Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#15601) spence225 válasza pch (#15600) üzenetére


spence225
aktív tag

Értem. Tehát akkor szimplán gajra ment a kártya (esetleg az ext partíciótól) és nem befolyásolja a működését az hogy mit helyezek a fat partícióra ?

(#15602) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

A Recovery Backup nekem nem menti az ext partíciót, annak hibája miatt kellett már mindent újra pakolnom, melyik Clockwork tudja mentei?
Nekem valami régi van. (3.0.x) Egy megbízhatóról linket szívesen fogadok.

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#15603) sto1911 válasza maggi1886076 (#15597) üzenetére


sto1911
veterán

Azt nem tudtam, mivel a sima minit nem szerettem sose, a next viszont ultragyors, es tud anyit, mint a mobile.

(#15605) kelzsoca válasza Sztlaci (#15602) üzenetére


kelzsoca
félisten

Tegyél fel egy 4x vagy 5x-es cwm recovery-t.

https://vertigostore.eu

(#15606) maggi1886076 válasza sto1911 (#15603) üzenetére


maggi1886076
addikt

a mobilhoz képest egy fapados volt, de mobilnethez, adatforgalom spórolásra tökéletes.tényleg nagyon jó a next.én azt bírom benne, hogy megtartja az oldalakat még kikapcsolás után is.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#15607) Sztlaci válasza kelzsoca (#15605) üzenetére


Sztlaci
aktív tag

Na elxxxtam a recovery frissítést, az egyes hozzászólásban leírtaktól a faltól kezdjem újra, vagy van más mód is.

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#15608) bicajoskema válasza #40993792 (#15598) üzenetére


bicajoskema
tag

Köszi szépen!

(#15609) kelzsoca válasza Sztlaci (#15607) üzenetére


kelzsoca
félisten

[link]

https://vertigostore.eu

(#15611) Sztlaci válasza kelzsoca (#15609) üzenetére


Sztlaci
aktív tag

:R :R

Csak blade feliratra koncentráltam, és nem a gen2-es feliratra USER hiba :O

[ Szerkesztve ]

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#15613) dragon1993 válasza dombila (#15612) üzenetére


dragon1993
őstag

XDA-sok megint megszivatták a htc-t múltkot az audio engine kellett most meg a tárhely.

(#15614) nonames


nonames
tag

felraktam a CM9-et de nem találok filekezelőt és sajna nálam sem megy a wifi
hogyan lehet filekezelőt találni rajta vagy appokat felrakni kártyáról?

(#15615) Sulthekk válasza nonames (#15614) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

(#15617) Sulthekk válasza #40993792 (#15616) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Nincsen se wifije, se filekezelője szegénynek. :DDD

(#15619) Sulthekk válasza #40993792 (#15618) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Ja, és apk-t hogy tesz fel recovery alól? Faragjon rögtön update.zip-et?

(#15620) thora


thora
csendes tag

sziasztok! nagy bajom segítség kellene. vissza akartam tenni a gyári szoftvert leszedtem a tpt-s telenoros telepítő csomagot. leformáztam az sd kártyát bemásoltam a gyökérkönyvtárba az image mappát. kikerestem a rendszerfrissítés sd kártyáról menüpontot. elindítottam a frissítést a telefon kikapcsolt. elindult volna a frissítés de azt írta ki hogy system updating from t-flash card de errort írt és 0 százaléknál megállt. Most akkor oda teló? vagy mit tudok csinálni? légyszi help :)

[ Szerkesztve ]

(#15621) SD killer


SD killer
csendes tag

2 napja használom a legújabb cold fusion romot, erről írnék pár sort azoknak, akik szemezgetnek vele.

A romot 160 mb-os systemre tettem fel, előtte töröltem a media mappát, és a filebrovser, e-mail appokat. A rom sebessége nagyon jó, az animációk, görgetések nagyon "szmúszak" ( hála a gpu-nak :DD ) , simán hozza az IA2R sebességét. A gyári launchert vettem használatba, és erre sem lehet panasz, egész jól teszi a dolgát, még ikonokkal és widgetekkel megpakolva is. :C
Az alap dolgok (telefonálás, wifi, gps) szintén működnek, egyikkel sem volt problémám (2g-3g adatkapcsolatról nem tudok nyilatkozni).

És akkor jöjjön a fekete leves:
Sok a force close (launcher, játékok), nem bírtam normálisan böngészni sem gyári böngészővel, sem dolphin hd-val, mert rendre leálltak az alkalmazások 1-2 perc után, illetve lehet hogy csak a a friss rom miatt van, de az aksi is elég gyorsan merül... :DDD

Vigyázat: A kenderkötéllel való akasztás függőséget okoz!

