Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#15301) Soos95 válasza kasza blanka (#15300) üzenetére


Soos95
tag

Cache ürítés, telefon újraindítás. Ha ez sem segít, akkor szerintem rakd újra a ROM-ot.
Amúgy külső progival sem működik? Pl. Go SMS, vagy hasonlók?

(#15302) Nerd válasza junkpod (#15297) üzenetére


Nerd
aktív tag

Nem tudom, tul vagyok azon, hogy ezt nezzem a telfonomon... ;)

(#15303) kasza blanka válasza Soos95 (#15301) üzenetére


kasza blanka
aktív tag

egy go sms telepítése és/vagy cache cleaner megoldotta, kösz. ki tudja hány sms-ről maradtam le eddig :) küldeni nem szoktam, ezért fel se tűnt.

akkor mégse cserélem le a gingerbeert. 6 nap 12 óra és 46%. igaz, nagyon minimalista user vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#15304) Soos95 válasza kasza blanka (#15303) üzenetére


Soos95
tag

Örülök, hogy megjavult. Mikre nem képes egy Go SMS? :DD

Miii??? 6 nap és 46%-os töltöttség? Az hogy? :Y :Y :Y
TANÍTS MESTER! :R :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15305) kasza blanka válasza Soos95 (#15304) üzenetére


kasza blanka
aktív tag

hát nem nagyon kell használni :D
vezetékest nekem olcsóbb használni kimenőre, holtszezonban meg nincs kapás.
ez így 4-5 hívás, 2-3 email ellenőrzés meg most 3 telepítés (google play, go sms, cache cleaner), 1 sms ki, 1 be próbából. mindezt 6 nap alatt. meg most punnyadás is volt, szal még bkv menetrendet se néztem, nem hallgattam zenét stb stb. jah meg volt 3 ébresztés.

2-6 nap között szokott lenni amúgy, akt...passzivitástól függően :)
de most idegesített ez az SMS dolog és leszedtem szinte minden appot múlt héten, így feltűnően keveset fogyasztott. ez még nálam, minimalista usernél is rekordnak számít.

[ Szerkesztve ]

(#15306) djadji


djadji
senior tag

meg mindig az utvonal-sebesseg-tavolsag rogzitesen porgok.. ami jonak tunik az a android speedomter progi. viszont nem tudom elhinni hogy az igo nem tud ilyet .
magyarul, hogy azt mondom neki, most elindulok es rogzitsd merre jartam es mennyivel...
ismer valaki ilyen funkciot az IGO-ban? (bringazashoz kellene, merre jartam, mennyivel,
milyen hosszan, stb...)

http://djadji.fw.hu

(#15307) Psychonaut válasza djadji (#15306) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hivatalosan nincs is iGO Blade-re, szoval ezzel kapcsolatban ne kerj segitseget, vagy legalabbis ne itt. ;)

Endomondo Sports Trackert ajanlottak mar?

(#15308) apeelme válasza Psychonaut (#15307) üzenetére


apeelme
addikt

igen: (#15249) apeelme

(#15309) Psychonaut válasza apeelme (#15308) üzenetére


Psychonaut
addikt

Bocs, csak ezen az oldalon olvastam vissza, pont nem volt benne mar.

SZERK: De akkor mar legalabb ketten ajanljuk. :D

[ Szerkesztve ]

(#15310) barnam_ válasza djadji (#15306) üzenetére


barnam_
nagyúr

Csak egy tipp: MyTracks.

