Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-05 13:51:56

LOGOUT.hu

Üdv minden érdeklődőnek.
Ebben a topicban várok mindenkit, aki zenelejátszót szeretne építeni, összerakni, a magas hanghűség figyelembe vételével.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) Patice válasza Polllen (#4150) üzenetére


Patice
Topikgazda

Az USB kártya csak x86-os platformon működik. És a hangminőségem jelentős részét az adja jelenleg.

Az ARM meg jó lesz további Roon végpontnak a házban. :)

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#4152) tsilver


tsilver
aktív tag

Amatőr kérdés, de jól értelmezem hogy pi3 ra rárakom a kali relockert, és csak ennek adom az 5V feszültséget

valamint a Kalira ezt meg rá tudom tenni?

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#4153) Polllen válasza Patice (#4151) üzenetére


Polllen
nagyúr

Értem, amúgy usb bridge már van arm-hez is. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4154) Satellite válasza Patice (#4119) üzenetére


Satellite
tag

(#4155) Patice válasza Satellite (#4154) üzenetére


Patice
Topikgazda

Raspberry és USB DAC. :D

Egészségére.

Szvsz. A Málna csak I2S-en használható audio célra. A többi felejtős.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#4156) Polllen válasza Patice (#4155) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha a lan nem eszi el a sávszélességet az usb elől, akkor jobb táppal még mindig beljebb vagy egy átlag pc-től, uh nem olyan rossz az ennyi pénzért.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4157) Patice válasza Polllen (#4156) üzenetére


Patice
Topikgazda

Kb. a málna árának feléért létezik NanoPi Neo (2).

Vagy házon belül a Raspberry ZeroW.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#4158) Polllen válasza Patice (#4157) üzenetére


Polllen
nagyúr

A zero-n nincs normál méretű USB, elég macera így usb dac-hoz használni. A neo 2 már sokkal jobb választás lehet. :K

Csak az rpi sokkal elterjedtebb.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4159)



senior tag

Gondoltam inkább ide írok mint a RPi topicba, mert ide jobban illik.
So.. megvettem a MoodeAudio programot, felraktam, nagy nehezen elindult. ( Ja, nem elég neki az Allo 3A-es tápja, úgyhogy a Pi USB-ről van etetve, a Kali meg a Mamboberry pedig külön az Allo tápról )

Lényeg a lényeg, maradok a Volumiónál. Nekem jobban tetszik az a hangzás, telefonról sokkal egyszerűbben kezelhető (a moode vezérlőfelülete telefonról nagyon esetlen) illetve kerestem, de nem találtam Spotify és Youtube plugineket, amiket aktívan használok, és a Volumioban jól működnek.

(Ja és a Volumio kevesebbet eszik :D )

(#4160) Patice válasza (#4159) üzenetére


Patice
Topikgazda

Furcsa, hogy nálad ilyen nehezen indult el a MoOde. Amikor én próbáltam (akkor még nem volt fizetős) akkor minden OK volt vele. Lehet ez is az RPi topikban leírt "elkurvulás" (squashfs-re történő átállás) miatt van.
Az azért derék, ha ennyi áramot kér, ott valami akkor nem kerek.

Hangzás: mindenkinek más tetszik. Ez lehet addig fog fönnállni, amíg nem cserélsz hangfalakat. ;] :)

(#4158) Polllen:

Raspi Zero W-t én nem USB-re gondoltam kötni, hanem digit kijárattal, koaxszal... :U

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#4161) válasza Patice (#4160) üzenetére



senior tag

Igen, elképzelhető, de ahogy írtam szerintem megmarad a hangfal. (egyelőre legalábbis)
Egy éven belül úgyis eldől hogy költözünk-e vagy sem, és akkor újra lesz gondolva a zene is.

