Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#15651) mr.nagy válasza hokins (#15648) üzenetére


mr.nagy
tag

Más: A beatsaudio-t erre a telefonra is fel lehet tenni?

Sokan azt mondják felesleges mert nem javít semmit, de nekem más a tapasztalatom. Nálam Swedish Snow RLS5 alatt telepítve és DSP lecserélve Volume+-ra, sokkal szebben és hangosabban szól a telefon.

[ Szerkesztve ]

HMNote10Pro

(#15652) TRob1 válasza Victoryus (#15649) üzenetére


TRob1
veterán

Hát nekem nem keresnek (mondjuk fércbukkom nincs is)
Ha kémek (és szerinted pont te vagy a célpont), akkor meg jobban jársz ha nem is mélezel többet, sőt, jobb ha kihúzod a netet és kikapcsolod a telefont. :K Ha androidod van, teljesen mind1 hogy szinkronizálsz-e bármit is vagy sem, akkor is rád tudnának nézni ha akarnának... én pl. ki nem kapcsolnám a kontaktok szinkronizálását még véletlen se (sőt, mostanság minden számomra fontos dolgot vhol a felhőben tartok :D Ha vki kémkedik utánam, annak meg egészségére, le se xarom, attól még nem szeretnék visszafejlődni, inkább használom a hasznos dolgokat)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#15653) Glatius válasza mr.nagy (#15651) üzenetére


Glatius
őstag

A Penge egészen használhatóvá tehető, jó viszont sohasem lesz zenehallhatásra, nagyon kevés telefongyártó célozta meg ezt. A különböző ROM okkal és különböző készülékeken más és más az eredmény, ki kell próbálni. és örülni az esetleges jó eredménynek.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#15654) hokins válasza #40993792 (#15650) üzenetére


hokins
addikt

Én ugy tudom hogy rom cserétől még nem lesz független 1 telefon. Legyenis bármennyire is okos :DD

[ Szerkesztve ]

(#15655) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Feltettem a swedish snow rls6-ot. A szerkesztett vcf-fáljt nem tudja importálni, de az eredetit se! Ha fájlkezelőben rámegyek akkor lezajlik a folyamat sikeresen, egyedül a telefonkönyvbe nem kerülnek be. Ezt viszont mindkettővel sikeresen eljátssza. No ilyenkor mi van? Az eredetit még IAR-rel mentettem le. Linux... ahol lehet keresztbe tesz, pc-n is telefonon is.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#15656) ktommy91 válasza hokins (#15654) üzenetére


ktommy91
addikt

Márpedig a blade ilyen okos... :)

Nincs kerítés.

(#15657) hokins válasza ktommy91 (#15656) üzenetére


hokins
addikt

na akkor mindjárt kiprobálom

(#15658) DJGABI válasza hokins (#15654) üzenetére


DJGABI
addikt

Általában nem is, kivétel ez alól a Blade :DDD

Más: az időzóna állítás mindenkinél rendben ment? Nálam SS RLS5 alatt csak újraindítás után állt át az újra, tesónál CM7 automatán... Csak érdekességképp gondoltam megemlítem ;)

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#15659) szezso15 válasza DJGABI (#15658) üzenetére


szezso15
addikt

ICS-en simán átállt! :K

*Hajrá Loki!* i15+

(#15660) TRob1 válasza DJGABI (#15658) üzenetére


TRob1
veterán

CM7 BurgerZ-en minden oké volt.

¤ R'n'R ¤

(#15661) hokins válasza DJGABI (#15658) üzenetére


hokins
addikt

átálásnál még a gyári android volt fent. gond nélkül át állt

(#15662) hokins válasza szezso15 (#15659) üzenetére


hokins
addikt

bladre ics :F defyn is placebo...

mr.nagy: Gyári headsettel nem is lehet észrevenni javulást, a tesztben amugy is írták hogy a blade headsetje nem éppen valami jó. De defyn az AKG K44-es fülesemmel érezhetően jobb

[ Szerkesztve ]

(#15663) Glatius


Glatius
őstag

IA2R-en problémamentes átállás volt.... de nemigen hiszem, hogy ez ROM függő lenne, egyszerűen a hálózati kapcsolat kell hozzá.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#15665) thora válasza gabe8719 (#15643) üzenetére


thora
csendes tag

Köszi a választ!

