Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#15451) rongaucho válasza gabe8719 (#15450) üzenetére


rongaucho
tag

Ok, nagyon kösz a részletes leírást! :R
Ma este otthon megcsinálom, ha addig nem lesz más fejlemény.

[ Szerkesztve ]

(#15452) gabe8719 válasza rongaucho (#15451) üzenetére


gabe8719
senior tag

Így a legtisztább, akkor bonyolultabb a történet, ha nem indul el a TPT. (de szerintem annak el kell indulnia).
Nem lesz gond, odafigyelve, ügyesen! :)

(#15453) M0RGI


M0RGI
őstag

Sziasztok!
Valami normális naptárt keresek, de nem találok.
Most próbáltam a go calendart, ami pofás és jó is lenne, de ha eseményt akarok hozzáadni, akkor a gyári naptár beviteli felületét hozza be, ami rohadtul nem kell nekem. Ugyenis nem akarom kitölteni, hogy kezdete, vége, hol, résztvevők, stb. felesleges dolgokat egy egyszerű eseménynél. Sem szinkroniáció, sem gyári naptár nem kell, de majdnem minden program ezt használja. Help!

(#15454) thora


thora
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Adott a telenoros zte bladem. frissítettem a honlapról letölthető froyos gyári frissítéssel. Így már 2.2.2 es lett a telóm. Gondoltam egyet, hogy zavarnak engem a gyári appok meg úgyse használok azokból semmit ezért rootoltam a telót a z4root nevű progival. Elkezdtem leszedegetni őket sajnos backup nélkül. Hülyén csináltam a dolgot de már mindegy. Nem is ez a fontos...igazából semmit nem csináltam csak egy két appot átraktam az sd-re, egy párat meg uninstalláltam. Ja azt még megemlítem, hogy felraktam a rom manager nevű appot ott nyomtam valamit az rakott fel clockworkmodot ha minden igaz (azóta ezt már leszedtem) Csak annyit kérdeznék, hogy ebben az esetben ha csak rootolva lett a teló akkor a gyári állapotot (froyo) vissza tudom úgy állítani, hogy újra felrakom a hivatalos honlapon található frissítést, vagy mahinálni kell vele valami mást is?

Köszi a válaszokat előre is!!!

(#15455) Psychonaut válasza thora (#15454) üzenetére


Psychonaut
addikt

Az visszaallitja, igen, de a hungariandroidos TPT is.

(#15456) thora válasza Psychonaut (#15455) üzenetére


thora
csendes tag

és a gyári esetben nem zavar be az a clockworkmod recovery? egy linket tudnál adni a tpt-hez? ha visszacsinálom akkor újra él a gari ugye? az sd kártyát érdemes előtte leformáznom?

[ Szerkesztve ]

(#15457) Psychonaut válasza thora (#15456) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem, igen (bar neked is pontosan egy darab Google keresesbe kerult volna), igen, nem szukseges, de artani nem art.

(#15458) Glatius válasza rongaucho (#15451) üzenetére


Glatius
őstag

Ha már 2.2 van a készülékeden, akkor a gyári T-Mobile-os frissítő nem lesz hajlandó elindulni, az állapotellenőrzést mellőző módosított exe a használható, vagy a TPT.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#15459) TRob1 válasza M0RGI (#15453) üzenetére


TRob1
veterán

De vazze vzaza ( :DDD ), nem is kell mindent beírni a gyáriban sem. Beírod a nevét, meg egy időpontot (elég a kezdetét) vagy bepipálod az egész napot és kész. Ennyit meg bármelyik naptárban illik megadni (még a papír alapú asztaliban is :DDD)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#15460) PEEEEET


PEEEEET
csendes tag

Halihó !
Valaki nem vágja annak a kiegészítő programnak a nevét amivel pl vimeot tudok nézni, úgy hogy megnyitja a filmlejátszó. Nem a vimeo programra gondolok, régen volt ilyen a telómon, csak elfelejetettem a nevét. Ha valaki tudja előre is köszi.

