Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#15501) spence225 válasza TRob1 (#15496) üzenetére


spence225
aktív tag

Hát igazából én nagyon sokat nem szoktam játszani, csak feltelepítgetem a játékokat hogy mi az ami megy, de majd én is megnézem hogy mit eszik az akksiból.

(#15502) ux1 válasza betelgeuse (#15500) üzenetére


ux1
addikt

Wipe all :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#15503) maggi1886076 válasza TRob1 (#15491) üzenetére


maggi1886076
addikt

igazad van.kicsit türelmetlen voltam.játék közben nem akad.remélem a későbbi pályákon sem fog.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#15504) t181 válasza barnam_ (#15471) üzenetére


t181
senior tag

ja nem, nem az érettségire kell stabil ROM. :D
Annyira bátor nem vagyok, hogy ott nézegessem...
Csak jövő héten lesznek a próbák, és akkor inkább tanulok, nem a telót nézegetem, hogy, hogy bírja, be van-e még kapcsolva. :)

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#15505) apeelme


apeelme
addikt

Azért jò ha tudjàtok hogy az ùj ab-space alatt egy régi "ismerös" flurry.com "gyüjtöget" amit én speciel hiba esetén vettem észre!

[ Szerkesztve ]

(#15506) Komplikato válasza TRob1 (#15496) üzenetére


Komplikato
veterán

Elég érdekes és változó. Van egy sima über fapados, procit is alig használó 2D játékom, az egy óra alatt megeszi az aksit simán. Míg a fizikai számításokkal operaló Where is my water alig fogyasztja. Még nem sikerült megfejtenem a titkot, hogy miként hozták ezeket össze. Ja és ez nem egyedi, sok ilyen furcsaság van.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#15507) Glatius válasza betelgeuse (#15500) üzenetére


Glatius
őstag

Ha rootolt a telefon, akkor át lehet helyezni appokat a gyári partícióméret esetén kézzel a nagyvonalúan kimért belső memóriába, de ehhez ne fogj hozzá tapasztalat nélkül, távirányítással pedig nehézkes. Lehetséges az átpartícionálás TPT eljárással, ez sokkal nagyobb teret adhat alkalmazásoknak (akár 300MB) Ehhez viszont nulláról kell kezdeni a telefon belakását.
Egy A2SD-t támogató ROM-ot felrakva, az SD kártyán létrehozott ext partíció a belső memóriát bővíti, de itt is teljesen újra kell rúgni a vasat. :)

ux1
Mér' nem mondtad, hogy előtte rootolni kell??? ;] :W

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#15508) domerator válasza apeelme (#15505) üzenetére


domerator
veterán

Ha tűzfalban letiltottam a mobilnet és wifi kommunikációját az új ABspace-nek, akkor is veszélyben vagyok?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#15509) TRob1 válasza domerator (#15508) üzenetére


TRob1
veterán

Mindenképp... ha nem a reklámok jönnek, akkor majd a fekete autós, fekete öltönyös, napszemüveges emberek kopogtatnak. Úgyhogy véged. Csak egy villanás, és el is felejted az AB-t. Meg még a telefonod is.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#15510) barnam_ válasza apeelme (#15505) üzenetére


barnam_
nagyúr

A host fájlban a flurry.com, meg tűzfalban tiltva a net, nem küld az semmit... :)

(#15511) domerator válasza TRob1 (#15509) üzenetére


domerator
veterán

Marha... :DD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#15512) Glatius válasza domerator (#15511) üzenetére


Glatius
őstag

Épp csak túlzott egy kicsit... Szeptember 11 óta semmiben sem lehetsz biztos! Mindenhez hozzá lehet férni, vannak országok, ahol az erős titkosítás puszta használata is bűncselekmény! Nem az idegenek, vagy az idegenfelügyelők a legrosszabbak!
Képzeld mi van, ha nem felejtened kell, hanem emlékezni, és mesélni.... :K

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#15513) rongaucho válasza gabe8719 (#15481) üzenetére


rongaucho
tag

Köszi, a partícionáló TPT, meg a custom ROM (IA II reborn) felrakása már meglepően könnyen ment :)

(#15515) barnam_ válasza #40993792 (#15514) üzenetére


barnam_
nagyúr

Későbbi pályákon sem akad be? Az elején nálam is gyors volt, aztán ahol már nagyobb tereket kezel, ott bizony akad...