Gyári froyora frissítettem a honlapról megvétel után, utána azt rootoltam csak ahangszóró szarakszik azért gondoltam visszarakni gyárira. Ebben az esetben menthető?

(#15666) Sulthekk válasza hokins (#15662) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Defyn zárt a bootloader, csak a gyári kerneleket lehet használni, azok pedig eléggé vissza vannak húzva. Az a hardver simám kinyomna 1,5Ghz-et. Bladen szanaszét lehet haxolni a zegészet, ha nem jó, akkor legfeljebb visszacsinálják. :)

Erre mondják a zoroszok, hogy szoftver szar. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15667) hokins válasza Sulthekk (#15666) üzenetére


hokins
addikt

egész pontosan 1350-ig lehet felhúzni károsodás nélkül

(#15668) hokins válasza thora (#15665) üzenetére


hokins
addikt

Hangszóró baj nem feltétlenül romhiba...

(#15669) barnam_ válasza Sulthekk (#15666) üzenetére


barnam_
nagyúr

Bladen szanaszét lehet haxolni a zegészet,
:DDD
Ezért erősen gondolkodom, hogy a következő telefonom is ZTE lesz majd :)

(#15670) TRob1 válasza hokins (#15668) üzenetére


TRob1
veterán

A szerkesztés gomb nem használata viszont hiba (minden fórumon) :U

(#15672) hokins :
Én is épp az Oroszlánkirályt intéztem a lányaimnak (de azért szerkesztettem ;] )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#15671) maggi1886076 válasza barnam_ (#15669) üzenetére


maggi1886076
addikt

en is:) csak mar nehez varni, hogy jojjon megint vmi bestbuy.mimosa-t varom.de amire ide er...

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#15672) hokins válasza TRob1 (#15670) üzenetére


hokins
addikt

Bocsi. CSak közbe a fiam is rángat :U

[ Szerkesztve ]

(#15674) Fityusz


Fityusz
tag

Sziasztok! Telomon keresztapa rom van. Régebben wifire azonnal csatlakozott pár sec alatt , mostanába már csak többszöri próbálkozásra most meg már fel sem csatlakozik. Ip cím lekérésnél áll . valami ötletek??????

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#15675) DJGABI válasza #40993792 (#15673) üzenetére


DJGABI
addikt

Így-így, baromira megtetszett nekem is a penge, maradok a Zalai Tornaclub Egyesületnél szerintem. Jó készülékeik jönnek idén -remélhetőleg- jó áron.

(#15663) Glatius hálózaton volt enyém is... nem értem miért nem frissült, mindegy, nem zavart, csak érdekességképp írtam.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#15676) Glatius válasza DJGABI (#15675) üzenetére


Glatius
őstag

A ZTE Era után nekem is csorog a nyálam, kár hogy akkor is sokba fog kerülni, ha olcsó lesz, az bizony egy másik kategória.

A frissítés pedig éppen le is lehetett tiltva, nem tudom, nem-e a naptár szinkronizálással csinálja az óra állítást, mert akkor annak be kell lenni kapcsolva, hogy ne csak bekapcssoláskor frissítsen.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#15677) DJGABI válasza Glatius (#15676) üzenetére


DJGABI
addikt

Tök jó, hogy az összes lap foglalkozott ezzel készülékkel, a gáz csak az, hogy az Era pont nem jön hozzánk :DDD

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#15678) Dover


Dover
tag

Helló!

Kelzsoca, ux1, szezso15, apeelme!!!!

[EZT] a Romot nem fogjátok teljesen lefordítaní? Nagyon jó, gyors!
Nagyon sokan leszednék!

