Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42201) eami válasza belaazallat (#42171) üzenetére


eami
addikt

erősen off de félsz te a műholdaktól? :-D

(#42202) x_o_n válasza slayer006 (#42197) üzenetére


x_o_n
veterán

akkor mé nem jelentkeztél a másik topikban?
már a másodikat dobtam oda ki

(#42203) echterion


echterion
nagyúr

A Mass Effect 3-hoz hány dlc van? Most 6 ojró az originen és hát lehet, beruháznék rá, ha nincs hozzá csillió ojrónyi dlc.

**********

(#42204) Totalgear válasza echterion (#42203) üzenetére


Totalgear
csendes tag

11 dlc van hozzá az upgrade to N7 deluxe edition-nal,viszon ezekhez kell kb.3 db 1600 bw pont

"Fight for the Sandwich" Heavy from TF2

(#42205) horvathd válasza echterion (#42203) üzenetére


horvathd
aktív tag

Van hozzá 4 db soha nem akciózott story dlc 4000 bioware pointért, ami az origin szerinte 50$-nak felel meg.

"The Kid just rages for a while."

(#42206) gontier123


gontier123
újonc

hj

[ Szerkesztve ]

(#42207) Totalgear válasza gontier123 (#42206) üzenetére


Totalgear
csendes tag

Regisztrált játékot nem adhatsz el!Csak accot tudod eladni,de itt nem lehet

"Fight for the Sandwich" Heavy from TF2

(#42208) danih válasza gontier123 (#42206) üzenetére


danih
addikt

/ban

(#42209) DeFranco válasza gontier123 (#42206) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Szia Hunork! :)

(#42210) Totalgear: Szia Hunork! :)

[ Szerkesztve ]

(#42210) Totalgear válasza DeFranco (#42209) üzenetére


Totalgear
csendes tag

Várjuk csak!!

Ezt miért írtad neki :F

Na ne.Teljesen zavart vagyok.Azt írtátok,hogy Hunork egy itteni tag.Most mi a f*** van??

[ Szerkesztve ]

"Fight for the Sandwich" Heavy from TF2

(#42211) danih válasza Totalgear (#42210) üzenetére


danih
addikt

Mellékattintott :) Hunorkot üdvözöljük!

[ Szerkesztve ]

(#42212) maross válasza danih (#42211) üzenetére


maross
veterán

lemaradtam, mi volt atszerkesztve? :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#42213) Totalgear válasza danih (#42211) üzenetére


Totalgear
csendes tag

De itt nem is írt semmilyen Hunork

"Fight for the Sandwich" Heavy from TF2

(#42214) echterion válasza horvathd (#42205) üzenetére


echterion
nagyúr

Akkor ez erős beetetés szagú. Még meggondolom, hogy bedőlök-e neki. Az első rész után a második nekem nagy csalódás volt. Még mindig nem toltam végig, egyszerűen nincs rá ingerenciám.

**********

(#42215) Wizard of Oz válasza echterion (#42214) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Ha a második csalódás volt, akkor a harmadiktól elmegy az életkedved is. ;]

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#42216) zuzu000


zuzu000
őstag

nem tudom volt-e már, de square enix sale van most.
katt
annyira nem rossz árak, bár nem tudom, lehet máshol olcsóbbak.

(#42217) Polllen válasza echterion (#42214) üzenetére


Polllen
nagyúr

A harmadik rész még nagyobb eksön súter, mint a második rész. A sztori epik, de a vége elég megosztó.

Ahogy már írták, ha a kettő nem tetszett, ne erőltesd.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#42218) echterion válasza Polllen (#42217) üzenetére


echterion
nagyúr

Az a baj, hogy kíváncsi vagyok rá. A kettőt is jórészt ezért toltam el eddig.

**********

(#42219) Alien83


Alien83
senior tag

Srácok, most találtam 1ft-ért BO2-őt.
Mindenféle bundle-t aláz, írtam is az eladónak hogy kérem az adatait, hogy hová utaljam a lóvát. :DDD
Mondtam ha már egyszer lehet választani, akkor az 1ft-ot választom.

(#42220) ollie válasza echterion (#42203) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindegy, mert soha nem lesz belőle Complete, GOTY vagy bárminek is nevezzük, gyűjteményes változat.