(#15311) djadji válasza Psychonaut (#15309) üzenetére


djadji
senior tag

Igen, és fel is tettem (kösz is a tippet), de valahogy nem volt szimpatikus. Rá akart beszélni, hogy osszam meg merre vagyok , és hogy mennyit fogytam... :))
Szóval (bár megfelel) valahogy nem szimpatikus a program.

http://djadji.fw.hu

(#15312) maggi1886076


maggi1886076
addikt

ezt vki próbálta már?
[link]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#15313) djadji


djadji
senior tag

Ezen is pörögtünk egy csomót....
SD kártyából a ZTEbe akkor 16BG amit tutin kezel, ugye?
Most szeretnék bele egy nagyobbat, mert a gyerekek kisvakond sorozata megeszik az összes helyet a kártyán... (ha letörlöm, akkor meg ők eszik meg az életemet a kocsiban :DD )
Szval ha jól olvastam az ellentétes infókat, akkor a 16 Gb a tuti.. 32 vagy megy, vagy nem megy...

http://djadji.fw.hu

(#15314) Psychonaut válasza djadji (#15313) üzenetére


Psychonaut
addikt

16GB-ot 100%, hogy kezel, nekem most az van benne. :K

(#15315) XXX003


XXX003
tag

sziasztok,ha valakit érdekel eladó a kis Penge,pü-ben mindenkinek szívesen adok tájékoztatást,THX

(#15316) djadji


djadji
senior tag

ez a mytrack egeszen jonak tunik (leszamitva a szokasos google majomsagot, hogy net nelkul a nap sem sut...)
azonban nem tudom elinditani, csak a telepites uani .megyitas. kerdessel.. vlaki tud segiteni?

(az miert van hogy most ha gepelek, akkor egy sec is eltelik a bokes es abetu megjelenese koztt?

http://djadji.fw.hu

(#15317) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

A svéd romoknál nem tapasztaltatok olyat, hogy a wifit nem kapcsolja ki a rom?
Kinyomom a kijelzőt és még 10-20 perc múlva is jelez, hogy email jött... :U

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#15318) TRob1 válasza Speeedfire (#15317) üzenetére


TRob1
veterán

A Wi-Fi alvás irányelve nincs Soha-ra állítva? (Wi-Fi beállítások-nál menü gomb, majd Speciális, és ott lehet állítani)

¤ R'n'R ¤

(#15319) Reverting


Reverting
őstag

Hi... Van arra mod szerintetek h egy regebbi rom ami nagyon bevalt ,atalakithato legyen h a cachet atiranyitsa a datara... azaz felmenjen egy 128/2/310 particiora... konkretan az Swedish Spring RLS!b blue rom... felmenni fel megy:)( csak semmit nem lehet vele tolteni:) thx

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#15320) ktmt


ktmt
aktív tag

Sziasztok!
Új CM7 ROM-ot telepítenék, de az utóbbi időben kicsi szerteágaztak a kangok. Sej7278 január 26-i buildje van fenn, még a nagy kernel móka előttről. Hagynám is, de zavar, hogy a status bar kapcsolók egyszer csak nem működnek (GPS, Wifi, Mobilnet), meg azért kíváncsi lennék az újabb mókolásokra.
Mit ajánlotok?

(#15321) Eclips21


Eclips21
őstag

tudna valaki segíteni abban hogy nálam az IA2R van fent és a mostani nightlikban van egy téma ami tetszik azt hogy tudnám át tenni bele? melyik apk ban található meg a téma?

(#15322) Nerd válasza maggi1886076 (#15312) üzenetére


Nerd
aktív tag

Volt probalva, eszi az akksit, majd szepen tunnek el a CM-es featurek, pl a zar kepernyo CRT animacio eltunik stb...

Amugy a MIUI rendben van, ha lenne normalis, stabil MIUI rom en azt hasznalnam, mert sokkal jobban hasznalhato a felulet, valahogy nekem jobban kezre all...

(#15323) Speeedfire válasza TRob1 (#15318) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Amikor a képernyő kikapcsol az van beállítva neki. :U

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#15324) TRob1 válasza Eclips21 (#15321) üzenetére


TRob1
veterán

Ha az Androidian téma, akkor az Androidian.apk, ha a Cyanbread téma, akkor meg a Cyanbread.apk. :DD

(#15323) Speeedfire :
Akkor mobilneten kapod, nem wifi-n (már ha van :DDD) Ha nincs, akkor nem tudom, hisz néhányan azt mondják, minden működik benne tökéletesen.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#15325) Eclips21 válasza TRob1 (#15324) üzenetére