Villany ügyben amit láttam, hogy a moode olyan 60% körül használta a CPU-t, és a governor "performance"-ra volt állítva alapból. A Volumio DSD64 album lejátszása közben 38-40%-on hajtja a CPU-t és a governorja gyárilag "conservative". Lehet hogy a moode-ot lehetne tuningolni, talán egyszer neki is állok. Igazából akkor lenne jó játszadozni vele ha Piano 2.1-es DAC-om lenne, ahhoz van rengeteg okosság a moode-ban. Advanced kernel, Piano-Kali külön paraméterezhető, stb.

(#4162) Patice


Patice
Topikgazda

Sziasztok!

Egy feladvány közös agyaláshoz:

Milyen szoftveres megoldással tudnám elérni azt, hogy a Debian Jessie + OMV3 futtató (headless) szerveremről streameljem a rajta tárolt (flac és kevés mp3) zenéimet a házunkban található kliens eszközökre.

Ami most van 2x Chromecast Audio (CCA) + 1 HTPC.

Vagy ha a CCA-kat eladom, akkor arra gondoltam hogy pl. Raspberry Pi Zero W-ket állíthatnék handrendbe erre a feladatra valamilyen DAC kártyával kiegészítve.

Keresgéltem már megoldásokat arra, hogy a meglévő CCA-ra stremelhessek a szerverről, de ahogy olvasom, nem olyan egyszerű megvalósítani.

Ha nem CCA mellett döntök, akkor is érdekes kérdés, hogy milyen kliens programmal és milyen vezérléssel tudom megoldani.

Ötleteim persze vannak, de kíváncsi vagyok az ötleteitekre. :R

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#4163) Polllen válasza Patice (#4162) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha maradnak a CCA-k, akkor minim server és androidos mobilon/tableten a hi-fi cast + DLNA programot használnám.

Vagy plex, elméletileg az is kezeli a CCA-kat.

Ha cserélsz, akkor több út jut eszembe:
1. pi zero-n betallózod a gyűjteményed és az adott klienst irányítod eszközönként
2. minim server és egy jó control point alkalmazás vagy logitech media server és rpi-kre meg a kliens (dietpi, picoreplayer) Én ezt választanám, mert így egy alkalmazás a kontrolpont, nagyon egyszerűen lehet választani a libery és a kliensek kombinációját...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4164) #03969024


#03969024
törölt tag

Sziasztok!
Előre is elnézést kérek a láma kérdésért, igyekeztem visszaolvasni, de már számomra túl nagy a topik, időm pedig szinte semmi.
Szóval, autóba szeretnék valami elfogadható zenelejátszót. Ki lehetne építeni USB foglalatot a fejegységhez, de kb 400 Euro lenne a bontott cucc. Fejegységet csak a gyárit használhatom. AUX van, bár most kissé zajos, remélhetőleg direktbe beforrasztva ez elmúlik.
Mik lennének az igények? Max. 12 Voltról működjön, Androidos telefonról irányítható legyen, nem ártana, ha 128 GB tárat kezelne, cirka CD minőséget ki lehetne hozni belőle. FLAC támogatása előny. Bírnia kéne a rázkódást. Stabil működés. Kb. ennyi...
A tippeket előre is köszönöm!

(#4165) mszl válasza Patice (#4162) üzenetére


mszl
aktív tag

Szia!

LMS telepítve az OMV-re, vagy külön egy Daphile, hálózatról megkapná a zene gyűjteményt.
Építgetni pár kis squeezeplayer lejátszót akár RPi-ből, vagy valami kis fogyasztású x86 lapból. Nekem alix board-okon (3 db garázs, konyha, szoba) voyage linux alapon squeezelite fut. (8 GB CF kártyán) Jó pár éve tökéletesen mennek. Szerverként pedig a Daphile-t választottam. Zenegyűjtemény pedig az Xpenology szerveren van (kb 1,5TB) régebben volt gondja a Daphilenak a nagy gyűjteményekkel, de most már tökéletes. Új verzióra frissítéskor megmaradnak a kedvencek is!!
Mostanában gondolkodom egy NanoPi-NEO beszerzésén, kipróbálnék rajta egy ubuntut squeezelite playerrel.
És Synology AudioStation-ből is tudom rájuk tolni a zenét.

