Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#16401) Psychonaut válasza Segnior_Barthez (#16398) üzenetére


Psychonaut
addikt

En azt gyanitom, hogy te mar atparticionaltad a telefont (lasd masodik lepes a leirasban, illetve itt irod azt, hogy vegigment a folyamatjelzo), majd utana megprobaltad meg egyszer, indokolatlanul lefuttatni, de rendszer hianyaban nem tud particionalni (ezert is nem futott le masodszorra).
Ettol azonban a particionalas hibatlanul megtortent, mar elsore.

Ha valoban ez a helyzet, akkor most kapcsold be a telefont Recovery modban, es telepitsd az uj ROM-ot.

[ Szerkesztve ]

(#16402) Miksz válasza Segnior_Barthez (#16398) üzenetére


Miksz
tag

Hmm a "Beállítások/rendszer frissítés." és a "MENU+ hangerő FEL lenyomása és nyomvatartása mellett be kell kapcsolni a telefont," folyamat ugyanaz. a hang le +bekapcs hozza elő a recoveryt. Onnan lehet felrakni romot.
upp, megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

ZTE Blade a penge, MyAudio S8 808DCC, Sony Xperia M, Xiaomi Redmi 3S

(#16403) Segnior_Barthez


Segnior_Barthez
senior tag

yess.... Hangerő minusz... :R

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#16404) Psychonaut válasza Segnior_Barthez (#16403) üzenetére


Psychonaut
addikt

A Recovery mindig is igy jott be, ebben nincs semmi ujdonsag. Szivesen.

(#16405) Sulthekk válasza enzahobi (#16396) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Asszem e zaz én zippem lesz akkor... A második update-t én nem használom, tényleg nehezebben aludt, bár nálam ez nem volt egyértelműen a wifihez köthető... Ha visszalapozol akkor nem túl régen ide is beposztoltam egy kb. egy héttel régebbi kernelt, azzal nekem szépen alszik a kicsike :)

(#16406) enzahobi válasza Sulthekk (#16405) üzenetére


enzahobi
aktív tag

kernel.zip - ez lenne az ? :)

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#16407) donjohnson válasza enzahobi (#16406) üzenetére


donjohnson
addikt

pont ezt akartam kérdezni én is, megelőztél :DDD

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#16408) enzahobi válasza donjohnson (#16407) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Ez az a zip, mert ezzel már úgy alszik mint a bunda :)) -köszönöm Sulthekk! :R
Ja és egy kérdés mi az a swap memória a beállítások►telefon információknál(about phone)?

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#16409) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Erre esetleg valaki

(#16410) macsek18 válasza RockHaRD (#16409) üzenetére


macsek18
aktív tag

Ez engem is érdekelne :))

(#16411) enzahobi válasza RockHaRD (#16409) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Az ice armor2 reborn-t +update-t rakd fel és ott a hungariandroidon van az original kernel zip azt is rakhatod de én inkább az itteni wbaw kernelt használtam - az jobban bejött nekem
A kernel csere azért kell mert alapból egy cpu ée wifi alulfeszelt kernel van a romban ami nem mindenkinél megy tökéletesen (értem ezalatt pl: a fagyásokat cpu OC-nél)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#16412) macsek18 válasza enzahobi (#16411) üzenetére


macsek18
aktív tag

Csak a biztonság kedvéért. Felrakom a ROM-ot+ az updatet majd rakhatom a kernelt?
Illetve a rom és az update között szükség van az rebootra vagy mehet egyben majd reboot?

[ Szerkesztve ]

(#16413) ziyan


ziyan
tag

Tegnap reggel felraktam a legújabb ColdFusionX CM9 romot. Szmájlival kifejezve: :Y

Vannak apró bugok, de semmi komoly, bár a kamera előnézete ismét elromlott :) de ezen kívül egyelőre más komolyabb problémával nem találkoztam. A scrollozás a legtöbb helyen teljesen smooth, a homescreen és app drawer szintén, ha Tilal bácsi így halad, egy hónapon belül akár mindennapi használatra is ajánlható lesz, bárkinek (én már így használom) :) Egy-két dolog persze lassabb mint a CM7-ben, de ez várhatóan még javulni fog.