P6

(#15461) thora válasza Psychonaut (#15457) üzenetére


thora
csendes tag

Nagyon köszönöm a segítséged! Te melyik visszaállítási módot ajánlod a TPT-set vagy a gyári szoftvereset?

(#15462) Psychonaut válasza thora (#15461) üzenetére


Psychonaut
addikt

TPT kockazatmentesebb. Meg, ahogy Glatius is emlitette, exe-s frissitobol is csak a modositott jo, ami nem ellenorzi, hogy GEN1-es, vagy GEN2-es-e a telo.

(#15463) thora válasza Psychonaut (#15462) üzenetére


thora
csendes tag

Köszi! Közben elolvastam a leírást a hungariandroidon és az nem teljesen világos a számomra, hogy azt a channel1nvm-et kell e nekem is keresni, vagy az a TPT-s megoldásra nem vonatkozik? Ja és ha visszamegy a gyári froyo akkor ha ne adj isten vissza kell vinnem a szervízbe előtte az image mappát töröljem az sd-ről? És még egy buta kérdés ha visszaállítom a gyári froyot akkor az sms-eim is törlődnek?

(#15464) Psychonaut válasza thora (#15463) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem kell foglalkoznod azzal a fajllal, igen, torold le az image mappat szerintem (bar nyilvan onmagaban nem ok a garanciavesztesre, de azert nem eri meg kockaztatni, hogy esetleg egy rosszindulatubb szervizes kutakodni kezdjen, hogy miert is van ott), es igen, torlodni fognak az SMS-eid.

(#15465) thora válasza Psychonaut (#15464) üzenetére


thora
csendes tag

Köszi még egyszer! És egy ucsó kérdés, lehet ez evidens de azért megkérdezem, hogy a TPT-s megoldás ugye a 2.2.2-es telenor froyot rakja vissza?

[ Szerkesztve ]

(#15466) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Hali !

Segítsen valaki legyen kedves.

Ice Armor II volt fent. kb 2 hónap használat után néha rebootolt a telefon, most
már egyfolytában, akármit nyitottam meg.
Asszony telefonja, tehát appok tömkelege nincs fent.

Ice Armor II Reborn ment fel, most is néha rebootol.
A másik baj vele, hogy az akkuhasználati statisztikánál a grafikon nem frissül.

Mi a lótúrót tudnék vele tenni ?????

Köszönöm előre is a segítségeteket !!!!!

:R :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#15467) Psychonaut válasza thora (#15465) üzenetére


Psychonaut
addikt

Igen.

(#15468) t181


t181
senior tag

Üdv!
Ma jön új ColdFusion!(ICS)
Ebben már működik a kamera "preview".
A mostani verzióval kapcsolatban valakinek tapasztalatok?
Nekem fent volt egy fél óráig, és addig nagyon szépen futott, gyors és megbízható volt, de visszaállítottam a SS-t, mert nincs időm, és így nem merem élesben használni(próbaérettségi/érettségi)...

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#15469) szezso15 válasza t181 (#15468) üzenetére


szezso15
addikt

Kb. 3 hete használom, meg vagyok vele elégedve! :K Amit ír benne az tényleg nem megy, amúgy tök jó! :K

*Hajrá Loki!* i15+

(#15470) Sulthekk válasza t181 (#15468) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Az eddigi tapasztalatok alapján ha tilal azt mondja, ma jön, akkor holnapnál korábban semmiképpen nem érkezik, talán egy kis szerencsével éjfél körül. Valahogy nem találja el az ETA-kat :)
Mondjuk nem is olyan nagy baj :N

De ne legyen igazam!