Eclips21
őstag

:C köszii

(#15326) rongaucho


rongaucho
tag

Sziasztok! Úgy tűnik, behalt a telefonom. Teljesen lemerült az akksi, utána töltés közben bekapcsoltam, rendben bootolt, majd egy pár perc után ránéztem, már teljes sötétség a képernyőn. Sehogy sem akar elindulni, a bekapcsoló gomb megnyomására csak rezeg, de semmi mást nem reagál. Lehet, hogy az akksi halt meg hirtelen?
Még a T-s romom volt rajta, 9 hónapja vettem a készüléket. Éppen a napokban akartam romot cserélni, de még nem kezdtem bele. Viszont már rootoltam a telefont. Szerintetek a készülékkel vagy az akksival van a gond? Be tudom vinni garanciális javításra így, hogy már rootoltam?

(#15327) apeelme válasza rongaucho (#15326) üzenetére


apeelme
addikt

ne kapcsolgasd...hagyd egy kicsit a töltőn, 20perc múlva próbálkozz..."nullán" van az akksi.

[ Szerkesztve ]

(#15328) rongaucho válasza apeelme (#15327) üzenetére


rongaucho
tag

Ok, kösz, most elindult a boot.:)

(#15329) junkpod válasza djadji (#15306) üzenetére


junkpod
nagyúr

a blades igot nem ismerem, de gps készüléken futóban be lehet kapcsolnia folymatos naplózását az útnak, gondolom itt is van ilyen. a navngo weboldalán találsz manualt hozzá.

Box's don't touch!

(#15330) ktmt válasza rongaucho (#15326) üzenetére


ktmt
aktív tag

Ha a gyári recovery (FTM) sem jön be, akkor vidd be, cserélni fogják. Nálam Vodás készülékkel történt hasonló, egy újraindítás után a kép nem volt, csak a rezgés. Gondolom alaplap, vagy GPU hiba, cserélni fogják.

(#15332) Farkaspók válasza Speeedfire (#15317) üzenetére


Farkaspók
tag

De igen, nekem is ezt csinálja az RLS6. RLS5 még jó volt.

(#15333) Sulthekk válasza Farkaspók (#15332) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Esetleg megpróbálhatjátok régi kernellel, asszem rls6-ban kapott valami update-t.

(#15334) Reverting


Reverting
őstag

Sweet Dreams 4 ben az aksi merules hang visit... h lehet azt halkabbra venni? Nagyon brutal... :(((
gyerek felriad ra... :))) meg en is:)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#15335) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Lehet vót' má'....

CM7.2.0 hivatalos

(#15336) bul07


bul07
nagyúr

Szükség úgy hozta hogy kellene egy második hálózati töltő, hogy ne keljen hurcibálni a meglévőt
Vaterát is néztem de ott 2300FT+posta körül indulnak , ez picit sok , ekkor jött az ebay, találtam egy színpatikust elég jó áron(főleg hogy külön usb kábele van) lehet ezt fogom megrendelni. Csak gondoltam előtte itt is rákérdezek hátha tudtok egy olcsó de jó helyet(privátba is jó)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15337) ux1 válasza Keeperv85 (#15335) üzenetére


ux1
addikt

Hivatalos RC1 :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#15339) betelgeuse


betelgeuse
csendes tag

Sziasztok!

ZTE Blade telefonom IGO navigáció közbe lefagyott, majd amikor újra indítanám nem indul.
Az android feliraton a fénycsík megy egy darabig, majd megáll.
Mit tudnék vele tenni?

(#15340) GrandS válasza betelgeuse (#15339) üzenetére


GrandS
senior tag

Akksi ki-be?

(#15341) ux1 válasza betelgeuse (#15339) üzenetére


ux1
addikt

Mivel blade-en nem létezik IGO, ezért nehéz válaszolni...