(#15622) SD killer válasza SD killer (#15621) üzenetére


SD killer
csendes tag

Ja, meg még a negatívumokhoz annyi, hogy a beállításokban volt pár almenű, amit egyszerűen nem lehet megnyitni.

(lejárt az 5 perc :((( )

Vigyázat: A kenderkötéllel való akasztás függőséget okoz!

(#15623) janesq


janesq
csendes tag

Próbáltátok ?Már egészen használható:http://goo-inside.me/devs/tilal6991/blade/CyanogenMod

[ Szerkesztve ]

(#15624) thora


thora
csendes tag

senkinek sincs ötlete erre? #15620 ha így visszaviszem gariba akkor kicserélik vajon vagy levágják, hogy valamit piszkáltam vele?

(#15625) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Ezzel az idióta szám formátummal lehet valamit kezdeni? 062-01-23-445-7. Valamelyik cm rom kezdte ezt a hülyeséget, és véletlenszerűen átírta ilyen formátumra a számokat. Nem mindet. Azóta pl a Skype nem tud mit kezdeni ezekkel a számokkal, ami megint csak piszok idegesítő. A névjegy szerkesztésénél meg nem csak a kötőjelet tünteti el, hanem a mögötte levő számot is ha törölném. Ezt persze csak utólag vettem észre, mikor már elmentettem párat:W
Nincs egy normális rom... Vagy a wifi kapcsolódik lassan, vagy pl api féle romnál nálam sokkal pontatlanabb az érintés érzékelés, mint a cm-nél, vagy nincs benne fm rádió... valami mindig előjön. Bezzeg a jó öreg E51... komolyan eladom a két telefonomat és veszek egy E52-őt, az közel tökéletes. Ja, vagy csak megint óraátállítás volt, meg hétfő van és bal lábbal keltem

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#15626) TRob1 válasza Victoryus (#15625) üzenetére


TRob1
veterán

Sztem is add el, jobban jársz. ;] (sőt, sztem öcsém odaadja az e52-jét a pengédért, szólj ha oké :D)

Egyébként majd mindig cm romokat használtam (most is), de sosem volt ilyen gondom a számokkal. :N

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#15627) sto1911 válasza Victoryus (#15625) üzenetére


sto1911
veterán

Ha csak fele ennyi romot probaltal volna ki, megvarva mig alfabol-betabol kikerulnek, akkor fele ennyi bajod se lenne vele :D Ma reggel egy E52-esen kellett megnezni egy kepet, kozelebbrol, ranagyitva. Nem tudtuk osszehozni, attoltottuk a Pengere, ott ment :D

Egyebkent nekem is volt ilyen problemam, nem nyultam hozza, az IA2R-rel jo.

(#15628) barnam_ válasza Victoryus (#15625) üzenetére


barnam_
nagyúr

Akkor ilyen, ha angolra van állítva. Nálam ha visszaállítom magyarra, akkor eltűnnek a kötőjelek.
CM7 közül appelme Ice Armor II Reborn romját rakd fel, az nagyon jó. Az utána lévők az új kernellel és wifi driver-el eszik az akksit.

(#15630) barnam_ válasza #40993792 (#15629) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem az a gondja, hogy az SD kártyára nem tud apk-t másolni, hanem nincs rajta fájl kezelő. Anélkül meg (egyszeri halandó) programot sem tud telepíteni :DDD S ha mobil nete sincs, akkor még Play-ről sem tud (mert hogy a wifi sem megy... fasza lehet az a CM9 :DDD )

(#15631) Sulthekk válasza barnam_ (#15630) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Az is, ColdFusionX szépen szívja a zakksit öcsike telóján. ;]
Ha lesz időm inkább felnyomom rá a zalpha7-et

(#15632) barnam_ válasza Sulthekk (#15631) üzenetére


barnam_
nagyúr

És miben jobb az ICS a GB-nél? Mert azt még megértem hogy a CM7 a gyári Androidnál sokkal jobb az extrák miatt. De egy félkész, bugos rendszert használni a jól működő helyett? :F

(#15635) kelzsoca válasza barnam_ (#15632) üzenetére


kelzsoca
félisten

Jelenlegi állapotában nem ájszkrém, hanem inkább májkrém. :D

https://vertigostore.eu

(#15636) barnam_ válasza kelzsoca (#15635) üzenetére


barnam_
nagyúr

Májkrém
:DD :C

(#15637) ktommy91 válasza barnam_ (#15630) üzenetére


ktommy91
addikt

Működik a wifi, egyetlen FC a számológéppel volt, Opera Mini Next tökéletesen működik. Amibe még belefutottam az, hogy az értesítési energia widgettel nem lehet 2G/3G váltani, csak a beállításokban. A Trebuchet launcher is elég fasza. Szvsz. ennyire nem kellene leírni ezt a CM9 kezdeményt.

