Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1851) Márk01 válasza macikos (#1834) üzenetére


Márk01
tag

Először is leszögezném,hogy nem fejtem ki a teljes és őszinte véleményemet,mert kitiltanak még Európából is,nem,hogy innen.Magyarország szép lassan (de egyre gyorsabban)élhetetlenné válik.A feleségemnek van egy biztonsági cége,így hát rendszeresen van alkalmam részt venni egy-két társadalmi pankrációban.Nálam igazából nincs gond mert elég sokan ismernek,ha meg szükséges "erősítés hívni"az is könnyen megoldható.Nem is elsősorban magam miatt háborgok,hanem azok miatta az "egyszerű"emberek miatt aki szó szerint állandó rettegésben élnek.Akik lassan nem merik kiengedni a gyereküket az utcára,iskolába,stb..Magyarország 2011 08.30. :(

===============================================================

(#1852) #11527168 válasza Jojo5 (#1843) üzenetére


#11527168
törölt tag

M-packet-es újabbnak, modernebbnek néz ki. Csak ennyi. Később fogsz gondolkodni a cserén. Tapasztalat, hogy 1-2 év után elkezdi nézni az ember az újabb szériákat. Ha elcsábul, lecseréli az eddigi hibátlan (de régi) gépet valami leharcolt szarra. Én is mostanában nézegetem az F10-eket (új 5-ös) de asszony kordában tart, nem enged hitelt felvenni egy autóra (nagyon helyesen :K )

Jogsi nélkül? Ejnye-bejnye :DD E36-ot meg már nem vennék, ott minimum csoda kell, hogy kifogj olyat amire nem megy el a családi kassza. Amúgy ha még nem is dolgozol, szerintem először vegyél valami gagyi autót (régi Swift pl.) és ha már fix lesz a meló ruházz be egy BMW-re.

Kassadin Persze :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#1853) macikos válasza Márk01 (#1851) üzenetére


macikos
addikt

:K

A feleségednek biztonsági cége van? :Y Akkor lehet hogy őt sem kell félteni :D Azért remélem nem olyan, mint Cris Cyborg, megver ha későn érsz haza a haveroktól :D

(#1854) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
188cm magas vagyok és 72kg. Kb 1 éve járok gyúrni kisebb nagyobb megszakításokkal, eszek rendesen, de képtelen vagyok súlyt felszedni. Január környékén próbáltam másfél hónapig a jumbo pro-t akkor sikerült kb egy kilót leadnom :W . Utána 1 hónap volumass 35 pro-val másfelet vissza. Valamit tanács, hogy mit érdemes és mikor szedni/enni?
:R

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#1855) Ijk válasza Bagira01 (#1854) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mondjuk normálisan kajálni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1856) headhunter válasza macikos (#1853) üzenetére


headhunter
addikt

Nők között az egyik legjobban várt és magvalósuló mérkőzés:

[link]

Vesztes jobban bejön... :U

[ Szerkesztve ]

(#1857) Tipo16V válasza Jojo5 (#1846) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

nem vennék dízela autót, főleg úgy, hogy évi max 10ezer, dizelbe egy kisebb hiba áráért már egy komplett benzines motort kapsz.
továbbá szvsz első autónak felesleges egy bmw, úgyis összetöröd, ha nem nyáron, akkor télen. ha a hátsóükerék a lényeg, akkor opel omega, ami kb szintben ugyan ott van mint egy hármas, kényelemben, és helyben is :U a 2000-es 16szelepes eljár 12-13 literrel, dinamikus vezetés mellett.
de elsőre szerintem elég valami max 2000ccm-es szívó benzines, a turbós is mókás, de ott már megint kell a lóvé..:D

szeptembertől pestre járok majd suliba, keleti, deák.... kiváncsi leszek, edzőtársammal beszéltük, hogy kés az alap lesz:D :(((

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#1858) Bagira01 válasza Ijk (#1855) üzenetére


Bagira01
veterán

Akármit és akármennyit eszek egy dekát nem hízok, még ha 1 hétig a gép előtt rohadok akkor se :(

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#1859) Ijk válasza Bagira01 (#1858) üzenetére


Ijk
nagyúr

Akkor te egy biológiai csoda vagy.:)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1860) Tipo16V válasza Bagira01 (#1858) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

írd le a kajádat

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#1861) Eagl3 válasza Bagira01 (#1858) üzenetére


Eagl3
veterán

+ a korod

(#1862) Jojo5 válasza #11527168 (#1852) üzenetére


Jojo5
őstag

double -.-

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1863) Jojo5 válasza #11527168 (#1852) üzenetére


Jojo5
őstag

Hát igen a rendőrbácsinak sem tetszett főleg, hogy még igazolvány sem volt nálam... :U :C