[ Szerkesztve ]

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#4166) Polllen válasza mszl (#4165) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nanopi-n én is gondolkodom egy ideje, egyszer talán rászánom magam bár kicsit tartok attól, hogy usb-n mit tud produkálni. Amúgy van rá dietpi is lms pluginnal.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4167) vadkörte


vadkörte
addikt

Üdv urak!

Az RPi alapú médiacenteremmel lassan nem ártana kicsit haladni is, ha még ebben az életben szeretném használatba venni. Így egyre többet foglak Benneteket nyaggatni a hülyeségeimmel :D
A lényeg, hogy egy öreg és már kibelezett Prominent 214 deLux tranzisztoros rádó dobozába fog beköltözni egy RPi2 a kiegészítőivel. Próbálok majd képeket készíteni az építés folyamatáról és ha érdekel valakit egy post-ot is írhatok.
Végülis, ha ez a project összejön, lehet, hogy belevágok egy öreg Orionton rádió modernizálásába is :DDD

Tápellátás
Javítsátok ki kérlek az eszmefuttatásom, ha hülyeségeket beszélek. A médiacenterhez kellene kb 3db táp.
- egy 5V-os a Pi-nek
- egy 18-24V-os az erősítőhöz (az erősítős DAC board nem jó)
- és még egy 5V-os az aktív USB HUB-nak.
Van egy elfekvő hasáb alakú 200W-os Vargáné és Társa Bt by JNC AT tápom, ami egy kondi cserével felújítható (kicsit domborúbb a síknál a zárókupakja) igaz így is stabil feszültségeket produkál. Lévén PC táp, annyi 5V és 12V van rajt, mint ebbundában élősködő, a 75%-a nem is fog kelleni.
Az erősítő tápfeszültségét egy DC-DC konverter állítaná elő 12V-ból, mivel ezt szeretném a Pi-től függetlenül is használni, ezért nem jó az erősítős DAC. A konverter már megvan, volt vagy 750Ft...
Az egyes ágakat egy forgókapcsolóval kapcsolnám, kivéve az aktív HUB-ot, azt egy bentmaradó nyomókapcsolóval. 0 (=OFF), 12V, 12+5V képlettel.

Erősítés:
Erősítőnek egy mély/magas és hangerőszabályzást tudó D-class board-ot gondoltam. Erre lenne ötletetek, hogy mit érné meg megvenni? Mivel a net tele van a 200Ft-os ócskaságtól a 20+E Ft-os csodákig mindennel és nem szeretnék vagyonokat költeni rá. Elég a jó hangminőség, nem vagyok audiofil.

DAC:
DAC-nak egy Suptronics X920-at néztem ki. Az ára elég kulturált, gondolom minőségben sem lehet nagyon gáz. IQAudio-t most nem biztos, hogy bevállalnám... :(
Mivel a hangkeltő mérete behatárolt - ránézésre 5x7" - egy pár 2-3 utas ovál autóhangszóróra, OK, ez ne ma z igényesség mintapéldája. Vagy 13cm-es mélyközép+magas párra gondoltam.

Szoftver:
A szoftverezettség már adott, jelenleg is ezt használom. Berrybott-tal LibreELEC + Volumio. Az egyetlen negatívuma az, hogy nehézkesen lehet frissíteni.

Az ötleteket, véleményeket előre is köszönöm.

