Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45151) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Azt ne mondjátok hogy őt is lehet kapni egy ideje UK-ban mert akkor tuti egy barlangban lakom :DDD

All→M8

(#45152) DJ. Ru$y válasza callmeakos (#45151) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A Mánsztör' oldalán még nincs fent, szóval nem olyan régóta lehet szerintem, bár sosem a gyorsaságukról voltak híresek frissítés terén.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#45153) callmeakos válasza DJ. Ru$y (#45152) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A weboldal tuti fáziskésésben van, szóval kb. most kerülhet fel a Punched, azt mikor jön az új, akkor kerül fel ez :DDD

De viccet félretéve a multkori Rockstar után azt hittem valami barlangban lakom, hogy itt ujjongok hogy jé új R*, erre meg már kapni egy ideje :D

All→M8

(#45154) Laraxior válasza callmeakos (#45151) üzenetére


Laraxior
titán

Ha fél literes akkor nem import :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#45155) koshmar válasza DJ. Ru$y (#45146) üzenetére


koshmar
őstag

Élő ember úgyse veszi az új mangóst, elég szar :D

Viszont csak akkor 150, ha hármat veszel, egyébként? Nálunk simán megvan az 190 is :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#45156) ECHO2235 válasza callmeakos (#45151) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

nem, ez tényleg elég új, pár hete van róla szó, hogy kezd terjedni nálatok, meg néhány eu-s országba.
ide is igazán jöhetne

(#45157) #90933760 válasza ECHO2235 (#45156) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ha a Sunrise se jött, akkor ennek se sok esélyt látok. Pláne nem télen, Monster itt mindig tavasszal terít újat.

(#45158) Bjørgersson válasza #90933760 (#45157) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na majd tavasszal a sunrise meg ez. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#45159) koshmar


koshmar
őstag

Mahunika, idegállapotba' vótam!!44 :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#45160) Bjørgersson válasza koshmar (#45159) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Retard. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#45161) koshmar válasza Bjørgersson (#45160) üzenetére


koshmar
őstag

Ki spórolt így 1600-at? Let me help, nem te. :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#45163) Bjørgersson válasza #20749568 (#45162) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Max ket het ahogy ismerem. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#45164) Laraxior


Laraxior
titán

Mai pakk :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#45165) ToBeY válasza Laraxior (#45164) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Sima Maximal G már ittam, nekem ízlett - olyan jóféle tuttis edrink.

no my pics

[ Szerkesztve ]

(#45166) Laraxior válasza ToBeY (#45165) üzenetére


Laraxior
titán

Na bazz' aszittem valami új :DDD
Ez a 28 viszont nagyon finom. Piros lötyi, ráadásul limited

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#45167) Nooeca válasza Laraxior (#45164) üzenetére


Nooeca
senior tag

Nem is tudtam hogy van Monsteres Punch... végre valami jó és reális, ami jellemző a Monsterre :) Aki iszik belőle, mind be akar Puncholni egyet a gyártónak ;]

(#45168) koshmar válasza #20749568 (#45162) üzenetére


koshmar
őstag

Volt hozzá még 7 itthon, így 31.. szeretném azt mondani, hogy pont kijön így egy hónap, de inkább 15 nap körül :D

svansson: don't reveal me :D

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#45169) ToBeY válasza Laraxior (#45166) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem új,billaban lehet kapni bárhol.
28 black is ittam már,az acai bogyós gyümölcs ízű - az is ízlett nagyon (az ausztriából volt)

(#45170) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Gyerekek ez az Ultra Citron ultra szar.... :DDD
Na nem mintha rajonganék a citromos dolgokért, de úgy voltam vele hogy ha a Fanta citromot is megiszom, ezzel se lehet gond. HATALMAS hiba vilt :D
A negyedét öntöttem ki a bánatba mert ez a cukormentes citrom kombó nagyon nem tetszik torkomnak. Konkrétan egy idő után kaparta azt. Szóval ilyet se veszek többet ami kár, mert a doboza a legjobb az ultrák közül.

All→M8

(#45171) Laraxior válasza callmeakos (#45170) üzenetére


Laraxior
titán

Mindegyik Ultra szar... ;]
Talán az Ultra Black volt ami iható...
Mondjuk nekem azért, mert nem jönnek be a cukormentes dolgok.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#45172) #90933760


#90933760
törölt tag

Találkoztam az "új" Redbullokkal, na mondom 439, de megveszem. Csak épp nem emlékeztem melyikeket kóstoltam már anno mert én kétszer ugyanazt ennyiért nem veszem meg. Arra emlékeztem, hogy a piros meg a kék megvolt, de nem tudtam melyik a harmadik, mondom biztos a sárga. Így azt nem hoztam csak a zöldet.
Most visszakerestem és kiderült, hogy a szürke volt amit kóstoltam harmadiknak és a sárga meg a zöld a két "új".
Hát a kurva anyját.

Mindegy...
A zöld az viszont jó, semmi extrát nem tud, szimplán csak finom.

(#45173) #90933760 válasza #90933760 (#45172) üzenetére


#90933760
törölt tag

RB ide vagy oda, ugyanúgy álmos vagyok és lefekszem aludni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45174) szekra válasza #90933760 (#45173) üzenetére


szekra
Topikgazda

Energiaital ide vagy oda..

(#45175) koshmar válasza #90933760 (#45173) üzenetére


koshmar
őstag

Én tegnap 19 előtt iittam két egrest, lehet azt sínylettem meg, mert éjfélkor még nem aludtam :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#45176) szekra


szekra
Topikgazda

Asia centerbe merre vannak a monsterek, R* es egyeb kulonlegessegek?