(#15679) apeelme válasza Dover (#15678) üzenetére


apeelme
addikt

ÉN tuti nem..befejeztem a Blade support-ot...

(#15680) gabe8719 válasza thora (#15665) üzenetére


gabe8719
senior tag

Akkor a gyári frissítés már elvégezte a GEN2-sítést.

A helyzet az, hogy a TPT amit ráengedtél rosszul sült el, ezután a teló jó eséllyel maximum kóbor kutyák elkergetésére lesz jó..
Nem vagyok a haxolás mestere, de szerintem az egyetlen ami még visszahozhatja az életbe, az az Api bázisán lévő exe csomag, ami nem nézi a GEN-t - ha újabb TPT-re nem reagál, akkor nem is tudok más módszerről, amivel ROM-ot lehetne felrámolni rá.
Ez is nagyon kockázatos, de ennél rosszabb már aligha lesz.. (ha meg már letégláztad, legyen 'rendesen' letéglázva..)

A hangszóróproblémád (torzít, zizeg) egész biztosan nem szoftverhiba, egyszerűen poros.
(egy szabályozható intenzitású porszívóval és egy szűkítő csővéggel finoman le kell kezelni, az enyém kifogástalan lett a művelet után.)

Jól értem, a recovery akkor a gyári?

[ Szerkesztve ]

(#15681) Gyorgy1432


Gyorgy1432
csendes tag

Segítsetek pls!
Mindenhol azt irják hogy a ZTE blade már elavult az ARMv6-os proci miatt, de én már régóta várok egy ilyen készülékre . Szerintetek a blade még most is megállja a helyét a mostani mobilok között?(első androidos készülékem lenne)
Segítséget előre is köszönöm :DD

CFG...hamarosan!

(#15682) esox válasza Dover (#15678) üzenetére


esox
senior tag

ahogy látom, még angolra sincs lefordítva. Te felraktad így?
Eddig csak azt olvstam miui blade verzióról, hoyg szép, de tetű lassú. Ez lehet hogy smooth, de ha nem angol...

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#15683) szezso15 válasza Dover (#15678) üzenetére


szezso15
addikt

Hamarosan eladom a gépet, meg szvsz egy ilyen kínai mesterművel nem kell foglalkozni. :)

Nem tudsz angolul? Mert ha használni akarod, használd úgy. Vagy angol sincs benne? :D

Gyorgy1432: Attól függ, hogy mire használnád. Bár szvsz jobban megéri egy SE Live With Walkman, 36k a Trénél Dominóban. ;) Persze, csak ha nem zavar a kis kijelző.

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#15685) t181 válasza Dover (#15678) üzenetére


t181
senior tag

Kicsivel bővebb leírást tudnál adni?
Mert egy korábbi verzió volt fent, de az nagyon nem volt gyors.
A másik, amire kíváncsi lennék, az az akkuidő...

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#15686) gabe8719 válasza thora (#15665) üzenetére


gabe8719
senior tag

A továbbiakhoz erre lesz szükséged. Töltsd le a szolgáltatódnak megfelelő exe csomagot az oldal elején, majd ALAPOSAN olvasd végig először a teljes leírást! Ha bármilyen kérdésed van itt a fórumban tedd fel először, és tényleg csak akkor fogj neki, ha minden teljesen világos!

Ha a gyári FTM recovery van fenn, akkor a gyári reco frissítéséről szóló részt kihagyhatod, onnan kezdd végrehajtani, hogy "Bármelyik GEN2-es csomagot töltöd is le a program mappájában találunk egy ilyen fájlt.."!

A leírásban szereplő 'channel1.nvm' kiterjesztésű fájlra kiemelten figyelj oda, ha bármi gubanc van (ha jól tudom, az IMEI-t az elvesztése/sérülése esetén enélkül nem is lehet helyreállítani), szükség lesz rá!