Az akkuidőről: mindenki írta, hogy ICS-vel sokkal kevesebbet fog bírni a cucc. Nos, ez nem igaz, este felraktam töltőre, és 100%-ról 13%-ra másnap estére merült le (19 óra alatt), folyamatos 2G adatkapcsolat, 1 óra wifi, temérdek telepítés és netezés mellett (sajnos wifi mellett nem alszik :( ).
Kijelzőhasználat (CM7 esetén is hasonló volt)

Videó

Kicsit kampányhsz-nek tűnhet, de nem ez volt a célom :D

[ Szerkesztve ]

(#16414) enzahobi válasza macsek18 (#16412) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Ahogy mondod :K

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#16415) Keeperv85 válasza ziyan (#16413) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"ha Tilal bácsi így halad, egy hónapon belül akár mindennapi használatra is ajánlható lesz"

Vagy ha így folytatja a többi modder kidobatja a MoDaCo-ról a 'csába...no comment... :(((

(#16417) hjanos1 válasza Keeperv85 (#16415) üzenetére


hjanos1
senior tag

Vagy ha így folytatja a többi modder kidobatja a MoDaCo-ról a 'csába...no comment...

Ezt nem láttam, mi lenne ez?

The Factory Must Grow

(#16418) Sulthekk válasza enzahobi (#16408) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Az a zcache, arra jó, hogy lefoglal x megabájt ramot, és azt betömörítve swapnek használja, így egy kicsit több memória lesz a programok felé, viszont ez CPU igényes. CM7-hez bőven elég a ram, így én mindig is kikapcsolva tartottam ezt a funkciót.

#16411: Amennyire én emlékszem, wbaw is alulfeszeli a saját kerneleit, úgyhogy ez pont nem jó példa. :N

[ Szerkesztve ]

(#16419) Keeperv85 válasza hjanos1 (#16417) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Lásd a feletted lévő kommentet. nem kívánok minősíteni valakit, aki más sem csinál, mint "összegyűjti" mások munkáit, majd sajátjaként előáll vele. Teszi mindezt úgy, hogy messze többnek állítja be magát tudásszinten, mint ami valójában. Én meg tudom érteni, hogy még tanul, de a pimaszságnak is vannak fokozatai... :(((

(#16420) DJGABI válasza ziyan (#16413) üzenetére


DJGABI
addikt

Végre jó minőségű videók is vannak CM9-ről, köszi!

Amint kamerát megfixálja kipróbálom, addig nem akarok feleslegesen flashelgetni.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#16421) grabber


grabber
addikt

Hello!

A családban van egy zte blade és most vettem észre,nincs rajta market,így letölteni sem tudnak vele semmit.

2.2
zdroid-smt
swedish spring

van rajta,hogyan tudnám felvarázsolni rá a marketet vagy most már a play-t?

(#16422) apeelme válasza Keeperv85 (#16419) üzenetére


apeelme
addikt

+1 sajnos igazad van...én is ezt tapasztaltam

(#16423) RockHaRD válasza enzahobi (#16411) üzenetére


RockHaRD
addikt

a romhoz az update ott van a rom hozzászólásai között?

(#16424) ziyan válasza Keeperv85 (#16419) üzenetére


ziyan
tag

Hol állítja be a saját munkájaként? Thanks go to rész... sztem így semmi gond nincs vele, ráadásul minden forrást közzétesz, így akár egy kezdő modder is személyre szabhatja a romot... és sehol sem állítja be magát magas tudászíntűnek, csupán egyesítette a különböző fejlesztések munkáit :) vagy inkább ne legyen ilyen, és ne használjunk ICS-t még jó ideig? :(((

[ Szerkesztve ]

(#16425) enzahobi válasza RockHaRD (#16423) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Ott van a ROM leírásának a legalján↓
IA2 ReBorn

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#16426) donjohnson válasza RockHaRD (#16423) üzenetére


donjohnson
addikt

a hozzászólások rész fölött közvetlenül, de tessék, így egyszerűbb lesz.

enzahobi: már megint lemaradtam. :))

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#16427) Keeperv85 válasza ziyan (#16424) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem erről a romról van szó. Ismerjük már eléggé ezen kívül is.. A "Thanks go to" rész egy töredéke annak is, ami ebben a romban van mellesleg... Hagyjuk. Örüljünk, hogy van egy TomG pl. aki folyamat javít utána...

(#16428) donjohnson válasza grabber (#16421) üzenetére


donjohnson
addikt

tedd fel hozzá a megfelelő gapps csomagot recovery-ből, ami tartalmazza többek között a marketet is.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#16430) apeelme válasza donjohnson (#16426) üzenetére


apeelme
addikt

ez már nem az első... úgyhogy megkérnélek arra, tiszteljük annyira egymást hogy NEM az "összeollózott" oldalt linkeled be állandóan...az eredeti lelőhelye a ROM-nak a hungariandroid, és a support is ott található...köszönöm ;)

(#16424) ziyan: még jó hogy vannak hozzád hasonló naív emberkék, hidd el hogy nem a levegőbe beszélünk...anno a Skate-el kapcsolatban merült fel először a neve számomra, a nyilvánosan megosztott device tree-je skate-hez egy használhatatlan össze-visszaság volt...azóta sem javult a helyzet a további munkáival kapcsolatban...és nincsenek semmiféle nyilvános megosztások... :N