(#45177) Blaise válasza szekra (#45176) üzenetére


Blaise
veterán

Általában mindegyik boltban szoktak lenni, nagy különlegességekre ne számíts, ha jól rémlik nincs nagyon Rockstar és külföldi Monster se.

(#45178) ECHO2235


ECHO2235
aktív tag

hát ez a hazai Lemon Ice se lesz a kedvencem :/ iható, de ittam már jobbat is

btw Müllerbe van / lesz Winter Edition Red Bull

[ Szerkesztve ]

(#45179) szekra válasza Blaise (#45177) üzenetére


szekra
Topikgazda

Nem is talaltam, regen tobb volt.

(#45180) rsanyi20


rsanyi20
tag

Finom ez az új Passion Punch-os Burn :D viszont ez az Apple Kiwi valami borazasztó..

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#45181) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Summer Watt után szabadon (kattintásra nyílik):

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#45182) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Monster Energy: Infinite Warfare Edition

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#45183) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#45181) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ennek aztán semmi értelme... :U

(#45184) koshmar válasza DJ. Ru$y (#45181) üzenetére


koshmar
őstag

Újabb classic Watt más dizájnnal?

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#45185) Bjørgersson válasza DJ. Ru$y (#45181) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Valami mezeskalacs izu karacsonyi limitalt cucc meno lenne.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#45186) Bjørgersson válasza ToBeY (#45183) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miert?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#45187) ToBeY válasza Bjørgersson (#45186) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mert ez nem más,csak a laikusok és a gyüjtők lehúzása!
Mondjuk marketing szempontból ötös,majdnem nulla befektetéssel jó kis haszon.

[ Szerkesztve ]

(#45188) Bjørgersson válasza ToBeY (#45187) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na hat az a 115 Ft aztan hatalmas lehuzas. :D Fekete helyett karacsonyi dobozban lesz kaphato, ennyi az egesz.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#45189) #90933760 válasza DJ. Ru$y (#45181) üzenetére


#90933760
törölt tag

Jópofa, na ezek a dizájnerek megérik a pénzüket.

(#45190) ToBeY válasza Bjørgersson (#45188) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ha már valaki azért veszi meg ezt az új wattot a kedvenc edrinkje helyett, mert azt gondolja valami király "téli" ízű edrink - akkor már lehúzás.
(Igen,csak a cimkét kéne elolvasni hogy original,de sokan rutinból leveszik majd az új desing miatt a polcról)

*egy watt akcio nélkül inkább 150-180 pénz

(#45191) Bjørgersson válasza ToBeY (#45190) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A 150-180 Ft-os Watt már önmagában lehúzás... :D Aki pedig nem képes elolvasni, mi van a dobozra írva, és a kedvence helyett inkább ezt veszi, az meg is érdemli, ne a Watt hibája legyen már.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#45192) #90933760 válasza Bjørgersson (#45191) üzenetére


#90933760
törölt tag

Amúgy igen, sok más cég is csinálja ezt, szóval... A vásárlásnál mindig is oda kellett figyelni, de ha nem is hát buktál 150Ft-ot, cserébe nem egy ihatatlan szart kapsz hanem egy normális terméket, mondom ezt úgy hogy nem szeretem a sima Wattot. És még jól is néz ki a doboza.
Ez azért mégse olyan, mint a teleshopos szarok lehúzkodásai tízezrekért, amik nem is jók vagy egyszer használod és bedobod a fészerbe utána.

[ Szerkesztve ]

(#45193) ToBeY válasza #90933760 (#45192) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez az új áfonyás hell érdekesre sikeredett.Kevés benne a bubi, és eléggé intenzíven érezhető rajta tuttis ízvilág.Nem rossz,csak nem erre számítottam...(spáros áfonyás jobb ;] )

[ Szerkesztve ]

(#45194) mdani01 válasza ToBeY (#45193) üzenetére


mdani01
aktív tag

Nekem ízlik nagyon :K Szombaton ittam egy mangósat émelyegtem tőle, továbbra se lesz kedvenc :(

iPhone 6S SpaceGray

(#45195) koshmar


koshmar
őstag

A Pennybe, ahol járok, még tegnap is volt akciós Watt, de már egy tálca epres volt. :(

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#45196) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Kurva jo ez a passion punch. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#45197) Laraxior


Laraxior
titán

Monsterbol kód kell valakinek? Ha itt nem akkor bedobom a jatek topikjaba.
Remeljuk nem regionkent mukodik a kód, mert akkor otthon cumi... De stivesen odaadom.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#45198) Ventur@ válasza Laraxior (#45197) üzenetére


Ventur@
senior tag

oriic gyűjtögeti. Én is küldtem neki vagy 2 hete Cod:IW kódot.

svensson: Nekem egyáltalán nem jött be :F . Ízre mint a Hell mangós, csak édesebb. Mangós sem jön be, pedig annyira vártam. Ez a Burn Apple-Kiwi jobban ízlik, de ennek is van valami - számomra - fura íze. 229/db-ért sokba volt ez a móka :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#45199) Bjørgersson válasza Ventur@ (#45198) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem nagyon, ha olcsobb lenne, felvaltva innam az afonyas Helllllel. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#45200) szekra válasza Ventur@ (#45198) üzenetére


szekra
Topikgazda

Hasonlit a blue refreshre?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.