Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15551) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Köszi mindenkinek!

ollie: Nekem inkább hátrány, ha Steam-es. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#15552) danih


danih
addikt

Frissült a bejegyzésem a Steam nyári akciójáról.
Lesz Telltale Pack Walking Dead-del és 2K Pack SpecOps-szal. Továbbá Alan Wake és Trine Bundle-ra is lehet számítani.

(#15553) Crytek válasza danih (#15552) üzenetére


Crytek
veterán

AW AM remélem kap egy -33 vagy -50%-os csökkentést és akkor veszem is!

Next PC Upgrade: 2022

(#15554) Youri válasza Crytek (#15553) üzenetére


Youri
veterán

American Mightmare? :DD Én is remélem

RTX ON

(#15555) Crytek válasza Youri (#15554) üzenetére


Crytek
veterán

De csak mert akkor a segítőkész usertől orosz áron meglehet venni majd még olcsóbban! :C

Next PC Upgrade: 2022

(#15556) AxBattler


AxBattler
félisten

GOG-on féláron a Legend of Grimlock.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#15557) GoZoL


GoZoL
senior tag

Yuplay-en The Sims 3 részek akciózva vannak! Diabló 3 is van de annak az ára nem meggyőző!

(#15558) SenorGrande válasza Crytek (#15555) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Igen? Hogy? Te csináltál már ilyet? Hogy juttatod ki a pénzt? Mert tudomásom szerint elég szép summát lehúznak a bankok külföldi utalásra. . .

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#15559) GoZoL válasza SenorGrande (#15558) üzenetére


GoZoL
senior tag

Hát ha van paypal akkor az olcsóbb, csak az oroszok nem szeretik a paypalt!

(#15561) Crytek válasza SenorGrande (#15558) üzenetére


Crytek
veterán

Van egy segítőkész srác akinek van orosz ismeretsége és megtudja szerezni tőle orosz áron!

Next PC Upgrade: 2022

(#15562) dokken


dokken
tag

Gamefly Gotham City Impostors £3.00

(#15563) Traxx


Traxx
őstag

Hali!

Sikerült nekem is lecsapnom egy ingyenes Heroes V Gold-ra az McGame-ről, viszont valami extratetű tempóval jön...2 napja töltöm, de jó, ha 10-15% körül vagyok. Van esetleg valami olyan hely, ahonnan letölthetném, és utána az McGame-en kapott seriallal feltelepíthetném, hogy legális is legyen (illetve maradjon) a dolog? Tehát hangsúlyozottan nem a warez a célom, csak ilyen tempó mellett nekem 1 hónap múlva se lesz játékom :O ÉS éjjel-nappal azért nem mehet a gép...

Inkább off-ba teszem, mivel a témához nem kapcsolódik teljes mértékben.

Köszönöm a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#15564) pecze válasza Traxx (#15563) üzenetére


pecze
aktív tag

Hajnalban jól jön (5 körül), nekem 1,8 megával szedte, napközbe meg tényleg tetű lassú.
A szeleteket szedtem, nem a saját downloaderét használtam, meg Download Accellerator is segítségemre volt, az mondjuk érdekes, hogy a serialokra nem volt szükségem, nem kérte telepítéskor, csak vannak.

Akkor azért, 1.5-öst rakja fel, mondjuk fel akartam patchelni legfrissebbre, de közölte, hogy nincs is telepítve a Heroes, szóval úgy maradt

[ Szerkesztve ]

(#15565) Zoli133 válasza pecze (#15564) üzenetére


Zoli133
őstag

Ha jól rémlik az 1.4-es patch óta DRM free a Heroes V (legalábbis a dobozos, alapjáték biztos)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#15566) Traxx válasza pecze (#15564) üzenetére


Traxx
őstag

Én fél 7 előtt már sehol sem vagyok :D :U Meg a másik: 5 megabites a netem...ami az esetek 99%-ára elég is, mivel nem nagyon szoktam töltögetni.

