Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#15801) Strauss válasza inazuma77 (#15798) üzenetére


Strauss
senior tag

Szia! Nekem is voltak ilyen gondjaim.Nem érzékelte a SIM kártyát. ROM csere , ill SD kártya format után rendesen működött. Próba cseresznye...

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#15802) Komplikato válasza barnam_ (#15766) üzenetére


Komplikato
veterán

" avi-t simán viszi MoboPlayer-el."
AVI-t, AVI-t, no de könyörgöm milyen kódek és felbontás és bitrate?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#15803) gabe8719 válasza Keeperv85 (#15795) üzenetére


gabe8719
senior tag

Én holnapra várom az LWW-met, nagyon kíváncsi leszek.. :) Megszoktam a pengét, a mostani már nem is az első, meg is van benne minden, amiért tudtam szeretni. A maga nemében ez TÉNYLEG egy etalon, a mobilőrült társadalom sokat köszönhet neki. És persze Nektek is, akik éjjel-nappal dolgoztatok rajta azért, hogy idáig jusson.

Péntektől ha minden igaz már más fog örülni neki, nálam pedig mostanra érett meg igazán a kategóriaváltás gondolata, hogy durván leárazták az LWW-t a T-nél (a HVGA-n kívül más zavaró nincs is a kijelzőjében, az a 0,3" már nem volt érvágás).

Kíváncsi leszek hogy szuperál, 35900-ért dominoval szvsz. instant get. Bár volt néhány álmatlan éjszakám miatta..:DDD

#15800 Zsolt_72:
+1 :K

[ Szerkesztve ]

(#15804) barnam_ válasza Komplikato (#15802) üzenetére


barnam_
nagyúr

Hú fogalmam sincs, nagyon régen próbáltam már, nem szoktam a telefonon filmet nézni.
Egy 2 cd-s filmet éppen élvezhető sebességgel játszott le (ha bele akarnék kötni, azt mondom kicsit akadt, olyan 23fps); kisebb sorozatokat (mint pl. Family Guy) kiválóan játszotta le.

Tudom nem a fájl méretet kérdezted, de nem szoktam nézegetni mekkora a felbontása és milyen kodek-el van tömörítve :)

-------------------------------------
Valaki erre a kérdésemre?

(#15805) inkjet válasza barnam_ (#15804) üzenetére


inkjet
tag

Kipróbáltam, nekem is lekapcsolja a fülest és a telefon hangszóróján szól a csengetés.
Swdesh snow rls6-on

(#15806) barnam_ válasza inkjet (#15805) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ezzel még együtt tudnék élni, de még zavaróbb az, hogy hívás után folytatja a zenét, pedig úgy van beállítva hogy ne folytassa. Tehát van egy bejövő hívás, kihúzom a fülest, majd amikor vége a hívásnak, folytatódik a zene, de a külső hangszórón.

(#15807) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Olyan kérdésem lenne, hogy van egy Blade, amire felkerült egy új ROM, de ettől a készülék csak egy szolgáltató kártyáját hajlandó elfogadni, mi ennek az oka?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15808) kelzsoca válasza Graphics (#15807) üzenetére


kelzsoca
félisten

Rossz romot tettél fel :)

https://vertigostore.eu

(#15809) Graphics válasza kelzsoca (#15808) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mit javasolsz?, vagy írjak inkább privátot?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15810) Victoryus válasza Graphics (#15809) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Függetleníttesd, így vagy úgy :) A neten simán találni olyan oldalt, ami legenerálja a kódot. A bóótban pár ezerért megcsinálják legálisan is.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#15811) Glatius válasza Victoryus (#15810) üzenetére


Glatius
őstag

Az sem legális, ha csak egy boltban csinálják pár ezerért!
Ha nem a szolgáltató csinálja (ötjegyű összeg+ a szemrebbenés nélküli felár) akor mindenképpen számítógépes csalás, még a hűségidő letelte után is.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#15812) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Engem csak egy ROM érdekel, ami ezt megteszi, a függetlenítés témakörét tovább nem akartam feszegetni a topicban :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15813) DJGABI válasza Graphics (#15812) üzenetére


DJGABI
addikt

CM7, IA2, bármelyik custom rom. Szerintem.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#15814) kelzsoca válasza Graphics (#15812) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egyik rom sem függetlenít, egy bug miatt nem ellenőrzi le a telefonban található SIM-et.

Függetleníteni csak NCK kóddal lehet.

https://vertigostore.eu

(#15815) ne_nezze válasza kelzsoca (#15814) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

phone.apk?

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#15816) DonMaster


DonMaster
addikt

Frissités után nem megy a market tudtok valamit hogy mi lehet a probléma 2.1 update volt és utána nem megy. (Telenoros)
valakinek valami ötlet hogy mit csináljak vagy tapasztalt már valaki ilyet és ha igen hogy oldotta meg

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#15817) Sulthekk válasza ne_nezze (#15815) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Az nem függetlenít, csak éppen "kijavítja" a szolgáltatói hibajavítást.