Üdv. V. Körte

(#4168) Patice válasza vadkörte (#4167) üzenetére


Patice
Topikgazda

Erősítés: szerintem az Allo Amp boardja jó lehet, bár nem tudom minek mély és magas kiemelés. :U
Van nekik hozzá megfelelő hangerő szabályozójuk is. :K

Amúgy jó kis projekt, kíváncsi leszek a folyamatra is és a végeredményre. :C :R

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#4169) vadkörte válasza Patice (#4168) üzenetére


vadkörte
addikt

A hangszínszabályozásra mint lehetőségre tekintek. A rádió előlapján van helye a potijainak. Max kihagyom a lehetőséget, vágatok rá másik plexit és azt is felújítom :DDD

Ez az Allo Amp jó lenne, viszont, jól látom ez is Pi-re építendő? Én viszont a Pi-től elkülönített erősítő modult szeretnék beépíteni. Mivel azt külön, a Pi-től függetlenül is szeretném használni. (a TV - illetve a set-top box - hangját is be szeretném iktatni, mint választható bemenet)

Üdv. V. Körte

(#4170) Satellite válasza vadkörte (#4169) üzenetére


Satellite
tag

Régebben egész olcsón lehetett megszerezni a kis Tripath IC-kel (2020, 2024 stb.) épített T-Amp paneleket.
Most kb. ez a választék:
- 2024-gyel épített egyszerű panel 10.- $-ért,

- 2024-es IC-vel, hangerőszabályzó potival és "rendesebb" táp- és bemeneti-csatlakozóval 16.- $-ért,

- 2020-as IC-vel épített igényesebb kivitel: pl. WIMA kondik, - de 30.- $-ért már komplett dobozos verziót is kapni... (lásd pl ezt - az ebből kinyerhető panel már hangszínszabályozást és hangszóró-védő relét is tartalmaz.
Stb...

[ Szerkesztve ]

(#4171) Ribi válasza vadkörte (#4167) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nem biztos, hogy belekevernék egy dc-dc konvertert, mert ezek szeretnek igen zajos kimenetet adni. Főleg lehetnek anomáliák amikor a nem jól összehangolt kapcsolós tápról megy a kapcsolós konverter és arról egy kapcsolós erősítő.
Én ha sorba kötök két dc-dc konvertert a második megbolondul.

(#4172) Csicsóka


Csicsóka
őstag

moOde audio 4 beta9 SD formában.

(#4173) Patice válasza Csicsóka (#4172) üzenetére


Patice
Topikgazda

:C :R

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#4174) tsilver


tsilver
aktív tag

tud vki , vmi jó hely beszerzési forrást az iFi Power-re, mert a honlapon csak viszonteladók vannak és az ott szereplő magyar Pixel természetesen nem válaszol

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#4175) Patice válasza tsilver (#4174) üzenetére


Patice
Topikgazda

iPon-nál van mindegyik. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#4176) Polllen válasza Patice (#4175) üzenetére


Polllen
nagyúr

És kb. jobb áron, mint az amazon.de-n. Már ha nem számoljuk a szállítási költséget... :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4177) Patice válasza Polllen (#4176) üzenetére


Patice
Topikgazda

Most mondjam, hogy a pixel kft-től nem tudtam beszerezni az 5V változatot két éve és németből hozta haza az egyik ismerősöm? Persze pár ezressel drágábban, mint ahogy most meg lehet venni. :U

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#4178) Polllen válasza Patice (#4177) üzenetére


Polllen
nagyúr

Hú, az olyan régen volt? :Y

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4179) Patice válasza Polllen (#4178) üzenetére


Patice
Topikgazda

Na jó, kb. pont egy éve került hozzám. :D

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#4180) Patice


Patice
Topikgazda

Konyhai upgrade:

:)

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#4181) Polllen válasza Patice (#4180) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez pontosan mi? Mert ahogy nézem nem rpi...

Vagy zero lenne egy mini boss-szal?

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4182) Patice válasza Polllen (#4181) üzenetére


Patice
Topikgazda

Utóbbi. ;)

(Raspberry Pi Zero W + Allo miniBOSS + MoOde 4 Beta10 fut éppen rajta.)