Amúgy az a baj, hogy pl. 1 régi swiftben tuti félnék... van még pár típus amit bmw előtt hajtanék ha mást nem mondok 1-2 példát> audi a3 vagy pl a ferde hátú focus is bejön, de pl nekünk 1 F astránk van jelenleg és még ez se lenne rossz vagyis nekem tetszene egy erősebb motorral az 1.7 dízel kevés érezhetően... :(

Sajnos igen a régivel is baj van meg az újjal is... :DDD mármint vételnél, de majd remélem találok valamit... mert most úgy néz ki, hogy ha hivatalosan is vezethetek akkor valami pacit kapok, de azért kaksit se akar az ember ha már nem BMW első körben :U

Tipo16V: oké, akkor tankolod nekem :F :)
Nah mesélj mivé fogod magad képeztetni ?

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1864) Bagira01 válasza Eagl3 (#1861) üzenetére


Bagira01
veterán

21 éves vagyok

Kb ezt eszem, de reggelire 100g joghurtot zabpehellyel.

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#1865) Tipo16V válasza Jojo5 (#1863) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

hát de akkor a bmw-t ki tankolná? az én 1,6osom is megeszi a 10et :(
bánkiba fogok járni, karosszérialakatos, 2év délafrikai állapot :(

bagira és a kaja hogy áll össze?

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#1866) Jojo5 válasza Tipo16V (#1865) üzenetére


Jojo5
őstag

de pont ezt írtuk, hogy a dízel nem eszi meg :U

jah, hát igen a bánkiba készülj fel... haverom is oda járt... :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1867) nepszter1


nepszter1
addikt

Nagy áttörést értem el édesanyámnál . Havi 10k-val támogat engem ebből azt csinálok amit akarok ebből 4k a kondi bérlet a másik meg 6k ebből még adok hozzá és akkor mostmár az ebédem is rendbe lesz. :C

(#1868) gaborbol válasza Bagira01 (#1864) üzenetére


gaborbol
őstag

Ha ezt mind megeszed egyszeruen kizart dolog, hogy nem nojon a sullyod. Ez majden 3500 kaloria es majdnem 300g feherje/nap.

Mennyit mozogsz ez melle?

(#1869) Tipo16V válasza Jojo5 (#1866) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

ez meg a mostani állapot, nem mint ha hónapok óta lenne valami változás, ez van kevés kajával, utóbbi időben rendszertelen edzéssel 70kg, a kép szar, kicsit kockás a hasam, és a bicó is eres, ez a képen nem látszik. [link]

Bagira ez pedig eléggé rendben van, sok fehérje, sok ch, olyan nincs hogy ezt megeszed és nem hízol :Y

igen, csak az új dízelekbe millió kilóméter van, ismerős 2007es 307sw-ben 280ezer kilóméter.
ez esetben egy régi (15évnél régebbi) szívódízelt ajánlanék, ez max 5öt eszik, de legalább nem megy. pl golf 2, 1,6D, unokatesóm eljár vele 5 literrel, egyszerű motor, övébe már 350ezer kilóméter van, az alaktrészek fillérek hozzá. elég jól néz ki neki, bár már kezd rohadni, 21éves. [link]
régi dízelből akár egy turbódízel is jöhet, nem olyan bonyolult mint az újak, nem költöd rá a gatyádat. és az se eszik 7fölött.

huh, mire készüljek a bánkiba? lesz balhé?

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#1870) Tamoo válasza Tipo16V (#1865) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

1.6-os 10-et? :DDD akkor én örülök a hatfélnek

(#1871) Tipo16V válasza Tamoo (#1870) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

örülhetsz is:D nekem pályán evett 6,6ot
ismerős 1,4es tigrája, ütve vágva 10liter

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#1872) Bagira01 válasza gaborbol (#1868) üzenetére


Bagira01
veterán

Heti 4x jártam gyúrni + úszni 2x. Itthon kb semmit nem mozgok, csak ülök. Most kb 3 hete nem voltam edzeni, de nem is eszek annyit, de így is elég sokat. Jövő héttől akarok megint járni. Étrendkiegészítő kéne valami jó, csak a volumass is kva drága :U

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#1873) ForexGuru válasza Tipo16V (#1869) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

milyen magas vagy?