***

(#42221) cskamacska válasza zuzu000 (#42216) üzenetére


cskamacska
addikt

SQEXDEAL kupon továbbra is működik, további 20% vesz le az árakból. :K

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#42222) echterion válasza ollie (#42220) üzenetére


echterion
nagyúr

De az nem mindegy, hogy mennyibe fájna összesen, mert ugye a sztori általában pár dlc-vel lesz teljes. Ezért kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

**********

(#42223) bullseye válasza echterion (#42222) üzenetére


bullseye
addikt

A dolog szépsége az, hogy a 0 day DLC nem csak hozzáad a történethez, de elég komolyan illeszkedik is bele... ME3 djönörű állatorvosi lova volt a hibás kiadói és készítői döntéseknek.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#42224) Dilikutya válasza Totalgear (#42105) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha valaki nem tud, vagy nem akar fizetni, ingyen se kolduljon senkitől.
Ha nem tud, mert nincs bankkártyája, akkor az gáz, mert én sem tudok neki segíteni, mert nem tudja nekem visszautalni. Ha nincs pénze, egyébként se a játék legyen a legnagyobb gondja.

Ha nincs kedve 5 dollárt fizetni, akkor nincs is rá szüksége, vagy szedje le torrentről. Egyébként a Medal of Honor-hoz már 1$-ért is hozzá lehet jutni, ami akkor is ajándék, ha nincs mellé még 5 másik AAA kategóriás játék.

Olyan meg nincs, hogy nem enged PayPal-lal fizetni a Humble...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#42225) Dilikutya válasza Pttypang (#42170) üzenetére


Dilikutya
félisten

The Witcher a Steam-en most elég baráti, 5€-ból megvan az 1-2. rész.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#42226) dejaris válasza Dilikutya (#42225) üzenetére


dejaris
addikt

O hogy megvettem csak az egyet es azota sem telepitettem :(((

(#42227) maross válasza Dilikutya (#42225) üzenetére


maross
veterán

5euro nem a franchise, a kiiras becsapos

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#42228) Dilikutya válasza maross (#42227) üzenetére


Dilikutya
félisten

Valóban. 1,99€ a The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut, és 4,99€ a The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#42229) Dilikutya válasza Zamery (#42176) üzenetére


Dilikutya
félisten

Köszi! Nem tudom, a kedvezmény kupon hányszor használatos, én lecsaptam rá, ~1000Ft-ért ajándék, szerintem ennyiért még nem volt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#42230) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Akinek gondja van a 1,5€-s Medal of Honor Airborne-al az Origin-en: csinálj a Pogo.com-on egy acc-ot, majd a EA Acc Manager oldalon én kiválasztottam alapértelmezettnek a Select A Default Persona résznél az EA Classic Screen Name-t, és utána már elindult. Lehet ki se kell választani, elég, hogy van. Vagyis a lentebb is linkelt leírás működik, megerősíthetem. Ennyit vígan megért, fene bánja, hogy nem dobozos, annak már úgyis lőttek, a nagy nyári akciókban bezsákoltam összesen vagy 60 játékot, bár ebből kevés volt önmagában, inkább pár Humble, meg Quake csomag, ilyenek. Sosem játszottam az Airborne-al, már többször le akartam szedni, csak töprengtem, melyiket válasszam, volt többféle méretű telepítő is, csak nem néztem meg, mi a trükk esetleg telepítésnél. A sors iróniája, hogy végül letöltésben az origin-es változat volt a legterjedelmesebb. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#42231) dejaris válasza Dilikutya (#42230) üzenetére


dejaris
addikt

Rajtam ez a trukk sem segitett :(((

(#42232) Dilikutya válasza dejaris (#42231) üzenetére


Dilikutya
félisten

Fura. Amúgy ez nem trükk, a Pogo.com is az EA oldala, önmagában semmire sem jó, ingyenes flash játékos oldalnak nézem. Nem is értem, mi köze az EA Classic Screen Name-hez. De ha ide regisztrálsz, akkor a profile.ea.com-on a profilodban a Select A Default Persona résznél kell lennie egy új bejegyzésnek, ez lenne az a EA Classic név. Ami szerintem nem árt: mindenhol ugyanazzal az e-mail címmel kell regisztrálnod, szerintem az alapján rendeli össze az acc-okat a rendszer.
Jól el van rejtve a súgóban ez, megkerestem, magamtól soha nem jövök rá (pedig sem elveszett, sem hülye gyerek nem vagyok), hogy ez lesz az, ha már valaki korábban nem írja be ide. Szóval egyértelmű segítség, jár a piros pont az EA-nek érte.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#42233) Darth_Revan válasza Dilikutya (#42232) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Dobozos Mass Effect 1 Origin aktiválásához is kell a Pogo.com.

(#42234) dejaris válasza Dilikutya (#42232) üzenetére


dejaris
addikt

Eljatszottam mar. Eddig is volt classic akarmim, mert legalabb a bf2142-ben ujat is letre tudtam hozni, ha mar origin fiokkal nem engedett be. Azzal sem engedett be, csinaltam pogosat (ez nalam nem jelent meg, hanem hoza kellett adnom az ea profil csomaghoz (van mar vagy 10, gratulalok EA, pedig az osszes egytol egyig ugyanarra az emailcimre van :W ) azzal sem ment. Igaz, hogy crysis 1,de ugyan az a problema. A mohat is megvettem, meg le sem mertem tolteni...

