Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1551) LOTR válasza God Vazzeg (#1545) üzenetére


LOTR
addikt

én azt veszem észre az a probléma, hogy kezd kialakulni Mo-n olyan társadalom, hogy 2 részre lehet majd osztani az embereket
a nagyon gazdagok és az átlagosak, akiknek az a fő gondjuk, hogy előteremtsék a megélhetésre valót, és habár szerintem ez a réteg nem feltétlen él rosszul, mert van hol lakni, van mit enni, van auto, nagytv... csak a bizonytalanság, meg a hitel is ott van és ugye ők vannak többségben, és amíg azt mondják, hogy van fontosabb dolguk is, mint pl a táplálkozással foglalkozni (vagy még nagyon sok minden mással), addig nem fog változni a dolog - tehát kvázi ezzel az indokkal mentik fel magukat a 2 másik, valós tényező miatt kialakult helyzetükre és ez pedig a lustaság és az akaraterő hiánya

amúgy meg biztosan nagyon rossz lehet pl annak aki azért van stresszben, hogy vajon holnap mi lesz... és akkor legalább a kajálás maradjon meg neki, csak az a baj, hogy szerintem az egyik rossz generálja a másikat...

Ijk
hehe, én most kb ugyan ezt leírtam hosszabban

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#1552) Eagl3 válasza ForexGuru (#1547) üzenetére


Eagl3
veterán

Mégis mit vártatok, mi lesz benne? Rohadt nagy reklám az egész.
Fogadni mernék, azt nem írja, hogy zabpelyhet zabálj reggelire, helyette azt írja, hogy norbi update zaphelyhet zabálj reggelire!
Sose volt szimpatikus az a kis porbafingó Norbi. :U

(#1553) #11527168 válasza LOTR (#1551) üzenetére


#11527168
törölt tag

Egyetértek. Szerintem sem kifogás, hogy valakinek hitelei vannak meg sok gondja. Nekem 2008-ban csődbe ment a vállalkozásom és mégis ugyanúgy edzettem és kajáltam, pedig volt stressz bőven. Nekem segített, hogy nem hagytam el magam testileg. Nem tudom normálisan elmagyarázni, de ad egy tartást, pozitív visszajelzést, hogy nem vagy egy rakás sz*r.

(#1554) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

az létezik hogy a Jóba Elek pesten személyiedző? mert mintha őt láttam volna múltkor a teremben. úgy tudtam Nyíregyházán nyomja az ipart

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1555) God Vazzeg válasza LOTR (#1551) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem is van hitelem, van egy kis házam, kis autóm, megvan a kis mindenem, és látod mégis csinálom, nem másért, hanem magamért. Sőt képes vagyok párt is úgy választani, aki nemhogy tolerálja ezt, hanem egyenesen tetszik neki és segít ebben. Meg lehet mindent oldani, de amíg a mellé duma megy, addig tényleg csak a felelősség lesöprése, és a helyzet magyarázása van, nem más :U

(#1556) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

89,2kg, vigyázzatok, jövök! :K :D

(#1557) Bubee82 válasza BÁ Nutrition (#1554) üzenetére


Bubee82
őstag

Szerintem kismillió éve Bp-en él.

(#1558) Ijk válasza LOTR (#1551) üzenetére


Ijk
nagyúr

Valóban nem mindenkinek kánaán az élet, de azért heti 3x1 óra testmozgást minden ember idejébe beleférne. A minőségibb kajálás is, mert azt nem mondanám hogy éhenhalnak az emberek Magyarországon, inkább az a fajta éhezés jellemző, hogy hulladékot esznek.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1559) BÁ Nutrition válasza Bubee82 (#1557) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akkor őt láttam ma is:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1560) Bubee82 válasza BÁ Nutrition (#1559) üzenetére


Bubee82
őstag

Jól néz ki?

(#1561) macikos válasza Bubee82 (#1560) üzenetére


macikos
addikt

Ha jobban nézne ki akkor kiesne :)

(#1562) Bubee82 válasza macikos (#1561) üzenetére


Bubee82
őstag

...

(#1563) BÁ Nutrition válasza Bubee82 (#1560) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

aha, a karja brutális. elég száraz amúgy. szerinem arányokban a válla nem az igazi, de most nem leszóltam, mert kibaszott durva:) olyan picinek éreztem magam, kb mint penene fele :K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1564) ForexGuru


ForexGuru
aktív tag

beszélgetés haverommal részlet:

-napi 6x telel eszem magam
-mennyit egyszerre
-nehezen növök mindig tele eszem magam ,olyan 400g rizs mármint mielőtt megfőzöd meg olyan 600g hús
-egyszerre?