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#15342) junkpod válasza ux1 (#15341) üzenetére


junkpod
nagyúr

Mondjuk nem értem, hogy miért ezt a mondatot kell válaszolni mindenkinek aki igo-val kapcsolatban tesz fel kérdést. Hiszen már a kérdés feltevésből is adódik, hogy nyilvánvalóan LÉTEZIK egy blade-en is futtatható változata ennek a programnak.
Miért nem azt válaszolgatjátok, hogy warez téma tilos! Esetleg aki akar püben segíthet is:)

Más kérdés, hogy minek akar bárki is navigációs programot feltenni ilyen kisképernyős telefonra, halk kihangosítóval, pláne, hogy a google navigáció is kitűnően működik, sőt még az aktuális forgalmi adatokat is figyelembe veszi.

Box's don't touch!

(#15343) ux1 válasza junkpod (#15342) üzenetére


ux1
addikt

Mondjuk válaszolgass, aztán ha kapsz néhány napi pihit, akkor rájössz. Én pl. nem járok a modker-be mószerkodni, de a tényállást közölhetem... :D Igaz az is, hogy nem vagyok warez-ellenes sem. Szvsz álszentség lenne... ;]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#15344) betelgeuse válasza junkpod (#15342) üzenetére


betelgeuse
csendes tag

Igazából a kérdésembe az IGO teljesen lényegtelen momentum volt, nem is gondoltam, hogy ez warez téma, mondjuk úgy, hogy le is töröltem a telómról, hogy ezt megtudtam.
Amúgy van létjogosultsága a dolognak, mondjuk ha külföldön nem akar az ember sokat fizetni az adat forgalom után amit a Google maps generál.
Akksi ki-be megvolt, aztán sim kártya nélkül valahogy elindult, kevés helyre panaszkodott, töröltem amit csak tudtam (az IGO-t is :) )
És most már működik.
Köszönöm azért.

(#15345) turho


turho
őstag

Kérlek mondjatok már egy Blade-ba betehető hanszórót, ami jóval hangosabb és legalább olyan jól szól, de inkább jobban, mint a gyári. :R
Mik a szerviztapasztalatok ilyen téren?

(#15346) gabe8719 válasza Baluman (#15284) üzenetére


gabe8719
senior tag

Nekem szerdán lesz egy hete hogy megy, és hál'isten egy rossz szavam sincs. :)
Annyi, hogy nálam az volt a sorrend, hogy amikor megvolt a teljes takarítás, felment a rom, majd még bootolás előtt felment az új kernel, majd a javítócsomag, és mielőtt indítottam volna wipe cache/dalvik cache. (ja, és kipróbáltam ux1 mester betűtípusait is, egyik jobb mint a másik:) ) Mondhatni tökéletes az egész, kb. 30 app van fenn, be van lakva rendesen.

Már másnap a mélyvízben landolt a rom, kéthetente ugyanis meg kell tennem a Pécs-Eger távolságot busszal, és nyugodtan mondhatom, hogy 8,5 óra nonstop zenehallgatással, közben kb. 2-2,5 óra wifis netezéssel és némi telefonálással, erős 25%-os töltöttséggel értem haza. Nem tettem fel töltőre, este volt még egy közel egyórás telefonbeszélgetésem és lefekvés után még némi hírolvasás wifin, mire enni kért. Szerintem ez már bőven a vállalható kategória. :)

(#15347) gabe8719


gabe8719
senior tag

Ja, azt külön kiemelném, hogy nem kell már power amp, végre már a hangerő is a korrekt határon belül van, úgyhogy használhatom a módosított gyári lejátszót az eddigi fülesemmel. (ami meg elég korrekt, úgyhogy nem igénylem az EQ-t.) Eddig állandóan trükközni kellett valamit, hogy hallgatható legyen fülesen keresztül, de végre ez is rendben van. :)

[ Szerkesztve ]

(#15348) Mr X


Mr X
veterán

Üdv urak!

Nemsokára jövök vissza Blade-re, ha találok az Xperia Minim helyett egy jó készüléket. :)

(#15349) ux1 válasza turho (#15345) üzenetére


ux1
addikt

Szervizt szerintem felejtsd el. Esetleg kukkolj be ide, hátha van fejlemény...
Itt meg kutakodhatsz...

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.