[ Szerkesztve ]

(#16431) donjohnson válasza apeelme (#16430) üzenetére


donjohnson
addikt

rendben, megértettem :R

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#16432) ziyan válasza Keeperv85 (#16427) üzenetére


ziyan
tag

Akkor a módosított mondat :D "ha az ICS Blade-re fejlesztése így halad, egy hónapon belül akár mindennapi használatra is ajánlható lesz"

De a lényeg ugyanaz, nem Tilal-t istenítettem, hanem az ICS-t :) amég nem csinál pl. TomG saját változatot, amiben összeszedi a működő dolgokat, addig ez a ROM is megfelelő, elhiheted, hogy egyébként nem ezt használnánk, hanem az "eredetit" :N

(#16430) apeelme: te is :D

[ Szerkesztve ]

(#16433) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Megnéztem az ICS videókat, nagyon meglepődtem. Azt hittem, ennél sokkal lagosabb lesz a rendszer. A kernel probléma (3.x hiánya) miatt továbbra is inkább csak májkrém (by kelzsoca), de ebből még tényleg lehet valami. Pedig már letettem róla :)

(#16434) ux1 válasza ^Clown (#16433) üzenetére


ux1
addikt

Videon jól mutat... Amúgy... :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#16435) Nerd


Nerd
aktív tag

Udv mindenkinek!

Elhagyom a ZTE Bladesek taborat, illetve az Android vilagat is. Koszonom a ROM-kat es a supportot! Nelkuletek ez a telefon fele ennyire sem lenne jo keszulek! :R :R :R

Ja es, hogy mire valtok: Nokia Lumia 710 :)...

(#16436) Sulthekk válasza ux1 (#16434) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Na igen, van egy kis színproblémája, meg gyengusz a videó, meg nem kicsit szívja a zakksit... Egyébként már halad valamerre, én speciel a következő TomG alphára vagyok kíváncsi, eddig azok voltak a legjobb minőségű ICS-ek...

(#16437) t181 válasza ^Clown (#16433) üzenetére


t181
senior tag

Nem lehet valami. Ez valami.
Mióta kiadta, ezt használom, és az előző verziót is használtam.
A videolejátszást, és a kamera előnézeti képet leszámítva semmi bajom vele.

A "májkrém" szót nem értem. Illetve értem, csak azt nem, hogy miért érdekel, hogy májkrém-e, vagy nem, ha használható(finom:D)?

És azt sem értem, hogy miért kell "b*sztatni" szerencsétlent...
Ő az egyedüli aki tudott csinálni egy épkézláb ICS-t.
Biztos mindenki tudna, de érdekes módon senki sem csinál(biztos a lelkiismerete miatt...)...
Amiket felhasznált, teljesen nyilvánosak, nem lopás.
Mondjuk a katyvasz github-jára már volt panasz. :D

Elnézést a trágárságért/bunkóságért, csak tényleg nem értem...
Ő az egyetlen, aki úgy áll hozzá a dolgokhoz, hogy abból valami értelmes sül ki, de még őt is piszkálni kell...

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#16438) jr1994


jr1994
addikt

hello

a korábban elhalálozott blédem megtalálta utódját, egy motorola defy plusot, így elhagyom a blade tábort

köszönöm mindenkinek aki segített a hekkelésben, jó buli volt (,azért sajnálom hogy lemaradok az ICS-ről, így alakult)

tényleg, maxirespekt a szakácsoknak, remek munkát végeztek, csak így tovább! :R

sziasztok!

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#16439) apeelme válasza t181 (#16437) üzenetére


apeelme
addikt

akkor használd egészséggel...

(#16440) ^Clown válasza t181 (#16437) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Majd ha lesz alá 3.x kernel, akkor lesz ICS, addig csak májkrém marad. Ami ettől függetlenül lehet finom :)

(#16442) kelzsoca válasza t181 (#16437) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nincs itt semmi gond egyébként, csak azt kell elfogadni, hogy a Tilal által készített romok pontosan úgy haladnak/fejlődnek, ahogy a CyanogenMod team halad az ICS-el, egyébként nem vagyunk vele rosszban, sőt az Ice Armor romot (igaz Skate-re) még a sajátja helyett is ajánlja/ajánlotta többször is Modaco-n :)

ájszkrém vs. májkrém, csak egy szójáték volt, nem is ebben a topicban :)

Biztos mindenki tudna, de érdekes módon senki sem csinál(biztos a lelkiismerete miatt...)...

Nyilván nem, de akik élcelődtek feljebb (Next Generation Team tagok) megoldanák, ebben biztos lehetsz.

