Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#15702) Graphics válasza Graphics (#15698) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tárgytalan :D, addig hajtott a lendület, hogy nekiestem és sikerült is, most már kezdem érteni miért jó ez a ROMozgatás :D, mindig valami egyedit alkot az ember :), esti olvasmányként végigmegyek ezen a fórumon :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15703) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Viszont olyan kérdésem még lenne, hogy pl a bejövő hívás kinézetét hogyan lehet lecserélni? / Nem a cyanogenmodos megoldás érdekel, hanem mondjuk egyedire, pl normális hívás felvevő/lerakó megoldás/

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15704) barnam_ válasza gabe8719 (#15697) üzenetére


barnam_
nagyúr

Elvileg be sem kapcsolt a telefon, csak a piros led világított. Akkor pedig FTM sincs... :)
Egyedül a ZTE flasher-el dowload módban lehetne megcsinálni szvsz.

(#15705) latis666


latis666
aktív tag

Én a bladet kifejezetten telefonnak vettem jatszani es filmet nezni vettem egy ipodot. 1 ev 3 honapja van meg. Ennyit meg egy telefon sem volt meg es soha nem kell bosszankodnom miattanagyin jo vetel volt. Nezem az uj telefonokat es semmivel sem latok tobbet mint mit a blade tud talan az android miatt. Sosincs hianyerzetem hogy valami nem megy rajta vag, ilyesmi. Szoval ha be nem krepal szerintem meg sokaig megkesz. Illetve ha mondjuk az ics utani android nem megy rajta de kivancsi vagyok ra.

(#15706) szezso15 válasza Graphics (#15698) üzenetére


szezso15
addikt

A HTC tajvani! ;)

*Hajrá Loki!* i15+

(#15707) Graphics válasza szezso15 (#15706) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hopsz, félig van csak igazad, mert hivatalosan nincs elismerve a függetlensége.
[link] illetve hivatalosan Kínai Köztársaság

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15708) TRob1 válasza latis666 (#15705) üzenetére


TRob1
veterán

:C
Nagyjából ugyanez a véleményem. :K
Semmivel sem nyújtana számomra többet egy 100-200k-s telefon (max nehezebben vagy sehogy sem tudnám zsebre tenni a nagyobb kijelző miatt :DDD)

Ha cserélek egyszer (meghal a mostani, lesz egy alkalmi vétel... stb.), akkor is ZTE-t szeretnék, és mindenképp 4 coll alatt maradva... egy ideig szemeztem a Defy-vel meg Defy+-szal, de ahogy már több mindenkitől is olvastam, még kevesebbet nyújtana jóval drágábban. ;] (Egyedül a kicsit jobb strapabírás vonzana, de az is csak az alkalmi "geocaching-elés" miatt)

(#15706) szezso15 :
Az bizony Kína, még ha egyesek nem is szeretnék. :P

(#15709) Duliee :
Oké, de nézőpont kérdése hogy kinek mi az alkalmi vétel. Nekem az, ha alig fizetek rá pár ezrest (pont azért, mert nekem nem igazán fog többet adni). Ha teszem azt kínálnak egy a piacon átlagban 120kért futó telefont 80ért, azt tuti nem venném meg (ez most csak egy hasraütés szerű példa volt)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#15709) Graphics válasza TRob1 (#15708) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én ZTE-ről röppentem át egy ilyen alkalmi vétellel a Nexus One-ra, gondoltam kipróbálom, ha nem tetszik eladom, már nem nagyon bírtam várni a Blade 2-re vagy már tudja a fene milyenre, de ha lesz opció, szeretnék még ZTE-zni :D

Hát nálam is így jött össze egy alkalmi vétel, 1000Ft-ot kellett rádobnom mindössze, nagyobb összeget én nem szándékoztam a telefonváltásra :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15710) barnam_ válasza TRob1 (#15708) üzenetére


barnam_
nagyúr

Egy dolog zavar: egy év után elrepedt a hátlap az egyik pöcöknél, ezért amikor az alsó gombokat megnyomom, recseg ropog az egész...
Azért örülnék neki ha a következő telefonom nem esne szét 1 év után :D

(#15711) szezso15 válasza TRob1 (#15708) üzenetére


szezso15
addikt

Öngól! :DDD

*Hajrá Loki!* i15+

(#15712) TRob1 válasza barnam_ (#15710) üzenetére


TRob1
veterán

Az enyém tavaj január végi, de kutya baja (kopp-kopp)
Mondjuk nem is szedem le 2 naponta (sztem max 10-12 szer ha volt leszedve ennyi idő alatt)
Még kopás meg karcolás se igen van a telefonon.