Tulajdonképpen egy Allo miniBoss Player, csak nem az Allo-tól szereztem be mindent.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#4183) Polllen válasza Patice (#4182) üzenetére


Polllen
nagyúr

Kíváncsi vagyok, h mit mondasz majd a hangjára.

Az allo boss nagyon jó cucc.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4184) Patice válasza Polllen (#4183) üzenetére


Patice
Topikgazda

Én is kíváncsi leszek rá, tegnap sikerült működésre is bírni és a konyhai hangcuccon elég jónak tűnt. De majd a nagy rendszerbe is átviszem és jól meghallgatom.

Oda inkább ezt szánom:

:DDD

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#4185) Polllen válasza Patice (#4184) üzenetére


Polllen
nagyúr

usb bridge?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4186) Polllen válasza Patice (#4182) üzenetére


Polllen
nagyúr

Amúgy jól látom, hogy a moode elhagyta a fizetős modellt?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4187) Fleto93 válasza Polllen (#4186) üzenetére


Fleto93
tag

Moode-hoz van egyébként jól működő Spotify Connect? Volumio alatt egész jól működik, de szívesen kipróbálnám ezt is - a Spotify Connect hiánya viszont deal breaker.

(#4188) Patice válasza Polllen (#4186) üzenetére


Patice
Topikgazda

Igen, USBridge.

És igen, MoOde most már nem fizetős, cserébe mindenki maga állíthatja elő a működő rendszer képfájlt. :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#4189) Polllen válasza Patice (#4188) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szóval akkor ennyit zenepc projectről? :DDD Azt láttam, hogy eladó sorba került az usb kártyád, de azt hittem vettél egy nagyobbat. :)

Rákerestem és mintha dietpi integráción dolgoznának...

Fleto93

Jelenleg ez úgy néz ki, hogy ha bele tudod hegeszteni magadnak, akkor lesz.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4190) Patice válasza Polllen (#4189) üzenetére


Patice
Topikgazda

Nem csak dolgoznak, hanem aktívan fejlesztik is a saját kártyájukhoz. Meglátom majd, hogy mit mutat otthon, eddig még csak fülesben, egy táppal tudtam megfülelni. Eddig OK, de még semmi eget rengető.
Volumio-val jött, rárakom majd a DietPi-t, aminek van saját GUI-ja.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#4191) k-dani válasza Patice (#4180) üzenetére


k-dani
csendes tag

Nem próbáltál még wifin keresztül nagyfelbontású zenét lejátszani megosztott könyvtárból (smb/nfs)? Nálam valamiért szüneteket tesz bele, van, hogy egész hosszan. Nem tudom eldönteni, hogy a wifi hálózat ilyen, a hardver nem bírja, vagy valami szoftveres dolog van. A memóriakártyáról mindenesetre lejátssza rendesen.

(#4192) Patice válasza k-dani (#4191) üzenetére


Patice
Topikgazda

Tegnap a szokásos tesztfájlokat ráengedtem és egy 24/192-es FLAC-nál tapasztaltam ilyet, de ekkor még nem adtam neki fix IP-t a routeremben és csak DLNA-val küldtem rá a zenét.

Azóta kapott NFS-t és éjszakára hagytam, hogy földolgozza a több, mint 12.000-es gyűjteményem. :))

A routeremtől amúgy kb. 1 méterre van légvonalban, kb. egy főfal két oldalán a két eszköz.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#4193) Polllen válasza Patice (#4190) üzenetére


Polllen
nagyúr

Elég komolyan gondolják. Ez tetszik. Nekem jobban bejön az ilyen (dietpi, volumio) támogatás, mint a készítsek magamnak telepítőt. Kell másra az idő. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4194) k-dani válasza Patice (#4192) üzenetére


k-dani
csendes tag

Azóta nem fordult elő, vagy még nem próbáltad?