Mondjuk a katyvasz github-jára már volt panasz.

Ha csak a github lenne hiányos.. ;]

Elnézést a trágárságért/bunkóságért

Nem volt itt ilyen, általános beszélgetések mennek.

(#16436) Sulthekk

én speciel a következő TomG alphára vagyok kíváncsi, eddig azok voltak a legjobb minőségű ICS-ek...

Nyilván ez már nem véletlen.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#16443) Blamazs


Blamazs
senior tag

Sziasztok!
Blade-re szeretnek uj romot tenni a gyari helyett. Gen2 mar a telo, mindent a leirasok szerint csinalok, de mikor elkezdene telepiteni az uj romot a zip kivalasztasa utan mindig leall a telepito. 2.2 van most a telon es az ice armor2-t probaltam meg a swedish-snow-nal is ua. a jelenseg. mit szurhatok el folyamatosan? most backup-bol visszaraktam az eredetit, de jo lenne vegre vmi gyorsabb rom-ot felrakni mar a telora.

(#16444) RockHaRD


RockHaRD
addikt

ha egy már régóta használatban lévő romhoz új kernelt rakok fel, akkor kell factory reset, vagy wipe cache, etc?

(#16445) RockHaRD


RockHaRD
addikt

apeelme-hez szólok most :D

icearmor2-t feltettem, gyönyörűséges, nagyon imádom, isten vagy, meg minden, 1 kérdésem lenne: átváltottam a témát erre a kékes cuccra, nagyon bejön, csak a programtárnál is mutatja a felső állapotsort, és ez elég furcsa, mert előtte nem mutatta... sehol nem találok erre vonatkozó beállítást (Launcher pro-t használok, abban sincs ilyen, csak max globálisan el lehet tüntetni az egészet, azt meg nem akarnám)

el lehet ezt onnan tűntetni, h csak a home screenen lássam, v ez így marad? :F

(#16446) Pavlo


Pavlo
aktív tag

2.3.5-ös maláj rom van a telefonon. Szeretnék AOSP tárcsázót a gyári ZTE helyett. Hogyan tudnám lecserélni? Nem akarok másik ROM-ot feltenni.

A válaszokat előre is köszönöm!

(#16447) apeelme válasza RockHaRD (#16445) üzenetére


apeelme
addikt

a programtár megjelenése Launcher függő...és a "kékes cucc"-ban sincs ilyen módosítás :DDD :N

(#16448) 3mBeeR


3mBeeR
csendes tag

Sziasztok.....sikerült egy akkora balfaxXxságot elkövetnem, hogy csak na. Pengémről sikerült le koptatnom a imei amikor Gen "3" sítottam (ami ugye egy átparticionált gen2es) hogy ICS akartam kipróbálni és no signál amúgy ICS nagyon jó kicsit instabil lényegesebben gyorsabb meg látványosabb mint az eddigi romok! .... na szóval túrom a modacot létező minden sofwaret leszedtem HEX editorral újra írtam Channel1 vissza raktam rá (vagy nem csinállok még egy beckupot,hogy megtudjam) de még mindig nincs IMEI em.... ( :W fag :W )
ezt a módszert használtam[link]
ez alapján manővereztem ... nem tökéletes az angolom lehet valamit nagyon el
balfa....kodtam

[link] WN_MEID_CDMAV1.00 bwe bízok hogy ezzel vissza lehet rá garázsolni csak hogy itt totál nem világos a két rublika meg egyépként se fér bele semeikbe az egész IMEI ..... :F

ha esetleg tudna valaki segíteni nagyon örülnék és nem lennék hálátlan .....

(#16449) ux1 válasza 3mBeeR (#16448) üzenetére


ux1
addikt

Nem kellet volna mást tenned, mint vissza gen2-esíted tpt-vel... Nem tudom miért kell zagyválni mindent. A Gen3 fw Gen2 rommal, nem látja az IMEI-t. :K

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#16450) RockHaRD válasza apeelme (#16447) üzenetére


RockHaRD
addikt

de ha visszarakom default témára, akkor a programtárnál nincsen felső státuszbar :F

ezért furcsálom...

bár megszokható, szal lesz.rom :DDD

amúgy nagyon bejön a rom eddig, profi munka :R

még annyit kérdeznék, h a te szemszögedből (mint a rom készítője vagymi) a kernel cseréjét javaslod-e? Egyelőre nem volt semmiféle fagyás, semmi problémát nem fedeztem fel, szal ha nem indokolt, akkor magamtól nem erőltetném :)

szerk.: ez a 2way call recording vagy micsoda, ami elvileg működik ebben a romban a "megfelelő programmal", az hogyan működik? Mi volna az a megfelelő program?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.