(#15711) szezso15 :
Nem baj, mert ha egyszer esetleg sok év múlva elismerik majd Tajvan önállóságát, akkor mondhatod magadról, hogy Te már 2012-ben megmondtad, és mindig is együtt éreztél velük. :DD

Egyébként nem kell annyira Kína ellenesnek lenni (nem rád értem, csak úgy általánosságban mondom): Ők azért a történelem során már elég sok mindent tettek le az asztalra (még a ketchup is tőlük ered, amit imádok :DDD)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#15713) barnam_ válasza TRob1 (#15712) üzenetére


barnam_
nagyúr

Az igaz hogy nálam sokszor volt leszedve. Utálok usb kábellel vacakolni, ezért kártya olvasóval szoktam az sd-re másolni.

(#15714) TRob1 válasza barnam_ (#15713) üzenetére


TRob1
veterán

Áh, én csak Wifi vagy Usb (de inkább előbbi). Kártya sztem akkor lett eltávolítva belőle 1szer, mikor kicseréltem egy nagyobbra (soha máskor :D)
Szvsz azért egyszerűbb 1 kábelt bedugni meg kihúzni, mint hátlapot levenni, kártyát kivenni, kártyát kártyaolvasóba betenni, onnan kivenni, telefonba visszatenni, majd hátlapot is visszatenni. :P (Persze sokan a bonyolultabb dolgokat részesítik előnyben :D)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#15715) esox válasza barnam_ (#15713) üzenetére


esox
senior tag

én felrakom az automount progit minden rom install után és akkor csak usb bedug 5-10mp múlva már látom is a kártyát, így a 15 hónapos telóm hátlapja gyak új.
Ja sógornőmnek kb ennyi idős az OSF. Egy hajszálkarc nincs a kijelzőn, iegz ő nem is zsebben hordja.
másik fórumtársnak, aki készülék vásárlás előtt áll:
És hogy milyen jó ez a teló? Most kapott céges HTC Wildfire S-t és utálja. Nem tudom mi az amit nem szeret benne pontosan, de nem is kell magyarázni. Az OSFet szivesebben használja és ennyi.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#15716) szezso15 válasza TRob1 (#15712) üzenetére


szezso15
addikt

És mehetek az Ezo TV-be jósnak utána! :D

*Hajrá Loki!* i15+

(#15718) szezso15 válasza #40993792 (#15717) üzenetére


szezso15
addikt

És hogy vágod! :D Úgy fogom majd tolni, mint Rudolf Péter a Mindig TV-s reklámban! :K

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#15719) TRob1 válasza szezso15 (#15716) üzenetére


TRob1
veterán

:)) :))

¤ R'n'R ¤

(#15720) hokins


hokins
addikt

Lenne 2 kérdésem.
1: Mennyire lehet felhuzni a procit?

2: Tudtok adni 1 leirást a beállitandó értékekről vagy valamilyen zip filet amit rekorveriben lehet telepiteni?

(#15721) DJGABI válasza hokins (#15720) üzenetére


DJGABI
addikt

1. telefon függő, enyém 710-nél már újraindulgat
2. ez nem defy, itt nem kell volt értékekkel foglalkozni. :) vagy Settings -> Cyanogenmod Settings -> Performance -> CPU Settings vagy külön progi (setCPU, antutu CPU, no-frills, etc...)