(#15818) xSide válasza Victoryus (#15772) üzenetére


xSide
őstag

Kifejezett téma nincs, elég hosszadalmas lenne megcsinálni és mire kész lenne már jönne egy újabb rls:)
Egyenlőre így nincs is értelme nagyon belemászni...
Esetleg pár apró változtatás általam (szines ikonok, értesitési widget gombok háttere, vékonyabb százalékos akksi kijelzés) elérhető a modaco fórum SS topikjában!

DonMaster, ma a play nem volt elérhető az adott időben...

[ Szerkesztve ]

(#15819) Victoryus válasza xSide (#15818) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

köszi!

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#15820) barnam_ válasza Victoryus (#15772) üzenetére


barnam_
nagyúr

Itt olyan témát csinálsz, amilyet csak szeretnél: [link]

(#15821) Graphics válasza nightvison (#198) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ötletnek nem rossz, de megtalálni az fogja, aki ide is idetalált , meg már van egykettő belőle :D

Szakmailag itt is megtalálunk mindent, meg leírást is :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15822) TRob1 válasza Graphics (#15821) üzenetére


TRob1
veterán

Te meg hogy találtad meg azt a több mint 5 hónapos hsz-t? :F Főleg úgy, hogy azóta nem is járt errefelé a hozzászóló. :DDD

¤ R'n'R ¤

(#15823) tomgabor


tomgabor
senior tag

ZTE Blade gyári 2.2-höz keresek launchert, skint vagy valamit ami a fehér "tálcából" (felül ahol az idő, akkuállapot, stb. van) [link] feketét csinál [link]

(#15824) Graphics válasza TRob1 (#15822) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:D hopsz, na ez tök véletlen sikerült ,szóval sorry , véletlen az elejét görgettem, kerestem valamit, dátumot nem is néztem :D überOFF

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15825) xSide válasza Graphics (#15824) üzenetére


xSide
őstag

A mobil nézetből eltűnt az idő és dátum kijelzés, így nem lesz nehéz réges-régen elfeledett hsz-ra válaszolni :W

(#15826) barnam_ válasza tomgabor (#15823) üzenetére


barnam_
nagyúr

Üdv
Launcher-el nem lehet változtatni a tálca hátterét, ahhoz a rendszer fájlokat kellene buherálni, amit gyári romon meg nem lehet...

(#15827) tomgabor válasza barnam_ (#15826) üzenetére


tomgabor
senior tag

Köszönöm. :R

(#15828) barnam_ válasza tomgabor (#15827) üzenetére


barnam_
nagyúr

De ha felteszel egy 2.3-as romot (mint például a képen lévő CM7, vagy a gyári 2.3-ra épülő főzött romok, mint pl. a Swedish Snow), akkor fekete lesz a tálca.

(#15829) tomgabor válasza barnam_ (#15828) üzenetére


tomgabor
senior tag

Leírás alapján nem nagyon tudom megcsinálni, videóval elsőre sikerülne. Vagy akkor ha valaki pontról pontra szájbarágósan leírja.(Ezt megköszönném.) Próbálgattam pár launchert de mindegyik lassabb volt mint a gyári, nincs semmi jó?

(#15830) barnam_ válasza tomgabor (#15829) üzenetére


barnam_
nagyúr

Biztos van valahol video leírás a youtube-on, nézz körül.
Nekem nincs időm most leírni, de majd a többiek segítenek.

Próbálgattam pár launchert de mindegyik lassabb volt mint a gyári, nincs semmi jó?
Én SPB Shell-t használok, de az fizetős. Viszont elég gyors.
Ami jó és ingyenes, az a Launcher Pro, Go launcher, stb.

(#15831) Mr.C


Mr.C
őstag

Jó estét a fórumlakóknak!
Örömmel jelenthetem be, hogy újra visszatérek a fórumba, mivel belátható időn belül orvosolva lesz a problémám. Ki emlékszik rá, ki nem, a problémám az volt, hogy nem tudtam tölteni a Pengét, de mivel nekikezdtem már összerakni a külső töltőt, ezért már most elkezdek körülnézni az új ROMok között.
Kérdésem az lenne: milyen állapotban van a CM9? Nagyon instabil még, vagy már lehet benne bízni?

sudo rm -rf /*

(#15832) Sulthekk válasza Mr.C (#15831) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Én pont nemrég váltam meg tőle, lassú és szívja az akksit. Esetleg az Ice Armor 2 Reborn egy jóválasztás, kelzsoca és apeelme közös munkája.
[link]

(#15833) Mr.C válasza Sulthekk (#15832) üzenetére


Mr.C
őstag

Azigen... ígéretesnek látszik. Mennyit változott ez a kis blade
öröm lesz majd gyári 2.2-ről átállni erre
köszönöm hogy figyelmembe ajánlottad

sudo rm -rf /*

(#15834) Mr.C válasza Sulthekk (#15832) üzenetére


Mr.C
őstag

dupla :(((

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#15835) Glatius válasza Mr.C (#15831) üzenetére


Glatius
őstag

A legjobb ICS sem lesz olyan jó, mint a gyárit megközelítő stabilitású, de annál lényegesen jobban felszerelt CM7. CM7 forrásából készült az Ice Armor 2 Reborn, eddig ez töltötte a legtöbb időt a Pengén.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#15836) tlac válasza tomgabor (#15823) üzenetére


tlac
nagyúr

hasonló a statusbar+ vagy a free változata

[ Szerkesztve ]

(#15837) Hujikolp válasza Hujikolp (#2190) üzenetére


Hujikolp
őstag

Up!