Én a saját downloadert használom...de akkor azt mondod, hogy a szeletekre érdemesebb rámozdulni? Ha legalább olyan lenne, mint a torrent, hogy pause, és utána folyt. köv... :U

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#15567) pecze válasza Traxx (#15566) üzenetére


pecze
aktív tag

Szedd le a DAP-ot, tudja folytatni a megkezdett letöltést, kivéve ha csatlakozni se tud, napközben nálam olyan is előfordult, de már lenn van, már csak végig kell játszani :)

Meg az is érdekes volt, hogy úgy kellett vadászni, vajon melyik link alatt melyik szelet rejtőzik, mert nem ám sorba van :)

[ Szerkesztve ]

(#15568) Amantius


Amantius
senior tag

Korábban már volt szó a Race Injection-ről. Most azért linkelem újra (azon kívül, hogy valaki esetleg átsiklott rajta), mert akkor elfelejtettem mondani, hogy itt, a GTR-Mastersen, a nyáron ingyen lehet tolni. Attól, hogy ingyenes és fun jellegű, még nem lesz "public server" hangulatú a verseny, attól nem kell félni. Itt komolyan veszik a dolgokat.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#15569) SenorGrande válasza Amantius (#15568) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Én is megvettem, mert hiányzott pár kiegészítő, és így olcsóbban jöttem ki - örültem, hogy karikázok majd jókat - erre bedöglik a kormányom. . .

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#15570) Csapoati válasza Traxx (#15566) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Most 1,5 megával jön, szerintem az nem rossz. Meg kell várni, amíg a gyerekek nyugovóra térnek. ;] Szerintem benthagyom éjjelre, aztán lesz ami lesz. Egyébként kíváncsi leszek, hogy kér-e serialt, mert a downloader tudta az accountomat, és lehet az alapján tölti le a már regisztrált játékklienst.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15571) DeFranco válasza Csapoati (#15570) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem most 2-vel (mBps) :)

(#15572) Youri válasza DeFranco (#15571) üzenetére


Youri
veterán

micro-bájt? :)

RTX ON

(#15573) bpx válasza Youri (#15572) üzenetére


bpx
őstag

a micro az μ
ez millibájt ;]

(#15574) Youri válasza bpx (#15573) üzenetére


Youri
veterán

jogos :)

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#15575) DeFranco válasza Youri (#15572) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mekis burger pohár sprite-tal :K

(amúgy az m azért lett kicsi, mert 1) a párbeszédpanelen is az volt 2) így egyértelmű, hogy a B az bájt, nem bit)

(#15576) Csapoati válasza DeFranco (#15571) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Most keltem, már a "Fertig" (kész) felirat fogadott. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15577) djculture


djculture
félisten

Én majd 2 hét múlva letöltöm , de szerintem le se kell mert a serialokat elfogja okos verzión is.

(#15578) DeFranco válasza djculture (#15577) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Reggel felkeléskor tényleg pöpecül jön maximum közeli sávszéllel. :K Még fél nyolc után is.

(#15579) danih


danih
addikt

Frissült a Summer Sale bejegyzésem, fontosabb újdonságok: CoD Black Ops bundle, CoD MW bundle, TF2 bundle és Activision Hit Collection.

(#15580) Riccsiz_h válasza danih (#15579) üzenetére


Riccsiz_h
aktív tag

-50% alá ritkán mennek a COD címek (kivéve a CoD 4-et télen) :U

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

(#15581) Rusher


Rusher
őstag

Hacker Evolution ingyen Greenmangaming-en.

Plusz a visszaigazoló mailben küldtek egy 20%-os kupon kódot bármire.

[ Szerkesztve ]

(#15582) ayo válasza danih (#15579) üzenetére


ayo
addikt

danih: a frissitest irhattad volna kulon hogy jobban atlassa aki mar egyszer nezte:)

amugy annyit hozza tudok tenni hogyha mindenigaz a Blac Ops nem csak bundleben lesz de OSX verzio is jon, ami szerintem elegge meno, mert MW1 volt utoljara macen + -50% salet igernek...

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#15583) DeFranco válasza Rusher (#15581) üzenetére


DeFranco
nagyúr

2 pont. Köszi szépen!