Sok sikert! ;)

[ Szerkesztve ]

(#15687) ziyan


ziyan
tag

Egy kis videó a jelenlegi ColdFusion CM9 sebességéről: [link]

Egész jó, ez a launcher folyamatosabbnak tűnik (főleg az app drawer), mint bármelyik 2.3.7-es ROM egy hasonló animációjú cuccossal :)

Persze nem egy pontos videó, néha még a pali keze is be-be szaggat :DDD

Biztosan lesz egyszer stabil ICS Blade-re, főleg ezek után, szerintem nem is olyan soká :))

(#15688) Gyorgy1432


Gyorgy1432
csendes tag

Köszönöm a gyors válaszokat :) !
Függetlenül szeretném venni így 36990Ft-ért venném szerintetek ez jó ár érte?
A SE live is bejön de az függetlenül jóval drágább (olyan 50000-nél kezdődik).
Még azt nem tudjátok hogy néhány oldalon miért PDA készülékként van feltüntetve?

CFG...hamarosan!

(#15689) Fityusz


Fityusz
tag

Gyorgy1432:
Én úgy gondolom az nagyon sok érte. Figyelj jó telefon meg minden de haladj a korral 37 e ért T-mobilnál már sokkal jobb hw-rel rendelkezőt veszel igaz nem függetlenül. Fontold meg szerintem.

[ Szerkesztve ]

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#15690) gabe8719 válasza Gyorgy1432 (#15688) üzenetére


gabe8719
senior tag

Írtam privátban! :)

(#15692) gabe8719 válasza #40993792 (#15691) üzenetére


gabe8719
senior tag

Igazi Sentinel vagy.. :DD :DDD :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#15693) Glatius válasza #40993792 (#15684) üzenetére


Glatius
őstag

Engem már akartak itt megkövezni azért, mert azt mertem mondani, hogy elavult... :)))

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#15694) Glatius válasza DJGABI (#15677) üzenetére


Glatius
őstag

Az, hogy nem a gyártó forgalmazza, egy dolog... szolgáltatóknál ugyanúgy megjelenhet, ha van rá igény!

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#15695) thora válasza gabe8719 (#15686) üzenetére


thora
csendes tag

Nagyon köszi a segítséget! Végül felküldtem Pestre, egy nálam hozzáértőbbnek... Ha esetleg teljesen tégla lesz akkor van esély rá, hogy cserélik a telót gariba?

(#15696) dragon1993 válasza thora (#15695) üzenetére


dragon1993
őstag

Elvileg akkor cserélik.

(#15697) gabe8719 válasza thora (#15695) üzenetére


gabe8719
senior tag

Igazán nincs mit,szerintem ez még megér egy próbát, persze szigorúan követve a leírást:) Nem bagy ördöngősség egyébként, szerintem meg tudtad volna csinálni.:) Jelentkezz majd a fejleményekkel! Gariban pedig kicserélik,feltéve,hogy nem lesz nyoma a mókolásnak.

(#15698) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A mesterek segítségét kérem. Félig meddig kapcsolódik ide a kérdésem, ezért is elnézést kérek.

Nagyon megtetszett az egyik főzött ROM-ban használt billentyűzet (HungarianIME), és vettem egy másik kínai csodát, egy HTC-t.

A kérdés áttudom-e játszani a billentyűzetet erre?

A Contact.apk-t és a ContactProvider.apk-t sikerült szimpla telepítéssel ( a főzött ROM mappájából kicsomagolva és telepítve, mert alapból a contactnál nem használta a t9-es keresést).

Ötlet , javaslat?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15700) KlinkerDR


KlinkerDR
csendes tag

Sziasztok. Segítség kéne. A telomon nincs kép, a háttérvilágítás megy meg a bejövő hivásnál csörög de nem látni semmit a kijelzőn. Főzöt rom van rajta. Hogy lehet visszarakni a gyárit hogy le tudjam gariztatni? Vagy kuka? Előre is köszi. Üdv.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.