Én is fix IP címmel használom, a wifi router közelében, kezdetben SMB-vel, utána NFS-sel is.
Egyébként úgy tapasztalom, hogy a számok elejénél mindig van egy megtorpanás (gyakran sima felbontású flac fájlokkal is), utána meg van, hogy simán lejátssza, máskor meg többször megakad. Az első oka talán valami pufferelés lehet (amit a moode-on keresztül is lehet állítani), utána meg a hálózat leterheltsége és/vagy a wifi adapter gyengesége. Utána fogok még nézni másfelé is, kinek milyen tapasztalata van a Zero W-vel.

(#4195) k-dani válasza k-dani (#4194) üzenetére


k-dani
csendes tag

Most is játszok vele, sima flac-okat hallgatok. Néhány szám meghallgatása után a szünet a számok elején akkor van, amikor a puffer méretét a maximális 65535 KB-ra állítom, ha meg a minimumra, 4096 KB-ra állítom (ami egyébként az alapértelmezés is volt...), akkor szépen játssza. Pont fordítva gondoltam, ezért emeltem meg a méretét. Talán ezzel a nagyfelbontású zenék is meggyógyulnak.
Egyébként én egy hordozható lejátszót csináltam fejhallgatózásra, powerbankkal.

(#4196) Patice válasza k-dani (#4194) üzenetére


Patice
Topikgazda

Ma volt egy kis időm meghallgatni, még most is csinálja, de majd kipróbálom a buffer méretét állítgatni. Én úgy vettem észre, mintha a borítóképek betöltésénél akadozna, amik metaadatként a fájlokba vannak ágyazva.

Akár a buffer méret állítás, vagy priorizálás is segíthet, hogy melyik folyamat kapjon több CPU időt.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#4197) Chris Kiki


Chris Kiki
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék építeni egy hálózati zenelejátszót. Rpi3 alapra gondoltam, és a következő dolgokra lenne szükségem:

1. Flac lejátszása 48/16-tól akár 384/24-ig
2. Mka multichannel audio lejátszása
3. SACD iso (lehetőleg natív) lejátszása
Mindezeket egy NAS-ról SMB-n keresztül kellene elérni. A lejátszóból HDMI-n keresztül menne a jel a házimozi erősítőbe, egyéb kimenetre (analóg, optika) nincs szükségem. Fontos lenne, hogy egy androidos eszközről is vezérelhető legyen, az sem árt, ha bluetoothos billentyűzettel is kezelhető a rendszer.
Ha van rá mód, jó lenne DLNA lejátszási lehetőség, szép album art-ok megjelenítése, metaadatok kezelése, fájl információk megjelenítése, audio információk megjelenítése.

Megoldható ez? Ha igen, mi kell hozzá?

[ Szerkesztve ]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#4198) Patice válasza Chris Kiki (#4197) üzenetére


Patice
Topikgazda

Én első körben ezt próbálnám ki a málnán. Korábbi verziók között volt SACD patch-elt is. ;)

Mivel ez is MPD alapú, ezért bármelyik MPD mobilos klienssel vezérelhető.

DLNA úgy látom megoldható további repo-kból.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#4199) Chris Kiki válasza Patice (#4198) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Kösz, ez jól néz ki, kár hogy halott a projekt.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#4200) smithsys


smithsys
aktív tag

Sziasztok,

Egy kérdésem lenne amihez először vázolnám a konfigot:
Rpi 3 Volumioval jack kimeneten hajt egy JLH erősítőt amin két Panasonic SB-DT300-as polcsugárzó lóg.
Tudom, elég minimal cucc, de még nagyon a kezdetén vagyok a dolognak.
Viszonylag jól szól, de ha lehet szeretném még jobbá tenni.
Tehát, ha az Rpi-re rátolnék egy bármilyen (mondjuk egy pifi) DAC-ot várhatok e hallható hangminőség javulást ezzel az összeállítással?

Válaszaitokat előre is köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.