[ Szerkesztve ]

(#15471) barnam_ válasza t181 (#15468) üzenetére


barnam_
nagyúr

Érettségin mióta lehet használni telefont? ;]

(#15472) Sulthekk válasza barnam_ (#15471) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Mióta van softbutton, azóta néma, és nem lehet hallani. Hiába, leleményes a diákság, én ezt naponta látom, és mindig ledöbbenek :U

[ Szerkesztve ]

(#15473) barnam_ válasza Sulthekk (#15472) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ej bárcsak pár évvel ezelőtt lett volna nagy képernyős okostelefonom... :DDD

(#15474) rongaucho válasza gabe8719 (#15450) üzenetére


rongaucho
tag

Létezik az, hogy 2 különböző helyről is letöltöttem a T-s visszaállító TPT-t ([link], [link]és mind a 2-nél ugyanaz a rossz hash van (3f099cbb86202f6c27be8cf2842058d8 helyett 3daccc5cebf78541b06f9f01ff731991) ???

(#15475) barnam_ válasza rongaucho (#15474) üzenetére


barnam_
nagyúr

Persze... mivel a ZTE Portál lényegében egy-az-egyben lemásolja idézi a Hungariandroid-ot (meg a PH-t, meg mindent)... :U

(#15476) rongaucho válasza barnam_ (#15475) üzenetére


rongaucho
tag

Ezt értem, de most akkor ne merjem használni az adott TPT-t? 2 különböző MD5 ellenőrző prg-mal is ugyanazt az eltérő számsort kaptam...

A francba, de hülye vagyok, kicsomagolás után ellenőriztem le a képfájlt... :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#15477) barnam_ válasza rongaucho (#15476) üzenetére


barnam_
nagyúr

Egy perc és ránézek én is a T-s TPT MD5-re. szerk.: nálam jó az ellenőrző kódszám.

Na igen, ez bizony user error ;] (mondjuk bárkivel előfordulhat :) )

[ Szerkesztve ]

(#15478) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Hali !

Bocs, de erre valaki ?
(#15466) eladogeppc

Köszi !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#15479) kelzsoca válasza eladogeppc (#15478) üzenetére


kelzsoca
félisten

Formázd le recoveryvel a: boot, system, cache, data partíciókat, majd tedd fel újra valamelyik romot.

https://vertigostore.eu

(#15480) rongaucho válasza gabe8719 (#15452) üzenetére


rongaucho
tag

Sikerült, nagyon kösz még egyszer!

(#15481) gabe8719 válasza rongaucho (#15476) üzenetére


gabe8719
senior tag

#15450:
"A letöltés után az MD5 kódot egyeztesd össze mielőtt kicsomagolod a cuccot!"

Egy pillanatra megijedtem hogy nem írtam le, de visszanézve mégis. :D
Simán előfordul, mindenesetre a lényeg, hogy jó a letöltés, mehet a telóra! ;)

Szerk.:
Most látom hogy sikerült, örülök!! :C :R
Nagyon szívesen, már mehet is a főzött rom! :) (remélem nem rémültél meg annyira, hogy marad a gyári rendszer :DDD )

Érdemes először felpakolni a kártyára a romot és a particionáló csomagot is, aztán telepíteni egy recoveryt, majd mehet az új partíciós tábla és az új rom:)

(ez a TPT-s módszer egyébként mindig működik, úgyhogy ha kell, bármikor lehet ezzel a módszerrel indítani minden egyéb mókolás nélkül, még a módosított partíciókat is törli, és minden visszaáll gyárira.)

[ Szerkesztve ]

(#15482) thora


thora
csendes tag

egy újabb hülye kérdés :D ha visszaállítom a gyári állapotot akkor automatikusan megszűnik a rootolás is ugye, nem kell előtte külön re-rootolni a telót?

(#15483) barnam_ válasza thora (#15482) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ha gyári lesz, nem lesz root, meg semmi :)

(#15484) thora válasza barnam_ (#15483) üzenetére


thora
csendes tag

akkor ha a TPT-vel mindent visszaállítok eltűnik a root jog is ha jól értem. fasza :D

(#15485) thora válasza barnam_ (#15483) üzenetére


thora
csendes tag

csak kíváncsiságból..ez a TPT-s megoldás ezek szerint olyan mint mondjuk egy windows reinstall?