(#15584) danih válasza ayo (#15582) üzenetére


danih
addikt

Gondoltam rá, de így konzisztensebb.

(#15585) zedok válasza Rusher (#15581) üzenetére


zedok
senior tag

Köszi. Nektek is ilyen baromi lassú az oldala? :F

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#15586) albert8 válasza Rusher (#15581) üzenetére


albert8
addikt

Ezt hogy gondolták? :DDD :DDD :DDD
The Winter Sale begins on Green Man Gaming!

Ők melyik dimenzióban vannak?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#15587) Wolverine válasza albert8 (#15586) üzenetére


Wolverine
félisten

Mondjuk Ausztráliában vagy Új-Zélandon? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#15588) M@trixfan válasza danih (#15579) üzenetére


M@trixfan
addikt

Mikor kezdődik a Summer Sale?

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#15589) Lucas Kane válasza albert8 (#15586) üzenetére


Lucas Kane
tag

"Why winter you ask? We think it's important not to forget that we're living in a very small world these days, and our friends in the southern hemisphere are in winter now"

[ Szerkesztve ]

(#15590) wesker24 válasza M@trixfan (#15588) üzenetére


wesker24
senior tag

Ha minden igaz akkor most vasárnap Július 15-én !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#15591) Lucas Kane válasza zedok (#15585) üzenetére


Lucas Kane
tag

Valami gond lehet, a capsule meg egyáltalán nem bír tölteni nekem. :(

(#15592) djculture válasza Lucas Kane (#15591) üzenetére


djculture
félisten

Ne csodálkozz mikor akció van meg ingyenes game az egész összeszokott zuhanni.
Legutóbb mikor a SNIPER Ghost Warrior ingyenes volt már meg is szünteték az akciót rá 1 órára mert annyira beterhelődött az egész rendszer:)

[ Szerkesztve ]

(#15593) csaba951 válasza albert8 (#15586) üzenetére


csaba951
veterán

Ez egy sima utalás a téli akciójukra!

PR szempontból tényleg poén volna ha elindítanák a téli vásárt! Egyrészt Ausztráliában tényleg most van "tél". Másrészt ezzel finoman utalnának rá, hogy a Steam-en még mindig nem kezdődött el a nyári vásár. Nálunk meg nemhogy voltak akciók, hanem már a téli akcióknál tartunk! :))

Más. GMG mennyire megzuhant a sok ember miatt! Pedig ez egy rétegjáték!

[ Szerkesztve ]

(#15594) DeFranco válasza csaba951 (#15593) üzenetére


DeFranco
nagyúr

De jó eséllyel beváltható lesz később. A GMG meg attól is megzuhan, hogy akármikor megnyitod a böngészőben az oldalát. Én legalább is nem láttam még nem megzuhanva. Biztos azért, mert nagyon népszerű...

(#15595) ollie válasza csaba951 (#15593) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet, hogy rétegjáték, de pár hét után be tudod váltani lóvéra.

***

(#15596) Darth_Revan válasza ollie (#15595) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Jah, talán adnak majd érte 0.15 eurót :DDD

(#15597) djculture válasza Darth_Revan (#15596) üzenetére


djculture
félisten

Ki a kicsit nem becsüli... Én 34 eurot gyűjtöttem így már össze.

[ Szerkesztve ]

(#15598) ollie válasza Darth_Revan (#15596) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem biztos, volt már amit 3 euróért is be lehetett váltani. De a 0.15 euró is ingyen van.

***

(#15599) DeFranco válasza ollie (#15598) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Amúgy arra érdemes figyelni, hogy most már ott is van wallet, oda is be lehet tradelni a játékot, érdemes megtenni, ha valaminek úgy érzitek le fogják vinni a trade-in értékét. Így gyakorlatilag biztonságba helyezed az összeget.

(#15600) csaba951 válasza DeFranco (#15594) üzenetére


csaba951
veterán

Na jó, meggyőztetek! Megyek és én is beszerzem!

Nekem máskor nincs gondom a GMG web oldalának a sebességével.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.