Hátha tud már valaki valami új infót arról, hogy az index.hu-n lévő videókat hogyan lehetne megnézni szaggatás mentesen. :-)

(#15838) xSide válasza Hujikolp (#15837) üzenetére


xSide
őstag

Nem tudom mire gondolsz, de sajnos még mindig nem javitották azt a funkciót, hogy mi választhassuk ki mivel szeretnénk megnézni...
Opera Mini-ben mobil nézetben szerencsére a youtube videókat ki lehet választani a youtube app-hoz, azért választani mert nálam pl. a tubemate is megjelenik lehetőségként:)

Ma megváltozott a play, vége az apk mentéseknek és egyszerű mentésből visszaállításnak (a frissités jelzésekkel gond lesz):

[ Szerkesztve ]

(#15839) Hujikolp válasza xSide (#15838) üzenetére


Hujikolp
őstag

Nem erre gondoltam. Az index.Hu-n lévő videókrol. Azt írja, hogy nem lehet lejátszani.
A youtube az jó, ha be van ágyazva, akkor a youtube emblémára kell bökni, és tudom is választani, hogy böngésző vagy alkalmazás.

(#15840) dombila válasza xSide (#15838) üzenetére


dombila
senior tag

Ma megváltozott a play, vége az apk mentéseknek és egyszerű mentésből visszaállításnak (a frissités jelzésekkel gond lesz)

Vissza kell tenni egy régebbi Market-et, is megszüntetni a market app frissítését. Szerintem csak a legújabb Play app csinálja ezt. Nálam egy régi Market app ma frissített 5 nem a Market-ból telepített app-ot.

(#15841) xSide válasza dombila (#15840) üzenetére


xSide
őstag

Már raktam vissza másik verziót is, ez szerver oldali változtatásnak tűnik...
Most is maszatolnak valamit, mint 12-14 között.
Megint sok a hibaüzenet!

(#15842) Sulthekk


Sulthekk
aktív tag

Gyerekek, megjött a télapó... :)

[link]

[link]

:C

(#15843) ux1 válasza Sulthekk (#15842) üzenetére


ux1
addikt

Ez tényleg olyan... :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#15844) M0RGI válasza Sulthekk (#15842) üzenetére


M0RGI
őstag

És ez mi ez?

(#15845) tlac válasza M0RGI (#15844) üzenetére


tlac
nagyúr

úgy tűnik, hogy hivatalos armv6-os gpu driver ics-hez

(bugmenot-on találni accountot a letöltéshez)

[ Szerkesztve ]

(#15846) M0RGI válasza tlac (#15845) üzenetére


M0RGI
őstag

Hát az akkor nekem nem kő. Azért köszi a választ.

1. Hol lehet beállítani cm7 alatt azt, hogy kioldás után hány mp-ig maradjon aktív a kijelző?

[ Szerkesztve ]

(#15847) TRob1 válasza M0RGI (#15846) üzenetére


TRob1
veterán

Lehet hogy a Megjelenítési beállításoknál? :U

(Beállítások/Megjelenítés/Képernyő elsötétedése)

¤ R'n'R ¤

(#15848) passat77


passat77
tag

Még új vagyok ebben a forumban,de már lassan egy éve, hogy pengém van. A kérdésem az lenne, hogy megoldható-e valahogy cm7 alatt a gyári zte tárcsázó használata? Köszönöm előre is a válaszokat!

(#15849) M0RGI válasza TRob1 (#15847) üzenetére


M0RGI
őstag

Az nem az. Mert az be van állítva 30 mp-re, és ha fel van oldva a telefon, akkor valóban 30 mp-ig aktív a kijelző.
De ha full sötét a teló és megnyomom fent a gombot és bejön a zárképernyő, akkor pár mp után már el is sötétül. Na én itt akarok több időt.

[ Szerkesztve ]

(#15850) TRob1 válasza M0RGI (#15849) üzenetére


TRob1
veterán

Jaaa, vagy úgy... akkor nem a kioldás utáni képernyőről van szó, hanem még a kioldás előttről. :DDD Nekem legalábbis a kioldás az, ha feloldom a képernyőzárat. :D De már értem a problémát, viszont azt nem tudom hogy lehet-e, sztem nem. :(

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.