#15632: Az újdonság varázsa... :)

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#15638) gabe8719 válasza thora (#15620) üzenetére


gabe8719
senior tag

Egy százalékot sem mozdult? Ha jól értem, kijött rendesen a folyamatábra, csak nem töltött bele a kijelzés szerint semmit.. Csináltál valamit vele azóta, vagy még mindig a 0-t mutatja? :)

Egyébként ha nem állt neki a TPT-nek (tényleg nem), akkor szvsz még van remény hogy nem lett belőle papírnehezék.
Szerintem SD hiba lehet, illetve.. Ellenőrizted az md5 kódot a letöltés után?

[ Szerkesztve ]

(#15639) thora válasza gabe8719 (#15638) üzenetére


thora
csendes tag

Kiszedtem az aksit aztán vissza...jobb alul a piros gomb ég de semmi az md5 kódot ellenőriztem jó volt. Az sd kártya meg okés elvileg másik nem okostelefonban működik. próbáltam visszarakni a újra az sd-t a menü+vol+bekapcs gombbal indítani de semmi. Ja és mikor el kellett volna indulnia az update-nak akkor nem indult el kiírta, hogy 0% aztán alá meg, hogy error...

(#15640) thora válasza thora (#15639) üzenetére


thora
csendes tag

még annyi, hogy ha rádugom a gépre akkor valamit felismer, hogy zte usb handset valami... ír ki aztán azt, hogy az eszköz használatra kész. ez mit jelenthet?

(#15641) ne_nezze válasza thora (#15640) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

azt jelenti h feltette hozzá a drivert.

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#15642) gabe8719 válasza thora (#15639) üzenetére


gabe8719
senior tag

Valami akkor ezek szerint mégiscsak elindult, mert hazavágta az egészet.
Nem jut eszembe más, ha nem működik a TPT (a billkombinációnál gondolom a hangerő FEL-gombbal nyomtad..), maradt az EXE..
Ha gyári állapotában volt eddig, akkor a szolgáltatós frissítést meg lehet próbálni (kivéve ha GEN2-es), ha nem, akkor Api bázisában keresd elő azt a módszert, amelyik nem ellenőrzi a GEN-t és visszaállít.

Ez a módszer viszont ha hiba csúszik bele, megint téglagyár lesz, úgyhogy mielőtt nekifognál, kérnék én is valaki nálam jobban hozzáértőt, hogy vizsgálja meg az esetet, hogy ezzel a módszerrel amit írtam (vagy hogy egyáltalán..) menthető-e.

Ha szerencséd van, gariban kicserélik.

(#15643) gabe8719 válasza thora (#15640) üzenetére


gabe8719
senior tag

Ez nem rossz előjel, talán még lehet belőle valami.

(bocsi, lejárt a szerk.)

[ Szerkesztve ]

(#15644) hokins


hokins
addikt

Sziasztok.

Feltettem a CM7-et a telómra. Kicsit fura volt a defymhez képest hogy nem a power gombot kellett nyomogatni de megoldottam. Első tapasztalatom amit észrevettem hogy a CM7 pörgösebb a bladen mint a defyn. Pedig hát valjuk be a defy csak erősebb

(#15645) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

VCF fájlt mivel lehet szerkeszteni? Egyszerűbb gépen, mint a telefonon... Sima notepad++ megnyitja, csak nem akarok nagyon belekontárkodni, nehogy elvesszenek a számok. Az a baj, hogy már ebbe is ebbe az idióta formátumban vannak a számok, amit korábban írtam: 063-012-34567

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#15647) TRob1 válasza Victoryus (#15645) üzenetére


TRob1
veterán

Legjobb ha a gmail címtárba beimportálod és ott szerkeszted.

(#15648) hokins :
Ha feltetted a CM-et (márpedig feltetted a szavaidból ítélve :D), akkor "független".

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#15648) hokins válasza #40993792 (#15646) üzenetére


hokins
addikt

Ha független lenne akkor nem kérdés melyik telefont használnám mindennapra :DDD
Más: A beatsaudio-t erre a telefonra is fel lehet tenni?

(#15649) Victoryus válasza TRob1 (#15647) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

na mind1, megcsináltam notepad++-szal. Szerencsére nem kellett egyenként, a csere valamennyire egyszerűsítette a dolgot. A google címtárban is ott voltak a számok, pedig mindig azzal kezdem, hogy címtár szinkron kikapcs. Rohadt kémek ezek mind... FB, google. A névjegyekhez is keresnek képet, pedig nincs is szinkronizáció. Még azt is nézik kit hívott az ember a leggyakrabban.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.