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#15722) hokins válasza DJGABI (#15721) üzenetére


hokins
addikt

Köszi szépen. Mindjárt meg is sasolom :R

(#15723) Sulthekk válasza TRob1 (#15719) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

A zoff totyik nem itt van :N

És vedd már le a kezed a képernyőről, mert nem látok semmit! :DDD

(#15724) TRob1 válasza Sulthekk (#15723) üzenetére


TRob1
veterán

Nekem itt kell offolni, oda nem járok mióta ellepték az idegenek. :DD

¤ R'n'R ¤

(#15725) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na a probléma felvetődött :D

a ZTE Blade-men az Ice Armor II -es ROM volt fenn , és nagyon megkedveltem az ottani névjegyzéket, és tárcsázót, amiben volt T9, és ezt szeretném átvinni egy Cyanogenmod nightly cm_passion_full-253 ROM-os Google Nexus One-ra. Ötlet,javaslat, elsősorban a ROM-főző mesterek segítségét kérném.

Az Ice Armor-ból kiszedtem a Contacts.apk-t, illetve a ContactsProvider.apk-t, és ezeket helyeztem be a Nexus one-ba
A Drag&Drop módszer nem ment / Root explorer/, mert másolást követően, és jogadás után, egyszerűen nem indult el a híváskezelő

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15726) ne_nezze válasza Graphics (#15725) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

cseréld el azt a vackot egy blédre. az enyémre mennyit dobnál még rá? :D

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#15727) apeelme válasza Graphics (#15725) üzenetére


apeelme
addikt

nagyon egyszerű...nem a 253-al szenvedsz hanem leszeded a utána következő bármelyiket

(#15728) Duliee: akkor azt...

[ Szerkesztve ]

(#15728) Graphics válasza apeelme (#15727) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hibás az utána lévő linkek mindegyike, kivéve az RC1-es

Ok, mi az ismérve az RC1-nek, valami nagyon béta?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15729) barnam_ válasza Graphics (#15728) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem bétább mint a nightly build-ek :DDD

(#15730) Graphics válasza apeelme (#15727) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És ebben működés bírom majd a T9-es keresést a tárcsázóban?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15731) apeelme válasza Graphics (#15728) üzenetére


apeelme
addikt

Release Candidate ;)

(#15730) Duliee: mivel hivatalosan a GB ágba dec. 20-án merge-ölték, a te 253-as nightly-d pedig 11-15-ei...

[ Szerkesztve ]

(#15732) TRob1 válasza barnam_ (#15729) üzenetére


TRob1
veterán

Sőt, ha már nagyon ragaszkodunk az elnevezésekhez, akkor a 253as egy béta, az RC meg egy kiadás előtti változat (ami majdhogynem megegyezik a kiadott verzióval :DDD)

De természetesen CM-eknél nem így működik... itt nevezhetjük az összeset bétának vagy rc nek vagy akár stablenak is... :))

¤ R'n'R ¤

(#15733) Sulthekk válasza TRob1 (#15724) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Nem baj a! Ha bosszantanak, akkor egyszerűen odébbpakolod, aztán el van magában a gyerek. ;] :DDD

(#15734) szezso15


szezso15
addikt

Valakit megkérhetnék, hogy ezt a ROMot feltöltené valami értelmes helyre? Mondjuk Mediafire-re. :) Ez állandóan megszakad...:( Köszi előre is! :R

*Hajrá Loki!* i15+

(#15735) sto1911 válasza szezso15 (#15734) üzenetére


sto1911
veterán

Nem valami gyorsan jon lefele, ha nem szakadozik, akkor feltoltom neked.

Nincs mit. 6 percrol indult, most 36 van hatra, turelem... @35kbps
Mi ez amugy? ICS?

