..

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#826) Kassadin válasza SzlobiG (#824) üzenetére


Kassadin
addikt

A szokásos ferdítés és túlzás.

(#827) #04441088 válasza Tomics (#823) üzenetére


#04441088
törölt tag

Most nem azért hoztam fel azt a homogént...csak mondjuk a hasizma eléggé kidolgozottnak tűnik...

(#828) Ijk válasza SzlobiG (#824) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jólvan most esett le kiről van szó.
Szerintem jó forma a gyerek a korához képest.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#829) SzlobiG válasza Ijk (#828) üzenetére


SzlobiG
félisten

Láttam a filmet, de nem tudtam hogy így hívják ezért gugliztam én is azt beugrott. Fitnesz forma mint én.:D

(#830) God Vazzeg De most már a csőkar a menő nem tudtad? :W

[ Szerkesztve ]

(#830) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Úgy egyébként én ebben a srácban nem látok semmi buzist, példát vehetnének róla a mostani csőkarú fiatalok. Szerintem is rendben van, bár nem túl izmos, de szépen kidolgozott, és elég jóképű gyerek is, igazi csajozós. Nem gondolom hogy csak a végletek a jók :N

(#831) sNORh válasza God Vazzeg (#830) üzenetére


sNORh
addikt

akkor is az alkonyat justin bieberje :DDD
ahogy vágja azokat a fejeket a boci szemekkel, mint az Aranyhajban a lovag ;]

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#832) Kassadin válasza God Vazzeg (#830) üzenetére


Kassadin
addikt

Szerintem nem baj az hogyha valaki csőkarú(hiszen nem lehet mindenki testépítő, meg nem mindenkinek tetszhet ez a sport), inkább az a baj hogyha a semmire keménykedik/menőzik az ember...Arról ne is beszéljünk hogy vannak búzák is, akik női táskával járnak meg csajként viselkednek. A régi sulimban volt egy ilyen ferde hajlamú egyén...De szerencsére nem ez a jellemző.

[ Szerkesztve ]

(#833) #04441088


#04441088
törölt tag

Scitec Nutrition Adipokill vagy Lipo 6 vagy F2 Full Burn?
Melyiket ajánljátok, melyiket nem?

(#834) Ijk válasza Kassadin (#832) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem a legnagyobb gond hogy az emberek többségéből hiányzik az alázat. Tőlem lehet valaki "csőkarú" vagy gorilla, fekete, fehér, számomra a személyiség meghatározó. Nem tudom hogy pontosan mi az oka, de szép lassan kipusztul az emberekből a szerénység.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#835) becso13 válasza sNORh (#825) üzenetére


becso13
aktív tag

Nem hülyeség, amit leírtak edzésmódszer zsírégetésre. Nézz utána tesztoszteronon van pár cikk metabolikus kondicionálás témában. Van egy cikk a Thor c. film főszereplőjének edzéstervéről is, és ő is hasonló edzést csinált alacsony intenzitású kardio helyett.

Emellett persze jogos, amit írtok, hogy az izomépítő része nincs leírva az edzéstervnek.

Staker: a fenti 3-ból szerintem a Lipo 6.

[ Szerkesztve ]

(#836) macikos


macikos
addikt

Hali mindenkinek :)
Belekezdenék a gyúrásba, az 1. hsz-t nem olvastam el, hogyan tovább? Kellene egy kis diéta is, 160cm vagyok, 165 kg. Elméletileg a zsírt könnyebb izommá alakítani. Januártól eltudok járni konditerembe is, addig sajnos nem. Ott majd kapok edzéstervet, de addig itthonra kellene valami. Tudnátok segíteni? Időm annyi, mint a tenger. Amik vannak itthon: parketta fekvőtámaszhoz, lépcső lépcsőzéshez és gázcső húzódzkodáshoz.
Mondjuk egy 1-2 hónapos kemény munka után örulnék, ha olyan testem lenne, mint Justin Biebernek van, vagy kicsit kevesebb izommal... :)
:R :R :R

;]

(#837) Kassadin válasza Ijk (#834) üzenetére


Kassadin
addikt

Értelek. Végül is ehhez a sporthoz is kell valamilyen szinten alázat meg szerénység.

macikos: Üdvözöllek Degecen, érezd jól magad. :U

(#838) sNORh válasza Ijk (#834) üzenetére


sNORh
addikt

jó jó elhülyéskedünk itt, de komolyra fordítva a szót egyetértek.. kereskedelemben dolgozom, nekem nem kell mesélni sokat erről.. emberek 98%-a még köszönni sem bír.. 80%-a akkora bunkó mint az állat, mintha én lennék az oka ha elfogyott ami kell nekik.. bejön a 40kilós gyerek képzeletbeli 20kilós dinnyével a hónaalatt, flegmán odaszól.. hiába a mottó a vevőnek mindig igaza van..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#839) Ijk válasza #04441088 (#833) üzenetére


Ijk
nagyúr

Semmibe nem kezdtél még bele, de már zsírégetőt akarsz venni?:DDD
A házat is a kéménnyel kezdjük el építeni lefelé.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#840) God Vazzeg válasza Kassadin (#832) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szerintem meg a sport adja meg azt az alázatot amit hiányoltok, és szerintem mindenkinek legalább hobbi szinten sportolnia kellene valamit, már csak az erek és a szív karbantartása miatt is. Ha nekem lesz gyerekem, én tuti ránevelem a mozgásra, és ez lesz neki a természetes, nem az hogy beülünk a tv elé. Szerencsére se én, se a 'zasszony nem szeretjük a butító dobozt :D

