Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43251) maross válasza #79621120 (#43244) üzenetére


maross
veterán

Megbizhato ez az oldal?

szerk: a mortalos

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#43252) #79621120 válasza maross (#43251) üzenetére


#79621120
törölt tag

Igen .

(#43249) csaba951 Nem .

Amnesia mod :

The Four Horsemen

(#43253) x_o_n válasza WayneGace (#43250) üzenetére


x_o_n
veterán

szerintem meg teljesen mindegy, újságíró,blogger,nővér,vagy akármi...ha akarja elmondja,kérdezni meg tapintatlanság.

(#43254) .tnm válasza x_o_n (#43253) üzenetére


.tnm
addikt

"kérdezni meg tapintatlanság"

szerintem először megkérdezni teljesen ok, de nyilvánvalóan nem akarja másik orrára kötni (még szerencse: 1 perc után nyolcvanan próbálnák utánacsinálni, visszaélnének vele és már ő se tudná folytatni), úgyhogy maradjon csak az ő titka; nem kell faggatni. megköszönni viszont lehet a tevékenységét ;)

(ugyan x_o_n-nak ment válaszként ez a post, mert az ő gondolatmenetét folytattam, de nem igazán neki szól...)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#43255) #79621120


#79621120
törölt tag

Szeptember 19.-én megérkezik a Cognition: An Erica Reed Thriller a GOG és a Steam online boltjába .

(#43256) csaba951 válasza #79621120 (#43252) üzenetére


csaba951
veterán

Köszi a tippért! (The Four Horsemen) Stílusosan pont este ajánlod! :D

(#43257) Wolverine válasza maross (#43251) üzenetére


Wolverine
félisten

A GamesPlanet is hivatalos üzlet.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#43258) alpihun


alpihun
senior tag

Utólag szolnék a dolgokhoz, remélem nem épp hiába.

A Killing Floorh-oz létezik 50%-os kupon, itt-ott szerintem ingyen is kap az ember. Persze esedékes majd egy 75% is, de aki most akar vele játszani, beéri ennyivel. tf2outpost.com-on 3 kulcsért sokan adnák, ami kb 1200 forint.

A Port Royale 2 szerintem nagyon jó kis játék, kis türelem kell, míg beszippant, de utána egy élmény. Annó volt pc guru mellé, több hónapot toltuk haverral, versenyezve, ki kapar össze többet.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#43259) Alien83 válasza alpihun (#43258) üzenetére


Alien83
senior tag

"de aki most akar vele játszani, beéri ennyivel. "

Igen az megérdemli. Eddig nem volt pénze rá, kicsit meg nem tud várni.
Pont most kell amikor drága.
Gratula az illetőnek!

(#43260) WayneGace válasza x_o_n (#43253) üzenetére


WayneGace
őstag

Kérdezni tapintatlanság? Ez most komoly? Inkább egyenes és direkt. Ahelyett, hogy találgatnak, meg körbeírják, amikor az, akiről szó van jelen van. Pont ugyanezt csinálták maross vga játék témánál is. Persze nyilván, ha egyik vagy másik akarná már elmondta volna és nem tesz úgy, mintha nem látná, hogy róla beszélnek.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#43261) Crytek


Crytek
veterán

Gamersgate:

Painkiller Hell & Damnation Collectors Edition 5€

Next PC Upgrade: 2022

(#43262) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Az iBomberekkel játszott itt valaki? Milyenek?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#43263) maross válasza Csapoati (#43262) üzenetére


maross
veterán

nekem a defense-ek tetszettek, az attackot hamar meguntam.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#43264) x_o_n válasza WayneGace (#43260) üzenetére


x_o_n
veterán

akkor gondold át újra,és esetleg olvasgass vissza.

(#43265) bullseye válasza WayneGace (#43260) üzenetére


bullseye
addikt

Kihagytad a gondolatmenetből, hogy ez nyilvános fórum. Bármilyen válasz csak további kérdésekhez vezetne (és esetleg gyanúsításokhoz a helyi igazságharcosok által), és rengeteg másolóhoz és trükközőhöz a ninják részéről.

A megoldás ugyanaz, mint egy bűvésztrükknél, mivel az eredményt ismerjük, csupán meg kell találni az ahhoz vezető utat :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#43266) Pttypang válasza WayneGace (#43260) üzenetére


Pttypang
veterán

Off szuro addon, problem? :D

Everybody lies.

(#43267) Max_218


Max_218
tag

Sziasztok! Tudna valaki segíteni? Batman Arkham City- Live profilos problémám van. Volt 2 fiókom ,és véletlen arra regisztráltam be ,amit sosem használok, és a másikra gyűjtögettem a játékaimat. Meglehet valahogy oldani , hogy átt migrálom ,valahogyan? arra az account.-ra?

(#43268) horvathd válasza Max_218 (#43267) üzenetére


horvathd
aktív tag

Passz. De ha nem sürgős a dolog akkor egy éven belül úgyis bezár a Game for Windows Live és átváltanak Steamworks-re.

"The Kid just rages for a while."