(#15486) ne_nezze válasza thora (#15485) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

olyasmi

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#15487) barnam_ válasza thora (#15485) üzenetére


barnam_
nagyúr

Fogd fel úgy, mint ha a BIOS-t és a Windows-t is újra raknád.
Mivel a firmware fájlokat is visszaállítja, ebben rejlik a veszélye is. Mert ha azok sérülnek, nem igazán lesz működő képes a telefon.

(#15488) eladogeppc válasza kelzsoca (#15479) üzenetére


eladogeppc
veterán

Igen , vegul is erre a megoldasra jutottam. Sajnos battery stats wipe ot is kellett nyomnom, mert az akku visszajelzes grafikonja nem rajzolt. Ujrainditas utan megoldodott. De remelem nem lesz vele baj az ice armor ii reborn alatt.
Koszi a segitseget.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#15489) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Vki próbálta már az új Angry Birds játékot Blade-en?nekem nem indul el...

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#15490) Carline


Carline
őstag

Na most adta be a kulcsot a felső hangszóró.
Recseg, torzít rendesen.
Most épp melóhelyen vagyok és nincs lehetőségem a garipapírokat megnézni.
Itt a fórumon láttam hogy 2 év garit kaptak a telefonra.
Az enyém 2011. februári vételű T-mobilos előfizetéses darab.
Ez is két év garanciás?
Ha gariba vissza tudom vinni akkor 2.2 t-mobilos mentést visszaállítom majd stock recovery visszarakása és minden okés is ugye?
Particióméretezés nem volt a telón.
Van még esetleg cserére készülék itthon vagy már csak javítani tudnak?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#15491) TRob1 válasza maggi1886076 (#15489) üzenetére


TRob1
veterán

A marketes utolsó hozzászóló pont Pengés. :D Azt írja nagyon jó, meg hogy ha vkinek nem indul pengén, rakják újra és jó lesz.

szerk: Most próbálom: Indul elsőre, de rohadt sokáig "Loadingol". (7.2.0. BurgerZ Rom)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#15492) thora válasza barnam_ (#15487) üzenetére


thora
csendes tag

Értem. Köszi szépen! Ha visszament a gyári cucc nem volt semmi gond akkor még van valami teendőm, hogy éljen a garancia?

(#15493) ne_nezze válasza maggi1886076 (#15489) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

elindul az csak vmiért jó sokat kell várni. nálam még a képernyő is kikapcsolt egyszer indítás után mert lejárt a beállított egy perc.

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#15494) barnam_ válasza thora (#15492) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ha felraktad a visszaállító TPT-t, van garanciád :)

(#15495) spence225 válasza TRob1 (#15491) üzenetére


spence225
aktív tag

Üdv !
Én is felraktam. Első indításnál nekem is sokáig kell várni de utánna ha újraindítom mintha kicsit rövidebb ideig töltene. Egyébként nagyon jó :)

(#15496) TRob1 válasza spence225 (#15495) üzenetére


TRob1
veterán

Ettek vagy 33% akksit a 40 percnyi "mérgesűrmadarak". Ez nem sok kicsit? Nemtom, mert nemigen játszok telefonon...

¤ R'n'R ¤

(#15497) barnam_ válasza TRob1 (#15496) üzenetére


barnam_
nagyúr

A súlytalanságnak ára van :DDD

(#15498) TRob1 válasza barnam_ (#15497) üzenetére


TRob1
veterán

Jah. Az igaz. :))

(De azért a játékosok mondhatnának vmi konkrétabbat is :U )

¤ R'n'R ¤

(#15499) ux1 válasza barnam_ (#15497) üzenetére


ux1
addikt

Van ott gravity is :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#15500) betelgeuse


betelgeuse
csendes tag

Telefonba egyre kevesebb a tárhely.. na ezt kapom mindig, az öszes appot áthelyeztem már az SD-re ami csak engedi. Hogy lehetne még tovább csökkenteni a memóriaigényt? Már töröltem mindent szinte, de még mindig kiírja..

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.