(#841) Tomics válasza sNORh (#838) üzenetére


Tomics
addikt

én meg az eladók nagy százalékával vagyok így köszönni ne tudnak vagy csak motyognak az orruk alatt, ha kérdezel vmit flegmán válaszolnak...kölcsönös ;]

PH! addikt since 2004

(#842) sNORh válasza Tomics (#841) üzenetére


sNORh
addikt

itt vidéken nálunk nem így van, képzeld én is voltam más áruházban ahol telibexartak, tudom hogy az eladók is mocskosbunkók, főleg a nagyvárosiak ;]

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#843) Kassadin válasza sNORh (#838) üzenetére


Kassadin
addikt

Eddig szinte én is csak kereskedelemben dolgoztam, azért vannak korrekt vásárlók is, de ahogy írod a legtöbbje seggfej, én is így tapasztalom. Nem tudom miért, de lehet hogy a lelki sérüléseiket/nyomurukat azokon vezetik le, akin kitudják élni. Hofi: Magyarországon az egy főre jutó bunkók száma: két fő”. Nincs mit ehhez hozzáfűzni.

God: Dicséretes hozzáállás. Aki nem akar sportolni, arra úgysem lehet ezt ráerőltetni. Dobozt én se nézek már év eleje óta, nem is hiányzik. :N

(#844) SzlobiG válasza macikos (#836) üzenetére


SzlobiG
félisten

:DDD
:DD

(#845) Woodslave válasza God Vazzeg (#840) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K komolyan lassam már én is csak emiatt járok edzeni, hogy addig karban tartsam magam. Mondjuk a gyereket már 3 hónapos kora óta visszük babaúszásra (nem, nem tud úszni, simán megfulladna ;] ) de a konditerem egy férfinak hiába nem akar Ronnie Coleman lenni, szerintem kötelező. Igaz még kb 12 évig kell edzenem mire az idősebbet elviszem magammal. :D (lehet addigra izmos is leszek. :K áá, nem :( :DD )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#846) Ijk válasza Woodslave (#845) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kell is a sport, mert rávezet a normális kajálásra, és a káros szenvedélyek elhagyására. Múlthét végén bementünk sörutcára, egész délután két pohár sört ittam, többiek már hatszoros dózisnál tartottak;] Bagót soha nem bírtam, amióta sportolok már ha megcsap a füst rosszul vagyok.
Bunny mondta jól, a sportolás feladása olyan mintha előre befeküdnél a koporsóba.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#847) Woodslave válasza Ijk (#846) üzenetére


Woodslave
nagyúr

úgyse fog sikerülni, de legalább megpróbálom megóvni őket attól hogy elkövessék a hibákat amiket én. :D A legfontosabb szerintem a példa. Ha azt látják, hogy a 45 éves apjuk nem iszik, nem dohányzik és heti 3 nap edzeni jár akkor legalább elszégyelik magukat :P

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#848) sNORh


sNORh
addikt

egy kis érdekesség, fél évig msot megállás nélkül toltam becsületesen heti többszöri edzést, vitamint mellé, most egy hónapja kizökkentem belőle, sok buli, nem edzettem vagy 3 hétig, és megfáztam, fél év alatt mikor voltak melettem a taknyolós vírusos emberek, nekem semmi bajom nem volt.. biztos nincs összefüggés, de én hiszek benne..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#849) God Vazzeg válasza Woodslave (#847) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Bizony a példa a legfontosabb :K

(#850) Ijk válasza Woodslave (#847) üzenetére


Ijk
nagyúr

A nevelésen nagyon sok múlik, ha megszokja a rendszeres testmozgást, akkor soha nem fogja feladni. Nekem pár hónapig volt iszonyat nagy akarat erőre szükségem (2-3 évvel ezelőtt semmit nem csináltam), hogy igenis elmenjek minden héten kétszer leúszni azt a 2000-et. Aztán eljött az a pont amikor kívánta a szervezetem. Ha nem mozgok 3-4 napig már rosszul érzem magam.
A pia és a dohány már neccesebb. Sajnos manapság úgy kerülsz társaságba ha részt veszel abban amit mások csinálnak. Márpedig a fiatalok piálnak, meg szívják azt a szart. Ha beszélgetni akarsz akkor először passzívan szívod, majd egyre többször rágyújtasz. Arról meg inkább ne is beszéljünk, hogy a 13 éves pöcs, vagy picsa (már bocsánat), akkor érzi magát felnőttnek, fasza gyereknek ha elszív egy cigarettát. Ez kivédhető neveléssel, az előbbi nem. Nekem nem volt ezzel problémám, mert az abszolút magányos, zárkózott típus vagyok, nem tartoztam soha bandába, mindig volt 1-2 barátom, de semmi több.
Szóval neked az a feladatot, hogy neveléssel próbálj meg mindent megtenni, és ellensúlyozni ennek az elcseszett társadalomnak a negatív hatásait.

/人◕ ‿‿ ◕人\

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.