(#43269) sagem válasza Max_218 (#43267) üzenetére


sagem
addikt

Szvsz nem lehet, ilyen játék hordozást sehol nem engednek:( Maximum egy nagyon segítőkész supportos tud neked segíteni, ha van hozzá még support egyáltalán..de az esély igen kicsi:( Mindenestre próbáld meg a supportot..veszítenivalód nincs..:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#43270) $p@rr0w válasza horvathd (#43268) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Honnan az infó? Vannak részletek is? Mi fog történni a mostani GFWL accountomon lévő játékokkal?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#43271) Anonymus X válasza $p@rr0w (#43270) üzenetére


Anonymus X
tag

Hírekből. Néhány GFWL-os játék esetén már meg is erősítették, hogy Steamworksre állnak át (pl. Bioshock 2). Azonban a Steamen már látszik, hogy a Batman Arkham Asylumhoz is megjelentek egy ideje a steames achik, vagyis ott is megkezdődött az átállás.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#43272) Pedro78 válasza Anonymus X (#43271) üzenetére


Pedro78
senior tag

Legjobb hir mostanaban amit hallottam. :C Amint ez megtortenik ki is jatszom ujra mindket meglevo batmant.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#43273) Jofi81


Jofi81
őstag

Van, akinek sikerült megvennie a Mortalt? PayPalt nem ajánl fel fizetési lehetőségként, a kártyámat meg valamiért nem fogadja el, pedig fizettem már vele így.

(#43274) dejaris válasza horvathd (#43268) üzenetére


dejaris
addikt

Milyen jol terjed a szobeszed.

(#43275) dante0425


dante0425
tag

A Bugbear új autós örülete már felkerült Greenlight-ra.

(#43276) Amantius válasza dante0425 (#43275) üzenetére


Amantius
senior tag

Köszi. De régen hallottam felőlük. A Rally Trophy örök kedvenc.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#43277) ruti válasza dante0425 (#43275) üzenetére


ruti
Közösségépítő

szavaztam is egyet :K
bár a címe elég érdekes

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#43278) genndy válasza Anonymus X (#43271) üzenetére


genndy
addikt

Arról van valakinek hiteles infója (tehát kipróbálta), hogy működnek-e már a Batman AA-s Steam achik? A legutolsó amit hallottam, hogy hiába vannak, bugosak, és nem lehet megkapni őket.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#43279) ayo válasza Csapoati (#43262) üzenetére


ayo
addikt

en kitoltam az osszesreszt, a legjobb reszek a defense ek, az attack bena. az elso resz (Defense) rohadt nehez es nagyon fapados, meg rendes felbontas sincs de vegulis sok szenvedes utan sikerult. a masodik (Defense Pacific) mar sokkal ujabb, egyszerubb kellemesebb szebb de itt is azert elegge adottak a temak tehat inkabb csak egy adott gondolatmenettel tudod megcsinalni oket. ennel meg a skill meg az achi rendszer is jobb lett szoval legjobban azt tudom ajanlani, de alt mindig van ilyen packos akcioban a ketresz par euroert, ami szinten megeri ha nagy TD fan vagy.

http://jateknaplo.blog.hu

(#43280) Csapoati válasza ayo (#43279) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pont ezért kérdezem, mert GMG-n voucherrel 2,6€ a 3 rész, Indiegalan pedig 1,5$ a Defense Pacific. Szerintem a leírásod alapján utóbbi lesz belőle, mert szívni nem nagyon szeretek, csak ha megéri. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#43281) csaba951


csaba951
veterán

Nuuvem
Football Manager 2014; -14%; 59,99 BRL
Eddig ez a legjobb ár amit láttam érte!

(#43282) Rent


Rent
senior tag

x-com + 2dlc 9,99usd amazonon, ha valakinek elkerülte volna a figyelmét. :)

(#43283) dokken


dokken
tag

Giveaway of the Day - Royal Envoy

(#43284) bullseye válasza ayo (#43279) üzenetére


bullseye
addikt

Ez megnyugtatott, mert az első rész elég kemény volt még alsó fokozaton is, mert túl keveset sebeztek a fegyverek, így hamar kifogyott a hely (az ellenfél meg sebzett rendesen), akkor megnézem a Pacificet.

Assault totál más, egyszerű, agyatlan - de ezzel jobban illik az iOS eredetijéhez :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#43285) djculture válasza csaba951 (#43281) üzenetére


djculture
félisten

csak akkor kell ha a románok meg a magyarok is benne vannak, 10:0 fogadtam de a románok elfáradtak és már nem akartak többet belőni

(#43288) Csapoati válasza bullseye (#43284) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én közben már megvettem a Pacificet, tényleg jópofa.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#43292) Wolverine válasza djculture (#43285) üzenetére


Wolverine
félisten

Mindkét ország benne van játszhatóként évek óta, én a 2011-es verzióban lettem magyar szövetségi kapitány.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#43298) Max_218 válasza horvathd (#43268) üzenetére


Max_218
tag

köszi,ezt örömmel hallom . :)

(#43300) dejaris


dejaris
addikt

Dungeon Siege 3 Pack - 5 dollar

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.