:C

(#1565) Bubee82 válasza BÁ Nutrition (#1563) üzenetére


Bubee82
őstag

:R :)

(#1566) BÁ Nutrition válasza ForexGuru (#1564) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

persze, tuti egyszerre...

más: mostonában egyre több synthol-os idiótát látok a termekben :U
nagyon furcsán néznek ki így. olyan :F whát'áfákk érzése van az embernek tőle

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1567) macikos válasza BÁ Nutrition (#1566) üzenetére


macikos
addikt

Na neee. Azért ezt nem hiszem.

(#1568) BÁ Nutrition válasza macikos (#1567) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mit?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1569) Ijk válasza BÁ Nutrition (#1566) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hogy, itthon is megy?
Megerősítetted az emberiségbe vetett hitemet.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1570) macikos válasza BÁ Nutrition (#1568) üzenetére


macikos
addikt

Nehogy már kis átlag fiatal csókák olajat nyomjanak a karjukba. Itt még azért csak nem tartunk.

(#1571) ForexGuru válasza macikos (#1570) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

dzseffi végre lebukott ;]

(#1572) BÁ Nutrition válasza macikos (#1570) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

kettőt láttam a az utsó 3 edzés alatt. egyik kis fiatal csóka volt tényleg, vékony fejletlen izomzat + baszott nagy mell, és aránytalan kar, ugye csak a bicóba nyomott. a másik egy ilyen Jojónál is bűnözőképűbb tetovált állat, átlagos izomzattal(kidobó sztájl) és a bicó szarrá volt tolva neki. meg a csukjája. viccesen pipaszár lábakkal. persze feszegetett összevissza:DDD végülis volt mire mert ment neki vagy 50 kilóval a nyakból nyomás (nem egykezes)
szal gigalol mindkettő

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1573) Ijk válasza BÁ Nutrition (#1572) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem lehet hogy csak aránytalan volt az izomzatuk?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1574) BÁ Nutrition válasza Ijk (#1573) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem :N
látszik rajta hogy természetellenes, nem úgy néz ki mint az izom, hanem olyan mint egy duzzanat

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1575) LOTR válasza BÁ Nutrition (#1572) üzenetére


LOTR
addikt

Jojonál is bűnözőképűbb :DDD

már bocsi Jojo ;]

One Ring to rule them all

(#1576) nepszter1 válasza LOTR (#1575) üzenetére


nepszter1
addikt

Jojo nincs itt valahol a Balatonba nyaral , keresni a proteines szeletét a nádasba sörrel a kezébe ;]

(#1577) LOTR válasza nepszter1 (#1576) üzenetére


LOTR
addikt

nagyon helyes, nekem a múlt héten volt ez, annyi különbséggel, hogy sem látni, sem hallani nem akartam edzéssel, táplálkozással, melóval/tanulással kapcsolatos dolgokat
bár ha abból indulunk ki, hogy Jojo legalább izmos, én meg nem... :o

One Ring to rule them all

(#1578) headhunter válasza brownus (#1541) üzenetére


headhunter
addikt

Norbiról, mindig ez a videó ugrik be : :U

[link]

"Vegyed meg a kazettámat, had építsek még egy házat!"

"Egyet,kettőt,hármat,négyet , szakítsuk le most a lépet!" :D

[ Szerkesztve ]

(#1579) macikos


macikos
addikt

Bognár Gergő készülget, a növi kicsit megszaladt: [link]

Akinek nincsen facebookja: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1580) Boxer001 válasza macikos (#1579) üzenetére


Boxer001
veterán

Eszméletlen durva a srác, ma néztem én is... :Y Mondjuk ha van pénz, genetika, akkor csak csinálni kell.

(#1581) SzlobiG válasza macikos (#1579) üzenetére


SzlobiG
félisten

Uhh...

(#1582) gaborbol


gaborbol
őstag

Na ez durva, brutalis mi ero van benne:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1583) Nexuiz válasza gaborbol (#1582) üzenetére


Nexuiz
tag

Jó alkata van. Ő se tegnap egy harsa ütés után találta ki hogy ezt csinálja.

Nem én voltam!

(#1584) Bubee82 válasza macikos (#1579) üzenetére


Bubee82
őstag

Apicsába :Y :R :K

(#1585) brownus válasza LOTR (#1551) üzenetére


brownus
veterán

egyetértek veletek

péntek popsi, szép izmos a lány :)

[ Szerkesztve ]

(#1586) God Vazzeg válasza brownus (#1585) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:B :D

(#1587) macikos


macikos
addikt

Ez a legújabb BBTV remek volt. Olyan gyorsan áttekertem, hogy hiba nem volt benne.

(#1588) #11527168 válasza macikos (#1587) üzenetére


#11527168
törölt tag

Detto. Ez a BBtv egyre szarabb. Még régen a Vörös-Lauter edzések elmentek, de ezekre a mostani arcokra már nem nagyon vagyok kiváncsi, főleg, hogy már nem tudnak semmi újat mondani. Bunny is elmondott már mindent amit lehet, szerintem már ideje lenne befejezni.