(#15517) szezso15 válasza #40993792 (#15516) üzenetére


szezso15
addikt

A 22-en vagyok épp, a Blade nem akad itt ICS-el..:)

*Hajrá Loki!* i15+

(#15518) barnam_ válasza #40993792 (#15516) üzenetére


barnam_
nagyúr

Jó mondjuk a Skate-ben egy picivel erősebb cpu van.
És hogy hogy gyári rommal használod? :)

(#15520) szezso15 válasza #40993792 (#15519) üzenetére


szezso15
addikt

:N Az az előző volt. :) Ezt 1-2 hónapja cseréltettem, amikor meghalt a 800Mhz-es szerkentyű...:( Ezt csak 710-en használom. :)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#15522) barnam_ válasza #40993792 (#15521) üzenetére


barnam_
nagyúr

Csak azért kérdeztem, mert nálam is "rámjött" hogy gyári romot használjak. Már ha gyárinak lehet nevezni az összesen 104MB-t foglaló, root-olt romot :D

szerk.: az alap a svéd 2.3, ebből kotyvasztottam magamnak GEN3-ra. Játékokban meg benchmarkban biztos lassabb mint a CM7, de amire nekem kell, arra jó, és az akksi jobban bírja.

[ Szerkesztve ]

(#15524) itsDani


itsDani
tag

Sziasztok!
Van valami mód arra, hogy lecseréljem a default alarm clock alkalmazást valami másra? (mondjuk alarm clock plus-ra) A cél az lenne, hogy egyes widgetek ne a nem használt eredeti appot nyissák meg.
Ha ez számít, akkor a legfrissebb cm 7.2 RC-t használom.

(#15525) sbe561


sbe561
tag

Szevasztok!

Mint azt korábban is írtam már időnként drasztikusan merül az aksim. Proci vissza véve, folyamatosan figyelem, hogy ne fusson semmi pluszban.
Ma reggel amikor felkeltem és ki kapcsoltam a repülőmódot, akkor látom hogy közel 50%-ot merült az aksim az éjszaka.Megnéztem az akku fogyasztást és látom hogy ébren volt a telóm! Na de mitől??? Lefekvés előtt még megnéztem, hogy ne fusson semmi!

Tudtok erre valamit?

(#15526) sto1911 válasza sbe561 (#15525) üzenetére


sto1911
veterán

Szuz romon nezd meg, azatn egyenkent pakold fel az appokat. Valami biztos beragadt/ment.

(#15527) n_gy_k válasza szezso15 (#15520) üzenetére


n_gy_k
aktív tag

Hogy szuperál a Blade ICS-el? Érdemes már feltenni rá mindennapi használatra? Mennyire fut gyorsan/lassan a rendszer? A kezdeti videókon eléggé laggosnak tűnt.

(#15528) betelgeuse válasza Glatius (#15507) üzenetére


betelgeuse
csendes tag

Köszönöm a választ!
Még egy probléma ami előjött, ost meg arra hivatkozik, hogy megtelt az SMS memória pedig van vagy 20 sms üzeetem.. nem tudok fogadni, mi lehet a baj?

(#15529) szezso15 válasza n_gy_k (#15527) üzenetére


szezso15
addikt

Mint már írtam, egész gyors, amiket leír, azon kívül nincs más hibája. Én már 2 hete használom, meg vagyok vele elégedve. :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#15530) TRob1 válasza barnam_ (#15515) üzenetére


TRob1
veterán

Eddig 65 pályát csináltam meg, akadást egy darabot sem tapasztaltam. Komolyan.

¤ R'n'R ¤

(#15531) betelgeuse


betelgeuse
csendes tag

A Gmail fiók se szinkronizál.. szerintem annak is memória baja van. Hogy lehet felszabadítai memóriát?

(#15532) szezso15 válasza szezso15 (#15529) üzenetére


szezso15
addikt

OFF: Megjelent egy frissítés az ICS-hez (van benne egy progi, ami jelzet, hogy van új CM9), szerintem hamarosan nyilvánosba is kikerül, leírással! :)

Frissült a CM9: [link]

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#15533) nonames válasza szezso15 (#15529) üzenetére


nonames
tag

Hellóka!

Linket kérhetnék hozzá? nagyon rég jártam erre s most jó lenne új rom mert a mostani kezd furán viselkedni :) még a first strike van raja! Előre is köszönöm és a fejlesztgetést is mindenkinek!! :C :C :R :R :R

rendben már látom csak nem vágom az angolt.

[ Szerkesztve ]

(#15534) szezso15 válasza nonames (#15533) üzenetére


szezso15
addikt

Are you f*cking kiddin' me? :U
Ott a link a hsz-omban...;)

*Hajrá Loki!* i15+

(#15535) Komplikato válasza szezso15 (#15532) üzenetére


Komplikato
veterán

Full HW acceleration makes it faster than Gingerbread

Hát erre kíváncsi lennék, akár a menüben, akár játékban, de leginkább videólejátszásnál.
Eddig ami lejátszót leszedtem, direkt a CPU-GPU pároshoz való bővítményekkel, mind kiírta lejátszásnál, hogy hoppá nincs HW rásegítés.

Kipróbáltam a Sygic navigációs programját. Az mitől lehet, hogy az iránytű beragad random Észak vagy Dél állásban? Érdekes módon tesztprogramban semmi baja.