(#42235) Pttypang válasza Dilikutya (#42225) üzenetére


Pttypang
veterán

Köszi, végül beszereztem ezt, habár inkább én valami egyszerű faék grafikájú rpg makeres szintű kinézettel rendelkező dologra gondoltam, de szerintem ezekkel is elleszek, úgyis szemezek már egy ideje ezzel a címmel :D :R
7 ojrót megért :) [Nyilvánvaló, hogy annyira nézegettem az akciókat, hogy a leglényegesebb meg kimaradt, maga a steam :DDD ]

Everybody lies.

(#42236) kovsol


kovsol
titán

Dragon Age: Origins - Ultimate Edition a 9€ -os árával Originen mennyire számít jónak? Mármint máskor ennél volt már jóval olcsóbb is?

Mod: topicban rákeresve látom amazonon volt Dragon Age pack ami jobb áron volt. Mondjuk a második rész Xbox360 -ra megvan, így PC -re az nem érdeke, mivel a PC verzió fos lett. Konzolom élvezetesebb az irányítás.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#42237) Anonymus X válasza kovsol (#42236) üzenetére


Anonymus X
tag

Az isthereanydeal.com-on megtalálod a kérdésedre a választ, nagyon jó grafikonon ábrázolja az adott játék árának alakulását.

Steamen volt már olcsóbb is, mikor -75%-ért akciózták, legutóbb viszont csak -70%-ot kapott. Valamint ha körbenézel itt a Ph-n, találsz olyan embert, aki a Steames változatot jó áron adja.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#42238) genndy válasza Dilikutya (#42224) üzenetére


genndy
addikt

Helyesbítés: attól hogy nincs bankkártyája, attól folyószámlája még lehet, tehát tudhat utalni, csak neten nem tud vásárolni. Meg ha nincs is számlája, a készpénzes bankszámlára utalás mindenképpen működik. Tehát simán lehet hogy az illető nem tudja megvenni, de ha valaki megveszi neki, azt ki tudja fizetni.
A koldulás ettől függetlenül nekem sem tetszik. Akkor inkább írja azt, hogy "vegye meg nekem valaki, kifizetem", rögtön normálisabban hangzik.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#42239) cashback válasza genndy (#42238) üzenetére


cashback
őstag

Vegyen nekem valaki COD:G-t.
Majd a nyugdíjamból kifizetem. ;]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#42240) genndy válasza Pttypang (#42235) üzenetére


genndy
addikt

Friss faék-rpg: Dungeons of Dredmor

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#42241) BigBlue69 válasza cashback (#42239) üzenetére


BigBlue69
őstag

...Az akkori árát.. :DDD

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#42242) djculture válasza cashback (#42239) üzenetére


djculture
félisten

vegyél fel hitel rá a providenttől... :P

(#42243) Jofi81 válasza Zamery (#42176) üzenetére


Jofi81
őstag

Ezt a kódot hol tudom megadni? A checkout-nál rögtön a paypal oldalára irányítana, gondolom azután már nem lehet.

(#42244) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Még két nap és lejár a ninjabundle...vajon mi lesz a következő humble bundle?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#42245) djculture válasza AlexWolf (#42244) üzenetére


djculture
félisten

Heti bundle se volt, szerintem egy darabig semmi.

[ Szerkesztve ]

(#42246) Jofi81 válasza Jofi81 (#42243) üzenetére


Jofi81
őstag

Tárgytalan, mégis a PP után kell megadni a kódot.

(#42247) ayo


ayo
addikt

egy kis ingyen jatek a heten zelda fanoknak: Zelda II FPS
http://jateknaplo.blog.hu/2013/08/26/zelda_ii_fps

holnaptol nem leszek (nem lesz tobb poszt) es csak szulinapomra jovok haza - igen nekem is most lesz :D, de a kodkeregetes helyett termeszetesen lesz valami nagyobb sorsolas szept 2-an.

http://jateknaplo.blog.hu

(#42248) Alien83


Alien83
senior tag

Ha valakit érdekel Outlast 12 Euro-ba szóljon. Vagy Castlevania 18 euro.

(#42249) Totalgear válasza Alien83 (#42248) üzenetére


Totalgear
csendes tag

12 €ért nem biztos,hogy sokan kérik mert maross-nál csak 3000FT(10€)Maross webgalaxy

"Fight for the Sandwich" Heavy from TF2

(#42250) djculture


djculture
félisten

Látom neki is muszáj üzeletet csinálni az EA bundle nyavajákból.. Nem lenne pofám azért megvenni hogy 800ft-ért hirdessem ds3-at 500-értt a red alert 3 kieget meg egyebek.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.