[ Szerkesztve ]

(#1874) Tipo16V válasza ForexGuru (#1873) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

eccányócvanegy-eccányócvankettű

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#1875) Jojo5 válasza Tipo16V (#1874) üzenetére


Jojo5
őstag

utolsó emlékeim szerint magasabb vagyok mint te. vagy nem ? igaz úgy rémlik, hogy pár centivel, de magasabb ? mert akkor pontosan belöhetem az én magasságom kb. :U

amúgy bazdmeg élőben tuti nem rossz a forma... igaz tavaly láttalak, de akkor is jó volt már :K

hát igen készülj fel minden eshetőségre mert havert a suliban akarták megkönnyíteni a cuccaitól... :(

és pont ez a baj, hogy a dízelekben millió kilométerek vannak az ujjakat meg csak úgy nem adják el jó áron...
golf a 3as szériától nem rossz szerintem... :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1876) SzlobiG válasza Bagira01 (#1858) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ismerős a helyzet..:D

(#1877) Tipo16V válasza Jojo5 (#1875) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

igen magasabb vagy, te olyan 185körül lehetsz szerintem.
hát nemtudom én magamat szarnak látom, de ez mindenkivel így van, kivéve Ijkval ;]
de ide tömeg kell, olyan tömeg, mint akiket te linkeltél tegnap.

igen fater is mondta hogy készüljek verekedésre, wc-n cigizésre, akár drogozásra.
hát majd meglátjuk mi lesz, a kés belesz készítve, ahogy láttam elég tapló arcok járnak oda, de nem volt sok brazil, legalábbis nem láttam. én olyan börtönnek képzelem el, biztos vannak csicskák, meg nem csicskák, vagy nemtudom:D
remélem azért kórházba nem jutok. barátnőn rendesen félt :U akkor telefon mindig zsebben, pénztárca is, minden... :((( legszívesebben egy ak47-el mennék oda be.
golfból egy 1,9tdi? ha van rá affinitásod azt lehet is tuningolgatni :P.

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#1878) Yeffy válasza Tipo16V (#1877) üzenetére


Yeffy
veterán

Hát sok sikert a sulihoz!

Jojo: E46 nekem is az egyik "cél" verdám, nagy kedvenc! :R :K

Aydan: nem nyomod rosszul úgy látom akkor... :DD

Hát igen, ezek a rosszarcok... egyre durvább a helyzet, nem csodálom, ha iszkolnak el emberek, vagy "öntörvényűsködnek"... Gz Magyaro.... :W :(

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1879) runner 125 válasza #11527168 (#1831) üzenetére


runner 125
nagyúr

Aydan = Ádám ?

Lebuktál, pam-pam. ;]

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1880) szki válasza Bagira01 (#1864) üzenetére


szki
őstag

Még fiatal vagy. 10 év múlva már örülsz, ha sok kondival megmarad a súlyod. 20 év múlva már a víztől is hízni fogsz.
Amúgy vélhetően genetika lesz a háttérben, vagy egészségügyi probléma. Vagy csak egészségtelenül táplálkozol, és nem jó a szervezetednek valami összetevő. Talán allergia, stb. A helyedben orvoshoz mennék, és nem konditerembe.

(#1881) Tipo16V válasza runner 125 (#1879) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

fogadjuk előbb volt meg a szám, mint hogy a nevét átváltoztattad!!!!!!!!! ;]

szki nem dramatizálod ezt kicsit túl? de! :U
kifejtenéd, hogy szerinted az egészségtelen étkezés miért gátolja a hízást?

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#1882) nepszter1


nepszter1
addikt

[link]
szegény srác .

(#1883) runner 125 válasza Tipo16V (#1881) üzenetére


runner 125
nagyúr

Beszoptad, mert nem. Csak véletlenül a "joci és lölös-5-ös bmw" c. balladát linkeltem be. :D

nepszter1

Vajon kik lehetettek?!
..csak azok a félkegyelmű, abortusz után is felnövő pateszok.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1884) Jojo5 válasza Tipo16V (#1877) üzenetére


Jojo5
őstag

jaja, én is arra tippeltem, hogy az lesz majd kezdőnek csak nem akarok 1 misi fölé szaladni sőt még az is necces lesz... de majd elválik, hogy lesz akkor máni' :U
akkor jól sejtettem, hogy 185 körül vagyok, köszi :R

Yeffy DJ: jó is az... :K nekem is célok között van :K

Bagira01: jelek szerint ektomorf vagy mint állatt.... További tanácsért kérem fáradjon SzlobiG v. mocsanisi kollégához :C

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1885) szki válasza Tipo16V (#1881) üzenetére


szki
őstag

Lehet meg se emésztődik a szervezetében az a sok minden, amit betöm napi 8 étkezés alatt. Ezek a Nutrition név nekem nyúltápra emlékeztet például. Allergiás is lehet sok mindenre, és tönkre vághatja az emésztőrendszerét.
Szóval orvossal kell kezdeni, de nem biztos, hogy segít.