[ Szerkesztve ]

(#15736) szezso15 válasza sto1911 (#15735) üzenetére


szezso15
addikt

Köszi szépen! :R
4-szer indítottam újra, utoljára 80%-nál állt meg...:U

*Hajrá Loki!* i15+

(#15737) hr2 válasza szezso15 (#15734) üzenetére


hr2
őstag

Mit lehet tudni erről a ROM-ról?
Most nézem 23%-éknál nekem is megszakadt.
Megpróbálom még1x. :)

szerk.
na most ujraindult 45% 7perc van hátra

[ Szerkesztve ]

(#15738) esox válasza szezso15 (#15734) üzenetére


esox
senior tag

na mégsem adod el a pengét? ;)

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#15739) esox válasza hr2 (#15737) üzenetére


esox
senior tag

nekem mindjárt lent van, mondjatok egy helyet ahová szeretnétek... ja látom már mi a célszerever...94%...95

[ Szerkesztve ]

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#15740) hr2 válasza esox (#15739) üzenetére


hr2
őstag

Nekem mindegy, de szezso15 a medifire-t ajánlotta példának. :)

(#15741) TRob1 válasza szezso15 (#15736) üzenetére


TRob1
veterán

Ha innen is ok, akkor: update-cm-7.2.0-RC5.7-Blade-Release-signed.zip

(Update hozzá lejött?)

¤ R'n'R ¤

(#15742) Graphics válasza apeelme (#15727) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:R Siker, feltettem, alapból beletettem a HungarianIME.apk-t, de hülye voltam , mert az összes többi .apk-mat nem tettem bele :D így utána kínlódtam fel, na már a sokadik telepítés után is tanulok okosat :) Köszi a segítséget.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15743) sto1911 válasza TRob1 (#15741) üzenetére


sto1911
veterán

Felraktam ide is, hatha szimpatikusabb valakinek :)

Milyen update van meg hozza? Egy forraslinket dobtok?

[ Szerkesztve ]

(#15744) szezso15 válasza hr2 (#15737) üzenetére


szezso15
addikt

Ezt lehet tudni róla: [link] :)

(#15738) esox: De, csak addig használni is kell valamivel...:) Meg az még odébb van...(1-2 hét szvsz)

(#15741) TRob1: Zsír vagy, innen jön most jól. :) Az update lejött, mert az mediafire-es hál' Istennek....:U

(#15743) sto1911: Köszi ezt is, megnézem, hogy melyik a gyorsabb! :R Itt a ROM linkje: [link]

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#15745) TRob1 válasza sto1911 (#15743) üzenetére


TRob1
veterán

Amit alattam szezso linkelt, ott van (meg a leírás is hogy mit tartalmaz). :K

(#15744) szezso15:
Lejjebb a képemre nem mondtál semmit. Nem tetszett? :U

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#15746) szezso15 válasza TRob1 (#15745) üzenetére


szezso15
addikt

Úúúúú, kimaradt! :D Ha nem nő lenne, akár még én is lehetnék...:P

*Hajrá Loki!* i15+

(#15747) TRob1 válasza szezso15 (#15746) üzenetére


TRob1
veterán

Ááá, nem is kattintottál rá hogy lásd nagyban? :O

Visszatérve a Romra. Az előző verzió nálam olyat csinált, hogy a Kontakt appom és a Launcher témám mindig alaphelyzetre állította valamiért ha újra lett indítva (illetve a kontaktnál újra feldobta hogy melyiket akarom használni, hiába lett alapértelmezettnek bepipálva)... minden más működött ahogy kell. Pedig 2szer is felraktam, ráadásul nem is egymás után, hanem 2 felrakás közt volt 1 másik rom is fenn... Sose tapasztaltam ilyesmit semmi eddigi romnál. Mitől lehetett ez? Van vmi ötlet? (A telefonra voltak telepítve, nem voltak sd-re átpakolva)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#15748) szezso15 válasza TRob1 (#15747) üzenetére


szezso15
addikt

LOOOOL! :DDD :DDD Lehaltam...:D

Na, OFF vége: Lejött a ROM, köszönet nektek, most pakolom fel. :R Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a CM9 után. :)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#15749) esox válasza szezso15 (#15748) üzenetére


esox
senior tag

Majd íd már meg, hogy IA2 helyett érdemes-e felrakni. Köszi.
Én most egy Kindle Fire-t várok nagyon, arra is van már mindenféle fincsiség...

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#15750) sto1911 válasza szezso15 (#15748) üzenetére


sto1911
veterán

A CM9et ra lehet eroszakolni 128as systemre?

@(#15751) szezso15: koszi, majd unalmas perceimben lehet ranezek

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.