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#15536) szezso15 válasza Komplikato (#15535) üzenetére


szezso15
addikt

Videólejátszás már megy, mondjuk én Quickpic-el próbálgatom. :) A nagyobb felbontást nem eszi meg, kb. HVGA-ig megy rendesen.

*Hajrá Loki!* i15+

(#15537) Komplikato válasza szezso15 (#15536) üzenetére


Komplikato
veterán

Ilyen 704x396 felbontású H264-es MP4 kiterjesztésű videókkal próbálgattam, végül is a BSplayer megeszi szoftveres módban is, csak a többi ajánlot(abb) lejászón szaggat, HW meg egyikkel sem megy.

Egyébként mi az oka, hogy 2.3.x és 4.0.x romok hegyekben készülnek a telefonokhoz, de 2.4.x-et nem nagyon láttam, nem csak Bladre?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#15538) szezso15 válasza Komplikato (#15537) üzenetére


szezso15
addikt

Mert nincs 2.4.x? :D

*Hajrá Loki!* i15+

(#15540) TRob1 válasza szezso15 (#15538) üzenetére


TRob1
veterán

Mekkora systemmel nyomod cm9-et? Gyári partíció? Lehet belőle kukázni hogy kisebb legyen? (mittomén wallpaperek, rom manager... stb.? hasonlókat)

¤ R'n'R ¤

(#15541) tboldi válasza TRob1 (#15540) üzenetére


tboldi
nagyúr

160-ra simán ráfér gapps-szel együtt, ha a system/media-ból kidobod a 10 megányi videót + a felesleges appokat (ahogy írtad, azokat lehet). De a csengőhangokat is megkurtíthatod. Illetve van egy mini-gapps is. :)

[ Szerkesztve ]

(#15542) TRob1 válasza tboldi (#15541) üzenetére


TRob1
veterán

thx
Akkor majd lehet teszek egy próbát vele... de az ajánlott minimum 185 de inkább 200-at tuti nem csinálnék neki, akk. inkább nem kell cm9 (160at talán elviselem vhogy, ha annyira jó vagy jó lesz :DDD)

¤ R'n'R ¤

(#15543) Komplikato válasza szezso15 (#15538) üzenetére


Komplikato
veterán

:D Így jártam, esküdni mertem volna, hogy anno volt hírben pár telefonról, hogy azok majd 2.4-el jönnek ki. Aztán mindenki a táblás 3.x szériára figyelt, utána meg a Jégkrémszendvicsre. Akkor jogos, én néztem be.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#15544) Sulthekk válasza tboldi (#15541) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Jelenytem, én is most dobtam fel öcsike telójára, kíváncsi vagyok vagyok reggel mit szól majd hozzá, gyári kiosztás, fullos gapps, minden pöccre megy. :K
Azt olvastam, másoknál csökkent a 3d teljesítmény, bár ezt nfs shift alatt nem észleltem, stock 600Mhz-em stabilan és simán fut. Youtube tényleg szaggat, de JetVD-vel és egy tetszés szerinti lejátszóval áthidalható.

[ Szerkesztve ]

(#15545) princeblade


princeblade
tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan is kell beállítani, hogy a felső információs sáv mely az akkumulátort, a teret stb-t mutatja megváltozzon és mondjuk olyan legyen mint a Galaxy s-nél:) Láttam már több helyen is ilyet képeken, csak még nem jöttem rá, hogy miként érhető el a kivánt hatás. Bocsi a tudatlanságom miatt:O
Előre is köszönet a segítségért!

Winter is Coming...

(#15546) barnam_ válasza princeblade (#15545) üzenetére


barnam_
nagyúr

CyanogenMOD7 romon témák cseréjével tudod változtatni. Nem CM romon kicsit körülményesebb, de nem lehetetlen.

(#15547) princeblade válasza barnam_ (#15546) üzenetére


princeblade
tag

Igazából Cymod 7-esem van rajta és most éppen a go launcher van rajta, de a felső sáv nem változik csak az alsó kezelősáv:O

Winter is Coming...

(#15548) Keeperv85 válasza princeblade (#15547) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Mert te a launchert témáztad át, míg erre a rendszerre vannak külön témák.

[link]

Neked innen a HDPI-sek fognak menni (kis h-betű van mellette jelzésnek). Miután feltelepíted őket az alkalmazáslistában lévő témaválasztót használva tudod beállítani.

(#15549) maggi1886076 válasza TRob1 (#15530) üzenetére


maggi1886076
addikt

jó neked:D nekem eddig 2 pályán akadt meg, de érezni, hogy nem erre a telóra való.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#15550) szezso15 válasza TRob1 (#15540) üzenetére


szezso15
addikt

tboldi már leírta, Rommanager.apk, Email.apk, media/video mappa delete, és 160-as systemre felugrik Gapps-el együtt! :)

Komplikato: Egy kis epic fail, előfordul néha...:D

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.