(#1886) Bagira01 válasza szki (#1880) üzenetére


Bagira01
veterán

Egészségtelen lehet mondjuk az egyoldalú étkezés, de az ilyen kondis étrendek azért nem valami változatosak. Eszek zöldséget, gyümölcsöt, iszok sok vizet, hogy meg is emésszem a kaját. Már én is valami anyagcsere biszbaszra gondolok, mert ennyi kaja mellett már egy hízott disznónak kéne lennem. Csak az a baj, hogy zsír se épül se izom :W

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#1887) Kassadin válasza Bagira01 (#1864) üzenetére


Kassadin
addikt

450g szénhidráttól nem nő a testsúlyod? Ezt én nem tudom elhinni. :DDD

staker: Nem biztos, de nem lehetetlen. Nem terjed ki az írás a bőrszínre.

[ Szerkesztve ]

(#1888) #04441088 válasza nepszter1 (#1882) üzenetére


#04441088
törölt tag

brazilok csinaltak vele...gondolom.. :W

(#1889) Tipo16V válasza szki (#1885) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

ezesetben nem marad más, csak az ugrás :K ;]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#1890) gaborbol válasza Bagira01 (#1872) üzenetére


gaborbol
őstag

Ha azt megeszed napi rendszeresseggel ami ott van, akkor noni fogsz nincs mese, de csak ha 60-70%-at mar akkor is, szerintem a kozeleben sem jarsz ennek a mennyisegnek.

En abban a szerencses helyzetben vagyok, hogy barmilyen kiegeszitot megengedhetek magamnak, biztos segitenek is valamit, de a rendes kajalas a cel.
Ha megnezed ezt az etrendent nem ket filler, ezt megvenni,lefozni, betolni nap mint nap, edzest kemenyen lenyomni becsulettel, nem egyszeru mutatvany.Es ebbol az osszesnek teljesulni kell.

Ha ezek megvannak lehetsz te barmilyen testalkat, meg lesz az eredmenye. Szemely szerint nem hiszek a ki milyen alakt besorolasban, mert sajat peldamat alapul veve minden "keplekeny". Barmibol el lehet jutni szinte az ellentetes oldalra, csak elszantsag kerdese.

[ Szerkesztve ]

(#1891) Yeffy válasza nepszter1 (#1882) üzenetére


Yeffy
veterán

Inkább no comment... :W

Jojo: :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1892) #11527168


#11527168
törölt tag

Yeffy nem, nem vagyok bűnöző, nem szoktam vasazni, a bodza-termesztést sem ismerem ;]

Runner nem hallgattam meg de a címe alapján magamra ismertem egyből :D (amúgy Ádám vagyok tényleg :K )

Jojo vegyél egy Toyota Corollát vagy újabb Swiftet (2005-ös 1.3-as 1M körül van. Kicsit gyenge, de nem fogyaszt sokat, alkatrész fillérekért megy bele) esetleg Golfot, Opelt szerintem. Kár első autónak egy valószínűleg drága alkatrész-zabálót venni. Megbánod majd.

(#1893) szki válasza Tipo16V (#1889) üzenetére


szki
őstag

:DDD
Bocs de tényleg a takarmánygyártás jutott eszembe a Nutrition névről. Voltak nyulaim, és jólk híztak tőle :D

(#1894) runner 125 válasza szki (#1893) üzenetére


runner 125
nagyúr

:DDD

"Voltak nyulaim, és jólk híztak tőle :D"

Lehet macikos-nál is ez a titok?! ;]

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1895) SzlobiG válasza Kassadin (#1887) üzenetére


SzlobiG
félisten

450-et én is beszoktam tolni, igaz nem mindég sikerül azt én se hízok semmit 71 körül stagnálok jó ideje, bár a terembe meg azt mondják növök.:D

(#1896) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Egy karos feszítős a tengerpartról pampam:
[link]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#1897) Kassadin válasza SzlobiG (#1895) üzenetére


Kassadin
addikt

Jó, de te mutáns vagy... :DDD

(#1898) Jojo5 válasza Zomb€€ (#1896) üzenetére


Jojo5
őstag

jójó :K , de mostmár mehetnénk edzeni is.... ;]

Aydan: lehet ilyen gyöktörzs vagyok, de a suzukis vonal egyáltalán nem tetszik... :/
ez még mondjuk tetszik is... :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1899) Tomics


Tomics
addikt

Nem edzettem 2 hete pam pam :))
Szeptember 1-től new life! Edzés, tanulás, no alcohol ! :D

PH! addikt since 2004

(#1900) Bagira01 válasza SzlobiG (#1895) üzenetére


Bagira01
veterán

Optikailag nálam is van változás de súlyba 0. Még utolsó elkeseredésembe veszek egy 3kg-os volumass 35 pro-t. Másfél hónapig próbálok valamit alkotni aztán ha nem változik a testsúly akkor asszem nem az én asztalom a tömegnövelés :DDD

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.