(#1589) macikos válasza #11527168 (#1588) üzenetére


macikos
addikt

Dehogy mondott el mindent. Rengeteg mindennel lehetne még foglalkozni, csak nem ilyen Szakács Sanyihoz hasonló kiégett "bodysokat" kellene mutatni, meg noname fitnesz modelleket, edzésre beeső alkoholistákat meg falmászást, hanem valódi testépítőket.

(#1590) glutamin válasza LOTR (#1575) üzenetére


glutamin
őstag

Hehe, ez nekem is tetszett :)

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#1591) Nexuiz válasza macikos (#1589) üzenetére


Nexuiz
tag

Neked kik a valódi testépítők? .

Nem én voltam!

(#1592) macikos válasza Nexuiz (#1591) üzenetére


macikos
addikt

Akik még a közelében se voltak a műsornak: Jóba Elek, Kis Horváth István, Gerőcs Tibor, Kormány Misi, Tozó, stb.hogy csak a legnagyobb neveket említsem. Aztán meg következnek a többiek, akik már voltak, de inkább őket mutassák, mert rájuk kíváncsi mindenki: Vörös Zoli, Kathi Béla, Tóth Dani, stb. Mészáros Lacit is szívesen látnám a műsorban van még egy csomó erőemelő, erősemberek, edzők, Pintér Ferenc, Vida, Kovács István (Koko).

(#1593) Nexuiz válasza macikos (#1592) üzenetére


Nexuiz
tag

Akiket írtál a legtöbbre rá kellett keresnem, mert nem tudtam kikről van szó (szégyenszemre). Szerintem inkább azok kerülnek be, akik még aktívan versenyeznek (pl. akiket említettél is Vörös Zoli, Kathi Béla, Tóth Dani, bár sokan megérdemelnék, pláne eredményeik alapján, hogy szerepeljenek, még sincsenek. Én az új részben, meg az előzőben is csak új arcokkal találkoztam nem igazán ismerem a hazai mezőnyt, ami azt illeti. Egyébként tényleg lenne még mit csiszolni a BB TV-n.

Nem én voltam!

(#1594) runner 125 válasza brownus (#1585) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nah ő kéne. :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1595) becso13


becso13
aktív tag

Most próbáltam ki a Myprotein shakerét. Többet másmilyet nem veszek az tuti.

Csavaros, jól illeszkedik (nekem a Bioteches minden második alkalommal mellécsavarodott), nem kell félni, ha szénsavasat rázol, mint a Sciteccel.
A Dymatize shakerem volt az eddigi legjobb, de azt meg a nyitókája veri a tetején. Emelett van benne egy golyó drótból, ami segít összerázni a cuccot, hamarabb keveredik össze az anyag.

Ajánlom mindenkinek.

Szerk: Köszi, laci06! ;)

[ Szerkesztve ]

(#1596) Tamoo válasza becso13 (#1595) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Meggyőztél, legközelebb veszek én is egyet.
Amúgy konkrétan erről van szó?

[ Szerkesztve ]

(#1597) macikos válasza Tamoo (#1596) üzenetére


macikos
addikt

Anno én is ilyet akartam venni, de akkor nem volt, így ezt vettem: [link]
Utólag ez jobban tetszik, ráadásul ez nagyobb is (700ml), kimosni is könnyebb. Nagyon jó és nem ereszt sehol, mert úgy van kialakítva a teteje, hogy egy nút van benne körbe és abba illeszkedik bele a shaker. Egyszerűen lehetetlen, hogy eresszen.

[ Szerkesztve ]

(#1598) becso13 válasza Tamoo (#1596) üzenetére


becso13
aktív tag

Igen, erről van szó. 600 ml, lehetne nagyobb, de engem ez nem akadályoz semmiben.

(#1599) Jojo5


Jojo5
őstag

Megjöttem balcsiról... :R Remélem mindenki izmos lett amialatt én nem tengettem napjaimat itthon.. :U
Túléltem és már ennek is örülök... :D Jövőre Siófokra megyünk szerintem... :DDD
Ma még betöltöttem... fagyi krumplipüré meg rizs, este 9-10 fele meg takarodok edzeni... :K

holnaptól meg tisztakaja meg stb sulikezdésig :K

macikos: 1 hónapja voltam edzeni csepelen haverommal asszem' a fitness 2000-ben és ott volt a bognár gergő... személyiedzősködött vagy mifene, de az a csávó igaz, hogy 1 gardensmurf++, de olyan széles és baszott nagy állat, hogy elszégyeltem magam, hogy élek kb... :D

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1600) Yeffy válasza ForexGuru (#1571) üzenetére


Yeffy
veterán

-.-"

Irigy kutya... xD :DDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.